forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2020-02-25 06:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010-2011 žiema
StandartinėParašytas: 2011-02-04 21:08 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2011-02-03

V. MAZURONIS: VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ TARNYBA PRIVALO NEDELSIANT KREIPTIS Į TEISMĄ

Šiandien Seimo narys, frakcijos „Tvarka ir teisingumas" seniūnas Valentinas Mazuronis kreipėsi į Viešųjų pirkimų tarnybos vadovą Žydrūną Plytniką ragindamas nedelsiant kreiptis į teismą, kad būtų nutraukta Vilniaus miesto savivaldybės ir bendrovės „City Service" sutartis dėl sostinės mokyklų ir darželių priežiūros ir šilumos tiekimo.

„Mane labai stebina Vilniaus miesto mero R. Aleknos nenoras anuliuoti šios sutarties ir skelbti naują konkursą, nors Viešųjų pirkimų tarnyba atskleidė nemažai pažeidimų. Ši sutartis Viešųjų pirkimų tarnybos apskritai įvardinta kaip niekinė ir negaliojanti. Kalbama apie didžiulę 122 mln. litų sumą. Šia sutartimi į vienos privačios firmos rankas yra atiduodama ne tik šilumos gamyba bei jos perdavimas, bet ir nekontroliuojamas šilumos sklendžių reguliavimas visose Vilniaus miesto mokyklose ir darželiuose. Tai yra tiesioginis savivaldybės vadovų tarnavimas vienos įmonės finansiniams interesams, naudojant biudžetines lėšas, kurias sumokame mes visi", ‑ teigė Seimo narys V.Mazuronis.

Parlamentaras kviečia Viešųjų pirkimų tarnybos vadovą Ž. Plytniką nesustoti pusiaukelėje ir ryžtingai iki galo ginti teisėtus visų piliečių interesus, užkertant kelią neskaidriems susitarimams, už kuriuos mokėti verčiami visi Lietuvos piliečiai.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010-2011 žiema
StandartinėParašytas: 2011-02-04 21:10 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2011-02-03

Rinkimų kova Vilkaviškyje prasidėjo vagyste – pavogtas didžiulis “tvarkiečių” plakatas

Partija Tvarka ir teisingumas jau taip gąsdina politinius oponentus, kad rinkimų kova peržengia visas padorumo ribas. Šiandien partijos atstovai Vilkaviškyje pastebėjo, kad miesto centre nuo pastato Gedimino gatvėje dingo 18 kvadratinių metrų ploto dydžio rinkimų plakatas.

Dėl dingusio plakato partijos Tvarka ir teisingumas skyriaus pirmininkė Onutė Giedrienė kreipėsi į policiją. Ji taip pat informavo Vilkaviškio savivaldybės rinkimų komisiją apie tai, kad partijai trukdoma vykdyti rinkimų reklamos kampaniją.

Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centro vadovo Romo Jankausko nuomone, galima spėti, kad plakatas, kuriame pavaizduotas kumštis su užrašu „Gana" , itin nepatinka šiandien valdžioje esančių partijų gerbėjams, todėl savo emocijas jie bando išreikšti agresyviausia forma.

„Vakar gavome pranešimą, kad galbūt buvo bandyta nuimti partijos plakatą Radviliškyje - po nakties pastebėta, kad pažeistas vienos plakato pusės tvirtinimas. Šiandien dingo plakatas Vilkaviškyje. Matyt, reikia laukti ir daugiau panašių išpuolių. Nejaugi trisdešimtyje Lietuvos miestų teks naktimis budėti ir saugoti vaizdinę agitaciją", - piktinosi politikas.

Apie vandališką išpuolį prieš partiją, kuriai siekiama sutrukdyti pasinaudoti įstatymais numatyta teise skleisti informaciją bei rinkimų reklamą, informuota ir Vyriausioji rinkimų komisija.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010-2011 žiema
StandartinėParašytas: 2011-02-04 21:12 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2011-02-04

R. Paksas: „Valstybės valdžia negali abejingai stebėti ir tik konstatuoti kainų kilimo“

„Kainų kilimo prognozės pasaulyje yra negailestingos. Jos auga ir ateityje augs ir bet kuri valdžia privalo nedelsdama imtis priemonių riboti spekuliatyviuosius kainų augimo pradus. Rinkoje šiandien karaliauja monopolijos, nesąžiningos prekybos sąlygos, dirbtiniai kuriamas kai kurių maisto produktų deficitas siekiant pakelti jų kainą. Tai augina socialinės įtampos židinius, kurie ateityje gali prasiveržti neprognozuojamomis pasekmėmis", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

Politiko teigimu, keista žiūrėti, kaip šiandien Lietuvoje socialiai atsakingu save vadinantis verslas naudojasi sunkia ekonomine situacija ir siekia bet kuria kaina užsidirbti riebų kąsnį.

„Deklaruojami vieni dalykai, bet daromi visiškai kiti. Agresyvi rinkodara, stambių didmenininkų ir mažmenininkų įsigalėjimas, pelno siekimas tiekėjų sąskaita - būtent pardavėjai, o ne rinka šiandien Lietuvoje diktuoja už kiek mes pirksime duoną, mėsą, pieno produktus, benziną vaistus ir kitus būtiniausius produktus, kiek mokėsime už šildymą ir kitas komunalines paslaugas. Valstybės institucijoms abejingai stebint, piktnaudžiaujama savo galia ir skurdinama šalies visuomenė. Vyriausybė ir Seimas privalo užkirsti kelią tokiems dalykams", - įsitikinęs politikas.

R. Pakso teigimu, diskusijos dėl augančių kainų, ypač maisto produktų, vis garsiau skamba ir Europos Parlamente, kurio nariu jis yra.

„Pateikiama net įrodymų, kad didieji prekybos centrai piktnaudžiauja savo galia, spausdami tiekėjus nustatyti neleistinai mažas kainas ar versdami juos vykdyti įvairias nuolaidų akcijas. Europarlamentarai siūlo didinti skaidrumą, efektyviau prižiūrėti rinką ir sukurti kainų stebėsenos sistemą. Pasigirsta net kol kas nedrąsių siūlymų riboti antkainius. Kalbama ir apie kitas rinkos reguliavimo priemones, kurias reikėtų taikyti. Lietuva, nieko nelaukdama, turėtų nustatyti minimalius antkainius būtiniausiems maisto produktams ir degalams, nustatyti minimalią energetikos įmonių pelno normą", - kalbėjo R. Paksas.

Politiko teigimu, kai kurie kainų formavimo principai Lietuvoje sunkiai paaiškinami ir netelpa į jokius logikos rėmus. „Pavyzdžiui, elektros energiją ir Estija, ir Latvija taip pat perka biržoje, įmonės, tiekdamos ją vartotojams, taip pat patiria sąnaudas perdavimo tinkluose, tačiau galutinė elektros kaina vartotojams yra 10-16 centų mažesnė negu Lietuvoje. Kodėl?", - stebėjosi politikas.

„Šiandieninė valdančioji dauguma privalo rasti savyje drąsos priimti sprendimus kuo skubiau įtvirtinti rinkos reguliavimo priemones. Būtini sprendimai, ribojantys rinkos monopolizaciją bei skatinantys konkurenciją. Jeigu tokios drąsos neranda, valdantieji turėtų išeiti ir uždaryti Seimo bei Vyriausybės duris iš kitos pusės", - sakė R. Paksas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010-2011 žiema
StandartinėParašytas: 2011-02-04 21:20 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2011-02-04

SEIMO ANTIKORUPCIJOS KOMISIJOS PIRMININKAS: NAUJAIS MINISTRŲ SKANDALAIS BANDOMA NUKREIPTI VISUOMENĖS DĖMESĮ NUO ŽEMĖS ŪKIO MINISTERIJOS IŠŠVAISTYTŲ MILIJONŲ

Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Kęstas Komskis, stebėdamas kilusius skandalus dėl viešųjų pirkimų problemų bei ūkio ministro D. Kreivio interesų, neatmeta versijos, kad šiomis istorijomis bandoma patraukti užmarštin Žemės ūkio ministerijos įvykdytų milijoninių pirkimų tyrimą.

„Seimo Antikorupcijos komisijai dar rudenį yra kilę įtarimų dėl viešųjų pirkimų tvarkos valstybinėse institucijose. Daugiausiai įtarimų sukėlė Žemės ūkio ministerija ir jos viešai iki šiol neskelbtos išlaidos pirkimams, kuriems net nebuvo skelbiami konkursai. Vienas tokių pavyzdžių - per kelias dienas žiniasklaidos priemonėms skirti 5 milijonai litų", - teigia Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas.

Jis patvirtino, kad Viešųjų pirkimų tarnybos vadovas Žydrūnas Plytnikas prabilo apie pažeidimus viešųjų pirkimų srityje tik Seimo Antikorupcijos komisijai oficialiai užklausus jo vertinimo.

„Esu įsitikinęs, kad informacija apie milžiniškus pažeidimus ministerijų viešųjų pirkimų srityje nebuvo visiškai nauja Viešųjų pirkimų tarnybos vadovui. Tačiau. žinodami Viešųjų pirkimų tarnybos pavaldumą, galime suprasti ir Ž. Plytniką. Tačiau kyla minčių, kad kalbos apie grasinimus Viešųjų pirkimų tarnybos vadovui, ūkio ministro įmonių reikalai yra tiesiog bandymai paslėpti nuo visuomenės dėmesio bylomis ir įtarimais apipintos Žemės ūkio ministerijos vadovybę, kuri be konkursų išleido dešimtis milijonų litų", - teigia K.Komskis.

Pasak jo, Seimo Antikorupcijos komisijos nenustebino vienas sutapimas - po šių Žemės ūkio ministerijos lėšų paskyrimo žiniasklaida iš esmės nustojo domėtis vadinamąja „mailiaus byla".

„Antikorupcijos komisija ne vieną kartą kreipėsi į žemės ūkio ministrą su prašymu pateikti atitinkamus paaiškinimus ir dokumentus. Deja, iki šiol visų atsakymų, kurie galėtų patvirtinti ar paneigti kilusius įtarimus, Žemės ūkio ministerija nėra pateikusi", - sako Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas K. Komskis.

Jis tvirtina, kad naujos skandalingos politikų istorijos nesumažins Seimo Antikorupcijos komisijos dėmesio įtarimais apipintai, tačiau dėl milžiniškų žiniasklaidai skiriamų lėšų, didelę įtaką turinčiai Žemės ūkio ministerijos vadovybei.

„Negalime nekreipti dėmesio į žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją apie D. Kreivio verslo reikalus. Tačiau šis triukšmas neužgoš jau pradėtus nagrinėti ir ne ką mažiau skandalingus viešuosius pirkimus Žemės ūkio ministerijoje", - sako Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas.

K.Komskio vadovaujama Seimo Antikorupcijos komisija toliau analizuoja turimą informaciją apie Žemės ūkio ministerijos pirkimus, kur be konkursų ne vienerius metus buvo leidžiamos milijoninės valstybės lėšos.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010-2011 žiema
StandartinėParašytas: 2011-02-04 21:23 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2011-02-04

ATVIRAS LAIŠKAS Vidaus reikalų ministrui Raimundui Palaičiui ir Policijos generaliniam komisarui Vizgirdui Telyčėnui Dėl siekio tarnauti privačioms saugos tarnyboms

Gerbiami Ministre ir Komisare, paskutiniu metu vis dažniau pasigirsta kategoriška nuomonė, kuri taps sprendimu, kad policija iki 2012 m. privalo atsisakyti jai neva nebūdingų apsaugos funkcijų, ir kad jas turi perimti privačios apsaugos tarnybos.

Akivaizdu, kad apsaugos funkcijos yra savotiška finansinė parama policijos sistemai. Be to, ji garantuoja ir didesnį saugumą Lietuvos piliečiams, ypač gyvenantiems mažų miestelių ir kaimų teritorijose. Esu įsitikinę, kad šiuo sunkmečiu atsisakyti funkcijų, kurios užtikrina didesnį policijos veiklos ir gyvavimo finansavimą, yra labai nepaskaičiuota ir neracionalu. Į privačias rankas perduoti saugos funkcijas ir netekti papildomo finansavimo policijai yra neteisinga ir daro didelę žalą tiek policijos sistemai, tiek gyventojų saugumui

Todėl kreipiuosi į Jus, prašydamas sustabdyti šių funkcijų perdavimą, kaip numatyta policijos vystymo plane, atimant iš policijos sistemos vieną iš finansavimo šaltinių. Kviečiu šį sprendimą dar kartą apsvarstyti Seime, Seimo nacionalinio saugumo komitete, kartu su visomis suinteresuotomis grupėmis ir tokiu būdu sustabdyti pradėtą žinybinės apsaugos naikinimą bei iš naujo įvertinti tokio sprendimo būtinumą ir įgyvendinimo terminą.

Seimo frakcijos "Tvarka ir teisingumas" seniūnas Valentinas Mazuronis


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010-2011 žiema
StandartinėParašytas: 2011-02-04 21:25 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2011-02-04

V.MAZURONIS: NENORMALU, KAI UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRUI NERŪPI OKUPACIJOS ŽALOS ATLYGINIMAS

Šiandien Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas" seniūnas Valentinas Mazuronis kreipėsi į Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos Priežiūros komitetą ir garbės pirmininką Vytautą Landsbergį, prašydamas paaiškinti, ar šios partijos nario Užsienio reikalų ministro Audroniaus Ažubalio pasakyti žodžiai, kad „kalbėti apie okupacijos žalos atlyginimą Lietuvai nepasiekus susitarimo su Rusija dėl bendros praeities yra juokinga", neprieštarauja jų partijos politinėms nuostatoms, vertybėms ir Lietuvos Respublikos įstatymams. Anot Seimo nario V.Mazuronio, tokie pareiškimai kelia abejonių, ar Užsienio reikalų ministras tokiu būdu nemėgina atsisakyti vykdyti LR įstatymo dėl SSRS okupacijos žalos atlyginimo.

„Aš buvau labai nustebęs, kai išgirdau ministro A. Ažubalio žodžius, kuriais jis iš esmės sustabdo anksčiau priimto ir jo aktyviai ginto įstatymo vykdymą. Vietoje to, kad ministras imtųsi aktyvių veiksmų, skatinančių kuo greitesnį šio įstatymo įgyvendinimą ir turto Lietuvai grąžinimą, jis pasirenka nesuprantamą poziciją, nenaudingą mūsų nei mūsų valstybei, nei žmonėms, nukentėjusiems nuo okupacijos", - teigė parlamentaras V.Mazuronis.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010-2011 žiema
StandartinėParašytas: 2011-02-17 15:49 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2011-02-06

Teistumą sąmoningai nuslėpusius kandidatus „tvarkiečiai“ šalina iš partijos

Šiandien partijos Tvarka ir teisingumas prezidiumo nariai priėmė sprendimą iš partijos pašalinti sąmoningai savo teistumą nuslėpusius atstovus, siekusius kandidatuoti savivaldybių rinkimuose.

„Prezidiumo sprendimas labai aiškus ir nediskutuotinas - partijai ne pakeliui su asmenimis, kurie sąmoningai siekė įgyti rinkėjų pasitikėjimą apgaule ir melu. Tokie žmonės negali būti mūsų bendražygiais", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

Politiko teigimu, partijos Drausmės komisija artimiausiu metu nuodugniai įvertins Vyriausiosios rinkimų komisijos sąraše esančio kiekvieno teistumą nuslėpusio partijos atstovo veiksmus, priežastis ir aplinkybes, dėl kurių jis taip pasielgė.

R. Paksas taip pat pabrėžė, jog partijos atstovai jau artimiausioje Seimo sesijoje pateiks įstatymų pataisas, kad ne tik Vyriausioji rinkimų komisija, bet ir politinės partijos galėtų gauti informaciją apie asmenų teistumą.

„Šiandien politinės organizacijos neturi jokių teisinių priemonių išsiaiškinti rinkimuose dalyvaujančių kandidatų praeities faktų, jų padarytų teisės pažeidimų. Galėdamos tuos dalykus objektyviai įvertinti dar prieš teikiant partijų atstovų kandidatūras, partijos pačios pašalintų asmenis iš kandidatų sąrašų dar prieš pateikdamos galutinį sąrašą Vyriausiajai rinkimų komisijai", - kalbėjo politikas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010-2011 žiema
StandartinėParašytas: 2011-02-17 15:51 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2011-02-04

R. Paksas: „Atrodo, kad valdantieji šiandien šoka pagal nusikaltėlių dūdelę“

Sprendimą reorganizuoti policijos rinktinę „Vytis", o jos vykdytas apsaugos funkcijas perduoti į privačias rankas, partijos Tvarka ir teisingumo pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas vertina kaip viešąjį visuomenės saugumą silpninantį žingsnį.

„Argumentai, kodėl dabar reikėtų ardyti struktūrą, kurios darbuotojai, be kitų funkcijų, dar ir patruliuoja gatvėse, augančio nusikalstamumo fone atrodo silpnokai. Keista, kad tuo laiku, kai Lietuvos policijai trūksta lėšų, priimamas sprendimas naikinti padalinį, kuris uždirba pinigus tai pačiai policijai, moka mokesčius į šalies biudžetą. Iš kvailumo taip nesugalvosi - toks įspūdis, jog tai nusikaltėlių, siekiančių kuo labiau susilpninti teisėsaugos institucijas, pageidavimas", - sakė politikas.

Jo teigimu, sprendimas dėl reorganizacijos turėtų būti nedelsiant sustabdytas.

„Vyriausybė, Vidaus reikalų ministerija bei jiems pavadžios institucijos turi kuo skubiau ieškoti būdų ir galimybių stiprinti visuomenės saugumą. Juk jau kone kasdien pranešama apie bandymus įsibrauti į gyventojų būstus, dingstančius žmones. Policijai trūksta darbuotojų, benzino transportui - štai esminiai klausimai, kuriuos reikėtų nedelsiant spręsti, o ne užsiimti lobizmu verslui ar šokti pagal nusikaltėlių dūdelę", - kalbėjo „tvarkiečių" lyderis.

R. Paksas akcentavo, kad nepaisant teisėsaugai skiriamos vis didesnės bendrojo produkto dalies, visuomenės saugumas per keletą metų gerokai susilpnėjo.

„To saugumo stiprinimas, efektyvių sprendimų paieška ir turi būti šiandieninės valdžios uždavinys ir darbas", - sakė politikas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010-2011 žiema
StandartinėParašytas: 2011-02-17 15:52 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2011-02-08

R. Paksas: „Gal valdantieji pagaliau pamatys ir bankų monopolijas?“

Ir šalies valdžiai pagaliau prabilus apie šilumos ūkyje siautėjančius monopolininkus, pats laikas pagaliau būtų įdėmiau pažvelgti į dar vieną monopoliją. Tuo įsitikinęs partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

„Apie monopolį šilumos ūkyje jau keletą metų kalbėjo visa visuomenė, bet prireikė rinkimų, kad jį pamatytų ir valdantieji. Ar Lietuvai teks laukti dar kitų rinkimų, kad pagaliau būtų įvertinti ir bankų monopolijų veiksmai? Juk šiandien būtent stambiausieji užsienio kapitalo bankai formuoja šalies finansų politiką", - kalbėjo politikas.

R. Pakso teigimu, šalies valdžios nuolaidžiavimas stambiausiems bankams, šiems suteikia progą naudojantis savo padėtimi, turtėti Lietuvos žmonių sąskaita. Jis atkreipė dėmesį, kad bankininkai, suteikdami paskolas, labai dažnai iš verslininkų reikalauja užstatyti ir savo turtą, o paskolų administravimo sąlygos ar kitos bankų paslaugos primena paprasčiausią lupikavimą.

„Bankai po keletą kartų per metus pakelia paslaugų įkainius. Be to, jie dar naudojasi ir įstatymų spragomis, kurių pagalba šiandien gali nemokėti dalies mokesčių. Ir Vyriausybė, ir Seimas neturėtų abejingai stebėti šių dalykų, bet privalo kardinaliai pakeisti situaciją, kurią, ko gero, sukūrė būtent savo nesugebėjimu ir neveiklumu", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas lyderis, Prezidentas R. Paksas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010-2011 žiema
StandartinėParašytas: 2011-02-17 15:54 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2011-02-09

„Tvarkiečiai“ šiandien sieks priversti Vilniaus savivaldybės valdžią nutraukti „Rubikonui“ naudingą sutartį

Partijos Tvarka ir teisingumas frakcijos Vilniaus miesto savivaldybėje nariai surinko 17 tarybos narių parašų ir į šiandien vyksiančio tarybos posėdžio darbotvarkę sieks įtraukti klausimą dėl sutarties su bendrove „City Servis" nutraukimo.

Frakcijos seniūno G. Rudžionio teigimu, „tvarkiečių" parengtam sprendimo projektui įpareigoti savivaldybės administraciją nutraukti švietimo įstaigų priežiūros sutartį su „rubikonine" įmone pritarė ir kitų frakcijų, tarp jų ir esančių valdančiojoje daugumoje, atstovai.

„Lapkričio pabaigoje tarp savivaldybės ir „rubikoninės" įmonės sudaryta sutartis yra absoliučiai nenaudinga savivaldybei ir miesto ugdymo įstaigoms. Mokyklos ir darželiai gali patys prižiūrėti savo ūkį. Be to, yra ir Viešųjų pirkimų tarnybos išvada, kad savivaldybė turėtų nutraukti 122 milijonų litų vertės sutartį su bendrove. Mūsų frakcija, gindama viešąjį interesą, šiandien ir teikia sprendimo projektą dėl sutarties nutraukimo", - sakė G. Rudžionis.

Politiko teigimu, valdančioji dauguma Vilniuje šiandien turės apsispręsti, ar ji pritaria „tvarkiečių" nuostatai ginti miesto žmones. Tačiau jis prognozavo, kad valdantieji vargu ar išdrįs taip pasielgti.

„Jeigu konservatoriai ir jiems pritariantys politikai stengsis padaryti viską ir padarys, kad klausimas nebūtų įtrauktas į darbotvarkę, tai reikš tik viena: jie ir toliau tarnauja „rubikoninei" hidrai ir lenkiasi didžiules kainas už šildymą iš vilniečių plėšiantiems monopolininkams", - sakė G. Rudžionis.

Gediminas Rudžionis
Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys
Frakcijos Tvarka ir teisingumas Vilniaus m. savivaldybėje vadovas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010-2011 žiema
StandartinėParašytas: 2011-02-17 15:55 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2011-02-10

R. Paksas: „Kardinalių sprendimų reikia ne tik dėl šalies šilumos ūkio“

Pastaruoju metu šalies žiniasklaidoje kone kasdien driekiasi šilumos tiekimo ir mokesčių už ją tema. Vieni valdžios žmonės siūlo vartotojų teises ginančioms institucijoms būti aktyvesnėmis. Kiti gi susitaria, kad skaitiklių parodymai būtu nurašomi nelaukiant mėnesio pabaigos - taip mokestis prieš rinkimus už šilumą bus mažesnis. Treti siūlo energetikos inspekcijai ar kitoms Vyriausybei pavaldžioms institucijoms įpareigoti šilumos tiekėjus sąskaitose parašyti daugiau eilučių, kaip ir už ką tas šilumos mokestis skaičiuojamas.

Tarsi bandytų pudra uždengti mėlynę po akimi. Nereikia apgaudinėti visuomenės - situacija šalies šilumos ūkyje reikalauja ne kosmetinių padailinimų, bet kardinalių pakeitimų. Ir pirmiausiai tam reikia politinės valios pasakyti kategorišką „Ne" šilumos ūkio monopolį Lietuvoje šiandien turintiems verslo subjektams.

Manau, kad bus nelengva. Partijos Tvarka ir teisingumas atstovai ne tik Vilniaus savivaldybėje, bet ir kituose šalies miestuose jau ne pirmi metai siekia labai aiškiai ir nedviprasmiškai įvertinti šilumos tiekėjų grobuoniškus užmojus ir jų siekį įvairiomis priemonėmis nepagrįstai turtėti šilumos vartotojų sąskaita. Mes jau ne pirmi metai kalbame, kad viena įmonių grupė tapo monopolininke ne tik tiekiant šilumą, bet ir administruojant daugiabučius namus. Daugiau kaip prieš dešimtmetį remiama ir proteguojama tuometinės šalies bei Vilniaus valdžios, ta įmonių grupė, vėliau tapusi bendriniu „rubikonininkų" vardu, šiandien siekia įsitvirtinti ir atliekų tvarkymo versle.

Tas verslas, kaip ir graboriaus biznis, yra amžinas, duodantis nuolatines pajamas. Iš šio verslo, kaip ir iš šilumos tiekimo, manipuliuojant paslaugų kainų dedamosiomis, rinkliavos gyventojams dydžiais, be didelių išlaidų galima gauti didžiules pajamas.

Per tuos dešimt metų, politikai, tarnaudami būtent monopolijoms, jas sustiprino taip, kad šiandien jos tapo hidromis, ryjančiomis šalies gyventojų nelengvai uždirbamus atlyginimus ar gaunamas pensijas.

Nežinau, ar dėl politinių sumetimų, ar dėl prabudusios sąžinės, dalis valdančiųjų Vilniaus savivaldybėje vakar pritarė tvarkiečių seniai siūlomiems sprendimams peržiūrėti Vilniaus šilumos ūkio nuomos sutartį bei nutraukti praėjusių metų rudenį su nuomotojo dukterine bendrove sudarytą net 122 milijonų litų vertės mokyklų ir darželių priežiūros sutartį.

Tačiau aš abejoju, kad valdantieji iš tiesų neveidmainiauja ir jiems iš tiesų užteks ryžto priimti kardinalius sprendimus. Jis turi būti vienas - visos šalies gyventojams nenaudingos, viešąjį interesą pažeidžiančios sutartys turi būti nutrauktos. Šilumos tiekimas, jos kainos vartotojams nustatymas turi pereiti į savivaldybių rankas. Valstybė privalo priversti monopolijas elgtis pagal jos taisykles - tik taip politikai dar gali bandyti susigrąžinti bent dalelę visuomenės pasitikėjimo.

Tai būtų pirmas žingsnis, rimtos kovos prieš monopolijas pradžia. Jų užvaldyta Lietuva tampa vis labiau panaši ne į geografinį Europos centrą turinčią valstybę, bet trečiojo pasaulio šalį su nuo teisės nutolusia teisėsauga, korumpuotais politikais ir į kitus kraštus emigruojančiais jos gyventojais.

Šalies žmonės šiandien yra ne tik šilumos monopolininkų įkaitai. Savo žaidimo taisykles diktuoja bankai, prekybininkai, farmacininkai. Šiandien žvelgiama tik į vieną - nežmoniškai pakilusias kainas už šildymą. Tačiau ar prekybos centruose nekyla būtiniausių maisto produktų kainos, o vaistinėse - vaistų kainos?

Kada ir kas iš tiesų išdrįs pažvelgti giliau į prekybos naftos produktais monopolį? Kiek gi galima ironizuoti, kad visos degalinės savarankiškai, be jokio išankstinio susitarimo nuo rytojaus nusprendžia padidinti degalų kaina kone vienodu procentu. Jūs tuo netikite? Aš - taip pat. Valdžioje esantys politikai, matyt, tiki. Arba apsimeta tikintys.

Tikėti reikėtų kitkuo. Tuo, kad privalome ir galime pasipriešinti monopolijų diktatui. Vieniems politikams tai būtų kelio į savo sąžinę pradžia, kitiems - kelio į žmonių širdis tąsa.

Prezidentas Rolandas Paksas yra Europos Parlamento narys, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010-2011 žiema
StandartinėParašytas: 2011-02-17 15:57 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2011-02-14

V.MAZURONIS: PIRMIAUSIA ATSISTATYDINTI TURĖJO VIDAUS REIKALŲ MINISTRAS R. PALAITIS

Reaguodamas į neseniai visą Lietuvą sukrėtusį įvykį, kai dėl girto policijos pareigūno sukeltos avarijos žuvo ir buvo sunkiai sužeisti žmonės, Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas" seniūnas Valentinas Mazuronis teigia, kad atsakomybę pirmiausia turėtų prisiimti Vyriausybė ir jos atstovas vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis. Anot parlamentaro, paradoksalu, kad pareigūnai, kurie turi užtikrinti tvarką ir saugumą keliuose, patys važinėja neblaivūs ir žudo Lietuvos piliečius. Ypač nemalonu ir tragiška tai, kad toks skaudus įvykis visus sukrečia jau ne pirmą kartą, todėl svarbu kuo skubiau ieškoti priežasčių ir imtis priemonių, kad tai nesikartotų.

Parlamentaro įsitikinimu, prie esamos netvarkos sistemoje, nuolat mažindama finansavimą policijos darbuotojams, naikindama svarbias institucijas, tokias kaip „Vytis", ir kitais sprendimais Vyriausybė iš esmės ir kalta dėl situacijos sistemoje. Būtent ji lėmė gilumines priežastis, dėl kurių situacija Lietuvos komisariatuose nekinta ir kartojasi tokie skaudūs incidentai. Akivaizdu, kad būtent ji ir turėtų prisiimti atsakomybę dėl skaudžiai nukentėjusių Lietuvos piliečių.

„Po prieš keletą metų įvykusio panašaus itin sukrėtusio autoįvykio Pasvalio rajone, visiškai suprasdamas savo ir Vyriausybės atsakomybę ir neieškodamas kraštinių, kuriuos pasistatytų prieš save, iš karto atsistatydino tuometis vidaus reikalų ministras Raimundas Šukys. Manau, dabartinis ministras R. Palaitis, jeigu iš tikrųjų yra garbingas politikas, šiandien turi padaryti lygiai tą patį. Nemanau, kad vyriausiojo policijos komisaro Vizgirdo Telyčėno pasitraukimas iš posto yra tas žingsnis, kurį reikėjo žengti pirmiausia", ‑ teigė V.Mazuronis.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010-2011 žiema
StandartinėParašytas: 2011-02-17 15:58 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2011-02-14

R. Paksas: „Konservatoriai net nesiruošia statyti atominės elektrinės“

"Vertinant šalies viešojoje erdvėje kartas nuo karto prasprūstančius įvairių oficialių asmenų komentarus apie naujos Lietuvos atominės elektrinės statybos reikalus, susidaro toks įspūdis, kad niekas rimtai ir nebesvarsto tokios statybos galimybių", - įsitikinęs partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

Jo teigimu, dėl iki 2009 metų pabaigos veikusios atominės elektrinės darbo pratęsimo jokių pastangų nedėjusi tuometinė socialdemokratų valdžia, kurią palaikė ir konservatoriai, paklojo kelią ne realiems sprendimams dėl naujos statybos, bet politiniams žaidimams.

„Valstybės turtas buvo skaidomas, išdalintas privatininkams, vėliau valstybė vėl jį išpirko ir sujungė - tai finansiniai bei politiniai žaidimai, kurie nė per milimetrą nepriartino prie konkrečių naujos atominės statybos reikalų. O juk dar 2006 metais buvo parengta naujos atominės elektrinės galimybių studija, tų pačių metų gruodyje keturių Baltijos šalių premjerai pasirašė ir bendrą deklaraciją dėl tokios elektrinės statybos, tačiau net šiandien Lietuvos valdžia negali atsakyti nei kada, nei kas pradės tą elektrinę statyti", - kalbėjo R. Paksas.

Politiko teigimu, nestatant elektrinės, jos tikrai ir nepavyks pastatyti. „Matyt, tikroji priežastis slypi dujų ir elektros importuotojų interesuose. Uždarius Ignalinos atominę, gerokai padaugėjo dujų poreikis, būtinas elektros gamybai. Be to, šiandien Lietuva taip pat jau perka kone pusę vidaus rinkai būtinos elektros energijos. Niekam ne paslaptis, kad minėtų verslų gijos veda į dešiniųjų stovyklą. Jie niekada neleis ištraukti iš burnos riebaus kąsnio, o valdžioje esantys konservatorių atstovai to ir nedarys", - įsitikinęs politikas.

R. Pakso manymu, valdžios kalbas apie energetinę nepriklausomybę darbais galėtų paversti tik gerokai griežtesnė šalies valdovės D. Grybauskaitės pozicija. „Manau, kad šiandien Prezidentė turėtų gerokai griežčiau pareikalauti Vyriausybę imtis labai konkrečių sprendimų dėl naujos atominės elektrinės statybos. Nebent ir Prezidentė susitaikė su konservatorių vykdoma politika, kad Lietuva niekada neturėtų energetinės nepriklausomybės", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas lyderis, Prezidentas R. Paksas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010-2011 žiema
StandartinėParašytas: 2011-02-17 15:59 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2011-02-15

V.MAZURONIS: KIEK DAR TĘSIS PARTINIS LOBIZMAS IR SAVŲ ĮMONIŲ RĖMIMAS?

Šiandien Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas" seniūnas Valentinas Mazuronis kreipėsi į Vilniaus miesto merą Raimundą Alekną, kviesdamas nedelsiant nutraukti įmonių, susijusių su ūkio ministru Dainiumi Kreiviu, protegavimą. Kreiptis į Vilniaus merą parlamentaras nutarė po to, kai viešoje erdvėje pasirodė pranešimas, jog savivaldybė aukcione su ūkio ministru siejamai bendrovei pardavė sostinės prestižiniame Užupio rajone esančius gyventojų sandėliukus.

Tai jau antras atvejis, kai ūkio ministro pavardė minima, kalbant apie abejotino skaidrumo konkursą. Neseniai buvo paviešinta, kad labai keistomis aplinkybėmis bendrovė "Specializuota komplektavimo valdyba" (SKV), kurios akcijų turi D. Kreivio mama Florentina Kreivienė ir kurios valdybos nariu anksčiau buvo pats D. Kreivys, su partneriais laimėjo du konkursus Vilniaus mokyklų pastatams renovuoti, o milijoninių lėšų skyrimą šiai įmonei savo parašu patvirtino pats ministras D. Kreivys. Dar tada Seimo narys V. Mazuronis siūlė ministrui prisiimti atsakomybę dėl kilusio skandalo ir atsistatydinti.

„Tai dar vienas akibrokštas, kai skriaudžiami gyventojai, siekiant pasipelnyti. Negalima į tai nekreipti dėmesio. Todėl ir kreipiuosi į merą, kad būtų nedelsiant nutraukta partinio lobizmo ir savų firmų rėmimo politiką Vilniaus mieste", ‑ teigė V.Mazuronis.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010-2011 žiema
StandartinėParašytas: 2011-02-17 16:01 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2011-02-15

Prezidentas R. Paksas: „Nepasitikėjimas ūkio ministru – aiškus signalas atsistatydinti ir A. Kubiliui“

Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas, po šalies vadovės D. Grybauskaitės pareikšto nepasitikėjimo ūkio ministru D.Kreiviu sako, kad tai yra ir signalas A. Kubiliui, kuris nepailsdamas gina savo Vyriausybės ministrą.

„Prezidentė labai aiškiai leido suprasti, kad nėra nusiteikusi taikstytis su abejotina kabineto narių veikla. Tačiau jau ne pirmą kartą galima pastebėti, kad ministrų kabineto vadovas A. Kubilius abejonių dėl savo veikos ir sprendimų keliančius ministrus linkęs ginti ir palaikyti", - sakė „tvarkiečių" lyderis.

Politiko teigimu, šiuo atveju susiklosto paradoksali situacija, iš kurios tėra tik vienas logiškas sprendimas - A. Kubiliaus atsistatydinimas.

„Jei premjerui atrodo kitaip, negu Prezidentei, kurios teikimu, jis Seime ir patvirtintas ministru pirmininku, tai tolimesnis konservatorių vadovo kelias - atsistatydinti. Nebent Vyriausybės vadovas nusprendė nesiskaityti ir su šalies vadovės nuomone. Į visuomenės nuomonę apie savo ir Vyriausybės veiklą jis jau seniai nebekreipia dėmesio", - kalbėjo Europos Parlamento narys R. Paksas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010-2011 žiema
StandartinėParašytas: 2011-02-17 16:02 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2011-02-15

Mielieji, su Lietuvos valstybės atkūrimo diena!

Kaip ir kasmet, minėdami Vasario -16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, nulenkime galvas tautos didžiavyriams ir paprastiems jos piliečiams, stačiusiems valstybės namus.

Savo mintimis, siekiais ir darbais kurkime juos toliau: be pykčio, apgaulės, savanaudiškumo.

Kurkime stiprią ir įtakingą, iš tiesų nepriklausomą Lietuvą.

Nenuleiskime rankų net tada, kuomet labai sunku ar atrodo neįmanoma.

Kartu mes sukursime gerovės valstybę. Lietuvą, kurioje iš tiesų bus žmonių, o ne jais besinaudojanti valdžia.

Laimės, sėkmės, sveikatos ir geros nuotaikos.

Nuoširdžiai Jūsų
Prezidentas Rolandas Paksas
Europos Parlamento narys


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010-2011 žiema
StandartinėParašytas: 2011-02-24 21:35 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2011-02-17

V. MAZURONIS: „A.KUBILIUS PRIVALO RINKTIS: VALSTYBĖ AR BIČIULIŲ VERSLO INTERESAI“

Prezidentei Daliai Grybauskaitei pareiškus nepasitikėjimą ūkio ministro D. Kreivio veikla ir jį aršiai puolus ginti tiek Seimo pirmininkei I. Degutienei, tiek Ministrui pirmininkui A. Kubiliui, Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas" seniūnas Valentinas Mazuronis teigė tokio neatsakingo pastarųjų žingsnio nesuprantąs. Anot parlamentaro, po nedviprasmiško Prezidentės pareiškimo Premjeras A. Kubilius turi tik dvi išeitis : arba nedelsiant pareikalauti ūkio ministro D. Kreivio atsistatydinimo, arba atsistatydinti pats.

„Jokie VTEK nagrinėjimai ar sprendimai čia nereikalingi, nes jie negali paslėpti ir nepaslėps tiesos, kad, būdamas ūkio ministru, D. Kreivys aktyviai protegavo su jo artimais giminėmis bei buvusiais verslo partneriais susijusį verslą. Prisiimdamas atsakomybę atsistatydinti ūkio ministras D. Kreivys privalo nedelsdamas. Jeigu to nesupranta aktyviai jį ginantis premjeras A. Kubilius, vadinasi, jis pats turi kuo greičiau trauktis. Privačiame versle galima dirbti ir nebūnant ministru ar premjeru", teigė V. Mazuronis.

Frakcija „Tvarka ir teisingumas" kvies visas frakcijas Seime, visus Seimo narius, esančius tiek pozicijoje, tiek opozicijoje, pareikšti savo nuomonę ir reikalauti, kad tiek ūkio ministras D. Kreivys, tiek ministras pirmininkas A. Kubilius nebandytų slapstytis už komisijų ar kitokių sprendimų, o pasielgtų kaip garbingi politikai ir paliktų užimamus postus.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010-2011 žiema
StandartinėParašytas: 2011-02-24 21:36 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2011-02-18

Ginčuose dėl rinkimų „tvarkiečių“ interesus atstovaus advokatai

Partija Tvarka ir teisingumas bei viena sostinės advokatų kontora pasirašė sutartį dėl teisinės pagalbos 2011 metų savivaldybių tarybų rinkimų kampanijos metu.

Tarp šalių sudarytoje sutartyje numatyta, kad advokatų kontora veiks kaip partijos ir jos rinkimų sąrašuose esančių asmenų patarėjas ir atstovas teisiniais klausimais. Advokatų kontoros darbuotojai teiks teisines konsultacijas, analizuos įvairius gaunamus dokumentus bei priimamus sprendimus teisiniais aspektais, o šmeižto ir tikrovės neatitinkančių faktų skleidimo atvejais teiks pretenzijas, rengs procesinius dokumentus ir atstovaus teismuose ginant pažeistas partijos teises.

Partijos Tvarka ir teisingumas informacijos centras


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010-2011 žiema
StandartinėParašytas: 2011-02-24 21:39 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2011-02-18

Palydint poetą J. Marcinkevičių

Lietuva neteko iškilios asmenybės. Poeto ir žmogaus, kuris augino tautos savigarbą, pasididžiavimą, jos kultūrą ir valstybės atgimimą.

Vakar, minint valstybės atkūrimo dieną, netekome laisvės šauklio, kuriam kaip niekam kitam rūpėjo Lietuva.

Šią tragišką valandą reiškiu nuoširdžią užuojautą Justino Marcinkevičiaus artimiesiems ir visai gedinčiai Lietuvai.

Prezidentas Rolandas Paksas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010-2011 žiema
StandartinėParašytas: 2011-02-24 21:40 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2011-02-21

V. MAZURONIS: PREMJERAS A. KUBILIUS TURI JAU TIK VIENĄ IŠEITĮ

Šiandien frakcija „Tvarka ir teisingumas" kreipėsi į visas Seimo frakcijas, kviesdama paremti Prezidentės Dalios Grybauskaitės poziciją dėl nepasitikėjimo ūkio ministru D. Kreiviu ir siūlydama pradėti diskusijas dėl galimybės formuoti naują valdančiąją daugumą. Anot frakcijos seniūno Valentino Mazuronio, praėjusią savaitę Prezidentei pareiškus nepasitikėjimą ūkio ministru Premjeras A. Kubilius turėjo dvi išeitis: nedelsiant pareikalauti ūkio ministro D. Kreivio atsistatydinimo arba atsistatydinti pats. Kadangi jis to nepadarė, iniciatyvos tenka imtis Seimui.

„Deja, Ministras Pirmininkas A. Kubilius nepasinaudojo galimybe įrodyti, kad skaidrumas bei viešumas yra svarbiausios dabartinės valdančiosios daugumos vertybės. Savo veiksmais jis parodė, jog bičiulių ir jų verslo partnerių interesų gynimas jam yra svarbiau nei esminės politinio gyvenimo vertybės. Šiandien A. Kubilius turi tik vieną išeitį ‑ atsistatydinti su visu ministrų kabinetu ir padaryti tai kuo galima greičiau", ‑ teigė frakcijos „Tvarka ir teisingumas" seniūnas V. Mazuronis.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007