forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2019-11-12 16:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: KAUNAS PO LIEPOS 22 DIENOS
StandartinėParašytas: 2010-07-24 20:30 
Atsijungęs
AUGANTIS

NEŽINAU KAS DAROSI KAUNE,BET VAKARE LIEPOS 22 DIENA APIE 19 VALANDA 50 MINUČIU PER MOBILU TELEFONA MANE IŠKVIETE BUVES KAUNO MERAS VYTAUTAS ŠUSTAUSKAS IR PASAKE-GAUSI Į GALVA- KODEL SUPRATAU TIK
- TAI GRIŽES IŠ KELIONES,NES NESENIAI JAU PO SUNKIOS ŠIRDIES LIGOS PRADEJAU IR DIRBU ŠILUMVEŽIO MAŠINISTO PADEJEJU IR ATLIEKU PAREIGAS VYRESNIO KROVINIU TRAUKINIU KONDUKTORIUMI- NEŽINAU KAS IR KAIP TEN KAUNE IR KAS KALTAS ,KAD MUS KIBINA DABAR VISI....AŠ PAPRASTAS DARBININKAS IR ISTOJAU Į LIBERAL-DEMOKRATU PARTIJA-2006 METAIS TOKIA BUVO IR AIŠKU NOREJAU PADETI NETEISETAI NUVERSTAM TIKRAM LIETUVOS PREZIDENTUI GERBEMUI ROLANDUI PAKSUI GRIŽTI Į DARBA,NES ESU DAR IR NEPRIKLAUSOMOS RESPUBLIKINES JUNGTINES PROFESINES SAJUNGOS ATSTOVAS AB,,LIETUVOS GELEŽINKELIAI,,ATSTOVAS KAUNO REGIONE.KAS MAN DABAR PAAIŠKINS -KAS IR KAIP TOLIAU VEIKTI IR KĄ SAKYTI DARBININKAMS PER SUSITIKIMUS-AR ATVAŽIOS Į MANO IMONE KAS NORS IŠ SEIMO NARIU PAGALIAU DABAR ,KAI LABAI KARŠTA IR ŽMONES DIRBA TOKIOMIS SALYGOMIS-AR MES TO NEVERTI?VLADIMIR MOSKVIČIOV- TT PARTIJOS NARYS IR AIŠKU DARBININKAS IŠ KAUNO......O 7-8 SUSITIKSIME SASKRYDIJE-PAKALBETI YRA APIE KĄ-PATIKEKITE.PROBLEMU DAUG LIETUVOJE GELEŽINKELIJE IR AČIU NORIU PASAKYTI TIKTAI VALENTINUI MAZURONIUI ,KURIS BUVO MUSU PROFSAJUNGU SUVAŽIAVIME ,PIKETOSE IR MITINGOSE IR VISKA ŽINO TAIP PAT APIE PADETI LIETUVOS GELEŽINKELIOSE JULIUS VESELKA SU KURIO JAU DAUG METU MES GELEŽINKELININKAI BENDRAUJAME.MALONU KAD JIE DIRBA IR IRODO SAVO VEIKSMAIS - JIE NORI TVARKOS IR TEISINGUMO- O JUS VISI KITI?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: KAUNAS PO LIEPOS 22 DIENOS
StandartinėParašytas: 2010-08-02 23:00 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Vladimir rašė:
NEŽINAU KAS DAROSI KAUNE,BET VAKARE LIEPOS 22 DIENA APIE 19 VALANDA 50 MINUČIU PER MOBILU TELEFONA MANE IŠKVIETE BUVES KAUNO MERAS VYTAUTAS ŠUSTAUSKAS IR PASAKE-GAUSI Į GALVA- KODEL SUPRATAU TIK
- TAI GRIŽES IŠ KELIONES,NES NESENIAI JAU PO SUNKIOS ŠIRDIES LIGOS PRADEJAU IR DIRBU ŠILUMVEŽIO MAŠINISTO PADEJEJU IR ATLIEKU PAREIGAS... ...
Vladimir, tai jei supratai, tai papasakok ir mums, kodėl jis tave gąsdino...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume