forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2020-02-26 05:11

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 vasara
StandartinėParašytas: 2010-07-08 18:23 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-07-08

Rytoj per Lietuvą nuvilnys protesto mitingas-akcija „Lietuvi, įkalk vinį į kubilą!“

Partija Tvarka ir teisingumas rytoj, liepos 9 dieną, 12 valandą Lietuvos apskričių centruose rengia protesto mitingus prieš šalį skurdinančią valdžios politiką.

Pagrindinis jų akcentas - akcija „Lietuvi, įkalk vinį į kubilą!". Jos metu kiekvienas šalies pilietis vinimi galės persmeigti šiandieninės valdžios vykdomą politiką ir jos priimtus sprendimus, kurie skurdina šalies žmones.

„Šia akcija mes siekiame parodyti, kad Vyriausybės siekiai į valstybės įstatymus „įkalti" naujus mokesčius ir karpyti pašalpas tik gadina šalies gyvenimą ir stumia valstybę į prarają. Lygiai taip pat galima sugadinti ir gerą daiktą - kubilą - nes, perkalus vinimis, jo pagal tiesioginę paskirtį jau nebepanaudosi. Gal bent tas akivaizdus pavyzdys privers atsikvošėti premjerą A. Kubilių ir visą valdančiąją daugumą", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

Mitingo metu centrinėse miestų aikštėse žmonės turės ne tik galimybę išsakyti savo nepritarimą ir pasipiktinimą dabartine valdžios politika - vinis į kubilą, protestuodami prieš mokamą mokslą, kals studentai, dėl valdžios politikos bedarbiais tapę darbingo amžiaus žmonės, į užsienio šalis duonos kąsnio užsidirbti išvažiavusių emigrantų tėvai.

Mitingo dalyviai ketina priimti rezoliuciją. Joje tarp reikalavimų atsistatydinti konkretiems valdžios atstovams yra ir pasiūlymas už nemeilę ir kenkimą mūsų Tėvynei kai kuriuos politikus paskelbti nepageidaujamais asmenimis Lietuvoje.

Protesto akcija Vilniuje vyks prie Vyriausybės pastato Gedimino 11, greta paminklo V. Kudirkai.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 vasara
StandartinėParašytas: 2010-07-08 18:24 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-07-08

„Tvarkiečiai“ – prieš valdžios ketinimus įvesti privalomą kaupimo mokestį už butą

„Aplinkos ministerijos pasiūlymai ir Vyriausybės ketinimai nustatyti kiekvienam butui privalomą minimalų mokestį būsimiems remontams yra tik dar vienas valdžios žingsnis, kuriuo siekiama pamaloninti butus administruojančias bendroves ir apiplėšti šalies žmones", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas Valentinas Mazuronis.

Jo teigimu, siekis įstatymais įtvirtinti privalomo kaupimo mokestį yra ne kas kita, kaip šiandieninės valdžios parsidavimas privatininkams.

„Galbūt jau koks ‚rubikonininkas" rankomis iš džiaugsmo trina, skaičiuodamas, kiek subyrės pinigų. Surinks tūkstantį, o laiptinę už šimtą litų padažys. Juk jau ir šiandien žmonės namų administratoriams moka vadinamąjį eksploatavimo mokestį, kuris panaudojamas nežinia kam. Partija Tvarka ir teisingumas griežtai pasisako prieš tokio privalomo kaupiamojo mokesčio įvedimą", - kalbėjo politikas.

Pasak V. Mazuronio, vietoje to, kad Vyriausybė skatintų bendrijų atsiradimą, kurios rūpintųsi daugiabučio namo eksploatavimu ir priežiūra, ji siekia šiuos dalykus perduoti į monopolininkų rankas.

„Po konservatorių neseniai pataisytų įstatymų, daugiabučiuose esančių šilumos punktų priežiūrą perėmė šilumos tiekėjai, dabar siekiama įteisinti abonentinį mokestį namų prižiūrėtojams - tai akivaizdi tarnystė ne visuomenei, bet stambiam kapitalui", - sakė „tvarkiečių" frakcijos Seime seniūnas V. Mazuronis.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 vasara
StandartinėParašytas: 2010-07-14 13:38 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-07-09

Vinis į kubilus kalusių piliečių reikalavimas A. Kubiliui – atsistatydinti per 48 valandas

Partijos Tvarka ir teisingumas surengto protesto mitingo-akcijos „Lietuvi, įkalk vinį į kubilą!" dalyviai pareikalavo per 48 valandas atsistatydinti Vyriausybės vadovą A. Kubilių, finansų ministrę I. Šimonytę ir darbo ir socialinės apsaugos ministrą D. Jankauską.

Protesto mitingai vienu metu vyko dešimtyje Lietuvos miestų: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Tauragėje ir Plungėje.

Iš viso protesto akcijoje dalyvavo virš trijų tūkstančių Lietuvos piliečių.

Noriai vinis į kubilą kalę mitingo dalyviai už sprendimus, kurie skurdina šalies žmones, nenorą girdėti ir spręsti jų problemų, už bedarbiais paverstus valstybės piliečius ir emigravusius jų vaikus, nemeilę ir kenkimą mūsų Tėvynei ne tik pareikalavo politikų atsistatydinimo, bet juos ir visą valdančiąją daugumą paskelbė nepageidaujamais asmenimis savo miestuose ir visoje Lietuvoje.

Susirinkusieji taip pat kreipėsi į šalies vadovę D. Grybauskaitę, ragindami Prezidentę, A. Kubiliui ir ministrams neatsistatydinus, imtis iniciatyvos paleisti šį ministrų kabinetą ir formuoti naują Vyriausybę.

Kritikuodami dabartinę konservatorių politiką, „tvarkiečiai" ir jiems pritariantys mitingo dalyviai piktinosi dabartinės valdžios tarnyste stambiajam kapitalui, konservatorių vykdoma šalies piliečių skurdinimo politika. Mitinge Vilniuje prie Vyriausybės rūmų kalbėjo Europos Parlamento narys Juozas Imbrasas, partijos Tvarka ir teisingumo pirmininko pirmasis pavaduotojas, Seimo frakcijos seniūnas Valentinas Mazuronis, Seimo nariai O. Valiukevičiūtė, A. Petkus, D. Barakauskas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 vasara
StandartinėParašytas: 2010-07-18 01:02 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-07-15

J. Imbrasas: „Nepavykus prasibrauti pro duris, konservatoriai bando „rubikoninkams“ atidaryti langą“

Vilniaus miesto savivaldybės valdančioji dauguma nepaliauja ieškoti būdų, kaip Vilniaus šilumos ūkį kuo ilgesniam laikui atiduoti „rubikonininkams“. Taip Europos Parlamento narys, buvęs Vilniaus meras Juozas Imbrasas įvertino Vilniaus miesto savivaldybės ketinimus be konkurso pasirinkus konsultantus ir pagal jų parengtas sąlygas kviesti investuotojus sostinės šilumos ūkyje dujas pakeisti biokuru.

„Nepavyko prasibrauti per duris, Vilniaus savivaldybės taryba pasipriešino konservatorių ir juos remiančių politikų užmačioms, nepratęsė nuomos sutarties dar dvidešimčiai metų, tai dabar meras su jam pritariančiais bando langą atidaryti. Taip mirtinai reikia šilumos ūkį išlaikyti tose pačiose „rubikonininkų“ rankose, kad su priemonėmis vardan šio tikslo nebesiskaitoma“, - sakė šiuo metu Briuselyje dirbantis politikas.

J. Imbraso teigimu, bandant prisidengti europinėmis direktyvomis, siekiu atpiginti šilumos kainą, šmeižiant kitus politikus, visuomenę bandoma įtikinti, kad Vilniaus šilumos ūkyje būtina kuo greičiau pereiti prie biokuro.

„Iš tiesų tikroji priežastis yra gerokai paprastesnė - tarnystė „rubikoninkams“. Pasiūlymai, kaip jiems atiduoti šilumos ūkį, netelpa į sveikos logikos rėmus. Rimtu veidu aiškinama, kad bus rengiamas konkursas investuotojui, bet kaip savivaldybė gali jį rengti ir kviesti investuoti į turtą, kuris jau yra išnuomotas tračiajam asmeniui? Tai gal pirmiausiai taryba turėtų nutraukti sutartį su „Dalkia“ ir tik tada meras ar Vilniaus šilumos tinklų vadovas galėtų svarstyti apie ketinimus investuoti į savivaldybės valdomą turtą?“, - kalbėjo J. Imbrasas.

Jo teigimu, niekas nuomininkams ir dabar netrukdo investuoti į tą turtą. „Kalbos apie investicijas - tik muilo burbulas, kurio reikia siekiant įteisinti dabartinio nuomininko buvimą dar ilgiems metams kol neatėjo rinkimai. Bijomasi, kad nauja savivaldybės taryba bus gerokai principingesnė ir griežtesnė. Tad įrodyti, kad juoda yra balta, o baltai spalvai nuspalvinti juodai metami milžiniški pinigai ir galybė melo“, - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pavaduotojas, Europos Parlamento narys J. Imbrasas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 vasara
StandartinėParašytas: 2010-07-18 01:05 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-07-16

V. Mazuronis: „Reikalauju sustabdyti Vilniaus mero V. Navicko aferą“

Šiandien partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas, frakcijos Seime seniūnas Valentinas Mazuronis kreipėsi į Viešųjų pirkimų tarnybą, tikėdamasis išsiaiškinti, ar Vilniaus miesto savivaldybės ketinimas neskelbiant viešo konkurso pasamdyti konsultantus šilumos ūkio pertvarkymui nepažeidžia įstatymų.

Savivaldybė ir bendrovė „Vilniaus šilumos tinklai“ savo nuožiūra konsultantais pasirinko advokatų kontorą „Bernotas & Dominas Glimstedt“ bei patys nustatė jiems atlygį - 100 tūkst. litų. Seimo nario teigimu, tokie Vilniaus miesto savivaldybės veiksmai kelia rimtų abejonių, nes kalba eina apie nepagrįstą valstybės ir vilniečių lėšų naudojimą.

„Nepavykus Vilniaus šilumos tinklus atiduoti „Rubikonui“ pratęsiant nuomos sutartį, Vilniaus meras V. Navickas to siekia kitokiu būdu - organizuodamas tariamą investicijų konkursą. Vilniaus miesto mero tikslas vienas - bet kokia kaina atiduoti Vilniaus šilumos ūkį „Rubikonui“. Tai jis stengiasi padaryti kuo galima greičiau, nepaisydamas nei įstatymų, nei teisėtumo,“ sakė Valentinas Mazuronis.

Politikas tikisi, kad Viešųjų pirkimų tarnyba išsiaiškins šio projekto teisėtumą, nedelsiant sustabdys tolesnį jo vykdymą ir užkirs kelią galimai korupcijai.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 vasara
StandartinėParašytas: 2010-07-25 21:02 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-07-21

R. Paksas: „Valdžia neturėtų praleisti progos kovą su korupcija pradėti nuo savęs“

„Skandalas dėl Švietimo ir mokslo ministerijos „meilės" Demokratinės politikos institutui, kurio steigėjas yra Seimo Švietimo ir mokslo reikalų komiteto narys, konservatorius M. Adomėnas, valdantiesiems ir šalies vadovei D. Grybauskaitei šiandien suteikia unikalią progą išsakomus kovos su korupcija lozungus paversti kūnu, tereikia tik keleto konkrečių žingsnių", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

Politiko teigimu, jau pats valstybės siekis privaloma tvarka reitinguoti šalies aukštąsias mokyklas yra akivaizdus universitetų autonomijos pažeidimas, o sprendimas skirti milijonus litų kvepia korupcija.

„Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija, jeigu jai iškiltų toks poreikis, pati galėtų užsisakyti nepriklausomą ir tarptautinio lygmens reitingavimą. Nors, mano manymu, universitetų reitingus Lietuvoje ir taip pakankamai gerai iliustruoja kiekvienais metais į juos stojančių studentų skaičius. O tai, kad pustrečio milijono litų šiam reikalui be konkurso skiriami vienam aukštas pareigas partijoje ir Seime užimančio valdančiosios daugumos politiko įsteigtam institutui, labai panašu į aiškų korupcinį susitarimą. Konservatorių kalbų fone apie švarių rankų politiką ir skaidrius sprendimus tai atrodo kaip spjūvis į visuomenės veidą", - kalbėjo R. Paksas.

Jo teigimu, kilus įtarimų dėl interesų konfliktų ar teisės aktų pažeidimų, padorūs politikai paprastai patys sustabdo savo narystę partijoje, kol paaiškėja visos aplinkybės. „Šiuo atveju norėtųsi pamatyti konkrečius partijos vadovo A. Kubiliaus veiksmus dėl M. Adomėno galimybių ir toliau būti Seimo Švietimo komiteto nariu. Ar ministrą pirmininką, kitus Vyriausybės narius ir valdančiąją daugumą tenkina politiko, kuris jau parodė nesugebantis atskirti viešų ir privačių interesų, tolesnis darbas komitete? Tai, ko gero retoriniai klausimai, į kuriuos atsakymo nebus, bet manau, kad visuomenė norėtų juos išgirsti", - sakė „tvarkiečių" lyderis, Europos Parlamento narys R. Paksas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 vasara
StandartinėParašytas: 2010-07-25 21:04 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-07-22

Prezidentas R. Paksas: „Valdžiai trūksta noro šalinti šešėlinės ekonomikos priežastis“

Paskelbti Pasaulio banko analizės duomenys apie šešėlinės ekonomikos mastą Lietuvoje iliustruoja, kad valdžios politika didinti mokesčius vis labiau stumia verslą į šešėlį, o konservatorių vadovaujama Vyriausybė ir toliau stengiasi to nepastebėti.

Banko duomenimis, šešėlinės ekonomikos dalis Lietuvoje sudaro kone trečdalį šalies bendrojo vidaus produkto. „Jeigu Lietuvos BVP yra apie 100 milijardų litų, šešėlyje yra apie 30 milijardų. Jeigu bent ketvirtadalis iš jų patektų į biudžetą, nereikėtų nei pensijų, nei motinystės ir kitų išmokų mažinti, nei apie „Sodros" deficitą kalbėti. Pašalinkime priežastis, genančias verslą į šešėlį, užkirskime kelią kontrabandos ir narkotikų srautams ir valstybė bus gerokai turtingesnė", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

Europos Parlamento nario teigimu, puikiai žinoma, kad šešėlinę ekonomiką sparčiausiai augina didinami mokesčiai, nedarbo didėjimas ir iš to kylantis gyventojų nepasitikėjimas savo valstybe. „Dėl verslo traukimosi į šešėlį ir apie dėl to valstybei kilsiančias problemas partija Tvarka ir teisingumas kalbėjo dar 2008 metų pabaigoje, kai konservatoriai didino mokesčius. Dėl sprendimų, kurie Lietuvos ekonomiką išstums į šešėlį, perspėjo ir ekspertai, tačiau valdžia pasirinko kitą kelią - žmonių skurdinimo ir diržų veržimo politiką", - kalbėjo politikas.

Pasak R. Pakso, naivu tikėtis, kad valstybėje visiškai pavyktų išgyvendinti šešėlinę ekonomiką, tačiau nedidelis jos mastas Šiaurės Europos Ir Skandinavijos šalyse iliustruoja, kad politikai gali rasti pakankamai būdų ir priemonių pasiekti bent to, kad ji neaugtų geometrine progresija.

„Sumažinkime mokesčių dydį ir jų skaičių, supaprastinkime jų mokėjimo tvarką, mokesčių administravimą reglamentuojančius teisės aktus, atsisakykime įvairių licenzijų verslui, sumažinkime jų skaičių iki minimumo, supaprastinkime įmonių steigimo tvarką, palikime tik keletą jas kontroliuojančių institucijų, supaprastinkime sąlygas verslui išgyventi - tai tik keli būdai milijardus ir šešėlio perkelti į šalies biudžetą", - kalbėjo politikas.

Jo teigimu, greta šių priemonių, būtini ir griežti valdžios institucijų veiksmai. „Valstybės politiką ir jos teisėsaugos institucijas nukreipkime prieš kontrabandos ir narkotikų, plūstančių į Lietuvą, srautus, kitą nelegalią ir nusikalstamą veiklą - yra ne vienas kelias, kaip iš šešėlio valstybę pasukti link saulės atokaitos, tik valdžioje esantiems reikia nebijoti juo eiti", - savo pasiūlymus, kaip sugrąžinti verslą iš šešėlio vardijo „tvarkiečių" lyderis, europarlamentaras R. Paksas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 vasara
StandartinėParašytas: 2010-07-25 21:06 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-07-23

„Tvarkiečių“ jaunimas politikuos ir linksminsis sąskrydyje prie Platelių

Tvarkos ir teisingumo jaunimo lygos nariai savaitgalyje susitiks pirmajame vasaros sąskrydyje prie Platelių ežero. Jo atidarymas - šeštadienį, 12 valandą.

Daugiau kaip 500 narių dvidešimtyje Lietuvos skyrių vienijančios organizacijos nariai ne tik dvi dienas linksminsis, dalyvaus įvairiose netradicinėse sporto rungčių varžybose, bet ir ketina priimti rezoliuciją, kurioje įvertins politinius ir socialinius procesus Lietuvoje.

„Diskutuosime apie Vyriausybės ir įstatymus leidžiančios valdžios veiksmus, ieškosime geresnių, kuriuos galėtume pasiūlyti visuomenei kaip alternatyvą jaunimo emigracijai. Kalbėsime ir apie būsimus rinkimus į savivaldybes, kandidatus, kurie dalyvaus juose partijos Tvarka ir teisingumas sąrašuose", - sakė praėjusiais metais susikūrusios organizacijos pirmininkas, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys Jonas Juodka.

„Tvarkiečių" jaunimas vietoje įprastų sporto rungčių pasirinko tokias, kurios pralinksmintų ir pačius dalyvius, ir žiūrovus. Komandų nariams slidėmis teks įveikti kliūčių ruožą, individualioje rungtyje sąskrydžio dalyviai mojuos kuokomis, į gelbėjimo ratą mėtys veltinius.

Į tradicinį, jau devintąjį, sąskrydį prie Lūksto ežero Telšių rajone po dviejų savaičių rinksis ir „suaugę tvarkiečiai". Partijos Tvarka ir teisingumas nariai, kurių jau yra virš 10 tūkstančių, varžysis talentų šou, virs keturių regionų sriubą, dalyvaus įvairiose, šįkart jau tradicinių sporto šakų varžybose, o partijos Tarybos posėdyje bus patvirtintos „tvarkiečių" rinkimų į savivaldybių tarybas 2011 metais programinės nuostatos.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 vasara
StandartinėParašytas: 2010-08-04 12:18 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-07-29

„Tvarkietis“ K. Komskis kreipėsi į teismą dėl sprendimo išnuomoti Kalvarijų turgų

Vakar Seimo frakcijos Tvarka ir teisingumas narys Kęstas Komskis kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą dėl Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimo išnuomoti Kalvarijų turgų teisėtumo.

Pareiškimą dėl Vilniaus politikų sprendimo Seimo narys, Antikorupcijos komisijos pirmininkas K. Komskis teismui pateikė, siekdamas apginti viešąjį interesą. „Tvarkietis"prašo teismo nustatyti ar savivaldybės sprendimas patvirtinti nuomos konkurso nuostatus yra teisėtas ir atitinka Lietuvos Respublikos teisės aktus.

Politiko teigimu, savivaldybės taryba patvirtino tokius Kalvarijų turgaus nuomos konkurso nuostatus, kurie iš esmės prieštarauja savivaldybės turto valdymo, naudojimo bei disponavimo juo principams, neatitinka pačių vietos savivaldos principų.

„Kai kurie konkurso nuostatų punktai nėra pakankamai skaidrūs, juose numatyta galimybė nuomos teisę įkeisti kredito institucijoms be atskiro savivaldybės tarybos sprendimo, kiti konkurso nuostatų punktai kelia abejonių dėl atitikimo teisėtumo, racionalumo, viešosios teisės ir veiklos skaidrumo principams, todėl aš, būdamas Seimo Antikorupcijos komiteto pirmininku, ir kreipiausi į teismą dėl savivaldybės sprendimo teisėtumo", - sakė K. Komskis.

Politikas prašo teismo imtis priemonių ieškinio reikalavimo užtikrinimui ir sustabdyti birželio 30 dieną priimtą Vilniaus miesto savivaldybės sprendimo galiojimą, kol bus išnagrinėtas ieškovo pareiškimas.

K. Komskio pareiškime teismui taip pat prašoma, išnagrinėjus ieškinį ir nustačius LR įstatymų pažeidimus, panaikinti minėtą savivaldybės tarybos sprendimą.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 vasara
StandartinėParašytas: 2010-08-09 10:03 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-08-04

Sąskrydyje „tvarkiečiai“ patvirtins rinkimų į savivaldybių tarybas programines nuostatas

Šį savaitgalį, šeštadienį, rugpjūčio 7 dieną, trimis patrankų salvėmis - už Lietuvą, už tvarka ir teisingumą, už pergalę - prie Lūksto ežero Varniuose (Telšių rajonas) prasidės tradicinis, jau devintasis, partijos Tvarka ir teisingumas sąskrydis.

Jo dalyviai ketina ne tik smagiai pasibūti kartu, bet ir aptarti partijos rinkimų į savivaldybių tarybas programines nuostatas, patvirtinti kandidatus į Seimą konkrečiose vienmandatėse apygardose 2012 metų rinkimuose.

Prieš sąskrydžio atidarymą vyksiančiame partijos Tarybos posėdyje „tvarkiečiai" diskutuos apie politinę situaciją šalyje, atskiru dokumentu griežtai įvertins šalį skurdinančius valdančiosios daugumos Vyriausybės veiksmus.

„Džiaugiuosi, kad per metus nuo praėjusio sąskrydžio mūsų gretos gerokai pagausėjo. Šiandien partijos nariais jau yra daugiau kaip 11 tūkstančių šalies gyventojų. Tai rodo, kad visuomenei mūsų partijos programiniai siekiai ir idėjos, mūsų siūloma kurti valstybės ir jos žmonių gyvenimo vizija yra priimtina vis didesnei Lietuvos piliečių daliai", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Europos Parlamento narys, Prezidentas Rolandas Paksas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 vasara
StandartinėParašytas: 2010-08-09 10:04 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-08-05

Prezidentas R. Paksas: „Ar konservatoriams savais netapo ir kontrabandininkai?“

„Varnas varnui akies nekerta, bet dar ir plunksnas paglosto" - taip būtų galima perfrazuoti žinomą patarlę po Specialiųjų tyrimų tarnybos išvados, kad korupcinių susitarimų skiriant 2,5 mln. litų institucijai, susijusiai su valdančiųjų konservatorių partijos atstovais, nėra.

„Vargu ar reikėjo tikėtis kitokio sprendimo. Teisėsaugos institucijos dar kartą parodė, kad vienokios išvados gali būti, jei tiriama politikų, nesusijusių su valdančiąja dauguma, veikla ir kitokios, jeigu tiriamieji turi palaikymą aukščiausiuose valdžios sluoksniuose", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

Politiko teigimu, šis atvejis ne tik parodo, kad valdančiajai daugumai priklausantys politikai turi politinį „stogą" ir yra neliečiami, bet ir sukelia minčių, ar tokio valdžios „stogo" neturi ir atskiros interesų grupės.

„Pavyzdžiui, gyvenančios iš akcizinių prekių kontrabandos. Šiandien paskelbti duomenys akivaizdžiai iliustruoja, kad legalus rūkalų pardavimas, lyginant su praėjusiais metais, sumažėjo daugiau kaip per pusę. Labai abejoju, kad šalyje tokiais tempais daugėtų sveikuolių, vadinasi, žmonės pirko kontrabandinius rūkalus. Ir automobilių šalyje nesumažėjo, tiesiog pilamas kontrabandinis kuras. Šešėlinis verslas iš to uždirbo milijardus. Galbūt ir ne be valdžios pagalbos, nes realių jos pastangų pažaboti kontrabandos mastą nėra, nes to daryti ir nenorima", - sakė R. Paksas.

Europos Parlamento narys taip pat pabrėžė, kad būtent valdančioji dauguma įtakoja Muitinės departamento, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Vidaus reikalų ministerijos, Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto darbą, kitų kontrabandos situaciją analizuoti ir su ja kovoti privalančių institucijų veiklą. „Valdančiųjų pastangų griežtinti įstatymus, pertvarkyti tų institucijų veiklą visuomenė nemato. Valdančioji dauguma užsiima visiškai kitkuo - daro viską, kad svarbiuose valstybei postuose ir institucijose atsidurtų jai lojalūs asmenys. Gal konservatoriams savais jau tapo ir kontrabandininkai?", - svarstė „tvarkiečių" lyderis, Prezidentas R. Paksas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 vasara
StandartinėParašytas: 2010-08-09 10:08 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-08-06

„Tvarkiečių“ sąskrydyje prie Lūksto ežero – ir rimti, ir linksmi dalykai

Šį savaitgalį, šeštadienį ir sekmadienį, rugpjūčio 7 - 8 dienomis, prie Lūksto ežero Varniuose (Telšių rajonas) prasidės tradicinis, jau devintasis, partijos Tvarka ir teisingumas sąskrydis.

Jo dalyviai ketina ne tik smagiai pasibūti kartu, bet ir aptarti partijos rinkimų į savivaldybių tarybas programines nuostatas, patvirtinti kandidatus į Seimą konkrečiose vienmandatėse apygardose 2012 metų rinkimuose.

Prieš sąskrydžio atidarymą vyksiančiame partijos Tarybos posėdyje „tvarkiečiai" diskutuos apie politinę situaciją šalyje, atskiru dokumentu įvertins šalį skurdinančius valdančiosios daugumos Vyriausybės veiksmus.

Sąskrydis trimis patrankų salvėmis - už Lietuvą, už tvarka ir teisingumą, už pergalę - prasidės šeštadienį, rugpjūčio 7 dieną, 13 valandą.

Po jo atidarymo „tvarkiečiai" bursis į komandas ir jėgas išmėgins įvairių sporto šakų varžybose. Kultūros renginius labiau negu sportą mėgstantys sąskrydžio dalyviai rinksis žiūrėti Platelių kultūros namų teatro rodomos komedijos „Būk vyras, Džordžai!". 18 valandą prasidės konkursas „Talentų šou", kuriame dėl talentingiausio sąskrydžio dalyvio prizo varžysis visi norintys partiečiai. Tiesa, talentui parodyti kiekvienam numatoma skirti ne daugiau kaip 3 minutes laiko.

Kaip jau įprasta, reikli komisija vertins partijos skyrių stovyklavietes, bus verdama keturių regionų sriuba. Nuo 21 valandos sąskrydžio dalyvių laukia smagus ir nuotaikingas gyvos muzikos šėlsmas. Vidurnaktį Žemaitijos padangę nušvies sąskrydžio laužas ir fejerverkai, o į dangų pakils šešios dešimtys žibintų, simbolizuojančių 60 Lietuvos savivaldybių.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 vasara
StandartinėParašytas: 2010-08-09 10:11 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-08-06

„Tvarkiečiai“ Šiauliuose žmonėms atvers savivaldybės duris

Partijos Tvarka ir teisingumas atstovai Šiaulių miesto savivaldybėje parengė ir įregistravo tarybos sprendimo projektą, atversiantį savivaldybės duris visiems piliečiams.

Savivaldybėse pastaruoju metu ėmus įgyvendinti taip vadinamą „vieno langelio" principą, kai kuriose vietose gyventojams tapo praktiškai nebeįmanoma patekti į vietos valdžios institucijas. Prieš keletą savaičių partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas kreipėsi į partijos atstovus savivaldybėse, ragindamas juos inicijuoti sprendimus, kurie sudarytų sąlygas miestų ir rajonų gyventojams netrukdomai patekti į savivaldybių patalpas.

„Vis labiau įsigali tendencija, kad savivaldybėse įdiegus taip vadinamo „vieno langelio" principą, savivaldybių gyventojams nebelieka jokių galimybių tiesiogiai patekti pas konkretų savivaldybės tarnautoja ar pareigūną ir išsakyti savo pastabas ar pretenzijas dėl konkrečių sprendimų", - sakė partijos lyderis.

Viena iš pirmųjų duris žmonėms savivaldybėje atversiančio sprendimo projektą pateikė „tvarkiečių" frakcija Šiaulių miesto savivaldybės taryboje. Pasak jos nario Vidmanto Japerto, šiuo sprendimu savivaldybės administracijos direktorius įpareigojamas pakeisti leidimų patekti į Šiaulių miesto savivaldybę išdavimo, naudojimo ir galiojimo tvarkos aprašą taip, kad būtų suteikta galimybė visiems piliečiams patekti į Šiaulių miesto savivaldybę pas jiems reikalingus administracijos darbuotojus be jokių apribojimų.

„Savivaldybės darbuotojų pagrindinė funkcija - operatyviai spręsti gyventojų problemas, neatsiriboti nuo jų, o atvirkščiai, būti kuo arčiau",- sakė partijos Tvarka ir Teisingumas Šiaulių miesto tarybos narys V. Japertas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 vasara
StandartinėParašytas: 2010-08-12 00:32 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-08-09

Devintajame „tvarkiečių“ sąskrydyje – daugiau kaip 7 tūkstančiai partiečių

Savaitgalyje į tradicinį partijos Tvarka ir teisingumas sąskrydį prie Lūksto ežero Varniuose, Telšių rajone susirinko daugiau kaip septyni tūkstančiai dalyvių. Devintasis sąskrydis - pats gausiausias pagal dalyvių skaičių.

„Per metus nuo praėjusio sąskrydžio mūsų gretos gerokai pagausėjo. Šiandien partijos nariais jau yra daugiau kaip 11 tūkstančių šalies gyventojų. Tad nestebina ir gausesnės sąskrydžio dalyvių gretos. Partijos plėtra, aktyvus naujų narių dalyvavimas partijos veikloje rodo, kad visuomenei mūsų partijos programiniai siekiai ir idėjos, mūsų siūloma kurti valstybės ir jos žmonių gyvenimo vizija yra priimtina vis didesnei Lietuvos piliečių daliai", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Europos Parlamento narys Rolandas Paksas.

Kaip jau įprasta, prieš sąskrydžio pradžią įvyko partijos Tarybos posėdis. Jo metu Tarybos nariai aptarė partijos rinkimų į savivaldybių tarybas programines nuostatas, patvirtino trylika kandidatų į Seimą konkrečiose vienmandatėse apygardose 2012 metų rinkimuose, priėmė deklaraciją dėl politinės padėties Lietuvoje.

Joje konstatuojama, kad Lietuvoje paminami pagrindiniai Visuotinės žmogaus teisių deklaracijos principai: laisvė, asmeninis saugumas ir vienoda įstatymo apsauga, teisė į išsilavinimo ir užsiėmimo pasirinkimą, tinkamas darbo sąlygas bei teisė į apsaugą nuo bedarbystės.

Deklaracijoje valdančiajai daugumai primenama, kad valstybės piliečiai turi teisę į laisvę, nuosavybę, asmens saugumą ir pasipriešinimą priespaudai. Matydami, kad valdžia nekreipia jokio dėmesio į visuomenės nuomonę ir jos poreikius, „tvarkiečiai" ragina šalies piliečius pasipriešinti tolesnei valstybės, jos vaikų skurdinimo politikai organizuojant ir aktyviai dalyvaujant visuotinėse pilietinio nepaklusnumo akcijose prieš LR Vyriausybės ir valdančiosios daugumos vykdomą ekonominę, socialinę ir kultūrinę politiką.

„Valstybei reikia mūsų ryžto, kiekvieno iš mūsų drąsos ir siekio apginti šalies Konstitucijoje įtvirtintus laisvės ir demokratijos principus. Vienykimės mintimis, bendru siekiu ir darbais", - sakoma deklaracijoje.

Sąskrydžio atidarymas prasidėjo Lietuvos ir partijos himnais, partijos lyderio, Europos Parlamento nario, Prezidento Rolando Pakso sveikinimo žodžiu bei trimis patrankų salvėmis - už Lietuvą, už tvarka ir teisingumą, už pergalę. Padangėje suplazdėjus Lietuvos ir partijos vėliavoms, kurias pakėlė jauniausias Seimo narys, Žemaitijoje išrinktas Remigijus Žemaitaitis ir 11 000 partijos narė Kristina Damulienė, sąskrydžio deklaracija apie politinę padėtį šalyje specialioje kapsulėje helio balionų pagalba pakilo virš daugiatūkstantinio sąskrydžio dalyvių galvų ir nusklendė virš Lietuvos.

Sąskrydžio dalyvius, linkėdami sėkmės rinkimuose ir stebėdamiesi dalyvių gausa, sveikino kitų šalies politinių partijų, verslo atstovai. Partijos pirmininkas, Prezidentas R. Paksas atminimo dovaną įteikė ir jauniausiai pagal partinį stažą sąskrydžio dalyvei - 11 515 partijos narei Gintarei Gerbutavičiūtei iš Prienų rajono.

Po atidarymo sportiškiausi sąskrydžio dalyviai susibūrė į komandas ir varžėsi įvairių sporto šakų varžybose. Kultūros renginius labiau negu sportą mėgstantys sąskrydžio dalyviai žiūrėjo Platelių kultūros namų teatro komediją „Būk vyras, Džordžai!". Konkurse „Talentų šou" varžėsi daugiau kaip trys dešimtys dalyvių. Talentingiausiu tarp jų publika ir komisija pripažino šešiolikametį moksleivį iš Visagino Artūrą Sviderskį.

Geriausiai buvo įvertinta Šilutės skyriaus įrengta stovyklavietė. Krepšinio rungtynėse pirmą vietą užėmė Radviliškio komanda, futbolą geriausiai žaidė Klaipėdos miesto partiečiai , o šiauliečiai buvo nepralenkiami smiginio ir virvės traukimo varžybose. Kauno miesto komanda tapo tinklinio bei šachmatų varžybų nugalėtoja. Kauniečiai tapo ir absoliučiais sportinių žaidynių nugalėtojais.

Daug žiūrovų dėmesio sulaukė ir individualių varžybų dalyviai. Kumpio laikymo rungtyje tarp moterų nugalėtoja, kaip ir pernai, tapo Edita Šarauskaitė iš Raseinių, o tarp vyrų dvi pirmąsias vietas pasidalijo Mantas Mickevičius iš Akmenės ir Artūras Smaliauskas iš Ariogalos. Rankų lenkime stipriausi buvo Rimantė Varanavičienė ir Darius Pažėra.

Vidurnaktį Žemaitijos padangę nušvietė sąskrydžio laužas ir fejerverkai, o į dangų pakilo šešios dešimtys žibintų, simbolizuojančių 60 Lietuvos savivaldybių.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 vasara
StandartinėParašytas: 2010-08-12 00:37 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-08-11

Netikėtai mirus partijos bendražygei, Akmenės rajono savivaldybės vicemerei, partijos Akmenės skyriaus pirmininkei ir Šiaulių apskrities koordinatorei Sigutei Meškytei, nuoširdžiai užjaučiu velionės artimuosius.

Prezidentas Rolandas Paksas
Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas,
Europos Parlamento narys


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 vasara
StandartinėParašytas: 2010-08-12 18:39 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006-08-28 19:41
Pranešimai: 1695
Miestas: EU
Prisidedu prie užuojautos.
Truputį ją žinojau. Labai gaila, labai netikėta liūdna žinia. Jauna moteris buvo. :(

_________________
Parašas? O kas gi po kiekvienu sakiniu pasirašinėja?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 vasara
StandartinėParašytas: 2010-08-12 23:24 
Atsijungęs
KŪDIKIS

Užsiregistravo: 2009-11-10 13:35
Pranešimai: 8
Miestas: Klaipeda
Moulder rašė:
2010-08-11

Netikėtai mirus partijos bendražygei, Akmenės rajono savivaldybės vicemerei, partijos Akmenės skyriaus pirmininkei ir Šiaulių apskrities koordinatorei Sigutei Meškytei, nuoširdžiai užjaučiu velionės artimuosius.

Prezidentas Rolandas Paksas
Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas,
Europos Parlamento narys


Didziausia uzuojauta seimai!!!


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007