forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2020-02-26 04:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-04-18 21:54 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-04-14

„Tvarkiečai“ jau surinko beveik 90 tūkstančių parašų prieš ketinimus ilginti pensijinį amžių

Prieš mėnesį Lietuvoje startavusi partijos Tvarka ir teisingumas iniciatyva priešintis valdžios ketinimams paiilginti amžiaus riba, nuo kurios žmonės galėtų išeiti į pensiją iki 67 metų parodė, kad tūkstančiai šalies gyventojų pritaria „tvarkiečių" sakomam kategoriškam „Ne" tokiems valdančiųjų užmojams.

Iki balandžio vidurio prieš konservatorių ketinimus atitolinti pensiją pasirašė jau 87 725 Lietuvos žmonės.

„Ketinimas ilginti pensijinį amžių tėra tik siekis išspręsti šiandienines iš esmės jau bankrutavusios „Sodros" problemas, nieko bendro neturintis su konservatorių valdžios tik deklaruojamu siekiu imtis socialinio draudimo reformos. Tikrieji šio siūlymo autorių tikslai įžvelgiami ir plika akimi -savo negebėjimo valdyti šalį pasekmes išspręsti pensininkų sąskaita", - pradedant parašų rinkimo akciją, kalbėjo partijos Tvarka ir teisingumas lyderis, Prezidentas Rolandas Paksas.

Politiko teigimu, parašų rinkimo akcija, kuomet žmonės išties noriai ir neraginami parodė savo pilietinę poziciją ir nepritarimą šiandieninės valdžios ketinimams, aiškiai įvertino pražūtingą taip vadinamos permainų koalicijos politiką ir jos bandymus visas šalies ūkio problemas spręsti mažiausiai socialiai apsaugotų visuomenės grupių sąskaita.

„Žmonės niekada nepritarė ir nepritaria nei jau įvykdytai naktinei mokesčių reformai, nei dar tik rengiamai „Sodros" reformai, kuri, kaip galima spėti iš jos būsimų autorių viešų pasisakymų, bus ne kas kita kaip dar vienas naujas diržo ant kaklo suveržimo etapas. Ir jeigu politikai siūlomoms reformoms ir tokiems „reformuotojams" neras alternatyvos, Lietuvos laukia nepavydėtina ateitis", - sakė į Kiniją darbo vizito šiuo metu išvykęs Europos Parlamento narys, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas R. Paksas.

Politiko teigimu, „tvarkiečiai" parašus rinks ir toliau - kad niekam valdžioje nekiltų jokių abejonių, kad ji yra klaidingame kelyje ir laikas iš jo pasukti į kitą.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-04-18 21:55 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-04-14

„Tvarkiečių“ susitikimo su Kinijos Liaudies Politinės Konferencijos vicepirmininke diskusijų temos – nuo energetikos iki moterų teisių

Tęsdami darbo vizitą Kinijoje, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas ir pirmininko pirmasis pavaduotojas Valentinas Mazuronis šiandien susitiko su Kinijos Liaudies Politinės Konferencijos (Aukštesniųjų Rūmų) vicepirmininke Zhang Meiyng.

Lietuvos politikai su vicepirmininke aptarė Lietuvos ir Kinijos bei Europos Sąjungos ir Kinijos santykius. Šalių vertinimu, nors jie pakankamai glaudūs, yra ir daugiau galimybių pasiekti, kad tie santykiai ekonomikos ir politinio bendradarbiavimo srityse būtų dar glaudesni, o diskusijos ir konkrečių sprendimų paieškos - dažnesnės.

Kita tema, kuria diskutavo Lietuvos ir Kinijos politikai - perėjimas prie atsinaujinančių energetikos šaltinių. Kinija jau ne pirmi metai stengiasi nuolat mažinti daug anglies dvideginio išskiriančius energijos šaltinius. „Kinija šiandien daugiausiai pasaulyje investuoja į atsinaujinančius energijos šaltinius. Tai kelias, kuriuo, manau, būtina eiti ir Lietuvai - tik taip mes galėsime įtakoti energijos kainų mažėjimą, sumažinti gamtos taršą", - po susitikimo kalbėjo „tvarkiečių" lyderis, Europos Parlamento narys R. Paksas.

Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmojo pavaduotojo V. Mazuronio iniciatyva su vicepirmininke Zhang Meiying, kuri yra ir viena iš visos Kinijos moterų federacijos lyderių, aptarta ir moterų teisių bei lyčių lygybės principų įgyvendinimo padėtis daugiausiai gyventojų turinčioje pasaulio šalyje.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-04-18 21:57 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-04-15

Kinijos ekeonomistų vertinimais, pasauliui jau pavyko išbristi iš krizės

Šiandien Kinijoje darbo vizito išvykę partijos Tvarka ir teisingumas vadovai - pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas ir pirmasis pavaduotojas Valentinas Mazuronis susitiko su šio vizito iniciatoriais Kinijos liaudies užsienio reikalų instituto atstovais.

Lietuvos politikus priėmė šio instituto viceprezidentas Chen Yonglong, konsulas Zhang Yuebang, instituto Europos reikalų departamento direktorė Wang Qiong. Susitikime taip pat dalyvavo ir už ryšius su Lietuva atsakingas Kinijos Liaudies Respublikos užsienio reikalų ministerijos Europos reikalų departamento generalinio direktoriaus pavaduotojas Li Xiaosi.

1949 metais įkurtas institutas turi didelį svorį ir pačioje Kinijoje, ir tarptautinėje arenoje. Jo tarybos sudėtyje yra net dešimt Kinijos ministrų. Instituto veiklos kryptis - užsienio politikos ir tarptautinės problematikos studijos ir analizė, patirties su įvairių pasaulio valstybių vadovais ir žymiais visuomenės veikėjais kaita ir dialogas, siekiant plėtoti tarpusavio supratimą ir bendradarbiavimą tarp valstybių.

Svečių iš Lietuvos ir šeimininkų susitikimo metu ypač daug dėmesio buvo skirta ekonominės ir finansinės krizės kilimo priežasčių ir jos padarinių aptarimui. Pasak instituto viceprezidento, ekonomikos profesoriaus Chen Yonglong, kai kurių ekonomistų nuogastavimai, jog dar nepasiekėmė krizės dugno, yra perdėti.

"Iš krizės išbridome ir atgal jau nebegrįšime", - įsitikinęs instituto viceprezidentas Ch. Yonglong.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-04-18 21:58 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-04-16

R. Paksas: „Kinija krizę įveikė priešingais negu Lietuvos Vyriausybė sprendimais“

„Kinija pasirinko kitą ekonominės krizės įveikimo kelią ir jis pasirodė gerokai sėkmingesnis" - taip po susitikimo su Zhejang provincijos vicegubernatoriumi Zheng Jiwei ir kitais provincijos valdžios atstovais sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

Europos Parlamento specialiojo ekonomikos, finansų ir krizės komiteto nario teigimu, sėkmingą Kinijos išėjimą iš krizės lėmė šalies ekonomikos stimuliavimo planas. „Kinija jam skyrė kone dešimt kartų daugiau lėšų negu sudaro šalies gynybos biudžetas, tačiau šios lėšos buvo panaudotos ne gaisrų gesinimui mokesčių politikoje ar pravalgymui, bet būtent mokesčių lengvatoms smulkiam ir vidutiniam verslui, socialinėms išmokoms", - po susitikimo su vienos iš labiausiai ekonomiškai išsivysčiusios provincijos atstovais kalbėjo Europos Parlamento narys.

Minėtoje provincijoje labai gerai išplėtota tekstilės, chemijos, arbatos ir stiklo pramonė. Politiko teigimu, šį ekonomikos skatinimo planą kaip labai pažangų įvertino ir Pasaulio banko ekspertai. „Sprendimai, orientuoti į verslo skatinimą, realias lengvatas jam ir sudarė prielaidas šalies ekonomikai lipti į kalną, o ne nuolat trypčioti duobės dugne", - sakė R. Paksas.

Lietuvos politikai su Zhejang provincijos valdžios atstovais taip pat aptarė dvišalio bendradarbiavimo ir ryšių galimybes. Kinijos atstovai sakė, jog didžiulės galimybės bendradarbiavimui atsiveria turizmo srityje, tačiau yra vienas faktorius, kurį būtina išspręsti: vizos. „Atstumo ir laiko skirtumo mes tikrai negalime sutrumpinti, tačiau dėl vizų, manau, galime rasti abiems pusės priimtinus sprendimus", - kalbėjo R. Paksas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-04-18 21:59 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-04-16

Iš Kinijos Prezidentas R. Paksas grįš su simboline dovana 10 000 – ąjai partijos narei

Žinia apie tai, kad partijoje Tvarka ir teisingumas - jau dešimt tūkstančių narių, partijos pirmininką, Prezidentą Rolandą Paksą ir pirmąjį partijos pirmininko pavaduotoją Valentiną Mazuronį „užklupo" Kinijoje.

Šią savaitę dešimt tūkstantąja partijos nare tapo Raimonda Avižonytė. Vilkaviškio rajono skyriuje partinę veiklą pradėjusi 24 metų mergina dirba Kaune ir neakivaizdžiai studijuoja teisę Vilniaus Universitete.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi sparčiu partijos narių gausėjimu. Tai rodo, kad mūsų partijos deklaruojami principai ir idėjos, programa, aiškus siekis siekti stiprios Lietuvos, pastangos tinkamai atstovauti valstybės ir jos piliečių interesus, juos girdėti ir tartis, yra priimtini ne tik vis didesnei šalies žmonių daliai, bet ir patys piliečiai linkę prisidėti savo noru ir gebėjimais kurti valstybę vienodai teisingą visiems", - kalbėjo partijos Tvarka ir teisingumas lyderis R. Paksas.

Politikas patikino, kad grįžęs į Lietuvą, tikrai ras progą asmeniškai pasveikinti Raimondą. „Dešimttūkstantasis partijos narys vertas ir dovanos. Manau, kad kuklus nacionalinis Kinijos simobolis - panda - iš didžiausios pasaulio valstybės atspindės ir partijos siekį tapti didžiausia politine organizacija Lietuvoje", - sakė darbo vizito į Kiniją savaitės pradžioje išvykęs partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Europos Parlamento narys R. Paksas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-04-19 09:57 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2005-12-20 17:37
Pranešimai: 677
Miestas: Iš Laikinosios, šančiovskas krc.,
Moulder rašė:
2010-04-16

Iš Kinijos Prezidentas R. Paksas grįš su simboline dovana 10 000 – ąjai partijos narei
Politikas patikino, kad grįžęs į Lietuvą, tikrai ras progą asmeniškai pasveikinti Raimondą. „Dešimttūkstantasis partijos narys vertas ir dovanos. Manau, kad kuklus nacionalinis Kinijos simobolis - panda - iš didžiausios pasaulio valstybės atspindės ir partijos siekį tapti didžiausia politine organizacija Lietuvoje", - sakė darbo vizito į Kiniją savaitės pradžioje išvykęs partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Europos Parlamento narys R. Paksas.

Partija Tvarka ir teisingumas

Nifiga sebe kukli dovanėlė- panda. Pasirodo, Tautos Išrinktasis bei Neteisėtai Nuverstasis dar esąs ir brakonierius -kontrabandistas.

_________________
The Owls Are Not What They Seem


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-04-19 14:12 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
Kodel jau taip is karto ir brakonierius-kontrabandistas? Gal licencija is aukstu Kinijos pareigunu gavo? :D

_________________
What is The Matrix?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-04-19 15:49 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2005-12-20 17:37
Pranešimai: 677
Miestas: Iš Laikinosios, šančiovskas krc.,
Vargu bau, vargu bau...Ba Kinijoje, kaip žinia, numatyta mirties bausmė už pandos medžioklę, o oficiali gyvujų egzepliorių zoologijos sodams dešimčiai metų nuomos kaina ~ vienas limonas baksų metams( žr. wikipedia). Tad Tautos Išrinktasis labai tikėtina, kad tik mano nurodytuoju būdu galėjo įgyti prezentą savo jaunajai bendrapartietei. Na nebent, už labai labai ypatingus nuopelnus(aka Uspaskichas), Laimutei nežinant, iš kokios zanačkės dešimt megadolerių išsitraukė ir už pandą suplojo.

_________________
The Owls Are Not What They Seem


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-04-21 02:12 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-04-20

R. Paksas: „Vyriausybė savo šalies piliečius ir vėl paliko likimo valiai“

Aviacijos transporto sutrikimai Europoje dėl ugnikalnio išsiveržimo ne tik sukėlė labai daug rūpesčių užsienyje esantiems Lietuvos piliečiams, bet ir dar kartą pademonstravo, kad konservatorių Vyriausybė absoliučiai abejinga užsienyje įstrigusių savo piliečių rūpesčiams.

„Vyriausybė, kaip jau buvo prie Rusijos sienos Latvijoje įstrigusių krovinių vežėjų atveju, ir šį kartą nesugeba laiku ir tinkamai reaguoti ir pasiūlyti pagalbą užsienyje įstrigusiems savo piliečiams. Iniciatyvos imasi privačios kompanijos, o ministrų kabinetas svarsto, kaip pasiekti, kad opozicija nesikreiptų į Konstitucinį Teismą dėl teisinio privalomo sveikatos draudimo įmokų įvertinimo. Tokiais savo veiksmais A. Kubiliaus vadovaujama Vyriausybė labai aiškiai parodė, kad jai žmonių problemos visiškai nesvarbios", - situaciją vertino partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Europos Parlamento narys , Prezidentas Rolandas Paksas.

Politiko, kuris pats tik vakar parskrido iš darbo vizito Kinijoje, tegimu, situacija dėl ugnikalnio išsiveržimo ir oro bendrovių skrydžių atidėjimų kinta kone kas valandą. „Niekas nežino, kiek tokia neapibrėžta situacija truks. Oro uostuose nežinomybėje ir be lėšų yra tūkstančiai lietuvių. Manau, kad Vyriausybė turi nedelsdama ieškoti būdų, kaip suteikti jiems pagalbą, rasti lėšų ir galimybių padėti kelionėse įstrigusiems šalies piliečiams. Juk kiekvienoje Europos valstybėje yra Lietuvos ambasados arba atstovybės", - sakė R. Paksas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-04-26 02:36 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-04-21

V. Mazuronio iššūkis Seimo valdybai ir Etikos komisijai

Seimo frakcijos Tvarka ir teisingumas seniūnas, partijos pirmininko pirmasis pavaduotojas V. Mazuronis kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją, prašydamas įvertinti Seimo valdybos veiksmus.

Politiko teigimu, už akių priėmusi sprendimą neleisti išvykti parlamento nariui į susitikimus su kitos valstybės parlamento ir kitų institucijų atstovais, Seimo valdybos nariai taiko dvigubus standartus.

„Mano manymu, toks valdybos narių elgesys yra bandymas neleistinai riboti mūsų partijos bei frakcijos kontaktus su Kinijos Liaudies Respublika. Daugybę kartų valdyba yra leidusi vykti ir net dalinai apmokėjusi politikų keliones į vien partinius renginius (tam naudojant frakcijoms skirtą limitą)", - pareiškime Etikos ir procedūrų komisijai rašo V. Mazuronis.

Politikas įsitikinęs, kad kad bendravimas tarptautiniu lygiu nėra išskirtinai valdančiąją daugumą sudarančių partijų teisė ir prašo apsvarstyti tokį valdybos narių elgesį ir išsiaiškinti, ar tai nėra dvigubų standartų taikymas ir ar dalyvavimas vizituose bei susitikimai su kitų valstybių bei parlamentų vadovaujančiais darbuotojais nėra Seimo nario darbo dalis.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-04-26 02:37 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-04-22

Beveik 120 tūkstančių „tvarkiečių“ surinktų reikalvimų neatitolinti pensijos guls ant Seimo Pirmininkės I. Degutienės stalo

Rytoj partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas Valentinas Mazuronis ir partijos atstovai Seimo Pirmininkei Irenai Degutienei įteiks beveik 120 tūkstančių Lietuvos žmonių parašų, pasisakančių prieš valdžios ketinimus keletu metų atitolintį pensijinį amžių.

Trumpu, 10 val. prasidėsiančiu piketu prie Seimo dar kartą priminę partijos Tvarka ir teisingumas reikalavimą neatitolinti pensijinio amžiaus, „tvarkiečiai" su parašų lapais patrauks į Seimą.
Kovo mėnesio viduryje konservatorių Vyriausybei prakalbus apie ketinimus pensijinio amžiaus pradžią nuo 62,5 metų pailginti iki 65, o vėliau galbūt net iki 67 metų, partijos Tvarka ir teisingumas atstovai pradėjo rinkti tokiais ketinimais pasipiktinusių šalies piliečių parašus.

Per mėnesį surinkta beveik 120 tūkstančių šalies gyventojų parašų. Žmonės, nepaisant jų amžiaus, išsilavinimo, profesijos ir visuomenėje užimamos padėties, noriai rašėsi, išreikšdami kategorišką nepritarimą dabartinės valdžios ketinimams ilginant amžiaus trukmę iki pensijos spręsti „Sodros" problemas.

„Noriu ištarti nuoširdžius padėkos žodžius visiems pasirašiusiems, atsiliepusiems į mūsų kvietimą aktyviai pasisakyti prieš valdžios užmojus atitolinti pensiją ir reikalauti, kad svarstant šį žmonėms itin svarbų socialinį klausimą, būtų atkreipiamas dėmesys ir į piliečių nuomonę. Taip pat didžiulis „ačiū" tūkstančiams mūsų partijos narių, kurie rinko parašus net ir atokiausiuose šalies kampeliuose", - sakė Europos Parlamento narys, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

Politiko teigimu, žmonių pareikšta nuomonė turėtų paskatinti valdančiąją daugumą įsiklausyti į šalies piliečių nuomonę ir ieškoti kitų būdų spresti socialinio draudimo fondo problemas.
„Kviečiu valdančiuosius atskvošėti, nustoti engti žmones, įsiklausyti į jų civilizuotai išreikštą nuomonę ir ja vadovautis. Lietuviai kantrūs, tačiau ta kantrybė vieną kartą gali baigtis. Įsivaizduokime, kad tas šimtas tūkstančių ar daugiau ateis prie valdžios namų ginti savo teisių ir jie tikrai nebus malonūs valdžiai, kuri neteisėtai atima dalį pensijos ar ilgina laiką iki jos, reikalauja mokėti nepagrįstas įmokas ir ieško vis naujų būdų prispausti paprastą žmogų", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas lyderis.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-04-26 02:40 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-04-22

Jau surinkti E. Masiulio interpeliacijai būtini Seimo narių parašai

Seimo opozicija jau surinko Susisiekimo ministro E. Masiulio interpeliaciją pradėti būtinus 29 parašus.

„Jau surinkome keturias dešimtis įvairias frakcijas atstovaujančių Seimo narių parašų ir juos renkame toliau", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduojas, „tvarkiečių" frakcijos Seime seniūnas Valentinas Mazuronis.

Politiko teigimu, rengiamoje interpeliacijoje E. Masiuliui pateikiami klausimai iš įvairių Susisiekimo ministerijos reguliavimo sferai priklausančių ūkio sričių.

„Keliami klausimai ir dėl „Lietuvos pašto", Vilniaus oro uosto vadovų skyrimo, laivininkystės, geležinkelio įmonių veikos", - sakė V. Mazuronis.

Partijos Tvarka ir teisingumas frakcijos Seime seniūnas neatmeta galimybės, kad interpeliaciją E. Masiuliui palaikys ir valdančiųjų atstovai.

Pateikti interpeliaciją ministrui gali ne mažiau kaip penktadalis - 29 iš 141 - Seimo narių. Ministras atstatydinamas, jei už tai per slaptą balsavimą balsuoja daugiau kaip pusė - 71 - Seimo narių.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-05-08 23:24 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-04-27

Seimo Pirmininkei bus įteiktas 44 Seimo narių pasirašytas nepasitikėjimo Susisiekimo ministru E. Masiuliu tekstas

Šiandien, 14 valandą Seimo Pirmininkei Irenai Degutienei bus įteiktas nepasitikėjimo Susisiekimo ministru E. Masiuliu tekstas. Po juo pasirašė 44 Seimo nariai, atstovaujantys Tvarkos ir teisingumo, Socialdemokratų, Darbo ir Krikščionių partijas.

Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmojo pavaduotojo, „tvarkiečių" frakcijos Seime seniūno Valentino Mazuronio teigimu, tai yra tik mažiausiai dvi savaites truksiančio proceso pradžia.

„Įteiktoje interpeliacijoje E. Masiuliui pateikiamos kelios dešimtys klausimų iš įvairių Susisiekimo ministerijos reguliavimo sferai priklausančių ūkio sričių. Pradedant „Lietuvos pašto" vadovo įdarbinimu, baigiant pasiūlymais valstybinius kelius perduoti į privačias rankas. Klausimai svarbūs ir aktualūs, o ar į juos ministras atsakys išsamiai ir sąžiningai - bus matyti", - sakė politikas.

Pateikti interpeliaciją ministrui gali ne mažiau kaip penktadalis - 29 iš 141 - Seimo narių. Ministras atstatydinamas, jei už tai per slaptą balsavimą balsuoja daugiau kaip pusė - 71 - Seimo narių.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-05-08 23:26 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-04-27

Valentinas Mazuronis: „Premjero kišimasis į konkrečią bylą – spjūvis šalies teisinei sistemai“

Premjero patarėjo V. Valentinavičiaus vizitas į Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybą ir susipažinimas su baudžiamosios bylos, kurioje minima konservatorių į ministrus deleguoto K. Starkevčiaus pavardė, dokumentais parodo aiškų politikų kišimąsį į teisėsaugos institucijų darbą ir tokie dalykai neturi būti toleruojami.

Taip paaiškėjusius skandalingus faktus apie valdančiųjų politikų domėjimąsi taip vadinama „mailiaus byla" įvertino partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas Valentinas Mazuronis.

„Premjero kišimasis į konkrečią bylą - spjūvis šalies teisinei sistemai. Nereikia būti naiviems ir galvoti, kad patarėjas ten savo iniciatyva nuėjo. Gal nuo šiol domėsis visomis bylomis, kuriose ikiteisminiai tyrimai pradėti? O premjeras pasiteisinimui galėtų ir ką nors gudriau sugalvoti - jeigu norima patikrinti Vyriausybei pavaldžios tarnybos veiklą, tai ir reikia į tą tarnybą, o ne pas prokurorą leidimo bylą pavartyti eiti", - kalbėjo politikas.

V. Mazuronis priminė, jog tik pasirodžius informacijai apie tai, jog baudžiamojoje byloje specialiuoju liudytoju apklausus Žemės ūkio ministrą K. Starkevičių, jis nuogąstavo, kad valdantieji gali imtis žygių ir daryti spaudimą teisėsaugos institucijoms.

„Mano nuogąstavimai pasitvirtino su kaupu. Premjero patarėjo vojažas į bylą tiriančią instituciją tai aiškiai parodė. Tada sakiau ir šiandien dar kartą pakartosiu - kol nagrinėjama baudžiamoji bylą, ministro K. Starkevičiaus įgaliojimai turi būti sustabdyti, o Seimas nedelsdamas privalo įvertinti Vyriausybės vadovo veiksmus", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas, frakcijos Seime seniūnas Valentinas Mazuronis.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-05-08 23:27 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-04-28

Rolandas Paksas: „Byla yra ne prieš Lietuvą, bet prieš tuometinį valdžios klaną“

Šiandien Strasbūre įsikūrusio Europos žmogaus teisių teismo Didžioji kolegija viešame posėdyje išklausė Europos Parlamento nario, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko, Prezidento Rolando Pakso atstovo argumentus dėl pažeistų pilietinių ir politinių teisių atstatymo.

Posėdyje taip pat išklausyti ir Lietuvos Vyriausybės atstovai, kurie dėstė, kad 2004 metais Lietuvoje priimti teisės aktai neprieštarauja Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencijai.

„Per pusantros valandos trukusius viešus klausymus mano atstovas išdėstė argumentus dėl skundo priimtinumo, galimai pažeistos teisės į teisingą teismą ir teisės būti renkamam į parlamentą ir kitus politinius postus galimo pažeidimo", - sakė R. Paksas.

Politiko teigimu, jis tikisi, kad teismo sprendimas bus priimtas per du - tris mėnesius ir teisingumas bus atstatytas. „Neslėpsiu, teismo sprendimas man yra labai svarbus. Ir kaip žmogui, ir kaip politikui. Svarbus mano šeimai, artimiesiems, draugams. Tačiau jis svarbus ir kitu aspektu: nuo teisėjų sprendimo priklausys, ar nebeliks galimybių rengti panašius, teisiniais dalykais pridengtus politinius perversmus kitose šalyse", - kalbėjo R. Paksas.

Politikas pabrėžė, jog jis nesibylinėja su Lietuva, bet siekia įrodyti, kad tuometinės valdžios sprendimai jo atžvilgiu buvo neteisėti ir neteisingi. „Paksas yra ne prieš Lietuvos valstybę, bet prieš tuometinį valdžios klaną, organizavusį ir įvykdžiusį perversmą nušalinant žmonių teisėtai išrinktą valstybės vadovą. Lietuvos valstybė ir Lietuvos valdžia yra du skirtingi dalykai, nepaisant to, kaip gerai ji apie save galvotų".

R. Pakso byla Europos žmogaus teisių teisme kelia didžiulį susidomėjimą. Dalyvauti viešame teismo posėdyje iš anksto užsiregistravo beveik 300 piliečių. Šiais metais panašus susidomėjimas buvo tik nagrinėjant bendrovės „Jukos" ieškinį.

„Teismo posėdis Strasbūre tik dar kartą patvirtino mano įsitikinimus, kad žmogus niekada neturi bijoti ginti savo teises. Būkime atkaklūs ir visada siekime savo tikslo iki galo", - sakė Europos Parlamento narys ir partijos Tvarka ir teisingumas lyderis R. Paksas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-05-08 23:28 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-05-02

Mielos ir brangios mūsų Mamos,

Iš Jūsų išmokome džiaugtis ir liūdėti, vertinti gėrį ir grožį, nenusivilti ir nepalūžti sunkiomis akimirkomis.

Lydimi nuolatinio rūpesčio bei pagalbos, kūrėme savo gyvenimus. Laikas keičia veido bruožus, bet liekame vaikais, prisimenančiais švelnią, žadinant švelniai galvą glostančią ranką.

Nuoširdus ačiū už širdies gerumą, lydintį mus nuo vaikystės. Ačiū už rūpestį jau mūsų vaikais.

Laimės Jūsų namams. Džiaugsmo Jūsų širdims. Sėkmės Jūsų šeimoms.

Prezidentas Rolandas Paksas
Europos Parlamento narys
Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-05-08 23:30 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-05-03

Rolandas Paksas: „Greitai konservatoriai neapmokestinę paliks tik kregždutes“

„Prisidengdama kova su piratavimu ir tarsi rūpindamasi autorių teisėmis, konservatorių valdžia ketina amokestinti ir buitinės technikos pardavėjus, prekiaujančius kompiuteriais, telefonais, vaizdo bei garso įrašymo technika, netgi naujais televizoriais.

Atrodo, jog netrukus sulauksime, kad teks mokėti ir už žvilgsnį į Gedimino pilį ar giedrą tėviškės dangų, o vieninteliai gyvi padarai, kurie nebus apmokestinti, liks tik kregždutės", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Europos Parlamento narys, Prezidentas Rolandas Paksas.

Seime užregistruotos Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo pataisos, kuriomis remiantis, numatoma apmokestinti ne tik įvairias tuščias kompiuterines laikmenas, bet ir visą buitinę tecniką, turinčią galimybę įrašyti bei atkurti audio ir video įrašus. Tai apima ir daugelį mobiliųjų telefonų, tokią įrangą turinčius vaizdo ir garso grotuvus, muzikinius centrus, netgi automobilines magnetolas.

Priklausomai nuo įrenginyje esančio atminties talpos dydžio, mokestis sudarys nuo pusantro iki keturiasdešimties litų už įrangos vienetą. Asmeniniams kompiuteriams siūloma nustatyti fiksuotą 20 litų kompensacinį mokestį. Minėti mokesčiai įsigaliotų nuo liepos mėnesio ir būtų peržiūrimi ne rečiau kaip dveji metai.

„Įsigijęs apmokestintą laikmeną, vartotojas ir toliau galės piratiniu būdu iš interneto parsisiųsti muziką ar kino filmą. Tad argumentai, kad vadinamas kompensacinis mokestis mažins piratavimą, nėra tvirti. Jau šiandien daugelis Lietuvos žmonių, ypač gyvenančių pasienyje, buitinę techniką perka kaimyninėse valstybėse, kur ji gerokai pigesnė negu Lietuvoje. Tad ši įstatymo pataisa tik dar labiau pabrangins telefonus ar kompiuterius, kurių bus parduodama mažiau. Mažės parduotuvių apyvarta, teks atleisti darbuotojus - visa tai atsitiks tolesnių konservatorių kalbų apie vis gerėjančias verslo sąlygas ir paramą jam fone. Bet tai nieko naujo - jie tiesiog tęsia privalomu sveikatos draudimo mokesčiu pradėto dvigubo ar trigubo Lietuvos žmonių ir verslo apmokestinimo tradicijas", - sakė R. Paksas.

Politiko teigimu, partija Tvarka ir teisingumas ne kartą pasisakė prieš naujų mokesčių įvedimą krizės laikotarpiu. „Tvarkiečių" lyderio R. Pakso teigimu, valstybės biudžeto deficitą pirmiausiai reikia balansuoti mažinant valstybės institucijų išlaidas valdymo reikmėms, bet ne naujais mokesčiais ir didesniais akcizais.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-05-08 23:31 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-05-04

Valentinas Mazuronis: „Ministrams laikas iš mersedesų persėsti į arklių traukiamus vežimus“

„Vyriausybė, nesugebanti įtakoti degalų kainų, jau nuo rytojaus turi atsisakyti tarnybinio transporto ir iš mersedesų persėsti į arklių traukiamus vežimus. Manau, nieko nelaukiant parkavimo aikštelėse prie Vyriausybės, Seimo, ministerijų, reikėtų įrengti medinius stovus kinkomam transportui pririšti", - siūlo partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas, „tvarkiečių" frakcijos Seime seniūnas Valentinas Mazuronis.

Jo teigimu, A. Kubiliaus kalbos, kad degalų kainų augimas neišvengiamas ir su tuo reikėtų susitaikyti, parodo šios Vyriausybės negebėjimą ir nenorą spręsti šios problemos. „Kalbama tik apie niekaip nesibaigiančius tyrimus dėl kartelinių susitarimų, degalų importo tvarkos palengvinimą, tačiau atkaliai nenorima pastebėti, kad Lietuvos Vyriausybė yra nustačiusi 21 procentu didesnį akcizą benzinui negu numato Europos Sąjungos nustatytas akcizo mokesčio 2010 metais minimumas", - sakė V. Mazuronis.

Politiko teigimu, šiandien iš 27 Europos Sąjungos valstybių populiariausio A-95 markės benzino kaina net septyniose yra mažesnė. „Nepaisant to, kad litro benzino kaina atmetus visus mokesčius ir kitas pridėtines išlaidas, yra dviem ar trimis eurocentais didesnė negu Lietuvoje, galutinė benzino kaina šiandien mažesnė Ispanijoje, Kipre ir Liuksemburge. Be šių paminėtų šalių benzinas yra pigesnis Estijoje, Latvijoje, Lenkijoje, Bulgarijoje ir Rumunijoje. Šių šalių vyriausybės kažkaip sugeba įtakoti, kad galutinė parduodamų degalų kaina būtų mažesnė", - piktinosi „tvarkiečių" frakcijos Seime seniūnas.

V. Mazuronio teigimu, premjeras jau šiandien turėtų sudaryti darbo grupę iš Finansų ministerijos, Muitinės departamento, Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų, kitų Vyriausybei pavaldžių institucijų atstovų, kuri turėtį įvertinti ir išanalizuoti kitų Europos šalių vyriausybių ir joms pavaldžių institucijų veiksmus ir patirtį formuojant degalų rinkos politiką.

„Kol ta komisija su premjeru priešakyje neras konkrečių būdų ir sprendimų bent ketvirtadaliu atpiginti benzino kainą, tegu visa Vyriausybė ir visa taip vadinama permainų koalicija važinėja arkliais. Į Kauną, Klaipėdą, Turniškes ir Džiuginėnus - gal bent tada imtųsi iš esmės, o ne kalbomis spręsti dėl mažesnės degalų kainos", - sakė Seimo frakcijos Tvarka ir teisingumas seniūnas V. Mazuronis.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-05-18 13:52 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-05-11

Rolandas Paksas: „Neva gelbėdami Lietuvą, konservatoriai pensininkus trems į Afriką“

„Nematydami šalies žmonių, bet žiūrėdami tik į skylėto biudžeto skaičius, konservatoriai šiandien jau užsimena ir apie pensijų apmokestinimą. Pensininkai liko kone vieninteliu stabdžiu konservatoriams siekiant, kad bent vienas pasaulio ekonomistas apie juos parašytų vadovėlį. Vardan tos knygos valdantiesiems lieka tik viena išeitis, apie kurią A. Kubilius, galų gale, turi pasakyti tiesiai šviesiai: kone 800 tūkstančių senatvės pensininkų turime ištremti į Afriką ir nuo jų likusiais milijardais užkimšti valstybės biudžeto deficito skylę", - konservatorių ketinimais piktinosi partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Europos Parlamento narys, Prezidentas Rolandas Paksas.

Politiko teigimu, pajutusį labai aiškų visuomenės nepritarimą pensijinio amžiaus ilginimui, konservatorių Vyriausybė praėjo ieškoti naujų šaltinių ir būdų papildyti ir toliau stekenamą valstybės biudžetą.

„Per mėnesį „tvarkiečių" surinkti daugiau kaip 120 tūkstančių šalies gyventojų parašai prieš pensijinio amžiaus ilginimą valdantiesiems parodė, kad visuomenė nepritaria tokiems ketinimams. Dabar bandoma įvertinti visuomenės nuotaikas pasirenkant kitą būdą spręsti šalies biudžeto deficito problemas. Vyriausybė elgiasi kaip įžūlus plėšikas - nepavyko per duris, tai lenda per langą", - kalbėjo Europos Parlamento narys.

Pasak R. Pakso, iš šiandien šalį valdančių konservatorių belieka laukti, kada jie nuspręs akcizo mokesčiu apmokestinti karstus ir vaikų krikšto rūbelius.

„Vyriausybės veiksmai ir ketinimai vienas po kito absurdiškesni. Visa konservatorių politika paremta vienu principu - engti ir aukoti šalies žmones. Po naktinės mokesčių reformos verslas keliasi į kaimynines šalis, darbingo amžiaus žmonės masiškai emigruoja iš Lietuvos, dar liko pensininkai, į kuriuos nusitaikė A. Kubilius ir įvairių jo patarėjų kompanija", - sakė Europos Parlamento narys.

Politiko teigimu, partija Tvarka ir teisingumas dar kartą pareiškia esanti kategoriškai prieš bet kokius ketinimus valstybės problemas spręsti labiausiai socialiai pažeidžiamų visuomenės sluoksnių sąskaita. Konservatoriams ir toliau tęsiant į genocidą panašią politiką, „tvarkiečiai" kvies Lietuvos žmonės į įvairias taikias pilietinio nepaklusnumo akcijas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-05-18 13:54 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-05-14

„Tvarkiečių“ prezidiumas pritarė būsimų merų kandidatūroms Šiauliuose ir Klaipėdoje

Partijos Tvarka ir teisingumas prezidiumas pradėjo svarstyti, kaip partijos skyriai rengiasi kitais metais įvyksiantiems savivaldybių tarybų rinkimams.

Šiandien prezidiumo nariai, išklausę ir įvertinę apskričių koordinatorių ir skyrių pirmininkų informaciją apie konkrečius veiksmus, pritarė partijos Tvarka ir teisingumas narių siūlomoms kandidatūroms į merus Šiauliuose ir Klaipėdoje.

Šiauliuose partijos kandidatų sąrašo lyderis bus ir į mero postą kandidatuos verslininkas Vidmantas Japertas, Klaipėdoje - gydytojas Artūras Razbadauskas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007