forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2020-02-23 07:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-03-04 04:02 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-03-01

Europos Parlamente – parlamentarų susirūpinimas dėl žmogaus teisių ir ČŽV pasinaudojimo Europos šalimis gabenant kalinius

Europos Parlamento plenarinėje sesijoje Briuselyje vasario pabaigoje parlamentarai priėmė rezoliuciją dėl Jungtinių Tautų Žmogaus teisių tarybos tryliktosios sesijos.

Joje numatyti Europos Parlamento prioritetai JT Žmogaus teisių tarybos susitikime, kuris įvyks kovo mėnesį. Parlamentarai, atsižvelgdami į savo skubias rezoliucijas dėl žmogaus teisių ir demokratijos, konstatuodami, kad taryba yra unikalus, ypatingą dėmesį visuotinėms žmogaus teisėms skiriantis organas ir specialusis JT sistemos forumas, kuriame sprendžiami žmogaus teisių klausimai, dar kartą paragino ES valstybes nares užtikrinti pagarbą žmogaus teisėms savo vidaus politikoje.

Parlamentarai atskiru rezoliucijos punktu ne tik palankiai vertina „Bendrąjį tyrimą dėl pasaulinės praktikos, susijusios su slaptaisiais kalinimais kovojant su terorizmu", kuris bus aptariamas tryliktosios sesijos metu bet ir ragina ES valstybes nares paremti šį tyrimą. Parlamentarų vertinimu, šalys turėtų imtis atitinkamų tolesnių veiksmų, vadovaujantis ankstesnėmis Europos Parlamento pozicijomis šiuo klausimu, ypač 2009 m. vasario 19 d. ir 2007 m. vasario 14 d. rezoliucijomis dėl tariamo CŽV pasinaudojimo Europos šalimis gabenant kalinius ir juos neteisėtai kalinant.

Parlamento nariai, priimdami šią rezoliuciją, įgaliojo Europos Parlamento delegaciją tryliktoje JTŽTT sesijoje pranešti apie susirūpinimą keliančius klausimus, pateiktus šioje rezoliucijoje ir paragino delegaciją parengti vizito ataskaitą parlamento Žmogaus teisių pakomitečiui.

Tokios rezoliucijos priėmimas liudija, kad Europos Parlamentas nusiteikęs ir toliau analizuoti ir vertinti situaciją, susijusią su slaptais asmenų kalinimais, CŽV pasinaudojimo Europos šalimis gabenant kalinius ir juos neteisėtai kalinant.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-03-04 04:04 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-03-03

Partija Tvarka ir teisingumas renka parašus prieš valdžios ketinimus ilginti pensijinį amžių

Partijos Tvarka ir teisingumas iniciatyva startuoja kampanija, kurios metu visuomenė bus kviečiama pasipriešinti valdžios ketinimui prailginti darbo metus iki pensijos. Įvairiose šalies vietose partijos Tvarka ir teisingumas nariai bei savanoriai imasi rinkti gyventojų parašus prieš šiandieninės valdžios daugumos ketinimus pensijinį amžių Lietuvoje prailginti iki 67 metų.

„Tvarkiečiai" siūlo piliečiams aktyviai pasisakyti prie valdžios užmojus atitolinti pensiją ir reikalauti, kad svarstant šį žmonėms itin svarbų socialinį klausimą, būtų atkreipiamas dėmesys ir į piliečių nuomonę.

„Ketinimas ilginti pensijinį amžių tėra tik siekis išspręsti šiandienines iš esmės jau bankrutavusios „Sodros" problemas, nieko bendro neturintis su konservatorių valdžios tik deklaruojamu siekiu imtis socialinio draudimo reformos. Tikrieji šio siūlymo autorių tikslai įžvelgiami ir plika akimi -savo negebėjimo valdyti šalį pasekmes išspręsti pensininkų sąskaita", - kalbėjo partijos Tvarka ir teisingumas lyderis, Prezidentas Rolandas Paksas.

Politiko nuomone, vietoje esminių veiksmų sprendžiant šalies ūkio ir ekonomikos, nedarbo problemas, Vyriausybė pasirinko cinišką politiką iš visuomenės atimti dar daugiau. „Nepamirškime, kad vyresnio amžiaus žmonėms dirbant ilgiau, Lietuvoje darbo vietų dar labiau trūks jaunimui. Tačiau ciniškiausia tai, kad A. Kubiliaus Vyriausybė tiksi sutaupyti dėl to, kad pensijų galės sulaukti jau ne visi. Nes, remiantis statistika, vidutinė vyrų gyvenimo trukmė Lietuvoje yra tik 66 metai", - valdžios siūlomos reformos esmę praskleidė „tvarkiečių" lyderis.

R. Pakso teigimu, partija Tvarka ir teisingumas ketina surinkti ne mažiau kaip 50 tūkstančių Lietuvos piliečių, pasisakančių prieš dabartinės valdžios ketinimus ilginti pensijinį amžių, parašų.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-03-05 14:01 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-03-04

Rengiant ekonomines gaires Lietuvai, R. Paksas bendradarbiaus su Vokietijos, Švedijos ir Ispanijos ekspertais

Europos Parlamento Specialiojo finansų, ekonomikos ir socialinės krizės komiteto narys, Prezidentas Rolandas Paksas sutarė su Vokietijos „Deutsche Bank Research", Švedijos centrinio banko „Sveriges Riksbank" bei Ispanijos „IE Business Scholl" ekspertais dėl bendradarbiavimo kuriant ekonominės plėtros gaires Lietuvai.

„Lietuvoje jau antri metai kalbama, kad bus skatinama ekonomika, bus imtasi bedarbystę mažinančių priemonių, tačiau verslo bankrotai tęsiasi, šešėlinė ekonomika auga, o nedarbas ne tik nemažėja, bet dar didėja. Akivaizdu, kad valdžios parengti planai neveikia. Todėl kreipiausi į autoritetingiausius Europos ekspertus prisidėti kuriant veiksmingą ir efektyvų planą, kuris padėtų kuo greičiau ištraukti šalį iš duobės", - sakė europarlamentaras, Prezidentas Rolandas Paksas.

Į Europos Parlamento Specialiojo finansų, ekonomikos ir socialinės krizės komiteto nario kvietimą jau atsiliepė penki ekspertai. Konsultuoti R.Paksą sutiko didžiausio Vokietijos banko analitinis padalinys „Deutsche Bank Research", Švedijos ir Ispanijos ekonomistai.

„Konsultuosimės su stipriausiais Europos ir viso pasaulio ekonomistais. Į rengiamą planą bus įtrauktos idėjos visų ekspertų, kurie atsilieps į mūsų kvietimą prisijungti", - teigė politikas.

R. Pakso inicijuotas planas rengimas remiantis kertinėmis kryptimis:

1. Nedarbo mažinimas, siekiant esamų darbo vietų išsaugojimo bei naujų darbo vietų kūrimo.
2. Valdžios išlaidų optimizavimas, siekiant išsaugoti esamas socialinių išmokų apimtis.
3. Mokesčių sistemos subalansavimas, siekiant palengvinti naštą smulkiajam ir vidutiniam verslui.

Apie Vokietijos „Deutsche Bank Research":
http://www.dbresearch.com/servlet/reweb ... ET_EN-PROD
Apie Švedijos „Sveriges Riksbank":
http://www.riksbank.com/templates/Secti ... x?id=20347
Apie Ispanijos „IE Business Scholl":
http://www.ie.edu/IE/php/en/historia_ie.php

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-03-14 17:36 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-03-08

Partijos Tvarka ir teisingumas Prezidiumas patvirtino siūlomos naujos koalicinės vyriausybės programą ir pradeda konsultacijas dėl jos formavimo principų

Partijos Tvarka ir teisingumas Prezidiumas šiandien po diskusijų patvirtino siūlomos naujos koalicinės Vyriausybės programą. Joje nubrėžtos esminės šalies ūkio ir jos piliečių gyvenimo permainų gairės, kurios kaip diena nuo nakties skiriasi nuo taip vadinamos „permainų koalicijos", šiandien valdančios šalį, veiksmų.

Kaip sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Europos Parlamento narys, Prezidentas Rolandas Paksas, naujos galimos koalicijos programoje atsispindi daugelis svarbiausių partijos Tvarka ir teisingumas nuostatų.

„Šioje programoje itin akcentuojama, kad pagrindinis valdžios uždavinys šiandien yra esamų darbo vietų išsaugojimas ir naujų kūrimas, mokestinės politikos peržiūrą ir verslo, ypač smulkaus ir vidutinio, skatinimas, stipresnė bankinių institucijų priežiūra ir valstybinio komercinio banko įkūrimas. Šioje programoje yra ir nuostata nedidinti pensijinio amžiaus, kuri itin svarbi teigiamiems šalies darbo rinkos situacijos pokyčiams ateityje, jeigu mes dar norime turėti neemigravusią Lietuvą", - kalbėjo politikas.

R. Pakso teigimu, programa, kurią patvirtino partijos Prezidiumas, numato ne tik sugrįžimą prie kai kurių Pridėtinės vertės mokesčio lengvatų, bet ir ketinimus peržiūrėti akcizus kurui, gerokai sumažinti įvairių biurokratinių trukdžių verslui, peržiūrėti individualių įmonių savininkų apmokestinimą, aukštojo mokslo reformos ir mokamo mokslo padarinius.

Programoje taip pat numatyta gerokai didesnė monopolijų šalies šilumos, vandens tiekimo ir šiukšlių surinkimo versle kontrolė ir apribojimai. „Šalies valdžia ir Vyriausybė turi dirbti tik vardan Lietuvos piliečių interesų, tarnauti žmonėms, palengvindama, o ne sunkindama jų gyvenimą", - sakė „tvarkiečių" lyderis R. Paksas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-03-14 17:38 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-03-10

Mielieji,

Šiandien, prabėgus dviems dešimtmečiams po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo, prisiminkime gražiausias jų akimirkas. Nulenkime galvas žmonėms, savo tikėjimu ir darbu iš tiesų kūrusiems ir kuriantiems valstybę.

Ačiū Jums, ir tada tikėjusiems, ir dabar dar tikintiems Lietuva.

Petys petin stokime į vieną gretą. Vardan valstybės ir kiekvieno jos piliečio.

Tvirtos ir vieningos Lietuvos vardan.

Sėkmės, sveikatos ir stiprybės.

Prezidentas Rolandas Paksas
Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas,
Europos Parlamento narys


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-03-18 02:56 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-03-16

R. Pakso ir A. Butkevičiaus susitikime pasikeista nuomonėmis dėl naujos valdžios formavimo principų

Šiandien partijos Tvarka ir teisingumas vadovas, Prezidentas Rolandas Paksas susitiko su Socialdemokratų partijos pirmininku Algirdu Butkevičiumi.

Dviejų partijų vadovai pasikeitė nuomonėmis dėl politinės situacijos Lietuvoje, šiandieninės Seimo daugumos ir Vyriausybės priimamų sprendimų. Abu pašnekovai akcentavo, kad tie sprendimai, švelniai tariant, nėra patys geriausi, o valdančiosios daugumos Lietuvai siūloma politika ir veiksmai tik skurdina šalies žmones.

Abu politikai pasidžiaugė, kad be ilgų diskusijų partijų atstovams pavyko sutarti dėl kertinių alternatyvios Vyriausybės programos principų. „Šioje programoje akcentuojama, kad pagrindinis valdžios uždavinys šiandien yra esamų darbo vietų išsaugojimas ir naujų kūrimas, mokestinės politikos peržiūra ir verslo, ypač smulkaus ir vidutinio, skatinimas, stipresnė bankinių institucijų priežiūra ir valstybinio komercinio banko įkūrimas", - sakė R. Paksas.

Partijos Tvarka ir teisingumas vadovas R. Paksas bei Socialdemokratų partijos pirmininkas A. Butkevičius taip pat diskutavo ir dėl naujos valdžios formavimo principų.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-03-19 12:50 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-03-18

Prezidentas Rolandas Paksas: „Kontrabandininkai jau turėtų pradėti statyti paminklą A. Kubiliui“

Konservatorių kalbėjimas, kad neva kai kurios opozicinės politinės partijos gyvena iš kontrabandos būdu uždirbtų pinigų, primena posakį apie degančią kepurę. „Kaltų dėl iš tiesų gerokai padidėjusios kontrabandos ieškoma ne toje pusėje. Pirmiausiai reikėtų apsidairyti aplink save, pasižiūrėti į veidrodį, objektyviai įvertinti savo koalicijos priimtus sprendimus", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

Politiko nuomone, kontrabandininkai Lietuvoje jau turėtų pradėti statyti paminklą premjerui A. Kubiliui ir jo vadovaujamai Vyriausybei bei visai permainų koalicija pasivadinusiai Seimo daugumai.

„Šiai valdžiai nuo praėjusių metų pradžios gerokai padidinus tabako, alkoholio ir degalų akcizus, kontrabandos pasaulis iš tiesų pajuto labai geras permainas. Jų pelnas, legalių alkoholio ir tabako gamintojų teigimu, išaugo dvigubai. Tad kas iš tiesų yra tikrieji kontrabandininkų ramsčiai - valdžioje esančių partijų dauguma, kuri sudaro ekonomines ir teisines prielaidas gerokai didesnio masto kontrabandai, ar opozicija, kuri yra mažumoje? - retoriškai klausė R. Paksas.

Europos Parlamento narys taip pat pabrėžė, kad būtent valdančioji dauguma įtakoja Muitinės departamento, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Vidaus reikalų ministerijos, Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto bei jos pirmininko darbą, kitų kontrabandos situaciją analizuoti ir su ja kovoti privalančių institucijų veiklą.

„Nenormalu, kad prie išorinių Europos Sąjungos sienų yra gerokai mažiau pasieniečių negu jų reikia. Nenormalu, kad iki šiol vykdoma žalinga ir kontrabandą skatinanti akcizų politika. Lygiai taip pat nenormalu, kad Lietuvos teismai devyniais iš dešimties nusikaltimų dėl kontrabandos atvejų skiria tik pinigines baudas. Atsakomybė dėl tokių dalykų tenka būtent konservatoriams ir jų valdžiai, kontrabandą skatinančiai savo ekonominiais ir politiniais sprendimais", - kalbėjo partijos Tvarka ir teisingumas lyderis, Prezidentas Rolandas Paksas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-03-19 12:51 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-03-18

2010 m. kovo 19 d. penktadienį 12.00 valandą Vilniaus miesto savivaldybės Spaudos centre (2 aukšte) vyks Vilniaus miesto savivaldybės Opozicijos spaudos konferencija: "Interpeliacijos Vilniaus merui V.Navickui eiga"

2010 m. kovo 19 d. penktadienį 12.00 valandą Vilniaus miesto savivaldybės Spaudos centre (2 aukšte) vyks Vilniaus miesto savivaldybės Opozicijos spaudos konferencija: "Interpeliacijos Vilniaus merui V.Navickui eiga"

Spaudos konferecijoje dalyvaus partijos Tvarka ir teisingumas, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos ir Socialistinio Liaudies Fronto frakcijų atstovai Vilniaus miesto savivaldybės Taryboje.

Žurnalistus kviečiame dalyvauti!


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-03-22 12:58 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-03-19

Valentinas Mazuronis: „Prezidentė turėtų inicijuoti žemės ūkio ministro įgaliojimų sustabdymą“

Viešumoje pasirodanti informacija apie galimą žemės ūkio ministro tarpininkavimą milijonus norėjusiems pasiglemžti aferistams jau sudaro pakankamas prielaidas į šį procesą įsikišti ir aukščiausiems šalies pareigūnams. Taip mano partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas, frakcijos Seime seniūnas Valentinas Mazuronis.

„Manau, kad viešai pasirodžiusi informacija apie prielaidas, kad Žemės ūkio ministras K. Starkevičius galėjo stengtis dėl aferistų ir prokurorų apklaustas kaip specialusis liudytojas nuteikia, kad labai jau negeri dalykai dedasi A. Kubiliaus Vyriausybėje. Štai neseniai skambėjo Sveikatos apsaugos ministerija ir jos viceministras, kuri kažin už ką buvo dosni atostogauti susiruošusiam Seimo nariui L. Karaliui. Energetikos ministerija švaistosi dešimtimis tūkstančių litų naujojo Ignalinos atominės elektrinės direktoriaus ir jo padėjėjų atlyginimams. Kada sulauksime dar vieno skandalo, kuriame figūruos dar viena ministerija?", - piktinosi politikas.

V. Mazuronio teigimu, kai prokurorai baudžiamojoje byloje ministrą apklausinėja kaip specialųjį liudytoją, Prezidentė D. Grybauskaitė turėtų imtis iniciatyvos sustabdyti žemės ūkio ministro K. Starkevičiaus įgaliojimus iki tol, kol bus baigtas tyrimas.

„Tai būtina padaryti dar ir dėl to, kad ministras taip pat yra ir Vyriausybės narys, kuri gali daryti teisėsaugos institucijoms. Manau, kad nedelsiant visose ministerijose reikėtų atlikti savotišką reviziją, nes galima įtarti kad šios Vyriausybės narių viena iš veiklos nuostatų gali būti „popierinių" projektų finansavimas grupei iš anksto susitarusių asmenų", - kalbėjo „tvarkiečių" frakcijos Seime seniūnas V. Mazuronis.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-03-31 00:06 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-03-25

SEIMO NARYS KĘSTAS KOMSKIS KREIPĖSI Į L.E.P. GENERALINĮ PROKURORĄ DĖL ŠMEIŽTO

Šiandien Seimo narys, Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Kęstas Komskis kreipėsi į laikinai einantį pareigas Generalinį prokurorą Raimondą Petrauską su prašymu pradėti tyrimą dėl žurnalisto Vytauto Bruverio vakar LTV laidoje „Teisė žinoti“ paskleistų tikrovės neatitinkančių žinių, kurios žemina šį Seimo narį bei pažeidžia jo garbę ir orumą.

K.Komskio teigimu, dienraščio „Lietuvos rytas“ žurnalistas V.Bruveris laidoje paskelbė tikrovės neatitinkančią žinią, kad šis Seimo narys susijęs su nusikalstama veika - kontrabanda.

Tokie V.Bruverio veiksmai atitinka Baudžiamojo kodekso 154 straipsnyje numatyto nusikaltimo - šmeižimo - požymius, todėl pastarasis turi būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn.

„Konstitucija kiekvienam piliečiui suteikia teisę turėti savo nuomonių, įsitikinimų ir laisvai juos išsakyti, tačiau, mano supratimu, bet kokia skleidžiama informacija neturi žeminti ir niekinti žmogaus, pažeisti jo garbės ir orumo. Akivaizdu, kad gerbiamas V.Bruveris būtent šį dalyką ir pamiršo,“ - teigė Seimo narys K.Komskis.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-03-31 00:08 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-03-26

SEIMO NARYS K.KOMSKIS KREIPĖSI Į SPECIALIĄSIAS TARNYBAS DĖL FAKTŲ APIE JO SĄSAJAS SU KONTRABANDĄ PATEIKIMO

Šiandien Seimo narys, Antikorupcijos komisijos pirmininkas Kęstas Komskis kreipėsi į specialiąsias tarnybas prašydamas pateikti pastarųjų turimą oficialią informaciją apie jo paties ar jo šeimos narių dalyvavimą darant nusikalstamą veiką (kontrabandą) ar sąsajas su šią nusikalstamą veiką darančiais asmenimis.

Kreiptis su tokiu prašymu į Generalinę prokuratūrą, Valstybės saugumo departamentą, Specialiųjų tyrimų tarnybą, Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybą Seimo narys K. Komskis nutarė po to, kai kalbos apie jo neva dalyvavimą darant baudžiamojo įstatymo uždraustą nusikalstamą veiką - kontrabandą ‑ ir sąsajas su šią veiką vykdančiais asmenimis viešoje erdvėje ėmė nekontroliuojamai sklisti.

"Paskutiniu metu net atsakingas pareigas einantys pareigūnai ar Seimo nariai leidžia sau kalbėti apie mano galimą kaltumą, tačiau paprašius pateikti konkrečius faktus, visi netikėtai nutyla. Manau, kad pagaliau reikia padaryti galą šioms iš piršto laužtoms istorijoms ir paneigti šį skleidžiamą šmeižtą," - teigė K.Komskis.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-03-31 00:10 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-03-29

SEIMO NARYS K.KOMSKIS TIKISI SEIMO PIRMININKĖS ATSIPRAŠYMO

Šiandien Seimo narys, Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Kęstas Komskis kreipėsi į Seimo Pirmininkę Ireną Degutienę prašydamas viešai paneigti pastarosios praėjusią savaitę paskelbtus įtarimus dėl jo sąsajų su nusikalstama veika (kontrabanda) ir pripažinti paskleidus netiesą bei suklaidinus visuomenę. K.Komskis savo rašte nurodo, jog jei Seimo Pirmininkė to nepadarysianti, jis pasinaudosiąs teise įžeistą savo garvę ir orumą ginti visomis įstatymo numatytomis galimybėmis.

Kreipimęsi į Seimo Pirmininkę rašoma, kad pastaruoju metu žiniasklaida, įvairių tarnybų atstovai bei kai kurie Seimo nariai apie K.Komskio dalyvavimą darant baudžiamojo įstatymo uždraustą nusikalstamą veiką - kontrabandą ‑ ir sąsajas su šią veiką vykdančiais asmenimis kalba remdamiesi svarbių komitetų pirmininkų A.Anušausko ir S.Šedbaro viešai išsakytomis užuominomis, tačiau ne faktais, ir Seimo Pirmininkės paskelbtu kreipimusi į Opoziciją, kuriame išreiškiamos abejonės dėl K.Komskio tinkamumo eiti Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko pareigas. Kaip to priežastis Seimo Pirmininkė nurodė būtent galimas K.Komskio sąsajas su minėta nusikalstama veika.

„Aš šią informaciją kategoriškai laikau neatininkančia tiesos, šmeižiančia ir įžeidžiančia mano garbę ir orumą. Siekdamas, kad būtų paneigtas viešoje erdvėje skleidžiamas šmeižtas, kreipiausi į specialiųjų tarnybų vadovus prašydamas pateikti Jų vadovaujamų įstaigų turimą oficialią informaciją apie mano (ar mano šeimos narių) dalyvavimą darant nusikalstamą veiką (kontrabandą) ar sąsajas su šią nusikalstamą veiką darančiais asmenimis. Esu įsitikinęs, kad pastarosios jokių konkrečių faktų apie mane neturi. Remiuosi ir prieš pusmetį gautu leidimu dirbti su įslaptinta informacija. Jūs žinote, kad jis išduodamas tik įvykdžius atitinkamų institucijų patikras," - savo kreipimęsi į Seimo Pirmininkę I.Degutienę dėsto K.Komskis.

Seimo narys atkreipia dėmesį, jog savo pasitikėjimą juo oficialiai pareiškė visos opozicinės Seimo frakcijos. O Seimo Pirmininkę ateityje kviečia nesivelti į nešvarius politikavimus, bandant nepagrįstai kaltinti vienus ar kitus Seimo narius ar politines partijas, nes toks elgesys esą nedaro garbės nei Seimo Pirmininkei, nei Seimui kaip institucijai.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-03-31 00:12 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-03-29

Prezidentas Rolandas Paksas: „Ciniškesne ši valdžia jau negali būti: žmones išvaro nemokamų atostogų, o paskui juos apmokestina“

Konservatorių vadovaujamos Vyriausybės sprendimai ir siūloma tvarka, kad privalomo sveikatos draudimo įmokas už praėjusį laikotarpį susimokėtų net bedarbiai ir nemokamose atostogose buvę asmenys peržengia bet kokias sveiko proto ir elementarios logikos ribas. Taip šį visuomenę sujudinusį valdžios sprendimą įvertino partijos Tvarka ir teisingumas lyderis, Europos Parlamento narys, Prezidentas Rolandas Paksas.

„Tai jau konservatoriško ciniškumo viršūnė. Būtent dėl šios valdžios sprendimų keli šimtai tūkstančių žmonių neteko darbo, dar dešimtys tūkstančių darbuotojų buvo paprašyti pasirinkti nemokamas atostogas ir staiga visi jie gauna šios Vyriausybės dovanėlę - reikalavimą už kiekvieną mėnesį, kai nedirbo, sumokėti po 72 litus. Tai rafinuotas, demokratijos rūbu apvilktas, iki šiol niekur pasaulyje nematytas žmonių apiplėšimas ir tai daro politikai, žadėję permainas ir rūpestį Lietuva", - piktinosi Europos Parlamento narys.

Politiko teigimu, tokiu savo sprendimu konservatoriai ir jiems prijaučiančios politinės partijos, kurios šiandien kartu dalijasi valdžia, dar kartą akivaizdžiai parodė savo negebėjimą spręsti valstybės problemas.

„Matome akivaizdžias valdžios pastangas ir siekį, kaip jau buvo ne vieną kartą, visas ekonomines ir finansines problemas spręsti labiausiai socialiai pažeidžiamų šalies piliečių sąskaita. Kas begali būti ciniškiau - iš darbo netekusio ir metus jo neturėjusio žmogaus pareikalauti sumokėti dar beveik tūkstantį litų. Toks reikalavimas tik dar kartą parodo absoliutų šiandieninės valdžios nesiskaitymą su Lietuvos žmonėmis, begalinį šios Vyriausybės norą ilgam atsisėsti ant paprastų šalies piliečių sprando ir juos nustekenti taip, kad šie nebeturėtų jokių galimybių nusipurtyti engėjus", - kalbėjo R. Paksas.

Partijos Tvarka ir teisingumas lyderio teigimu, turi būti nedelsiant peržiūrėti visi su privalomu sveikatos draudimo apmokestinimu susiję teisės aktai. „Jų nuostatas šiuo mokesčiu apmokestinti bedarbius ir nemokamose atostogose buvusius asmenis būtina nedelsiant panaikinti. Antra: manau, kad ilgiau egzistuoti tokia Vyriausybė nebeturi jokios moralinės ir politinės teisės ir Prezidentė privalo Seimui pasiūlyti peržiūrėti jos sudėtį. Nesinorėtų galvoti, kad šalies vadovės tyla ir abejingumas tokiems veiksmams reiškia jos pritarimą tokiai trijų K - konservatorių kartuvių kilpos - politikai", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas R. Paksas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-04-08 23:56 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-03-31

Valentinas Mazuronis: „Savų protegavimo lazda ministrui atsisuko kitu galu“

Teismui leidus suimti nusikaltimais įtariamą „Lietuvos pašto" vadovą A. Urboną, partijos Tvarka ir teisingumas frakcija Seime į posėdį kviečia Susisiekimo ministrą E. Masiulį. Frakcijos seniūno Valentino Mazuronio teigimu, tarp ministrui ketinamų pateikti klausimų bus ir toks: ar galimų nusikaltimų šleifas negali vilktis ir paskui visus Liberalų sąjūdžio vadovo į valstybės tarnybą proteguotus valstybinių institucijų vadovus.

„E. Masiulio noras, siekis ir pastangos bet kokia kaina ministerijos kuruojamuose srityse esančių įmonių vadovus pakeisti savo aplinkos žmonėmis kelia labai rimtų įtarimų, kad ministras galbūt ne tik nesugeba derinti viešų ir privačių interesų valstybės tarnyboje, bet, siekdamas asmeninių ir politinių tikslų, nekreipia jokio dėmesio į proteguojamų asmenų dalykines bei moralines savybes", - kalbėjo partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas, frakcijos Seime seniūnas V. Mazuronis.

Politiko teigimu, paaiškėjus informacijai apie neskaidrią valstybei priklausančio „Lietuvos pašto" vadovo veiklą, Tvarkos ir teisingumo frakcijos Seime nariai ketina pareikalauti ir politinės Susiekimo ministro atsakomybės bei paaiškinimų, dėl kokių priežasčių konkursus į valstybės tarnybą ministerijos kuruojamose veiklos sferose gali laimėti asmenys, apie kuriuos informacija apie jų vykdomą galimai nusikalstamą veiklą disponuoja teisėsaugos institucijos.

„Paprastai darbo sutartys su konkursus į valstybės tarnybą laimėjusiais darbuotojais sudaromos po to, kai specialiosios tarnybos pateikia duomenis apie jų tinkamą reputaciją. Atvejis dėl „Lietuvos pašto" vadovo kaip tik ir parodo, kad arba konkursas buvo rengiamas atmestinai ir niekas tokios informacijos neprašė, arba niekas nekreipė į ją jokio dėmesio, nes tai buvo kandidatas, už kurio stovėjo ministro figūros šešėlis. Ir vienu, ir kitu atveju tai veda link politinės E. Masiulio atsakomybės", - sakė „tvarkiečių" frakcijos Seime seniūnas V. Mazuronis.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-04-08 23:57 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-04-02

Mielieji,

Tegu prie Velykų stalo, kaip ir kasmet, Jūsų šeimas suburia tikėjimas ir meilė.
Pasidalinkime tuo ir su Lietuva.
Linkėdami ir jai, ir vieni kitiems ramybės ir džiaugsmo, sveikatos ir vilties, sėkmės ir gerumo.
Lai Jūsų namuose niekuomet netrūksta darnos.

Prezidentas Rolandas Paksas
Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas
Europos Parlamento narys


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-04-08 23:59 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-04-06

Valentinas Mazuronis: „Prezidentė turėtų pasiūlyti Vyriausybei per 24 valandas sustabdyti teisės aktus, reglamentuojančius mokėjimą į Privalomo sveikatos draudimo fondą“

Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas, frakcijos Seime seniūnas Valentinas Mazuronis, vertindamas šiandien Vyriausybėje vykstančius svarstymus dėl dėl nedirbančių asmenų įmokų į Privalomą sveikatos draudimo fondą, įsitikinęs, kad net ir šioje srityje problemų pridariusi Vyriausybė yra nepajėgi jas išspręsti.

„Dabartinei Vyriausybei nebegalima leisti toliau eksperimentuoti su mokesčių sistema. Lietuvoje tuoj nebeliks jokios socialinės grupės, nenukentėjusios nuo tokių eksperimentų. Esu įsitikinęs, kad šiandien šalies vadovė D. Grybauskaitė turėtų pareikalauti, kad Vyriausybė nedelsiant sustabdytų atitinkamus, įmokas į Privalomą svaikatos draudimo fondą reglamentuojančius teisės aktus ir per 24 valandas parengtų naujus. Tai būtų labai aiškus testas, ar ši valdančioji dauguma dar įgali problemas spręsti operatyviai ir iš esmės", - kalbėjo V. Mazuronis.

Politiko vertinimu, kitas sprendimas galėtų būti toks - Prezidentė galėtų pareikšti nepasitikėjimą A. Kubiliaus Vyriausybe ir siūlyti Seimui atleisti premjerą iš užimamų pareigų.

„Akivaizdu, kad šiandieninė valdžia pasiklydo savo priimtuose sprendimuose, klaidina visu šalies gyventojus ar galbūt net sąmoningai siekia apmokestinti visu emigrantus ir bedarbius, kurie jais tapo būtent dėl sveikai logikai prieštaraujančių šios Vyriausybės ir Seimo daugumos sprendimų. Jeigu valdžiai bus leidžiama eksperimentuoti ir toliau, galime sulaukti mokesčio ir už saulėtas vasaros dienas", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas vicepirmininkas, „tvarkiečių" frakcijos Seime seniūnas V. Mazuronis.

Partija Tvaka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-04-09 00:00 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-04-07

R. Paksas ir A. Butkevičius vienodai blogai vertina ir Vilniaus mero, ir Susisiekimo ministro veiklą

Šiandien partijos Tvarka ir teisingumas vadovas, Prezidentas Rolandas Paksas su Socialdemokratų partijos pirmininku Algirdu Butkevičiumi pasikeitė nuomonėmis dėl politinės situacijos Lietuvoje, šiandieninės Seimo daugumos ir Vyriausybės priimamų sprendimų. Abu pašnekovai akcentavo, kad tie sprendimai ir toliau tik skurdina šalies žmones.

Abu politikai pasidžiaugė, kad po partijų atstovų parengtos ir pristatytos alternatyvios Vyriausybės programos, bendradarbiavimas partijų lygmenyje įgauna vis didesnį pagreitį. „Tvarkiečių" lyderis R. Paksas po susitikimo sakė, kad nuomonės esminiais valstybės gyvenimo klausimais iš principo tarp šalių nesiskiria ir atsiveria platesnės bendro darbo perspektyvos.

Politiko teigimu, kalbantis apie situaciją Vilniaus miesto savivaldybėje, prieita bendros nuomonės, kad konservatorių atstovo Vilniaus mero poste V. Navicko politika nėra tinkama atstovaujant miesto gyventojų interesus.

Dviejų partijų atstovai šiandien susitikime taip pat aptarė ir situaciją Susisiekimo ministerijai pavaldžiose sferose bei paties ministro o E. Masiulio veiklą. Jie neigiamai įvertino tendencijas, kai valstybinių įmonių vadovais tampama ne pagal gebėjimus ir kvalifikaciją, bet pagal priklausymą ministro aplinkai.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-04-09 00:01 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-04-07

Prezidentas R. Paksas darbo vizito išvyksta į Kiniją

Partijos Tvarka ir teisingumas lyderis, Europos Parlamento narys, Prezidentas Rolandas Paksas ir pirmininko pirmasis pavaduotojas Valentinas Mazuronis Kinijos LR užsienio reikalų ministerijos liaudies instituto kvietimu balandžio 12-18 dienomis su darbo vizitu lankysis Kinijos Liaudies Respublikoje.

Vizito programoje - oficialūs susitikimai Kinijos LR Užsienio reikalų, Komercijos ministerijose, Kinijos vystymosi ir reformų valstybiniame komitete. Svečiai iš Lietuvos taip pat susitiks KLR Vyriausybės vicepremjeru, Šansi provincijos, Siani ir Hanžo miestų vadovais.

Šio instituto kvietimu Kinijoje vien šiais metais lankėsi daug žymių pasaulio politikos veikėjų: buvę Vokietijos ir Prancūzijos užsienio reikalų ministrai J. Fišeris ir D. Vilpenas, Europos Komisijos vadovas R. Prodi, Airijos ir Anglijos ministrai pirmininkai B. Ahern ir T. Blairas, princas Andrew.

„Kinija šiandien jau tapo viena iš dviejų svarbiausių pasaulio žaidėjų. Jos ekonomikos pasiekimai, persiorientavimas nuo pigios masinių produktų gamybos prie naujų technologijų, aukštą pridėtinę vertę kuriančių gaminių gamybos yra įspūdingi. Manau, kad įvairūs susitikimai ir diskusijos įgalins detaliau įsigilinti į Kinijos ūkio augimo fenomeną, atrasti sprendimus ir veiksmus, kuriuos šiandien reikėtų taikyti krizę išgyvenančioje Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos valstybėse", - sakė Europos Parlamento specialaus ekonomikos, finansų ir krizės komiteto narys R. Paksas.

Politiko teigimu, nepaisant to, kad Kinija ir Lietuva gerus dvišalius santykius palaiko jau daug metų, tikimasi, kad vizito metu bus aptartos dar platesnės abiejų šalių verslo, mokslo ir kultūros institucijų bendradarbiavimo galimybės.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-04-18 21:50 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-04-10

Laiške Lenkijos ambasadoriui Lietuvoje – Prezidento R. Pakso užuojauta lenkų tautai

Europos Parlamento narys, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas po lėktuvo katastrofos prie Smolensko, kurioje žuvo Lenkijos Respublikos vadovas L. Kaczynskis ir beveik šimtas jį lydėjusių asmenų, užuojautą dėl Lenkiją ištikusios tragedijos perduoti jos žmonėms paprašė Lenkijos ambasadorių Lietuvoje p. J. Skolimowskį.

„Pone ambasadoriau, skaudžios nelaimės valandą, žuvus valstybės vadovui Lechui Kaczynskiui ir kartu su juo vykusiems asmenims, prašau perduoti nuoširdžiausius mano užuojautos žodžius žuvusiųjų artimiesiems, Lenkijos Parlamentui, Vyriausybei ir visiems Jūsų šalies žmonėms", - sakoma laiške.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2010 pavasaris
StandartinėParašytas: 2010-04-18 21:52 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2010-04-13

„Tvarkiečių“ vizito Kinijoje metu – susitikimas su Užsienio reikalų viceministre Fu Ying

Kinijos liaudies instituto prie užsienio reikalų ministerijos kvietimu su darbo vizitu į Pekiną atvykę partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas ir pirmininko pirmasis pavaduotojas, frakcijos Seime vadovas Valentinas Mazuronis vakar pradėjo susitikimus su Kinijos vadovais.

Ryte partijos Tvarka ir teisingumas vadovai susitiko su Kinijos Liaudies Respublikos užsienio reikalų viceministre Fu Ying. Viena iš jos kuravimo sričių - Kinijos ir Europos santykiai. Susitikimo metu šalys apsikeitė nuomonėmis apie kovos su ekonomine krize priemones, aptarti Kinijos priimti sprendimai ir veiksmai, kurie padejo išvengti sunkių krizės padarinių, stabilizuoti situaciją ir žengti į priekį.

Pokalbio metu taip pat aptartos Kinijos - Lietuvos ekonominių ir prekybos santykių plėtros galimybės, pabrėžiant Lietuvos patrauklumą dėl gerai išvystytos transporto infrastruktūros ir neužšąlančio uosto.

Buvo pasikeista nuomonėmis apie Europos Parlamento ir Kinijos santykius, galimybes ir būdus juos plėtoti bei gerinti. Beje, specialusis Europos Parlamento ekonomikos, finansų ir krizės komitetas, kurio narys yra ir europarlamentaras R. Paksas, nagrinėja nuo krizės mažiau nukentėjusių ar greičiau ją įveikusių šalių patirtį, kviečia ekspertus ir taip pat ketina vykti į Kiniją tiriamojo vizito.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 46 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007