forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2019-10-19 05:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Ar skaitai 15 min?
Reguliariai, jei tik gaunu 32%  32%  [ 6 ]
Kartais 16%  16%  [ 3 ]
Neskaitau, nes beveik nepapuola gauti 32%  32%  [ 6 ]
Neskaitau, pigi mesa sunims tegul lieka 21%  21%  [ 4 ]
Viso balsų : 19
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: 15 min.
StandartinėParašytas: 2008-07-21 23:59 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

gaila kad pas mus tokio laikrascio nera, Palangoje tai kiekviena diena eidavau ziuureda is kur si laikrastuka gauti :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-07-22 10:53 
Atsijungęs
MEISTRAS
Vartotojo avataras

Juozapas rašė:
Dona rašė:
Atleisk,bet pamaniau,kad pats skaitai tik KATALIKU PASAULI... :roll:

Klysti miela Dona. Taip, as skaitau ir "Kataliku pasauli", bet daugiau skaitau "Laisva laikrasti". Be to, pagal akcija gaunu ir "Respublika". Deja, "Kataliku pasaulis", kuri man pristato mano seserenas, vienos Kauno arkiviskupijos parapijos klebonas, man tik suteikia galimybiu pasigincyti ivairiais ten skelbiamais teiginiais, kaip pavyzdziui viename jo numeryje rasinys apie amzinasias misias. Taciau mes daznai prieiname prie tos pacios nuomones.
Gal, mano avataras Jums leidzia manyti, kad mane turi dominti tik leidiniai religine tematika. Bet tai jau tolima praeitis.

Taip,tas avataras per daug rimtas,tai persasi mintis,kad zmogus tik religinius leidinius skaito.Bet tai nereiskia,kad as esu pries tokia literatura.Tiesiog megstu ikist trigrasi ir tiek...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-07-22 14:21 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

va ka radau :)) tiems kam patinka laikrastis 15 min. Ji galite skaityti ir internete :) adresu: http://www.15min.lt/

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-07-28 21:39 
Atsijungęs
MEISTRAS
Vartotojo avataras

Dona rašė:
Juozapas rašė:
Dona rašė:
Atleisk,bet pamaniau,kad pats skaitai tik KATALIKU PASAULI... :roll:

Klysti miela Dona. Taip, as skaitau ir "Kataliku pasauli", bet daugiau skaitau "Laisva laikrasti". Be to, pagal akcija gaunu ir "Respublika". Deja, "Kataliku pasaulis", kuri man pristato mano seserenas, vienos Kauno arkiviskupijos parapijos klebonas, man tik suteikia galimybiu pasigincyti ivairiais ten skelbiamais teiginiais, kaip pavyzdziui viename jo numeryje rasinys apie amzinasias misias. Taciau mes daznai prieiname prie tos pacios nuomones.
Gal, mano avataras Jums leidzia manyti, kad mane turi dominti tik leidiniai religine tematika. Bet tai jau tolima praeitis.

Taip,tas avataras per daug rimtas,tai persasi mintis,kad zmogus tik religinius leidinius skaito.Bet tai nereiskia,kad as esu pries tokia literatura.Tiesiog megstu ikist trigrasi ir tiek...

Miela Dona! As ir esu labai rimtas. [img] O gal kazkada ir vilkejau sutana. http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 24 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: