forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2019-11-13 07:17

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 53 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-02-29 23:13 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

taigi taigi :roll:
lauksim ka pats ponulis Jonulis pasakys :?
jei kas, varysiu pas Juozapa ispazinties [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif jis tai tikrai man isrisima duos

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-02-29 23:22 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

O as sakyciau,kur tik politika-ten ir jumoras [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-02-29 23:32 
Atsijungęs
.
Vartotojo avataras

Butent :wink:

O as tai tikciau :twisted: Metu man 15 (mentalinis amzius), jokiu zalingu iprociu neturiu, esu is stuomens ir is liemens, visas rekomendacijas ain-moment gauciau, visu dievu visu isakymu laikaus, nu tiesiog apsigimes aniuolas esu. Bet pati neisiu i jokias partijas, aniuolam ir po viena gera lakioti :P

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-02-29 23:55 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

RamunÄ— rašė:
Man būtų įdomu, kiek forume yra partijos narių ( bent jau procentaliai). Nesvarbu, kas jie tokie, man - dzin. :? Tik šiaip - moteriškas smalsumas uždebesavo :P
Viso 17 uzsiregistravusiu. Bet kai kurie is ju, kaip musu gimtadieniu saituko kurejas p. Pontiff, nesirode cia jau bene 4 menesius. :)
Maciau - viename forume viena dalyve rase apie musu foruma mazdaug taip... "turiu pora LDP nariu draugu, bet jie niekada nebuvo net įėję į www.ldp.lt/forumas Tad kas tam forume renkasi?"
O atsakymas butu visai paprastas. Nieko cia keisto, ne visiems idomios internetines diskusijos ar tiesiog pasiplepejimai. Kiti gal internete tik pasiskaito oficialia informacija. Kitiems labiau prie sirdies "migruojantys" diskusiju klubai, kaip delfi, alfa ir kt. Jie nenori buti zinomi net virtualiai. Gal.
Tokie dalykai visur: imkime klubininkus, menininkus, literatus, keliautojus ir ka tik norim. Vieni buna reguliarus, kitiems net neidomu eiti i, regis, savo megstamiausios srities foruma. :)
Beje ir pas mus yra tokiu senu nariu, kurie cia daznai buna ateje naktimis. Ir taip jau keleta metu. Paskaitineja, bet nei garso neisleidzia. Todel kai kuriu niku nesalinu nors jie ir be zinuci jau net ne 30 dienu, o keli metai. Nes matau, sitas nikas cia buna, jam kazkas pas mus idomu.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-01 10:13 
Atsijungęs
LEKTORIUS
Vartotojo avataras

DÄ—kui už iÅ¡samų atsakymÄ…Paveikslėlis O tai aÅ¡ galvojau,kad užkabinau labai jau nederamÄ… temÄ… :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-01 11:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Na tas kablys gal tik toks, kad visi zmones esam skirtingi. Vieniems gal tas 17 atrodo visai geras skaicius. Kitiems gal labai mazai ir jie nenori to sakyti. Bet kaip minejau, siuo atveju skaicius nieko nepasako. Nes bent jau pas mus i partija zmones stoja del aplink vyraujancios betvarkes uzbaigimo, o ne del galimybes buti forume. [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-01 11:07 
Atsijungęs
LEKTORIUS
Vartotojo avataras

Å itÄ… aÅ¡ supratau,kad nepartinių, o prijauÄ?ianÄ?ių yra daugiau; o ir oponuojanÄ?ių yra mano akim žiÅ«rint keletas. Man tik smalsu pasidarÄ— ir tiek... O 17 tai tikrai nemažai [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-01 11:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Kartais net maloniau kai daugiau palaikanciu nei partieciu [zinoma tai tik viena medalio puse]. Nes tada visokiems "lietuviams" pakankamai geras atkirtis i ju samoningai orientuota dezinformacija apie mus ir ypac musu vadus. :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-02 20:39 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Pamaciau per tv zinias ta didziuli plakata su R.Pakso nuotrauka. Hmmm...na, nelabai. Paskui paziurejau tinklapyje kas ten tokie Vilniaus skyriams vadovauja ir (nieko sau) radau pazistamu pavardziu. Su vienu is ju jaunystej i pasimatymus vaksciodavau :). Maniau ten rasiu daugiau pavardziu, na kad suzinot, kokie zmones..bet matyt per daug vietos uzimtu vardint.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-04 23:22 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

a suvedziojo tave anais laikais? [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-04 23:31 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Gaublys rašė:
a suvedziojo tave anais laikais? [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif

Na, as nezinau, ar vaiksciojimas i pasimatymus yra koks suvedziojimas. Kazin, ar tai tas pats.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-04-06 10:53 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Tas pats, Onute, tas pats....

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Noriu tapti LDP nariu
StandartinėParašytas: 2008-09-09 17:39 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Keiskit pavadinimą
TT gi esat

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Noriu tapti TT nariu
StandartinėParašytas: 2008-09-09 18:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Aciu uz pastaba, kazkaip vis neprisiruosdavau pataisyti...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-15 19:55 
Atsijungęs
MAŽYLIS

Laba diena :) esu 18metis moksleivis is sostines ir noreciau istoti i jusu partija :) ar yra koks mokestis? Kokius dokumentus ir ka kaip reikia daryt? nes arba nerandu cia kur parasyta kaip istot arba nera:)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-15 20:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Sveikinu :)

Apie tai, kaip tapti partijos nariu, trumpai parasyta cia: http://www.ldp.lt/lt/nario_anketa .
Cia yra ir prasymas bei anketa, kuriuos reikes uzpildyti.

Papildysiu, kad nario mokestis siuo metu yra 12 Lt metams, mokamas uz einamuosius metus. Vilniuje yra berods 10 partijos skyriu. Geriausia stoti i ta partijos skyriu, kurio teritorijoje gyveni, bus paprasciau, kai gyvenamasis rajonas salia nei vazineti per miesta i kita miesto gala. Nors tokios taisykles nera, teoriskai galima istoti i bet kuri skyriu Vilniaus mieste. Jeigu gyveni Antakalnio seniunijos teritorijoje arba Balsiu ir Zaliuju Ezeru rajone, tai galiu tarpininkauti stojant i partija. Jei kitame rajone, tai cia http://www.ldp.lt/lt/skyriai galima surasti, kas vadovauja atitinkamam partijos skyriui ir kreiptis tiesiogiai i skyriaus vada.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-17 17:16 
Atsijungęs
MAŽYLIS

O fabai tai man kaip tik is to rajono esu :) O jai neturi jokio nario pazystamo is TT tai kaip ir minusiukas :) Istociau i partija ir kas tada butu? gauciau kortele kad priklausau ir t.t. Bet kokia man is to nauda? Ar daznai buna susirinkimai ar saskrydziai :) apsvieskite mane man gy tik 18metu :) ir vat planai dideli, bet vienam ar per neta sunku issiaiskinti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-17 18:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Fabijoniskiu skyrius stiprus Vilniuje. Bet jei stoji tik del to, kad gautum kazkokios materialines naudos, tai gal tada bandyk kito gyvenimo kelio ieskot arba ne musu partijoje... :) Nors placiai liaudyje kalbama, kad partijose - vieni vagys, bet tai nesamone, bent jau pas mus taip nera. Tad tai daugiau is esmes visuomenine veikla, kartais net savo lesomis. Ypac jei partija yra opozicijoje ir neturi jokiu valdzios svertu. Jei pozicijoje, tai kartais gali pasiulyti partieciams isidarbinti i valstybes tarnyba, ypac turintiems gera issilavinima, tad tau kaip tik reiketu visu pirma bandyt isigyti labai stipru aukstaji issilavinima. Na, nesvarbu, kokios srities is esmes. O rinkimai - i Seima gali pretenduoti kandidatai nuo 25 metu, i vietines tarybas lyg ir nuo 21 metu, i Prezidentus - nuo 40 metu :) Taip kad ivertink tai.
Siaip pagrindine partine veikla - skyriu susirinkimai, pries rinkimus - agitacines medziagos platinimas, dar sis bei tas. Kiekviena vasara rugpjuti buna partijos saskrydis prie ezero Varniuose, geriausia metu atrakcija... :) Kai kurie skyriai kartais daro savo atrakcijas, bet cia jau nuo skyriaus priklauso.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-17 20:23 
Atsijungęs
MAŽYLIS

Del amziaus zinau :) pasirodo kaimynas is sodo yra jusu partijoje ir ten seima kazkieno patarejas, tad reiks ji pagauti ir kad pliusa uzdetu, kai bandysiu i jusu partija stoti :) a siaip planai pas mane tai iki prezidento daeiti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-18 09:44 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

Geri planai :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 53 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: