forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2019-09-17 01:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Filmas "Pilotas"
StandartinėParašytas: 2008-10-07 15:35 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Kodel? Cia tik ta dalis is biudzeto butu vienoda visiems, siaip visa kita reklama galima butu pirktis patiems. Dabartinis reklamos uzdraudimas - nesamone visiska, IMHO...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-10-07 15:53 
Atsijungęs
PAŽIBA
Vartotojo avataras

Nu bet juk ta dalis is biudzeto ne tokia ir maza. kaip galima ja dalint vienodai? gal ne pagal praejusiu rinkimu rezultatus, tada pagal nariu skaiciu, arba kaip nors? Nes kitaip gal visai neblogas biznis, surenki visokiu valkatas po lita i partija, gauni babkiu is biudzeto lygiai kaip dideles partijos, nieko nesireklamuoji sau ir leidi tuos pinigelius :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-10-07 16:00 
Atsijungęs
.
Vartotojo avataras

Moulder rašė:
... Cia ta reklama jusu paciu samoneje generuojasi, net nezinau kodel... :)

Del vieno tai esi teisus: musu galvose is tiesu velniaizinkas generuojasi :D Bet pardon, reklama nuo nereklamos atskirti dar mokam :wink: Juk visgi nesam grybai, isdyge po paskutinio lietucio.

Griztant prie sio konkretaus filmo, tai man idomus dar vienas aspektas.
Kazi, koks zmogus turetu buti, kad gyvas budamas, "ja pamiatnik sebe vozdvig nerukotvornyj", anot poeto. Net prancuzu Sarkoziukui, sitam zvitriam ir visur besikisanciam zmogiukui, tokia didi mintis nesove i galva, o jis save myli labai - dievazi kaip myli ir vertina!:D Ir anas bent jau tikras prezidentas, ir itaka turintis, ir zodi pasakyt mokantis, ir zmona jo ne Jolanta ( :-D ) O Paksas?....... Bijo buti uzmirstas, ar ka?
Sakau - idomu man stebeti sita pasaka, ir netgi pyktis neima, o tik sypsotis norisi :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-10-07 16:25 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

Na, kaip ten bebūtų, šitas žmogus į istoriją jau įėjo, deja, kaip pirmasis prezidentas Europoje nuverstas apkaltos būdu. Kadangi drįstu teigti, kad tos apkaltos metu Paksui nebuvo realios galimybės gintis, nes paprasčiausiai visi argumentai buvo atmesti rėkimo ir spaudimo būdu, o kai ko, beje, ir negalėjo gindamasis pasakyti, tai belieka kažkaip kitais būdais stengtis reabilituotis.
Simboliška, bet apkaltos metu jau po vidurnakčio Lietuvos televizija rodė filmą "Dreifuso byla". Ten aš randu daug paralelių su mūsų "skandalu". Yra vietos pamąstymui, kaip žaidžiama masių emocijomis, kaip nuodijama sąmonė, kaip mes pasiduodame propagandai. Laikas viską išgrynina, santvarkos ir valdžios anksčiau ar vėliau išnyksta, o žmoniškos vertybės išlieka.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-10-07 16:26 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

Ijo, kodėl pasaka? Nors vieną fantastinį elementą įvardinkite, prašom. Ir, beje, o ar teko matyti šį filmą?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-10-07 16:48 
Atsijungęs
.
Vartotojo avataras

Rasydama "pasaka" turejau galvoje visa Pakso istorija. Galejau lygiai taip pat parasyt "sakme", ar kokia "legenda", ar siaip "istorija"... Neturejau galvoje vien tik filmo. Kurio nemaciau ir, tiesa pasakius, net nenoriu ziureti, jis man neatrodo toks jau vertas demesio, nes Paksas nera man svarbus, nera jis tokia jau istorine asmenybe, kaip kad norisi kai kam ji toki matyti. Idomus tik aziotazas. Ir - kaip zmogus verziasi i valdzia, kaip smarkiai jos visaip siekia o pasiekes nemoka islaikyti; koks teisuolis ir kankinys nori atrodyti (aisku, su juo bjauriai buvo pasielgta, bet!); kaip jis toks susisvarbines, kad net filma apie save uzsisako (nu ne pats, tiek jau to, bet juk ne be jo palaiminimo jis buvo padarytas?) Ir visos pastangos kazkaip perniek... nu kazkaip labai nesigauna jam :? ..... nu nesigauna! Kazko truksta.
Va sita "pasaka" man idomu stebeti. Ir nepriimkit mano rasliavu asmeniskai tie, kuriem Paksas labai mielas. As tik ziuriu i ji is sono, ir mintiju sau. Be jokiu piktumu :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-10-07 17:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Siaip tokio pobudzio filmu statoma daug visame pasaulyje, nesuprantu, kame problema. Taigi tai filmas, pastatytas pagal tikrus istorinius ivykius. Kodel jame is karto iziurimas tik paminklas R.Paksui? :O Beje, nesakyciau kad tai kinematografo sedevras, bet paziureti verta... :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-10-07 17:14 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

"(aisku, su juo bjauriai buvo pasielgta, bet!)"
Va tas "bet" man ir baisiausias.
Paksas nėra koks išskirtinis, o ir jis pats iš savęs to tikrai nedaro. BET. Pagalvokim, kad gyvenam tokioj valstybėj, kur su kiekvienu gali taip pasielgti. Pavyzdžiui, situacija: moteriškė atleido girtuoklį, o tas užkatalino krūvą skundų, pradėjo eit visokios komisijos, pradedant švietimo, baigiant kalbos, viską vainikavo skundasd dėl seksualinio priekabiavimo. Šitą pasigavo bulvarinė spauda, ištąsė po visus geltonus puslpius, vaikai verkia, į mokyklą nenori eit...
Aišku, su ja bjauriai buvo pasielgta, bet? ...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-10-07 18:34 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Kolega buvo Londone ir jam labiausiai patiko ekskursija Dzeko skerdiko kelias ,tad turim sansa" Na, kaip ten bebūtų, šitas žmogus į istoriją jau įėjo, deja, kaip pirmasis prezidentas Europoje nuverstas apkaltos būdu. "

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-10-07 18:46 
Atsijungęs
.
Vartotojo avataras

Moulder rašė:
Siaip tokio pobudzio filmu statoma daug visame pasaulyje, nesuprantu, kame problema. Taigi tai filmas, pastatytas pagal tikrus istorinius ivykius. Kodel jame is karto iziurimas tik paminklas R.Paksui? :O ...
Tu jau man atleisk, kad cia iziuriu paminkla :) Nu kaip as cia dabar niekus issigalvoju, a? :-D
Paprastai meniniai filmai, butent meniniai, t.y. - vaidybiniai! - kuriami norint iamzinti zmogu, ten tikrosios istorines detales daznai buna antraeiles. O jei jau taip pagal istorinius ivykius tas filmas darytas, kaip pats sakai, tai kodel jo nedare dokumentinio, m? Niaaa, brolyciai, jei butu dokumentinis, tai iskart visi sakytu, kad uoj negalima kampanijos metu dokumentiniu filmu rodyt apie partijos lyderi, uoj cia partijos reklama labai ryski, plika akim matoma! O meninis atseit tik meninis, cia tik "miaaanas", tik "miaanine israiska" ir daugiau nieko, taip? Ka Jus norit apgauti?... Bet as jau kartojuos.

Smilguce rašė:
...Pagalvokim, kad gyvenam tokioj valstybėj, kur su kiekvienu gali taip pasielgti....
Smilguce brangioji. Jei galvoji, kad kitos valstybes yra kitokios, tai klysti. Bet kurioj valstybej su bet kuo gali taip pasielgti. Ir su manim gali, ir su kitais irgi gali. Lietuva niekuo nesiskiria nuo kitu vakaru valstybiu. Tik tose taip vadinamose senosiose valstybese "bespridielas" rafinuotesnis. Anys ilgiau treniravosi, jiem graksciau iseina ta "bespridiela" daryt :wink:
Uoj kiek tragediju kasdien vyksta, baisu ir pradet isivaizduoti....
Psio, baigiu as sia tema, ir taip beprotiskai daug prirasiau.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-10-08 09:01 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

Man tai ne pateisinimas, kad ir kitose valstybėse tas pats. O aplamai visais amžiais ir ir visos vietose kiekvienas gauna savo išbandymą... Ir filmas, mano nuomone, ne asmenybei įamžinti susuktas, o situacijai.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-10-08 11:42 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Situacija tikrai nera verta jokio iamzinimo. Toks motyvas kad pirmas nusalintas Europoje visai neskamba ,gal tada iamzinti ta kuris pirmas davė kysi policinnkui eurais o ne dolcais, pirma lietuvi AIDS ligoni , pirma sedusi i Svedijos kaleima ir pn.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-10-08 11:48 
Atsijungęs
.
Vartotojo avataras

Smilguce rašė:
.... Ir filmas, mano nuomone, ne asmenybei įamžinti susuktas, o situacijai.

Ania? :) Na, jei patinka gyvent iliuzijose - tai Jusu reikalas :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-10-08 11:49 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

Ir kam tos skambios frazės "įamžinti". Nemanau, kad taip jau visų kūrinių tikslas- kažką įamžinti. Kūrėjai turi ir kitų tikslų- savo idėjoms, nuotaikoms, emocijoms perteikti...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-10-08 12:05 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

Aš savo nuomonę jau pasakiau: man atrodo, kad filmo autoriai apart savo požiūrio į situaciją pateikė ir 3 grūdus informacijos.
Beje, manęs jau nestebina tas nuomonės kategoriškumas, net nemačius...
"Ne medžio naktį bijom- jo šešėlio, ir baimė dar labiau sutiršina spalvas jo...Tik pažinimo šviesoje išnyksta tos bauginančios pamėklės ir proto vaiskuma išklaido mūsų baimes."

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-10-08 13:15 
Atsijungęs
.
Vartotojo avataras

As irgi jau pasakiau dar pacioj pirmoj savo zinutej sia tema: man turetu primoketi, kad teikciausi ziuret si filma. Nes jau is pat pradziu aisku, kad jis uzsakytas, ir tikslai jo irgi aiskus. Kad pagrindinis veikejas yra didziausias gerietis ir didvyris, o kas pries ji - tie nieksai paskutiniai.
Smilguce, esi protinga moteris, tai negi manai, kad nesidomejau pries rasinedama cia? Negi manai, kad tik savo "kategoriska" nuomone cia rasiau? (beje, nematau nieko kategorisko savo zodziuose, tiesiog ginu savo nuomone, lygiai kaip ir Tu).
Drauge vilniete man parase anadien: "maciau baisu filma". Koki?- klausiu, idomu pasidare. "Apie tai, koks Paksas geras..." Ir pasikalbejom. Ir ne tik su ja, o ir su kitais maciusiais filma zmonemis, kuriu meniniu skoniu pasitikiu labiau, negu eiliniu Jusu partijos vado gerbeju skoniu.
Negi butu maloniau Jusu ausims ir geriau sirdims, jei visi vienbalsiai sakytu: taip, "Pilotas" yra kinematografinis sedevras, vertas cezariu oskaru ir visu kitu blizganciu balvonu, kad filmo autoriai - neprilygstami menininkai, o Paksas - Dievas. Negi?
Dievazi, pasiskaicius kai kuriu atsiliepimu, tikrai atrodo butent taip :?

Bet man norisi tiketi, kad visgi ne.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-10-08 14:37 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

Nepastebėjau apie šedevrus nieko, net į tą pusę...Buvo ginčas apie tai, reklama ar ne.
Teisus buvo Moulderis: jūsų sąmonėje kažkas generuojasi...
Kadangi šiuos įvykius stebėjau, sakysim, pakankamai iš arti ir nuo 1991 metų, tai galiu paliudyti, kad atmetus emocijas, nei vieno melagingo fakto filme nebuvo. Na, išskyrus tuos intymius jėgos struktūrų vakarėlius - ir tai, remiantis kai kurių pažįstamų pasakojimais, pakankamai gražiai parodyta... Scenarijus tai toks grynai žurnalistinis...Na, o apie vaidybą jau sakiau- išskyrus senuosius "vilkus", kitų aktorių vaidyba grynai " Nekviestos meilės" lygio...
Aišku, kai ant žmogaus šitiek pamazgų pripilta, tai sunku patikėt, kad jis toks pats žmogus, o kartais... netgi geresnis. Propagandą sunku paneigti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-10-08 17:37 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Zinot,seku seku as ta diskusija ir mintyse peciais traukau.
1.Galima pagalvot,kad iki siol visi kuriami filmai buvo tik sedevrai,o va sitas vienintelis yra nieko vertas,bet ji norima prakist kaip sedevra.Kodel jo negalima vertint tiesiog kaip filmo? Tik tiek.Vieniems patiko,kitiems-ne.Beje,dauguma mano pazistamu,mate filma,sake,kad aktoriai vaidina tikrai profesionaliai.
2.Reklama ar ne reklama.Velgi,nu negi rimtai kazkam atrodo,kad tie,kurie nemyli Pakso,paziureje ta filma puls balsuoti uz TT ar atvirksciai.

O ar nebutu paprasciau imt ir paziuret i viska paprasciau-kazkas sumane,kazkas sukure,kazkas parode...Kokiais tikslais? O koks skirtumas? :-D :-D O kokiais tikslais,sakykim,sukurtas "Pats baisiausias filmas" arba z"Amerikietiskas pyragas" koks.
Zodziu,man keista,kad kazkoks filmas sukelia netgi gincus(vos ne piktus) tarp zmoniu. Ir galit netgi neneigti to,kad gincijasi arba Paksa mylintys,arba jo nemylintys. :D

Kadangi as Paksui abejinga,tai nei man filma ziuret norisi,nei diskutuot apie ji(tuo labiau jo net nemacius) :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-10-08 18:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Tu kaip visada labai blaiviu minciu parasei... Visiskai pritariu.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: