forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2019-09-17 00:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 209 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-17 22:27 
Atsijungęs
LEKTORIUS
Vartotojo avataras

Gerb. Juozapai, filmas rusų kalba. Pažiūrėkit, Jums tikrai turėtų patikti. ( Bent jau man susidaro toks įspūdis, kad Jūs labai įvairiapusiškas žmogus :? )

O dėl rusų kalbos vertinimo visiškai su Jumis sutinku [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Filmai filmai
StandartinėParašytas: 2008-07-21 20:10 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Ei, ei, ei-žmonės.
Aūūū [img]http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/s045

Kokius gerus filmus pastaruoju metu žiūrėjot?
Aš tai parsisiunčiau į savo rusų filmų aukso kolekciją "Balzaminovo vedybas" ir "Benzino kolonėlės karalienę".
Na kaip man to vedybos patinka, žiauriai. Kaip aktoriai vaidina, kokios frazės-klasika jau patapo.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-07-21 23:21 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

As,as laaabai daug sia vasara irgi ziurejau filmu.Rusiskus dazniausiai ziuriu.Dar daktaro Hauso 4 sezona paziurejau.
Labai labai patiko serialas "Ja leču".Apie studentus medikus.
Bandziau "Nereikalingus zmones" ziuret-nepavyko.Nu visai nekabino,tai nusprendziau net laiko negaist.
Dabar net nepamenu,ka dar tokio gero maciau. :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-07-22 14:54 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

Vakar žiūrėjau Džarmušo (Jim Jarmush)"Kava ir cigaretės" . Gaila, ne visą pažiūrėt galėjau. kažkoks nesėkmingas man šitas filmas- vis nepavyksta pažiūrėt.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-08-29 11:59 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Vakar baigiau ziureti "Meistra ir Magarita" 10 seriju DVD. Labai patiko, ypac tai, kad nenukrypo nuo knygos.
O neseniai per viasat rode "Doriano Grejaus portreta" tai tik pradzia paziurejom su dukra, visai kitaip nei knygoje ir tada pasidare neidomu. Tokiu atveju reikia but neskaicius knygos.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-08-29 12:56 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Margarita rusu statybos ? Jei taip tai esu gal 4 kartus matęs , tikrai geras pastatimas ir kai skaičiau dar tarybinėj armijoje tuos Jezaus intarpus praleisdavau , o dabar jie idomesni uz visus cirkus

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-08-29 14:45 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

O man "Margarita..." paskutinio rusų pastatymo nekabino...Pradžia gera, bet paskui kažkoks patosas, vos ne holivudinis "fuflo"... Gaila, neperkando Bulgakovo...
Va, "Šuns širdis"- vienas iš geriausių filmų, sakyčiau, netgi pasaulyje.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-03 11:26 
Atsijungęs
.
Vartotojo avataras

Per atostogas jokiu filmu neziurejau.. nebuvo kada.

Vat "Meistra ir Margarita" dovanu gavau tada, kai tie dvd pardavime pasirode. Man patiko, kad nenukrypta nuo teksto, bet vat... nu ka as zinau, matyt beskaitydami imam isivaizduoti tuos personazus, susikuriam juos savo galvose, ir kai kas nors neatitinka musu susikurimo - turbut savotiskai susierzinam.
Man, pvz., neitin patiko pats Meistras. Neitikinantis kazkoks, skystokas :?
O Volandas - puikus, Basilasvilis jo vaidmeny gerai ziurejosi. Ir a.a. Abdulovas bei Lavrovas gerai pasidarbavo, tebuna lengva jiem zemele...
Dar viena detale mane prajuokino :) Pamenat pirma Meistro ir Margaritos susitikima, dar gatvej? Kai Margarita nesesi, anot Bulgakovo, "bjaurias geltonas geles"? Tai vat as isivaizdavau, kad tos bjaurios geltonos geles yra butinai geltoni narcizai su ilgais tokiais triubos pavidalo ziedu viduriais... nu bjaurus man tie narcizai :D O telefilmo statytojams bjaurios pasirode kazkokios lyg ir mimozos?.... cia as kategoriskai su jais nesutinku! Mimozos yra grazios geles, o tie narcizai - tikrai bjaurus, juos be gailescio ir as ant zms nuteksciau :D

Smilguce, gaila, bet man susidares vaizdas, kad pasaulyje "Suns sirdis" nera itin placiai zinoma. nei knyga, nei tuo labiau filmas... Tos istorijos fone esanti savotiska sovietine specifika nera lengvai ikandama vakarieciams, negyvenusiems tose salygose. Teko sneketis Bulgakovo tema su zmonem, siaip gana isprususiais ir rusu literatura truputi zinanciais... deja, jie peciais trukciojo - sako, zinom, kad yra tokis Bulgakovas, kad soviet.valdzios nemalonen jis buves patekes, bet...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-03 15:14 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

Njo, po kokiu 100 metu jie Bulgakova zinos kaip Dostojevski :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-04 08:15 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Dabar pasirodysiu visiskai nesusipratusi asmenybe,nieko nesuprantanti mene,neintelektuali ir t.t.,bet niekaip nesuprantu,kas yra idomaus tam "Meistre ir Margaritoj". Skaiciau,visiskai nepatiko.Neseniai perskaiciau pakartotinai-tas pats.Nieko is koto verciancio as ten neradau,tikrai esu skaicius daaaaug geresniu knygu.Todel kartais pagalvoju,kad tik del mados daug kas sako,kad jie dievina Bulgakova :?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-04 09:48 
Atsijungęs
PAŽIBA
Vartotojo avataras

Man irgi nei knyga nei filmas - nieko ipatingo

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-04 11:13 
Atsijungęs
.
Vartotojo avataras

lulu rašė:
Dabar pasirodysiu visiskai nesusipratusi asmenybe,nieko nesuprantanti mene,neintelektuali ir t.t.,bet niekaip nesuprantu,kas yra idomaus tam "Meistre ir Margaritoj". Skaiciau,visiskai nepatiko.Neseniai perskaiciau pakartotinai-tas pats.Nieko is koto verciancio as ten neradau,tikrai esu skaicius daaaaug geresniu knygu.Todel kartais pagalvoju,kad tik del mados daug kas sako,kad jie dievina Bulgakova :?

Taigi mes jau bene esam sutare, kad kiekvienam - savo:) As Meistra&Margarita dar mokykloj skaiciau, kazkokia persviesta-perspausdinta ir nutrinta knygiukste draugas buvo paskolines... tada, kaip ir Rolandas, praleisdavau tuos Poncijaus Piloto intarpus, dar smegenai nebuvo subrende jiem suprast, viskam savas laikas. Bet ir tada ispudis vistiek stiprus liko :roll: Visa ta fantasmagorija trauke. Norejosi grizt prie tos knygos, prie to autoriaus. Grizau veliau, perskaiciau is naujo vel visa Margarita, "suns sirdi" ir likau alkana, jei taip galima issireiksti. Tada susiradau Bulgakovo pjeses, apysakas, apsakymus... na tai stai: asmeniskai as patyriau didziuli malonuma visa tai skaitydama.

Uo, tik dabar radau parasyta apie "Kava ir cigaretes":)
Zinai, Smilguce, pries pat vasaros atostogas pas mus kazkuri programa irgi si filma rode, tik velai vakare. Sedejau, laukiau... sulaukiau, emiau ziuret. Vyras burbedamas vienas gult nuejo:) O as sedejau, ziurejau... kol pajutau, kad mane kazkas uz peties klibina :D Ogi mano uzmigta, filmas jau pasibaiges, ir vyras atejes aiskina: kelkis, eik miegot. Idomus tai idomus tas is mazu siuzeteliu sudarytas filmas, ale. Matyt man, rytmetiniam zmogui, kavos reik daug isgert ir net cigarete ne viena sutraukt, kad neuzmigciau.
Kazkoks keistas dalykas: visoki slamsta visos programos kaip susitare geru laiku rodo, o gerus filmus - velai vakare. Nu neistveriu as! daznai nesulaukiu:(

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-04 12:21 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

As supratau visas fantasmagorijas ir visus intarpus :-D Nu vis tiek neidomu man :-D
"Suns sirdis" jau idomiau :)

Suprantu,kad kiekvienam savo,todel ir nesuprantu,kodel kai kuriu kuriniu "patikimas" tampa masiniu reiskiniu :cry: :-D

Vat dabar bais madinga Irvinga garbinti.Taip,"sidro namu taisykles" patiko.Nu bet paskutine "Kol tave rasiu" visiskas niekalas,mano akim ziurint.Turbut duokle siu laiku madai,kuria pavadinciau "Ode pimpaliukui" :evil: Nuo vaikystes iki brandaus amziaus tera aprasoma,kaip kas ir del ko smaginosi pagr herojaus pimpaliuku.Na,del bendro vaizdo dar ir kitu siuzeto liniju ivedama :cry: Ko cia aikcioti del tos knygos?

Siaip tai esu tos nuomones,kad perskaites kazkokia knyga vis tiek kazka gauni,kazkas islieka,kazkas joje buna ir idomaus.Bet nelabai suprantu,kuo pagristas visuotinis susizavejimas kazkokiu rasytoju.Logiskai mastant taip netgi negali buti :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-04 14:44 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

Taip, gerus filmus rodo labai kvailu laiku- tiek "snobo kinas", tiek "elito kinas" per LTV.
Nors atrodo kad "snobas' bus sekmadieniais nuo 22 val. Įmanoma žiūrėt, jei visiškai nesupopsės...
Nu o dėl "Margaritos..." tai čia panašiai, kaip Bibliją skaityt ar poeziją- kuo didesni potyriai, tuo daugiau randi prasmių...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-04 23:04 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Nu va, kokia neteisybė. Aš jau kadais apie Meistrą ir Margaritą rašiau, o jūs čia tik dabar teikėtės pažiūrėti:) Nebuvo net su kuo padiskutuoti.
Man patiko labai-ir knyga, ir filmas. Kaip ir kitiems-labiausiai patiko, kad nenukrypta nuo knygos, ko ir bijojau ir net nenorėjau filmo žiūrėti, kad nenusivilčiau.
Knygą perskaičiau jaunystėje, kaip ir daugelis, ir viens prie vieno, kaip ir jūs-praleidau visuos tuos dalykėlius. Aš, kaip amžina fantastikos ir mistikos gerbėja, vaikščiojau po tos knygos apdujusi kokią savaitę:)

Filme man nepatiko keletas aktorių-pvz pati Margarita-na man nepatiko kai kurios jos vaidybos vietos nors tu ką. O Meistras tai aplamai man beveidis. Bet sutikit-ir knygoje jis toks-kažkoks toks nekoks, net nežinau kaip ir apibūdinti-ir knygoje jis neįdomus personažas visai.
Dar man vistik Volandą vaidinantis aktorius kiek per senas tam vaidmeniui-norėjosi kiek jaunesnio, nežinau, aš jį skaitydama ne tokį įsivaizdavau.
Kiti aktoriai tiesiog fantastiškai parinkti-žodžių nėra.
Ir dar-man labai patiko muzika-siaubingai patiko, labai tiko šitam filmui.
Va tiek.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-05 00:02 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Kartais jums pavydziu. Siek tiek. :) Kad turite laiko visiems tokiems dalykams...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-05 08:06 
Atsijungęs
PAŽIBA
Vartotojo avataras

Reikia turet. Jei neturi - bandyk kazka keisti savo gyvenime, kad turetum.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-05 09:25 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

aš tai filmą žiūrėjau prieš tai įsirašęs į vaizdokasetę

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-05 11:03 
Atsijungęs
.
Vartotojo avataras

Megstamam uzsiemimui laiko visuomet atsiranda:) Kiti gi turi laiko siuvinejimui kryziuku ar ten kokiam sukolekcionuotu niekuciu rusiavimui... o va mes nekurie - filmu ziurejimui ir knygu skaitymui :)

Nieko_sau, as irgi seniau tikrai kazkur rasiau apie "Meistra..", apie ta telefilma daugiaserijini! Dabar tingiu ieskot kur, bet galva guldau kad rasiau. Irgi nieks nesureagavo :-D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-05 14:46 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

Tai dabar proga dar kartą išsisakyti :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 209 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: