forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2019-09-17 00:38

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 71 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-12-07 11:01 
Atsijungęs
PAŽIBA
Vartotojo avataras

Kategoriskas vyras tas musu Juozapas:) ir labai aiskiai zinantis ko nori :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-12-07 12:46 
Atsijungęs
LEKTORIUS
Vartotojo avataras

As irgi ziuriu sia laida, man visaai patinka jaunimelio pasvaiciojimai ir tas "ruzavas" poziuris i gyvenima. :P Bet uzknisa TIK savo teisybes pripazinimas. :twisted: Bet jie dar tik vaikai :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-12-07 15:34 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Man irgi KIZ-a patinka ziureti butent is psichologines puses.Tos dainos tai ten man visai nereikalingos,nes jos baisios [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif Patinka stebeti,kaip keiciasi zmones ir,be abejo,stebeti tai,ka gali padaryti visagale televizija.T.y. greit sukurti atitinkama ziurovu nuomone apie dalyvius,o reikalui esant ja pakeisti per viena laida [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-12-08 12:55 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Nežiuriu ir niekados nežiurėjau , dėl to kad gerokai prastesnė laida nei analogas per TV3

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-12-08 13:52 
Atsijungęs
LEKTORIUS
Vartotojo avataras

O kas ten per TV3 ?"Dangus"? Taigi ten iš viso š............. buvo. Man KIŽ žymiai geresnis :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-12-08 15:40 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

As nei i viena,nei i kita neziuriu kaip i dainininku kalve :D Kaip jau sakiau,man patinka ziuret tik is psichlogines puses.Pazint zmones ir stebet,kaip jie keiciasi.
Beje,jei dukra neziuretu,tai ko gero siaip samoningai irgi neziureciau sios laidos [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif Bet kai pradedi,kazkaip isijungi

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-12-08 17:20 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Man irgi rugstoka ziureti tokias laidas. Nu, bet Odisejai patinka, tai nori nenori tenka siek tiek pabuti tame fone. Tik as netikiu, kad ten kas nors naturalaus buna. Viskas Arunelio surezisuota, manau.

Na ziureti ar neziureti, kiekvieno reikalas. Bet dar ir diskutuoti sia tema, tai juokinga siek tiek. [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-12-09 10:37 
Atsijungęs
LEKTORIUS
Vartotojo avataras

Fon Rokas vėl sumėtė taškiukus. :twisted: O kodėl nepadiskutuoti? Tau nepatinka jaunimo požiūris į gyvenImą?PIE MUZIKĄ ( KAIP IR SAKĖ lULU) KALBĖT NERA PRASMĖS, BET JŲ ELGESYS, EMOCIJOS... MAN TIKRAI ĮDOMU

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-12-09 13:49 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

RamunÄ— rašė:
Fon Rokas vėl sumėtė taškiukus. :twisted: O kodėl nepadiskutuoti? Tau nepatinka jaunimo požiūris į gyvenImą?
Jaunimo poziuris? Cia geras klausimas. :) :wink:
Man gal sunku butu pasakyti kas tas yra - JAUNIMO POŽIŪRIS Į GYVENIMA... :roll: Vienok neretai nepatinka. Man nepatinka ju neapgalvotumas, kad ir finansu srityje. As kad ir koks šustras buvau jaunysteje, nebuvau toks lengvabudiskas. Dabar neretai stebiu ju bezpredelnai supaparsatinta poziuri i finansus. Puiku, jei jaunimas uzsidirba, tada neuzkliuna ir ju rizikavimas. Bet matau neretai, kad jie lengva ranka rizikuoja tevu ar draugu pinigais ir tai negali graziai ziuretis... Kas liecia aptarinejama atvaji - muzika. Taip, man kazkada labai imponavo muzika. Diskotekose buvau vienas is tu hipiu, kur itin ekscentriskai kaifuodavau, net iki nusirengimo iki puses ir sokimo [kaifavimo] atsiklaupus ir t.t. Bet siandiena as ten matau labai dideli piguma. Pigios konstukcijos neitikinamus sou. Visi tie ten kazkurio Grudo ejimai pas stomatologus - nu ka as galiu padarytui, kad as cia maciau tik naivu Valinsko zmoniu mulkinima. Nes net iziureti ten kazkokia intriga man niekaip nepavyko. Dabar vakar - ten konkuravo ta inde [ji man labai patinka] su tuo kaimo traktoristu - Veju [aciu vertejai Odisejai, nes as nei vardu neisidemiu :twisted: ]. Nu toks pigus tas bernas, kad nei pasakyti nemoku ka jauciu toki matydamas. Yra keletas ir normalesniu dalyviu, bet fonas, tai man menkavertis. sakykim mano jaunystes laikais buvo nerasytos grupuotes: studentija, techasininkai [technikumu moksleiviai] ir profkavas jaunimas. Pastarasis buvo visada buvo maziausiai idomus, o pas Valinska dabar bene 80 procentu profkavi susirinke...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-12-09 18:40 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Tokio skystimo, kaip vakarykštės piršlybos, seniai neteko matyti. Pritrūko keturių karvių....Vaidyba tokia nenatūrali ir tokio žemo lygio, kad ponui A.Valinskui GĖDA.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-12-09 19:29 
Atsijungęs
LEKTORIUS
Vartotojo avataras

Šiaip tai abejos piršlybos buvo ne kažkas :?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-12-09 19:43 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

As jau seniai sakau,kad Valinskas labai suprimityvejo.Arba jam visai dzin,ka kiti daro jo vardu,svarbu tik ,kad pinigai plaukia.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-12-10 09:50 
Atsijungęs
PAŽIBA
Vartotojo avataras

Kad ir tie pinigai nebeplaukia manrodos, jei pamenu, ankstesniuose KIZ balsuotoju budavo keleriopai daugiau.. Ir neziurekit i viska taip rimtai - juk tos pirslybos buvo akivaizdus pokstas, koks gi ukininkas dovanos kazkokiam Dumui keliu simtu tukstanciu vertes banda?:)
Siemetinio KIZ neziuriu praktiskai, o pernyksti ziurejau, ziurejau ir pirmaji Dangu per tv3. Kategoriskai nesutinku su Ramune, siu dvieju sou net lygint negalima. Pigus kaimietiskas Valinsko niekalas ir visai puse velnio muzikine prasme sou, as aisku kalbu apie pirmaji Dangu, nes antrojo nemaciau..

Beje Juozapai, baisu promacha padarei sis sestadieni jei neziurejai KIZ - tavo favourite rode:)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-12-10 15:59 
Atsijungęs
LEKTORIUS
Vartotojo avataras

Žemaituk, aš ne apie muzikinę pusę kalbėjau :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-12-10 17:02 
Atsijungęs
MEISTRAS
Vartotojo avataras

Mano akimis,sitas KIZ prasciausias is visu rodytu,bet pasiziuriu,galvodama,kaip gi pasielgtu vienu ar kitu atveju mano anukai...O visi dalyviai,manau,dabar pasirodys iki pat pabaigos sou.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-12-11 12:19 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Cia gi realybes sou, nelabai ka primastysi su tokiais neidomiais dalyviais. kai ima i laida juk tikisi, kad sudomins ziurovus. Bet pasirodo nesudomino...
vakar paziurejau nuo ... iki, zadejo kad sokiruos, bet niekas nesokiravo, tiesiog tas pats per ta pati...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-12-11 20:35 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

Penktadienį buvau Kėdainiuose tiesioginėje laidoje "Šok su žvaigžde". Patiko. Per televiziją, pasirodo ne viską parodo, ką galima pamatyti gyvai...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-12-11 20:49 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

O aÅ¡ buvau pasaulio lotynų amerikos Å¡okių Ä?empionate

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-12-12 11:06 
Atsijungęs
.
Vartotojo avataras

Sokai ar ziopsojai?

Realybes sou megejams siulau paskaityt Amelie Nothomb knygute "Sieros rugstis". Sukrecia.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-12-12 12:55 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Žiurėjau .
VisÄ… gyvenimÄ… Å¡okius supratau kaip menÄ… kurio nekanÄ?iu. Pabandžiau ir visai patiko. Pasirodo nieko ten sudÄ—tingo - galÄ—jau pabaigoje jau jausti kuri pora geresnÄ— kuri pavargusi.
O dėl rezultatų - visai gerai nuspėjau . Nes šalia sedėjo 2 šakių mokytojai su 50 metų stažu ir jie panašiai galvojo.
Dar viena meno šaka įveikta [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 71 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: