forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2019-09-16 09:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 77 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Partiniai saskrydziai gamtoje! Kokie jie?
StandartinėParašytas: 2006-08-31 13:37 
Atsijungęs
MEISTRAS
Vartotojo avataras

Tema, kuri issirutuliojo is diskusijos apie sachmatus. :)

fon Rokas 2006-09-06 00:05

Dimitrijus rašė:
Turiu įdÄ—jÄ…;gal surengiame simultanÄ…/žinoma,jei atsiras pageidaujanÄ?ių/.Manau,bÅ«tų neblogai?Kaip manot?

Ar jus zinote kas yra simultanas? As nepriestarauciau, jei atsirastu norinciu zaisti neakivaizdiniais sachmatais. t.y. susirasinejant. Kiek zinau tai siulo A.Kurcikevicius. As tam pritariu. Tai jau yra trys. Suzaiskime po dvi partijas kiekvienas su kiekvienu, t.y. baltais ir juodais. Gal atsiras ir daugiau norinciu. Konstatuoju, Plunges pasiekimai yra stulbinantys. Taciau, turime pripazinti, kad tai priklauso nuo saskrydzio organizavimo vietos. Idomu, kaip butu pasirode tie plungiskiai, jei saskrydis butu vykes kur nors Marijampoles apskrityje prie Orijos ar Vistycio ezero. Aisku mariajmpolieciai butu istate daug stipresnius dalyvius. Ir tas kuris sachmatu varzybose buvo trecias, i prieki butu praleides bent 5 mariajampoliecius. Ir is viso, partijos saskrydziui organizuoti as nematau labiau nevykusios vietos kaip Luksto ezeras. Ta purvina klampyne, palijus prie ezero. Negalimumas organizuoti bendra stala visu partiju skyriams, ta klaiki muzika, pompastika su TT, fejervarkai. Visa tai galima trumpai pavadinti vana superbia, taip pakenkusiai musu Prezidentui R.Paksui.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-03 06:36 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Gerb. Juozapai, kam taip pesimistiÅ¡kai atsiliepiate apie mÅ«sų sÄ…skrydį. Duokite konkreÄ?ius pasiÅ«lymus E.Lementauskui, kaip kitais metais geriau ir įdomiau jį organizuoti ir pravesti. Man Å¡ių metų sÄ…skrydis patiko. O tie renginiai, pompastika niekam nepakenkÄ—. Buvo Å¡aunu. Tikiuosi kitų metų sÄ…skrydyje ir vÄ—l susitiksime.
O dabar ruoÅ¡kitÄ—s kovoms PlungÄ—je lapkriÄ?io mÄ—nesį. Kadangi bus ir komandinis ir asmeninis turnyras, ruoÅ¡kite komandÄ… iÅ¡ 3 dalyvių.Su V.AndriuÅ¡aiÄ?iu jau aptariau vedimo tvarkÄ….

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-03 22:24 
Atsijungęs
KUKLUS
KUKLUS
Vartotojo avataras

Deja teko pragulÄ—ti ligoninÄ—je apie 10 dienų,grįžau tik prieÅ¡ porÄ…,tįad tik dabar "įlindau" į forumÄ….Pirmiausia noriu replikuoti gerb.Juozapui dÄ—l sÄ…skrydžio Prie Luksto ežero.Kas norÄ—s muÅ¡ti,rimbÄ… visada ras.Tamsta,kadangi paÄ?iam matyt mÅ«sų partija kaip rakÅ¡tis,tai jus tik juoda ir tematysit.O aÅ¡ pavyzdžiui buvau su savo 18 metų anÅ«ke,kuria aÅ¡ pakvieÄ?iau taip-praleisti savaitgalį.Ir jai viskas patiko,net ir jos vaikinas vÄ—liau atvyko.Vykstant namo,klausiu-ar patiko:sako patiko,jei bus galima vyksiu ir kitais metais.O juk ji neturi nieko bendra su partija.Žinoma, nieko nebÅ«na įdealaus,tai ir Ä?ia bÅ«tų galima rasti trÅ«kumų.Bet juk mes atvykstame linksmintis,o ne ieÅ¡koti priekabių.Tai tiek.Kas lieÄ?ia Å¡achmatus,tai tikuosi į turnyrÄ… susirinks nemažai,ir tikiuosi bus įdomu.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-03 22:41 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Dziaugiuosi, kad sveiksti Dimitrijau. :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-04 13:42 
Atsijungęs
KUKLUS
KUKLUS
Vartotojo avataras

fon Rokai,dÄ—koju Jums už gerus žodžius.Linkiu ir Jums geros nuotaikos,sveiko optimizmo ir tos paÄ?ios stiprios sveikatos,kurios reikia mums visiems.Nikolajus.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-05 09:08 
Atsijungęs
PAŽIBA
Vartotojo avataras

Juozapai, nesuprantu kam kritikuot partini rengini, juolab kad jei gerai supratau nesi tos partijos narys?
Vos ne lygini ji su sportiniu sachmatu cempionatu, nors turbut pats supranti kad tai nebuvo sportinis renginys.
Nepatinka - visada galima nedalyvaut.
O jei esi tos partijos narys, siulyciau uzsiimt konstruktyvia kritika, ir ne cia, o ten kur tai bus isgirsta ir padarytos isvados.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-05 10:59 
Atsijungęs
MEISTRAS
Vartotojo avataras

Dimitrijus rašė:
Deja teko pragulÄ—ti ligoninÄ—je apie 10 dienų,grįžau tik prieÅ¡ porÄ…,tįad tik dabar "įlindau" į forumÄ….Pirmiausia noriu replikuoti gerb.Juozapui dÄ—l sÄ…skrydžio Prie Luksto ežero.Kas norÄ—s muÅ¡ti,rimbÄ… visada ras.Tamsta,kadangi paÄ?iam matyt mÅ«sų partija kaip rakÅ¡tis,tai jus tik juoda ir tematysit.O aÅ¡ pavyzdžiui buvau su savo 18 metų anÅ«ke,kuria aÅ¡ pakvieÄ?iau taip-praleisti savaitgalį.Ir jai viskas patiko,net ir jos vaikinas vÄ—liau atvyko.Vykstant namo,klausiu-ar patiko:sako patiko,jei bus galima vyksiu ir kitais metais.O juk ji neturi nieko bendra su partija.Žinoma, nieko nebÅ«na įdealaus,tai ir Ä?ia bÅ«tų galima rasti trÅ«kumų.Bet juk mes atvykstame linksmintis,o ne ieÅ¡koti priekabių.Tai tiek.Kas lieÄ?ia Å¡achmatus,tai tikuosi į turnyrÄ… susirinks nemažai,ir tikiuosi bus įdomu.

Gerb.Dimitrijau. Gal, as tureciau isizeisti, kad Jus mano preiksta nuomone apie saskrydi, supratote kaip priekabiu ieskojimu. As esu partijos TT(LD) narys, todel musu partija man nera "rakstis". Deja, Jus nesugebejote paneigti nei vieno mano teiginio pareiksto del saskrydzio. Todel as Jusu replika pavadinciau paprasciausiai "argumentum ad hominem".
Zinau, as nieko nepakeisiu ir saskrydis ir kitais metais vyks prie Luksto ezero. Manau sutiksite su manimi, kad saskrydzio rengimo vieta, stato partiju skyrius i nelygia padeti. Marijampoles apskrities partijos nariai i saskrydi vyko nuosavais automobiliais. Todel is visos Marijampoles apskrities ju dalyvavo ne daugiau 30 zmoniu (paciu marijampolieciu gal 10). Tai paaiskinama islaidomis. (Vien degalai i ten ir atgal kainuoja apie 110 Lt.) Nezinau, kiek plungiskiu atvyktu i saskrydi jei jis vyktu kur nors prie Vistycio ar Orijos ezeru. Jus neteisus, rasydamas, kad as matau tik "juoda" spalva. Saskrydyje man patiko skyriu parengtos menines programos, varzybu nugaletoju apdovanojimas, patys prizai. Jie ypac vertingi nes juos iteike pats Prezidentas J.E.R.Paksas. (Deja, Marijampoles apskritis gavo tik viena diploma uz antra vieta). Gal, as neteisus, kai kur iziuredamas ta dirbtini blizgesi, pompastika, vadindamas tai vana superbia. Juk ji daugeliui patinka. O gal tai yra musu partijos isskirtinis bruozas. Manau, Jus turetumete su manim sutikti, kad nepakenktu jei butu organizuotas visu partijos skyriu nariu bendras stalas, pagal sachmatininku deviza "Gens una sumus"(kas daroma kitu partiju saskrydziuose). Zinoma, tai prie Luksto ezero vargiai imanoma.

Geriausi linkejimai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-05 12:18 
Atsijungęs
MEISTRAS
Vartotojo avataras

Jonas P. rašė:
Gerb. Juozapai, kam taip pesimistiÅ¡kai atsiliepiate apie mÅ«sų sÄ…skrydį. Duokite konkreÄ?ius pasiÅ«lymus E.Lementauskui, kaip kitais metais geriau ir įdomiau jį organizuoti ir pravesti. Man Å¡ių metų sÄ…skrydis patiko. O tie renginiai, pompastika niekam nepakenkÄ—. Buvo Å¡aunu. Tikiuosi kitų metų sÄ…skrydyje ir vÄ—l susitiksime.
O dabar ruoÅ¡kitÄ—s kovoms PlungÄ—je lapkriÄ?io mÄ—nesį. Kadangi bus ir komandinis ir asmeninis turnyras, ruoÅ¡kite komandÄ… iÅ¡ 3 dalyvių.Su V.AndriuÅ¡aiÄ?iu jau aptariau vedimo tvarkÄ….

Na, nieko nepadarysiu, as esu daugiau pesimistas. Jus teisus, ta pompastika niekam nepakenke. Taciau liudna, kad tai tampa musu partijos isskirtiniu bruozu.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-05 22:49 
Atsijungęs
KUKLUS
KUKLUS
Vartotojo avataras

P.Juozapai,Mūsų nagrinėjamas Jūsų "esė"yra tik pesimistinio pobūdžio-persdkaitykit savo kūrinį dar kartą.O šviesesnės gaidelės yra tik Jūsų atsakyme.O kas dėl pompastikos,tai siūlau Jums pabūti visų partijų saskrydžiuose;visur tas pat.Bet aš šiuo atžvilgiu dalinai su Jumis sutinku:kas perdaug,tas nesveika.Kas dėl vietos-jei turite ką geresnio,kaip Marijampolės skyrius siūlykite centrui.Bet manau,kaip bekalbėtume-geriausias variantas yra teritorijos centras.O dėl nuosavo automobilio-aš su savo mašina visą savaitę važinėjau į Platelius į tarptautinį šachmatų turnyrą,į sąskrydį važiavau du kartus/atvežiau šachmatų teisėjus[Vitalių Andriušaitį ir Genovaitę Žalimienę] ir po turnyro vežiau juos namo/.Dėl to niekam jokių pretenzijų nereiškiu.Suprantu,kad kažką reikia ir paaukoti.Ir dar:sąskrydis vyksta tik kartą per metus.Tad skaitau,kad viskas yra tik nusiteikime ir geranoriškume.Ir linkiu Jums būti optimistiškesniam ir gyventi su sveiku jumoru.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-05 23:59 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Na kolegos, leiskite ir man isiterpti i Jusu besirutliojanti ginca. Tiesa sakant :? gal vertetu labiau pavadinti astroka diskusija. :)

Manau puiku, kad libdemai nebijo atviresne savo nuomone pareiksti. Taip su laiku lengviau suprasime vieni kitus. Tiesa, esame nukrype nuo temos [cia gi sachmatai], tad pastaruosius pasisakymus isskirsiu i atskira tema. Taciau manau nevertetu jos kelti i politikos foruma; visgi snekame apie saskrydzio vieta ir kai kuriuos ipatumus, tad palieku tema kaip cia, kaip atitinkancia savokoms Turizmas - Gamta.

O dabar mano nuomone. :roll:

1. Kas liecia pompastika... Manyciau tai kiek cinizuotas issireiskimas, nors ir ne is blogos valios. As tokia situacija greiciau pavadinti optimizmu. O jis, kaip teisingai pazymi Dimitrijus, budingas visoms partijoms. Kitas klausimas kiek jis naturalus, taciau nieko dirbtino neizvelgiau nei viename Varniu saskrydyje. Gi i ji susirenkame tie, kurie tikime TT sviesia perspektyva, tad grazu, kad net ir labai smarkiai lauzyti ir dauzyti, turime sviesios ateities viziju. Na, o kita vertus, visikai naturalus ir teisingas pasiulymas praskambejo savo nuomones pareiksti ar tai Lementauskui ar siaip partijos valdantiesiems organams. Pagaliau gi nei vienas neesame talentingieji Holyvudo rezisieriai, todel net butina savo nuomones pareiksti ne tik diskusijose, bet ir nuosirdziai pateikti organizatoriams. Manau i geras mintis butu tikrai atsizvelgta. O priesingu atveju - kokie mes partieciai, jei ieskome tik gatavo, auksciausios kokybes produkto?

2. Del vietoves... Na as kazkiek suprantu p. Juozapa pretenzijoje del vietoves. Taip, kuras brangus ir visi noretume, kad saskrydziai vyktu kuo arciau namu. Deja taip gyvenime nubuna - bet kuri vieta kazkam bus arciau, o kazkam toli. O rotaciniu principu keisti ezerus kasmet, nors is I zvilgsio atrodytu ir racionalu, ko gero nera taip jau paprasta. Ta, matomai, salygoja tiek stovyklavieciu kainos, tiek teritoriju savininku patikimumas [o kas butu jei susirenka visi partieciai, o seimininkai nebeisileidzia, prieme kitus, kurie geriau sumokejo?], tiek "tribuna", pagaliau visada maloniau buti gerai zinomoje vietoje. Ir visiskai nepamatuotai nuskambejo sakinys: "Ta purvina klampyne, palijus prie ezero." Gi cia saskrydis, gamtos teikiamiems malonumams ir nepritekliams patirti skirtas renginys! Gi ne Kongresas, kuris visada vyksta tikrai delikaciose Vilniaus vietose. Jus gi nenorite pasakyti, kad partija turetu iskloti ezero krantus, ar ne? [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif

3. Del bendro stalo visiems skyriams, muzikos... Ponas Juozapai, jumsw tikriausiai per gyvenima teke buti ir labai dideliuose sventese - vestuvese, jubiliejuose ir pan. O jei taip, tai zinote, kad dideli stalai turi viena dideli trukuma - net 50-ties zmoniu samburyje susedus prie vieno tiesaus, lenkto ar "suraityto" stalo tampa nebeimanoma pabendrauti su sedinciu kiek toleliau. O cia gi susirenka keli tukstanciai... O muzika... Man siandiena taip pat ne visada patinka itin dideli kiekiai decibelu. :( Taciau as puikiai prisimenu savo jaunas dienas. Tada man labai patiko triuksmingas muzikinis fonas! Net egzaminams negaledavau ruostis be muzikos. Tad reikia atiduoti duokle ir siandieniniam jaunimui. Gi butu kvaila ir net amoralu, jei imtume daryti atskirus saskrydzius jauniesiems ir vyresniesiems partieciams. O partija be jaunimo - tikrai partija be ateities [img]http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/s045

Ir pabaigai dar keli sakinukai... Esu labai laimingas, kad sykart su manimi i saskrydi panoro atvykti partijai nepriklausantys forumieciai is frakcijos "Brandus zmones", t.y. tie musu sio forumo nariai, kurie dazniausiai reiskiasi kitose, auksciau esanciose nepolitinese dalyse. Vakar vakare susitikome islydeti dvi is ju i Prancuzija. Su dideliu pakilimu turiu pranesti, kad net ir sioje aplinkoje jie su malonumu dar karta prisimine taip nesenai ivykusi musu Varniu saskrydi. :D :D
Negaliu nepasidziaugti ir ne visai kolegos, taciau virtualaus biciulio Zemaituko pastabelemis sioje temoje. Reiskiasi, mes ismokome ne tik bendrauti, bet ir ememe suprasti vieni kitus. :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-06 09:57 
Atsijungęs
MEISTRAS
Vartotojo avataras

fon Rokas rašė:
Na kolegos, leiskite ir man isiterpti i Jusu besirutliojanti ginca. Tiesa sakant :? gal vertetu labiau pavadinti astroka diskusija. :)

Manau puiku, kad libdemai nebijo atviresne savo nuomone pareiksti. Taip su laiku lengviau suprasime vieni kitus. Tiesa, esame nukrype nuo temos [cia gi sachmatai], tad pastaruosius pasisakymus isskirsiu i atskira tema. Taciau manau nevertetu jos kelti i politikos foruma; visgi snekame apie saskrydzio vieta ir kai kuriuos ipatumus, tad palieku tema cia, kaip atitinkancia savokoms Turizmas - Gamta.

O dabar mano nuomone. :roll:

1. Kas liecia pompastika... Manyciau tai kiek cinizuotas issireiskimas, nors ir ne is blogos valios. As tokia situacija greiciau pavadinti optimizmu. O jis, kaip teisingai pazymi Dimitrijus, budingas visoms partijoms. Kitas klausimas kiek jis naturalus, taciau nieko dirbtino neizvelgiau nei viename Varniu saskrydyje. Gi i ji susirenkame tie, kurie tikime TT sviesia perspektyva, tad grazu, kad net ir labai smarkiai lauzyti ir dauzyti, turime sviesios ateities viziju. Na, o kita vertus, visikai naturalus ir teisingas pasiulymas praskambejo savo nuomones pareiksti ar tai Lementauskui ar siaip partijos valdantiesiems organams. Pagaliau gi nei vienas neesame talentingieji Holyvudo rezisieriai, todel net butina savo nuomones pareiksti ne tik diskusijose, bet ir nuosirdziai pateikti organizatoriams. Manau i geras mintis butu tikrai atsizvelgta. O priesingu atveju - kokie mes partieciai, jei ieskome tik gatavo, auksciausios kokybes produkto?

2. Del vietoves... Na as kazkiek suprantu p. Juozapa pretenzijoje del vietoves. Taip, kuras brangus ir visi noretume, kad saskrydziai vyktu kuo arciau namu. Deja taip gyvenime nubuna - bet kuri vieta kazkam bus arciau, o kazkam toli. O rotaciniu principu keisti ezerus kasmet, nors is I zvilgsio atrodytu ir racionalu, ko gero nera taip jau paprasta. Ta, matomai, salygoja tiek stovyklavieciu kainos, tiek teritoriju savininku patikimumas [o kas butu jei susirenka visi partieciai, o seimininkai nebeisileidzia, prieme kitus, kurie geriau sumokejo?], tiek "tribuna", pagaliau visada maloniau buti gerai zinomoje vietoje. Ir visiskai nepamatuotai nuskambejo sakinys: "Ta purvina klampyne, palijus prie ezero." Gi cia saskrydis, gamtos teikiamiems malonumams ir nepritekliams patirti skirtas renginys! Gi ne Kongresas, kuris visada vyksta tikrai delikaciose Vilniaus vietose. Jus gi nenorite pasakyti, kad partija turetu iskloti ezero krantus, ar ne? [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif

3. Del bendro stalo visiems skyriams, muzikos... Ponas Juozapai, jumsw tikriausiai per gyvenima teke buti ir labai dideliuose sventese - vestuvese, jubiliejuose ir pan. O jei taip, tai zinote, kad dideli stalai turi viena dideli trukuma - net 50-ties zmoniu samburyje susedus prie vieno tiesaus, lenkto ar "suraityto" stalo tampa nebeimanoma pabendrauti su sedinciu kiek toleliau. O cia gi susirenka keli tukstanciai... O muzika... Man siandiena taip pat ne visada patinka itin dideli kiekiai decibelu. :( Taciau as puikiai prisimenu savo jaunas dienas. Tada man labai patiko triuksmingas muzikinis fonas! Net egzaminams negaledavau ruostis be muzikos. Tad reikia atiduoti duokle ir siandieniniam jaunimui. Gi butu kvaila ir net amoralu, jei imtume daryti atskirus saskrydzius jauniesiems ir vyresniesiems partieciams. O partija be jaunimo - tikrai partija be ateities [img]http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/s045

Ir pabaigai dar keli sakinukai... Esu labai laimingas, kad sykart su manimi i saskrydi panoro atvykti partijai nepriklausantys forumieciai is frakcijos "Brandus zmones", t.y. tie musu sio forumo nariai, kurie dazniausiai reiskiasi kitose, auksciau esanciose nepolitinese dalyse. Vakar vakare susitikome islydeti dvi is ju i Prancuzija. Su dideliu pakilimu turiu pranesti, kad net ir sioje aplinkoje jie su malonumu dar karta prisimine taip nesenai ivykusi musu Varniu saskrydi. :D :D
Negaliu nepasidziaugti ir ne visai kolegos, taciau virtualaus biciulio Zemaituko pastabelemis sioje temoje. Reiskiasi, mes ismokome ne tik bendrauti, bet ir ememe suprasti vieni kitus. :D

As labai gailiuosi, kad parasiau toki subjektyvu musu saskrydzio ivertinima. Prisipazistu, kad to nenorejau. Mane "isprovokavo" plungiskio gyrimasis savo skyriaus laimejimais pasiektais tame saskrydyje. Gal kilo pavydas, kad suvalkieciai pasirode gan apgailetinai. As dalyvavu jau antrame partijos saskrydyje. Man buvo liudna, kad is Marijampoles apskrities siame paskutiniame saskrydyje dalyvavo tiek mazai zmoniu.
Aisku, tai priklauso nuo atstumo. Man oponuojantys teisus rasydami, kad nerasi idealios vietos, kuri suteiktu lygias salygas visiems partijos skyriams. Teisus ir tie, kurie raso, kad jei nepatinka, nedalyvauk. Dekoju, siuo patarimu as ir pasinaudosiu.
Linkiu sekmes! Dixi et animam lavavi!

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-06 11:15 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Vienas budas spresti atstumo problema yra autobuso nuoma. Vilnius taip ir dare. Zmogui berods gaunasi tada apie 25-30 LT, bet ir nuveza, ir parveza kaip pona...

O siaip siais metais vienas trukumas visgi buvo - tai tulikai. Kazkas praziurejo si klausima organizuojant arba nesitikejo, kad suvaziuos tiek daug zmoniu... :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-06 20:46 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Gerb. Juozapai, pilnai suprantu Jus ir JÅ«sų nepasitenkinimÄ… nekuriais sÄ…skrydžio nepatogumais. AÅ¡ taip kategoriÅ¡kai kaip fon Rokas neteigiu: nepatinka-nevažiuok. Man irgi daug dalykų nepatiko, bet aÅ¡ juos prie progos iÅ¡sakysiu sÄ…skrydžio organizatoriams.Reikia visiems daugiau padirbÄ—ti, įneÅ¡ti savo indÄ—lį ir patiems padaryti sÄ…skrydį patraukliu. Lengviausia atvykti "ant gatavo". KodÄ—l džiaugiasi ir triumfuoja plungiÅ¡kiai. Mes daug dirbome, ruoÅ¡Ä—mÄ—s ir džiaugiamÄ—s rezultatais.(Tarp kitko PlungÄ—s skyrius 2 metus organizavo savo skyriaus sÄ…skrydžius, pakviesdami ir kaimyninius skyrius, prie Platelių ežero, kurie daugelio jo dalyvių nuomone buvo kai kuo net geresni už respublikinį). Ä® sÄ…skrydį Varniuose atvežėme sveÄ?ių stalui farÅ¡iruotas dvi lydekas. Jos tik parÅ«ko, neteko net paragauti.Mano asmenine iniciatyva buvo surengtas Å¡achmatų turnyras. NuoÅ¡irdžiai ruoÅ¡Ä—me kultÅ«rinÄ™ meninÄ™ programÄ… (namų darbÄ…) už visÄ… apskritį.
Ir ne atstume Ä?ia reikalas.Neužsigaukite gerb. Juozapai, bet dÄ—l daugelio JÅ«sų iÅ¡reikÅ¡tų priekaiÅ¡tų ir pretenzijų patys esate kalti: neturite kontakto su savo skyriumi, JÅ«sų skyrius ir apskritis visiÅ¡kai sÄ…skrydžiui nesiruoÅ¡Ä—.Pykti galite tik patys ant savÄ™s. SiÅ«lau Å¡iÄ… temÄ… vystyti ir plÄ—toti, kad kitų metų sÄ…skrydis bÅ«tų žymiai įdomesnis ir patrauklesnis.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-06 20:53 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Gerbiamas Jonai, gal nesunku parodyti ta vieta kur as rasau NEPATINKA - NEVAZIUOK? Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-06 21:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

O siaip tai jei kas nors ten tikisi ramiai pamiegoti nakti - labai klysta... :) Ne miegot suvaziuojama prie ezero tokiuose renginiuose. Jei pavyksta realiai numigti kokias 4 val. - tai jau yra labai gerai.... :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-06 22:53 
Atsijungęs
KUKLUS
KUKLUS
Vartotojo avataras

NorÄ—Ä?iau dar replikuoti.Sakot,kad mes plungiÅ¡kiai giriamÄ—s.Pasakysiu tiesiai-o kodÄ—l ne?Ar gerbiami forumieÄ?iai neatkreipÄ—te dÄ—mesį į tai,kad Lietuva ir atskirai mes lietuviai visÄ… egzistencijos laikÄ… vis kažko bijome,vis atsipraÅ¡inÄ—jame,vis nedrÄ…siai lemename prieÅ¡ RusijÄ…,prieÅ¡ EuropÄ…,AmerikÄ… ir t.t.Pasakysiu daugiau-mÅ«sų iÅ¡kovotos pergalÄ—s tiek Å¡achmatuose,tiek meninÄ—je programoje/iÅ¡kovotos sąžiningoje kovoje/duoda pilnÄ… teisÄ™ didžiuotis.Didžiuotis ir pasakysiu tiesiai Å¡viesiai -apmaudauti.Apmaudauti,nes kaskart skelbiant mÅ«sų laimÄ—jimus,bÅ«davo sakoma:TelÅ¡ių apskritis.Ir nÄ— žodžio-PlungÄ—s liberaldemokratai.Apmaudauti,nes patys telÅ¡iÅ¡kiai nÄ— pirÅ¡tu neprisidÄ—jo prie Å¡ių laimÄ—jimų.Tad ir Ä?ia replika organizatoriams:konkreÄ?iai nurodyti skyrių.Tai juk nesunku.Ir manau,nereikia gÄ—dintis,bijoti,o atvirkÅ¡Ä?iai džiaugtis ir didžiuotis iÅ¡kovotomis pergalÄ—mis.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-07 09:01 
Atsijungęs
MEISTRAS
Vartotojo avataras

Dimitrijus rašė:
P.Juozapai,Mūsų nagrinėjamas Jūsų "esė"yra tik pesimistinio pobūdžio-persdkaitykit savo kūrinį dar kartą.O šviesesnės gaidelės yra tik Jūsų atsakyme.O kas dėl pompastikos,tai siūlau Jums pabūti visų partijų saskrydžiuose;visur tas pat.Bet aš šiuo atžvilgiu dalinai su Jumis sutinku:kas perdaug,tas nesveika.Kas dėl vietos-jei turite ką geresnio,kaip Marijampolės skyrius siūlykite centrui.Bet manau,kaip bekalbėtume-geriausias variantas yra teritorijos centras.O dėl nuosavo automobilio-aš su savo mašina visą savaitę važinėjau į Platelius į tarptautinį šachmatų turnyrą,į sąskrydį važiavau du kartus/atvežiau šachmatų teisėjus[Vitalių Andriušaitį ir Genovaitę Žalimienę] ir po turnyro vežiau juos namo/.Dėl to niekam jokių pretenzijų nereiškiu.Suprantu,kad kažką reikia ir paaukoti.Ir dar:sąskrydis vyksta tik kartą per metus.Tad skaitau,kad viskas yra tik nusiteikime ir geranoriškume.Ir linkiu Jums būti optimistiškesniam ir gyventi su sveiku jumoru.

As jau rasiau, kad apgailestauju, kad pareiskiau savo nuomone del to saskrydzio. Ir kam man reikejo rasyti? Juk ta sekmadienio ryta, pramiegojes lengvame automobilyje, veltui ieskojau kur galima butu isgerti kavos. Man buvo atsakyta, kad aptarnaujama tik su kazkokiomis kortelemis. Tad apie 10 h, visiems laikams atsisveikinau su Luksto ezeru, tvirtai nusprendes niekada prie jo neatvykti ir su draugu patraukeme link namu. Reziume, man neturetu rupeti kaip vyks kiti saskrydziai, nes as juose nedalyvausiu. "Mazas esu ir nieko pakeisti negaliu".

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-07 12:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Hmm, nesupratau. As asmeniskai su draugais kavos laisvai be problemu atsigereme sekmadienio ryte kavinukeje po stogu...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-07 14:40 
Atsijungęs
MEISTRAS
Vartotojo avataras

Jonas P. rašė:
Gerb. Juozapai, pilnai suprantu Jus ir JÅ«sų nepasitenkinimÄ… nekuriais sÄ…skrydžio nepatogumais. AÅ¡ taip kategoriÅ¡kai kaip fon Rokas neteigiu: nepatinka-nevažiuok. Man irgi daug dalykų nepatiko, bet aÅ¡ juos prie progos iÅ¡sakysiu sÄ…skrydžio organizatoriams.Reikia visiems daugiau padirbÄ—ti, įneÅ¡ti savo indÄ—lį ir patiems padaryti sÄ…skrydį patraukliu. Lengviausia atvykti "ant gatavo". KodÄ—l džiaugiasi ir triumfuoja plungiÅ¡kiai. Mes daug dirbome, ruoÅ¡Ä—mÄ—s ir džiaugiamÄ—s rezultatais.(Tarp kitko PlungÄ—s skyrius 2 metus organizavo savo skyriaus sÄ…skrydžius, pakviesdami ir kaimyninius skyrius, prie Platelių ežero, kurie daugelio jo dalyvių nuomone buvo kai kuo net geresni už respublikinį). Ä® sÄ…skrydį Varniuose atvežėme sveÄ?ių stalui farÅ¡iruotas dvi lydekas. Jos tik parÅ«ko, neteko net paragauti.Mano asmenine iniciatyva buvo surengtas Å¡achmatų turnyras. NuoÅ¡irdžiai ruoÅ¡Ä—me kultÅ«rinÄ™ meninÄ™ programÄ… (namų darbÄ…) už visÄ… apskritį.
Ir ne atstume Ä?ia reikalas.Neužsigaukite gerb. Juozapai, bet dÄ—l daugelio JÅ«sų iÅ¡reikÅ¡tų priekaiÅ¡tų ir pretenzijų patys esate kalti: neturite kontakto su savo skyriumi, JÅ«sų skyrius ir apskritis visiÅ¡kai sÄ…skrydžiui nesiruoÅ¡Ä—.Pykti galite tik patys ant savÄ™s. SiÅ«lau Å¡iÄ… temÄ… vystyti ir plÄ—toti, kad kitų metų sÄ…skrydis bÅ«tų žymiai įdomesnis ir patrauklesnis.

Gerb.Algirdai! Gal jau per daug apie ta saskrydi. As pasinaudosiu fon Roko patarimu ir jokiu problemu neliks. Jus teisus, kad Marijampoles skyrius ir apskritai Marijampoles apskritis saskrydziui nesiruose. As iki paskutines dienos nezinojau ar i saskrydi vyksiu, nes savo automobilio neturiu. Na, kalbeti apie partijos skyriu ir kontaktus su juo, tai as turiu. Skyriaus pirmininko ir jo pavaduotojos (ir kai kuriu nariu) man zinomi mobilus telefonai ir ivesti i mano mobiluji telefona. Gal suvalkieciai Partijos saskrydi nelaiko svarbiu renginiu ir dalyvavima jame laiko kiekvieno partijos nario asmeniniu reikalu. As tik eilinis partijos narys ir nurodineti apskrities koardinatoriui, kaip ruostis saskrydziui neturiu teises.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-09-07 14:50 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

p. Juozapai, va cia tai jau tikrai blogas poziuris. Pirmiausia i save, kaip asmenybe. Juk i partija stojome todel, kad galetume pareiksti savo nuomones, o gal net idejas kaip tobuliau valdyti valstybe. Tad kodel neparasius savo nuomones auksciau stovintiems del saskrydzio? Pradekime nuo smulkesniu reikaliuku.
Antra vertus supratau jusu problemele del transporto. Ja galesiu padeti isspresti kita karta. Kadangi beveik visada mano masina buna ne pilna, parasysiu Jums i privaciu laisku skyriu savo telefona ir kai bus reikalas - skambtelkite. O iki Kauno ne taip jau toli atvaziuoti. :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 77 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: