forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2019-10-19 05:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 195 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-08 20:26 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Ar tai citata is literaturos kurinio, ar is tavo patirties? :roll:

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-08 20:31 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

netiki, kad galejau duoti 12 centu?
:roll: :roll: :roll:

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-08 20:36 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Manau, kad daugiau 10-ties ne uz ka neduotum!!! :twisted:

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-12 22:33 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Cituoti:
Granauskas prie? ra?ydamas knyg? "?iuk?lyno ?mon?s"

Gal visai ne vietoje ir visai ne laiku sis mano pastebejimas,bet "Siukslyno zmones" parase Malukas.Zadejau "nekreipti" demesio,bet,kaip lituaniste,negaliu :wink:

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-13 12:54 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

teisingai lulu padarei :wink: nesuprantu kaip tokiam garsiam romanui nurodyti neteisinga autoriu :evil: :roll:
as galiu aiskiau parasyti kad knyga Siukslyno zmones parase Edmundas Malukas
negi mano kad renkames tokie kvaileliai, kad kazko lygtai ir nepastebesim :roll:

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-15 00:09 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

Galit abi apsiraminti, pasitaisiau. Na, sumai?iau autoriø, kam nepasitaiko... bet kvaileliais niekieno laikyti nesiruo?iau :evil: ?ia jau interpretacijos. Matyt, konflikti?kas charakteris :) m?gsta kabliukus :P

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-15 07:52 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

O kodel reikia pykti?Na,sumaisei,kiti pataise.Nieko baisaus nematau.
Beje,Avantiura,noreciau su tavim artimiau susipazinti,nes matau,kad esi irgi is Siauliu :wink:

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-15 11:59 
Zmoniu likimai labai ivairus :( Kaip atskirti kuriam tavo labdara realiai pades, o kuriam tai tik eiline doze arba savotiskas biznis :?: Juk nesedesi ir nesiaiskinsi su kiekvienu apie jo gyvenima. Cia kaip su extrasensais yra vienetai realiu, o dauguma apsimeteliu ir prisiplakeliu :!:

Į viršų

Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-15 13:23 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

lulu rašė:
O kodel reikia pykti?Na,sumaisei,kiti pataise.Nieko baisaus nematau.
Beje,Avantiura,noreciau su tavim artimiau susipazinti,nes matau,kad esi irgi is Siauliu :wink:

Kad mane pataiso, visai nepykstu. Klysti ?mogi?ka, juolab, kai tau 40+, ir pirmoji ? galv? ?auta mintis, reikalaujanti atminties gali b?ti klaidinga.
Neteisi Ipokrit?, manydama, kad a? kitus kvaileliais laikau... nemanau, kad aplamai ?ia forume yra ?moniø, kvailinan?iø vieni kitus, ne ta publika :)

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-15 16:15 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

" Jeigu ?mogus tampa asocialiu - tai jo pasirinkimas. Ir nereik?tø ?ia kaltinti aplinkybiø, jas kuriame patys. Pilieti?kumas ir atsakomyb? reikalinga ne vien u? kit? asmen?, bet ir u? pat? save. Jei paleidai vaikus ? marg? sviet?, privalai juos u?auginti; jei tavo motina tave nuskriaud? ir pamet?, ?rodyk, kad gali gyventi ir be jos. "
Mano mo?iut?, i?girdus tokias kalbas, galva palinguotø ir sakytø: "Vaikeli vaikeli, tiurmos, tarbos ir ubago lazdos niekada neatsi?ad?k." Tai rei?kia, bepigu tau ?iandien so?iam ir laimingam postringaut apie pasirinkimus, pilieti?kumus ir pana?iai. Tau tiesiog pasisek? ir nei?gyvenai savo t?veliø d?ka tokiø vargø. Kaip tu gali, ?iltnamio s?lygom u?augæs, teisti varguolius? Kalbi kaip u?kiet?jæs egoistas . Kada nors u? visk? teks sumok?ti. Kaip mes su drauge da?nai li?dnai pajuokaujam- Dievas yra, Jis ne piemuo ir visk? mato. O kas tu toks esi, kad gal?tum kit? teisti?

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-15 19:28 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

As neteisiu elgetaujanciu.Pati nedirbu.Atseit,namu seimininke.Dabar man gerai,visko uztenka,visi patenkinti.O is kur zinoti,kaip pasisuks gyvenimas?Gal sulaukus pensijos(kurios visai neaisku kiek gausiu ir ar is viso gausiu) ir man teks ubagauti :( (neduok Dieve)

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-16 23:22 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

Smilguce rašė:
" Tau tiesiog pasisek? ir nei?gyvenai savo t?veliø d?ka tokiø vargø. Kaip tu gali, ?iltnamio s?lygom u?augæs, teisti varguolius? Kalbi kaip u?kiet?jæs egoistas . Kada nors u? visk? teks sumok?ti. Kaip mes su drauge da?nai li?dnai pajuokaujam- Dievas yra, Jis ne piemuo ir visk? mato. O kas tu toks esi, kad gal?tum kit? teisti?

Prie?taravimas pa?iam sau. Retorinis klausimas - "o kas tu toks esi, kad gal?tum kit? teisti?" O kaip gali teigti, kad savo nuomonæ i?sakæs yra ?iltnamio s?lygom u?augæs? Ar tai ne taip pat kito teisimas? Gal jis i? didelio vargo savo ?iandienin? normalø gyvenim? i?sikovojæs :?: Gal jis tø t?veliø net netur?jæs...

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-17 08:40 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

vaje vaje, sudirbo :) ?iaip ten klausimas buvo, o ne teiginys 8)

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-20 15:38 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Avantiura rašė:
Smilguce rašė:
" Tau tiesiog pasisek? ir nei?gyvenai savo t?veliø d?ka tokiø vargø. Kaip tu gali, ?iltnamio s?lygom u?augæs, teisti varguolius? Kalbi kaip u?kiet?jæs egoistas . Kada nors u? visk? teks sumok?ti. Kaip mes su drauge da?nai li?dnai pajuokaujam- Dievas yra, Jis ne piemuo ir visk? mato. O kas tu toks esi, kad gal?tum kit? teisti?

Prie?taravimas pa?iam sau. Retorinis klausimas - "o kas tu toks esi, kad gal?tum kit? teisti?" O kaip gali teigti, kad savo nuomonæ i?sakæs yra ?iltnamio s?lygom u?augæs? Ar tai ne taip pat kito teisimas? Gal jis i? didelio vargo savo ?iandienin? normalø gyvenim? i?sikovojæs :?: Gal jis tø t?veliø net netur?jæs...

tuomet tokio zmogaus dar labiau gaila.. as pazistu viena zmogu, kuri isveze i sibira tuomet, kai jam buvo 5-ios savaites amziaus. jis tame sibire uzaugo, savo vaikus visa vaikyste maitino moralais, kokia sunki buvo jo pacio vaikyste, kaip jis kente bada, kaip ilgejosi tevu... tam zmogui pasiseke, jis prasimuse, tapo verslininku... pats savo ausimis zinau, kad jis rupinosi ir finansavo "rupintojelio" statyba sibire jojo ir tokiu kaip jis vaikystei atminti, kai tuo pat metu, jo sunaus seima gyveno pusbadziu... taip, galima butu sutikti su moralistas sakanciais, kad sunus jau suauges, turi ir privalo pats uzsidirbti, bet juk sneka ne apie tai. sneka apie kazka panasaus i atjauta kitam...

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-20 23:24 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

Priklausomas rašė:
... sneka apie kazka panasaus i atjauta kitam...

... jei ta atjauta tas kitas nepiktnaud?iauja...

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-21 14:12 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Avantiura rašė:
Galit abi apsiraminti, pasitaisiau. Na, sumai?iau autoriø, kam nepasitaiko... bet kvaileliais niekieno laikyti nesiruo?iau :evil: ?ia jau interpretacijos. Matyt, konflikti?kas charakteris :) m?gsta kabliukus :P

Na ka padarysi, buna dienu, kai bunam ne nuotaikoje, bet tai laikina. :) :)

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-21 15:22 
Atsijungęs
MEISTRAS
Vartotojo avataras

Gerai butu ,kad laikina-o jei zmogus "megstantis kabliukus" :wink:

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-22 10:02 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Avantiura rašė:

... jei ta atjauta tas kitas nepiktnaud?iauja...

Avantiura, ar tau neatrodo, kad meginimas leisti savo galvai dirbti ta linkme: "piknaudziauja kitas ar nepiknaudziauja" ir yra kito zmogaus "teisimas"? sioje temoje tiek daug nukrypome i kitus, kaip beje daugeliu gyvenimo atveju, vien tik todel, kad uzmaskuoti ir uztusuoti save... kad tik neatsakyti paciam sau, visgi ka manyje atspindi tas valkata sedintis istiesta ranka?

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-22 13:18 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Nu perskaiciau as visa sita tema ir noriu cia issakyti savo mintis. Mane kabina si tema, nes as gyvai domiuosiu gyvenimu Lietuvoj, socialinemis problemomis. Gal ir todel dar, kad galiu palyginti su gyvenimu cia Norvegijoj. As anksciau visa laika duodavau ismalda, ypac prie baznycios, aisku, Lietuvoj. Norvegijoj nera tikru elgetaujanciu, arba elgetauja tik tie, kuriems neuztenka narkotikams ir kt. svaigalams, nes cia visi gauna gera pasalpa ir juos saugo istatymas, kad nieko negalima ismesti i gatve.
Tai va, viena karta ir as cia daviau ismalda. Tai buvo palyginus jauna moteriske, bet nusigyvenus atrode. Ji manes tiesiog gatvej paprase, taip atvirai viska issake. Zodziu, pasake, kad jai reikia narkotikams, bet ji stovi eilej gydytis metadonu. Bet taip ten susidare, kad jai reikia laukti eilej gydytis, bet ji negali gyventi be narkotiku. Pagailo man tokios atviros moteriskes ir daviau jai siek tiek. Man tai paskui buvo sunkus jausmas. Atrodo, kad padejau jai apsisvaiginti. Bet tuo momentu mane pagavo kazkoks gedos jausmas: cia, tokioj saly (!) su gera socialine sistema, eina ir praso ismaldos. Man buvo geda uz ja.
Taip, as daznai esu valdoma tokiose situacijose emociju. Bet va, kai paziuriu i Lietuva, tai mano poziuris yra tokspanasus i Editos ir Avantiuros.
As taip pat patyrioj daug vargu, as neturejau, nepatyriau normalios seimos silumos. Bet as norejau ir siekiau gyvent prasmingai, pagal savo vidinius principus.
Svarbiausia - tai , kad zmogus prisiimtu atsakomybe uz savo gyvenima. Kai mes duodam ismalda, ypac pinigais, mes skatinam tam pasyviam, nuolankiam, prasanciam gyvenimui. Taip, yra ivairiu elgetu. Bet jeigu zmogus jaunas, na turi rankas, kojas, ar galva, tai as manau, kad jis turi stengtis ir gyventi pats. As suprantu elgetas, kurie gali buti labai seni, ir is ju atimama pasalpa ar kitaip jie terorizuojami ir isvaromi elgetauti. Tada kas kita del aukojimo, bet kaip sako Edita, problema slypi giliau. Reikia salinti jos priezastis, norint is tikruju padeti elgetaujanciam zmogui. Priklausomas sukele man daug graziu jausmu elgetaujanciu atzvilgiu. Kad ir Gintauto ir kt. istorijos. Bet kas yra gyvenimas? Tai - laisve pasirinkti, tai atsakomybe uz savo pasirinkima, uz saves ir savo gyvenimo budo pasirinkima. Ar toks jaunas elgeta kaip Gintautas nesusimasto, koki jis ivaizdi Lietuvos kuria. Ar jis nesusimasto, kaip as turiu jaustis, kai pamatau elgetaujanti zmogu? As kalta del jo? Del Lietuvos? As manau, kad kiekvienas zmogus privalo rupintis, atsakyti uz save kiek gali, bent uz save atsakyti, kad neuzkrauti kitiems, visuomenei savos nastos. Kaip as pasielgciau Gintauto vietoj? As mokyciausi, ir dabar jam dar nevelu mokytis ir isigyti kita profesija, kad nereiktu fiziskai dirbti. Beje, Norvegijoj zmones mokosi, studijuoja iki gilios senatves. Pagaliau savarankiskai mokyciausi kokia uzsienio kalba ir dabar legaliai isvaziuociau dirbti i uzsieni, jeigu cia manes niekas nepriimtu. Gyvenime visada ir visur galima surasti iseiciu, jeigu tu tikrai ju ieskai. Ir jeigu jis toks tikintis, tai jam zinomi ir sie Kristaus zodziai: "Ieskokite ir rasite, belskites ir jums bus atidaryta!" Yra ir kitu budu. Galima eiti i viesuma. Galima rasyti, kreiptis i zmones per spauda, radija, televizija, organizacijas. Juk visur zmones.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-22 13:58 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

O jis pasirinko elgetavim?, nes tai jam pasirod? priimtiniausia. Tai savoti?kas pragyvenimo ?altinis apeliuojant ? kitø ?moniø s??inæ. Buvo mano gyvenime tokiø momentø, kad nenor?jau duoti, bet kadangi abi mano draug?s dav?, nenor?dama prie? jas atrodyti sk?pi, daviau ir a?. O paskutinis davimas buvo labai linksmas:)
S?d?iu pas draugæ parduotuv?j, ateina vaikinas, paki?a ra?tel? draugei, ji perskaito ir duoda jam lit?. Jis linksi galv? ir matydamas, kad a? ?i?riu, paki?a t? pat? ra?tel? man, o ten para?yta, kad jis nuo vaikyst?s kur?nebylys ir pra?o i?maldos, ?ada pasimelsti. Nuo to pasimeldimo mane su?m? juokas ir a? klausiu jo ar tikrai ?ada melstis? O jis irgi juokiasi ir ka?k? balbatuoja, kad mol tikrai. Pinigin?j turiu tik stambius pinigus ir kelis centus. Duodu jam 20 centø ir sakau ?ia vieniem poteriam u?teks, o jis derasi, kad ma?ai. Mes taip ?silinksminome su tuo der?jimusi, kad jis matyt pasijuto labai gerai, nes i?eidamas mane pabu?iavo ? abu skruostus. Ta situacija nebuvo ?eminanti nei jam nei man. O visi kiti davimai sukeldavo manyje neger? jausm?.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 195 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: