forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2019-10-19 06:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 195 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-08-28 00:10 
Priklausomas rašė:
Edita rašė:
Taigis, as neaukoju nieko ir ne todel, kad netureciau ar butu gaila.

Taip, negalime smerkti zmoniu uz tai, kokie jie yra - ne musu valioje, bet ir ne musu valioje skatinti juos elgetauti. Ne karta siuliau elgetoms atvykti i musu centra ir susitvarkyti dokumentus vienai ar kitai ismokai. Jie kai suzino, kad tai "tik" 125Lt. kas menesi, nusijuokia, kad tiek per pora dienu surenka gatveje.
Stebint tokius "elgetas" net nesinori jiems aukoti.
...

gerbiamoji socialine darbotoja, o as vis svajoju pasiekti toki nusizeminimo lygi, kad nors viena diena isdrisciau paelgetauti. padaryti tai ne del kokio nors SHOW, bet kad tai butu tikra. butelius tam, kad nusipirkti cigareciu esu rinkes, bet elgetauti dar neteko... neabejoju, kad man tai duotu naudos zmogiskame pazinime kur kas daugiau, negu dar viena kokia nors perskaityta knyga...

Siaip zinau tavo supratima "kas nepazino tamsos tas neivertins sviesos"...Kalba juk neina apie elgetas is neturejimo ir bado...kalba eina apie tuos, kurie "uzdirba" elgetaudami daugiau, nei as dirbdama...
Kiekvienam teise rinktis savo gyvenimo buda ir nera ko kaltinti, ir nera ko reikalauti is kitu...

Į viršų

Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-08-28 00:18 
?iandien ? mano duris paskambino gana i? i?vaisdos jauna moteri?k?. Pra?? pinigø. Pasiskai?iusi J?sø forumie?iø, pirm? kat? daviau. ?iaip a? labiau linkusi duoti maistu.

Į viršų

Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-08-28 12:55 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Edita rašė:

Siaip zinau tavo supratima "kas nepazino tamsos tas neivertins sviesos"...Kalba juk neina apie elgetas is neturejimo ir bado...kalba eina apie tuos, kurie "uzdirba" elgetaudami daugiau, nei as dirbdama...
Kiekvienam teise rinktis savo gyvenimo buda ir nera ko kaltinti, ir nera ko reikalauti is kitu...
mieloji ir mylimoji, labai prasyciau, gal apsieinam be tos tarybines propogandos apie lobstancius musu saskaita elgetas... as tikiu, kad tau mokamas nedidelis atlyginimas, ir kad uz ji pragyventi sunku, kad reikia islaikyti vaikus ir taip toliau, bet... ne toks jau ir pelningas elgetos verslas... tai sakau ne todel, kad esu prisiziurejes propogandiniu SHOW per TV, o todel, kad esu kalbejes, kalbejes ne su vienu is tu, kurie uzsiima siuo verslu. maza to, turi net geras, gal net vienas is geriausiu vietu.Vilniaus centre viena is labiausiai lankomu Bernardinu baznyciu...
kita vertus, prabilai apie kaltinimus ir reikalavima is kitu. nezinau, kaip is taves, bet is manes niekas nereikalavo ir niekas manes nekaltino. sutinku,kad is taves galejo reikalauti ir tave kaltinti, gal net ir be pagrindo, kaip is tam tikras pareigas uzimancios pareigunes, bet, ranka prie sirdies piridejus, ar kas tave kaltino ir reikalavo,kaip visuomenes nare?
:roll: :roll: :roll:

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-08-29 00:22 
Priklausomas rašė:
Edita rašė:

mieloji ir mylimoji, labai prasyciau, gal apsieinam be tos tarybines propogandos apie lobstancius musu saskaita elgetas... as tikiu, kad tau mokamas nedidelis atlyginimas, ir kad uz ji pragyventi sunku, kad reikia islaikyti vaikus ir taip toliau, bet... ne toks jau ir pelningas elgetos verslas... tai sakau ne todel, kad esu prisiziurejes propogandiniu SHOW per TV, o todel, kad esu kalbejes, kalbejes ne su vienu is tu, kurie uzsiima siuo verslu. maza to, turi net geras, gal net vienas is geriausiu vietu.Vilniaus centre viena is labiausiai lankomu Bernardinu baznyciu...
kita vertus, prabilai apie kaltinimus ir reikalavima is kitu. nezinau, kaip is taves, bet is manes niekas nereikalavo ir niekas manes nekaltino. sutinku,kad is taves galejo reikalauti ir tave kaltinti, gal net ir be pagrindo, kaip is tam tikras pareigas uzimancios pareigunes, bet, ranka prie sirdies piridejus, ar kas tave kaltino ir reikalavo,kaip visuomenes nare?
:roll: :roll: :roll:

Sakiau, kad nerasysiu atsakymo, bet vis tik...Taip, cia as pasakyciau "nascha sluzba i opasna i trudna..." Ne karta tie benamiai, kurie grizta is ikalinimo prase ne pasalpos, o ismaldos darbo vietoje, nes pasalpa pagal istatymus labai menka - vos kelioms dienoms...Sakyk, kuom mes, eiliniai istatymu vykdytojai esam prasikalte, kad atejes kazkoks priliuobes Raimundelis mane grasintu nuzudyti...? Va kai kalba eina apie mano asmenine pinigine ir apie mano asmenini sauguma, kad ir darbo vietoje, esu visuomenes nare...
Be to, ne tu vienas su jais kalbiesi. Tikrai ne pirmas atvejis, kai vargetos atsisako tvarkytis dokumentus del pasalpu, nes neapsimoka.
Matau jaunas vienisas manas su vaikais, kurie net del 20Lt. susitvarko dokumentus, anot ju "tai irgi pinigai" - tuomet suvokiu, kad zmogui tikrai striuka. O kai prasantysis ismaldos, kuris neturi darbo, man sako, kad "neturi laiko ir noro" uzsiregistruoti darbo birzoje - tuomet atleisk.
As suprantu, kad tu tikrai matai daug likimo nuskriaustuju, bendrauji su jais - as irgi, bet dazniausiai tikrieji likimo nuskriausti ismaldos nepraso...

Į viršų

Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-08-29 00:46 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Edita rašė:
[Be to, ne tu vienas su jais kalbiesi. Tikrai ne pirmas atvejis, kai vargetos atsisako tvarkytis dokumentus del pasalpu, nes neapsimoka.

ir del to, tu pasitelkus tarybinia propoganda, kad elgetaujantys susirenka daugiau pinigu, negu tu gauni atlyginimo? tiesa sakant, ir as nesu uzisregistraves darbo birzoje...
bet va, jeigu jau prakalbom apie pinigus, tai bent jau as linkes daryti isvada, kad butent valdininkams naudinga, kad butu i ka pabaksnoti, naudinga tureti elgetaujanciu. kaip sneka musu Lietuvos mistikai: kas galetu paneigti, kad uzsakiusieji plakatus " NESKATINK ELGETYSTES" neisidejo kokios nors kapeikytes i kiseniu?
beje, dar. jeigu turi galimybes, pasidomek, kaip siais metais panaudoti pinigai, ir ar jie isvis panaudoti, asocialiu vaiku poilsiui vasaros metu. pries 3 metus buvo labai zavu ziureti per Panorama kazkoki valdininka graudziu balsu pasakojanti, kad nepanaudojo daugiau kaip 80% vyriausybes skirtu pinigu vaiku atostogoms, jo zodziais, nes nebuvo kas organizuoja vaiku poilsi. zinok, tuomet pykau... netgi labai... nes mums, butent stovyklai, skyre 20% prasytu pinigu, kiek pamenu po 25lt vaikui...
taigi, kas galetu paneigti, kad procentai uz pragulejusius per vasara pinigus banke, negula valdininkams i kiseniu?

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-08-29 03:32 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

> kaip sneka musu Lietuvos mistikai: kas galetu paneigti,
> kad uzsakiusieji plakatus " NESKATINK ELGETYSTES"
> neisidejo kokios nors kapeikytes i kiseniu?

:D

Kadangi dirbu sioje srityje ir zinau visuomenes "madas", galiu patvirtinti mazdaug 90% tikimybe, kad kapeikyte tikrai buvo isideta i kisene... :)

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-08-29 10:57 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

Priklausomas rašė:
Edita rašė:
[Be to, ne tu vienas su jais kalbiesi. Tikrai ne pirmas atvejis, kai vargetos atsisako tvarkytis dokumentus del pasalpu, nes neapsimoka.

ir del to, tu pasitelkus tarybinia propoganda, kad elgetaujantys susirenka daugiau pinigu, negu tu gauni atlyginimo? tiesa sakant, ir as nesu uzisregistraves darbo birzoje...
bet va, jeigu jau prakalbom apie pinigus, tai bent jau as linkes daryti isvada, kad butent valdininkams naudinga, kad butu i ka pabaksnoti, naudinga tureti elgetaujanciu. kaip sneka musu Lietuvos mistikai: kas galetu paneigti, kad uzsakiusieji plakatus " NESKATINK ELGETYSTES" neisidejo kokios nors kapeikytes i kiseniu?
beje, dar. jeigu turi galimybes, pasidomek, kaip siais metais panaudoti pinigai, ir ar jie isvis panaudoti, asocialiu vaiku poilsiui vasaros metu. pries 3 metus buvo labai zavu ziureti per Panorama kazkoki valdininka graudziu balsu pasakojanti, kad nepanaudojo daugiau kaip 80% vyriausybes skirtu pinigu vaiku atostogoms, jo zodziais, nes nebuvo kas organizuoja vaiku poilsi. zinok, tuomet pykau... netgi labai... nes mums, butent stovyklai, skyre 20% prasytu pinigu, kiek pamenu po 25lt vaikui...
taigi, kas galetu paneigti, kad procentai uz pragulejusius per vasara pinigus banke, negula valdininkams i kiseniu?

?ia, gerbiamasis, stipriai pra?ov?te pro ?al?. Bankas u? biud?etin?je s?skaitoje laikomus pinigus ne tik procentø neduoda, bet ir atskirais atvejais nulupa pinig?liø u? s?skaitos tur?jim?. Man pa?iai yra tekæ tvarkyti vasaros poilsio reikalus, puikiai ?inau, kiek reikia pad?ti j?gø, kol aptuisusiam t?vui i?ai?kini, kokiø dokumentø reikia, kad gal?tø jo vaikas i?va?iuoti. Ai?ku, yra t?vø, kurie tikrai susitvarko - matosi, kad jiems r?pi jø vaikas, bet graudu ?i?r?ti ? tuos vaikus, kuriø t?vams niekas ner?pi. O vaikø poilsis, tamstos ?iniai, ?statymø nustatyta tvarka vyksta konkurso b?du. Atitinkamos ?staigos, organizuojan?ios vasaros poils?, turi pateikti program?, kurioje ?rodoma, kad vaikai tikrai gaus tai, kas jiems priklauso. Gal j?sø programa buvo nevykusi, kad skyr? tik 20 procentø. O kad skiria pinigø ma?iau, negu yra pra?oma, tai ?ia pati graud?iausia statistika: pinigø kap?as vienas, o juo apr?pinti reikia kaip galima daugiau vaikø. Kuo didesnis procentas soc. remtinø, tuo ma?iau tenka kiekvienam vaikui.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-08-29 16:47 
Nezinau ar tai ismalda elgetaujanciam - vaiku vasaros stovyklos...
Daug kas valstybeje daroma galbut ne taip, kaip noretus, kaip atrodo geriau nevyriausybininkams ar net biudzetininkams, bet pyk, nepykes.
Dabar kazkaip musu diskusija nukrypo labiau i profesine sriti. As asmeniskai kalbejau nuo saves, kaip zmogaus. Asmeniskai, kad nelikus duoti piniu elgetaujantiems ir tik paminejau, kad tokia mano nuomone apie daugeli vergetu padejo susiformuoti darbas, kuri dirbu ir kuriame tai pastebejau.
Pateiksiu pora pavyzdziu:
Dvi daugiavaikes seimos.
Pries tris metus teko vazinetis po pasalpu gaveju namus ir testuoti ju buiti, t.y. aiskintis ar tikrai teisetai jems skiriamos ismokos.
Atvaziavome i viena ir i kita seima seima, kur auga po 9 vaikus. Tiek vienoje, tiek kitoje seimoje tevai - bedarbiai, o mamoms - nepertraukiamose dekretinese.
Pirmoje seimoje: tvarkingas butas, vaikai draugiski, vaiku lovos padarytos tevo rankomis, visur namuose droziniai is medzio, kieme is medzio pridaryta supuokliu. Anksta jiems ten viename butelyje, bet su jais dar gyvena sena mama ir suo.
Seimos galva pasiule isgerti arbatos ir padejo paciu pigiausiu lietuvisku teslainiu.
Antroje seimoje: Butas tragiskoje busenoje, savavaliskai uzimtas, tevo namuose nera, motina viena, vaikai be kelniu, plikais uzpakaliais, nors jau velyvas ruduo. Po kelis vaikus guli vienoje lovoje. Saldytuvas pustustis, taciau virtuveje ant stalo blokas cigareciu ir Jacobs kavos pokas.

Musu darbovieteje kaip tik reikejo pagalbinio darbininko, todel nuejau pas direktore ir pasiuliau, kad galetume priimti pirmos seimos teva i darba, kad nereiktu pasalpu skirti "isimties tvarka" ir pasijustu pilnaverciu zmogumi. Dabar turime nepakeiciama pagalbininka, auksiniu ranku zmogu, kuriam pirmu prioritetu yra vaikai ir seima.

Antroje seimoje pirmas prioritetas - ju paciu, bet ne vaiku gerove... Beje sioje seimoje siandien gyvena jau 11 vaiku ir padetis negereja, prioritetai nesikeicia, nes seimos galva, kai jam pasiulo darba, atsako, kad jam neapsimoka dirbt, nes jis gauna pasalpas, o jei prades dirbti, pasalpos sumazes.

Tiesiog, priklausomai, noriu pasakyt, kad kai matau, kad zmogus stengias, visuomet jam padedu, bet jei matau, kad nenori nei pirsto pajudinti, tik reikalauti - :evil: Net ne kaip pareigune, bet kaip zmogui tuomet darosi pikta... Uz mane niekas nieko nepadaro ir mano vaikams niekas kitas duonos neuzdirba.
Kas del streotipu - lygiai ta pati galeciau pasakyti ir apie tamstos poziuri i valdininkus, trokstancius pralobti...ne visi jie tokie, kaip ne visi elgetos yra tinginiai ir nevaleivos...
Tad pasikartosiu - jei zmogus stengiasi, jam padeda pats Dievas, pasiusdamas gerus zmones.

Į viršų

Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-08-29 21:00 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Avantiura rašė:
Gal j?sø programa buvo nevykusi, kad skyr? tik 20 procentø. O kad skiria pinigø ma?iau, negu yra pra?oma, tai ?ia pati graud?iausia statistika: pinigø kap?as vienas, o juo apr?pinti reikia kaip galima daugiau vaikø. Kuo didesnis procentas soc. remtinø, tuo ma?iau tenka kiekvienam vaikui.

matai, brangioji, man irgi panasiai pasirode. juk turetu buti logiska, pinigu truksta, verciames is to ka turim, skyriam tik tiek kiek galim. viskas naturalu ir logiska... bet problema ir buvo tame, kad isvis nepanaudotu pinigu, tokiu, kurie buvo skirti, bet nepanaudoti ir, turbut grazinti i biudzeta (tolimesnio kelio as neznau) buvo tikrai nemazai. as sutinku, kad valdininkams itartina, del to jie ir skelbia konkursus, kuriu nugaletojai, matyt todel, kad valdininkams itiko proektas, skiria pinigus. 2001 metais, turejom garbes tokiais tapti. mumis matyt pasitikejo, skyre pinigu... kiek pamenu 1500lt 60-ties vaiku savaitinei stovyklai... neabejoju, kad uzsidejo sau +...

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-08-29 21:06 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Edita rašė:
Kas del streotipu - lygiai ta pati galeciau pasakyti ir apie tamstos poziuri i valdininkus, trokstancius pralobti...ne visi jie tokie, kaip ne visi elgetos yra tinginiai ir nevaleivos...
.

sutinku, nevisi... tai ka? ne tik soc darbuotojai nevisi, taip pat nevisi ir, tarkim, matininkai ar zemetvarkos valdininkai... tai ka? ne visi vagys is manes pavoge... ir as ne is visu... sioje temoje, bent man taip pasirode, visu pirma buvo paziureta i elgetaujanti, kaip i per daug uzdirbanti, kaip kazka is musu reikalaujanti... todel ir pasakiau, kad naudinga tureti pasonej tokiu...

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-08-29 21:15 
Priklausomas rašė:
Avantiura rašė:
Gal j?sø programa buvo nevykusi, kad skyr? tik 20 procentø. O kad skiria pinigø ma?iau, negu yra pra?oma, tai ?ia pati graud?iausia statistika: pinigø kap?as vienas, o juo apr?pinti reikia kaip galima daugiau vaikø. Kuo didesnis procentas soc. remtinø, tuo ma?iau tenka kiekvienam vaikui.

matai, brangioji, man irgi panasiai pasirode. juk turetu buti logiska, pinigu truksta, verciames is to ka turim, skyriam tik tiek kiek galim. viskas naturalu ir logiska... bet problema ir buvo tame, kad isvis nepanaudotu pinigu, tokiu, kurie buvo skirti, bet nepanaudoti ir, turbut grazinti i biudzeta (tolimesnio kelio as neznau) buvo tikrai nemazai. as sutinku, kad valdininkams itartina, del to jie ir skelbia konkursus, kuriu nugaletojai, matyt todel, kad valdininkams itiko proektas, skiria pinigus. 2001 metais, turejom garbes tokiais tapti. mumis matyt pasitikejo, skyre pinigu... kiek pamenu 1500lt 60-ties vaiku savaitinei stovyklai... neabejoju, kad uzsidejo sau +...

O 2002 ar 2003 raset prjektus?
Reikia uzsitarnauti pasitikejima- jei viena syk gavote, paruosete tinkamas ataskaitas, sekanti syki daugiau pasitiki ir daugiau skiria, tik nereikia nuleisti ranku.
Rasome ir mes projektus, dazniausiai gauname nuo 100 iki 80 proc. prasomos sumos (daznai rasome ne biudzetines istaigos, o NVO vardu, t.y. Lietuvos Raudonojo kryziaus vardu) Gal organizacija gerai zinoma ir uzsirekomendavus, gal tiesiog jau prakutom ir sugebam projektus itikinamai rasyti - nezinau, bet dazniausiai finansavima gauname. Negavome gal tik pora kartu, bet ir prejektai tuomet paskubom buvo parasyti - sakyciau "ant durniaus"...

Į viršų

Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-08-29 21:26 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Edita rašė:

Reikia uzsitarnauti pasitikejima- jei viena syk gavote, paruosete tinkamas ataskaitas, sekanti syki daugiau pasitiki ir daugiau skiria, tik nereikia nuleisti ranku.
Rasome ir mes projektus, dazniausiai gauname nuo 100 iki 80 proc. prasomos sumos (daznai rasome ne biudzetines istaigos, o NVO vardu, t.y. Lietuvos Raudonojo kryziaus vardu) Gal organizacija gerai zinoma ir uzsirekomendavus, gal tiesiog jau prakutom ir sugebam projektus itikinamai rasyti - nezinau, bet dazniausiai finansavima gauname. Negavome gal tik pora kartu, bet ir prejektai tuomet paskubom buvo parasyti - sakyciau "ant durniaus"...

gal jie ir rase, bet as tame nebedalyvavau... nezinau... laikui begant net as sumaterialeju, tenka pirpazinti... viena karta pabandzius nebegali... ai, cia jau ne ta reklama... pamenu 2001 vasara, prabegiojau birzeli ir liepa pas verslininkus su istiesta ranka, ta pati elgetyste, tarp kitko... o ir pats tuomet nelabai sotus buvau, nes nieko kito ir nedrbau... zinai, man karta, panasioje diskusijoje, ministerijos darbuotojas sake, kad reikia tik entuziazmo, o kam padeti visuomet atsiras. vos nedaviau jam i snuki, prisimines ta vasara. bepigu uzsiimti gerais darbais, kai pats turi ka i burna isideti ir vaikam paduoti, kitu atveju...

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-08-29 21:41 
Priklausomas rašė:
Edita rašė:

gal jie ir rase, bet as tame nebedalyvavau... nezinau... laikui begant net as sumaterialeju, tenka pirpazinti... viena karta pabandzius nebegali... ai, cia jau ne ta reklama... pamenu 2001 vasara, prabegiojau birzeli ir liepa pas verslininkus su istiesta ranka, ta pati elgetyste, tarp kitko... o ir pats tuomet nelabai sotus buvau, nes nieko kito ir nedrbau... zinai, man karta, panasioje diskusijoje, ministerijos darbuotojas sake, kad reikia tik entuziazmo, o kam padeti visuomet atsiras. vos nedaviau jam i snuki, prisimines ta vasara. bepigu uzsiimti gerais darbais, kai pats turi ka i burna isideti ir vaikam paduoti, kitu atveju...

Ne kiekvienam duota prasyti paramos.
Man teko paramos prasyt ne karta ir kartais net ne itin rimtiems tikslas, kazkaip keista, bet duoda tie verslininkai, net nemate - tieiog telefonu paskambinus ar el. pastu rasant. Kazkas tokio tame yra, tiesiog vieniems labai sekas, o kitiems - ne.
Man ismaldos prasyti - sekas...

Į viršų

Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-08-29 21:49 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Tai siulau judviem kooperuotis projektu rasyme ir remimo ieskojime :) Butu puikus duetas ;) neieskokite skirtingumu, o ieskokite salycio tasku ;)

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-08-29 21:53 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Tuo labiau, kad, atrodo, abu turi daug patirties toje srityje...

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-08-29 22:00 
Penktuke rašė:
Tuo labiau, kad, atrodo, abu turi daug patirties toje srityje...

Bet skirtingus poziurius...
Kas is anksto yra nusistate, kad socialiniai darbuotojai - valdininkai, tie niekad nepamatys atjautos ir supratimo, tie niekad neras pagalbos ir paramos...nes jie atsinesa slogia nuotaika...
Pozityvumas ir noras bendradarbiauti, visuomet duoda geru rezultatu :wink:

Į viršų

Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-08-29 22:02 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Bet toks jau jusu darbas, kad nepaisant slogios kliento nuotaikos, privalote ji isleisti su sypsena ...

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-08-29 22:54 
Penktuke rašė:
Bet toks jau jusu darbas, kad nepaisant slogios kliento nuotaikos, privalote ji isleisti su sypsena ...

Priesingai, negalime sypsotis :roll:
Jei labai daug sypsais, tie zmogeliai ima priekaistauti, kad ju nesuprantame, kad "va jums linksma, jus laimingos, o mes..." ir pan. Gink dieve, negalima ju ponais pavadint, iskolios...
Taip, toks musu darbas, turi laviruoti, tarp etikos, blogos klientu, o kartais ir paciu ne kokios nuotaikos ir kitokiu dalyku...o algeles, tai juk vos 650 i rankas - greit ir musu soc. darbuotojai eis pasalpu prasyt...

Į viršų

Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-08-29 22:59 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Nesakyk, Edita, as irgi valstybes tarnyboje, ir oi kokiu irzliu klientu ateina! Bet labai smagu, kai iseidamas pasako: na, pasikarsciavau, atleiskit...

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-08-29 23:07 
Penktuke rašė:
Nesakyk, Edita, as irgi valstybes tarnyboje, ir oi kokiu irzliu klientu ateina! Bet labai smagu, kai iseidamas pasako: na, pasikarsciavau, atleiskit...

Nezinau ar pas tave valstybes tarnyboje ateina isalke pasalpu prasyt, bet tie, kam negera, ne itin megsta, kai mes juos ponais vadinam, ar sypsomes i ju subjurusia nuotaika...jiems nepaaiskinsi, kad eile todel, kad savivaldybe neskirai etatu, o paraiskos forma 5 lapai, tad seni zmones ja pildo 15-20 min...
Darbo specifika ir valstybes tarnyboje skirtinga :wink:
Palinkeciau nors vienam savivaldybes darbuotojui nors porai dienu padirbeti tokiu klientu priemime :roll:

Į viršų

Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 195 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: