forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2019-11-13 07:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 272 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-23 20:54 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Å iandien papuoÅ¡iau TRIS eglutes: dvi lauke prie namo, vienÄ… viduje. Lauke vienÄ… apkabinau elektrinÄ—mis girliandomis, tai kai sutemo kelis kartus vaikÅ¡Ä?iojau ir gÄ—rÄ—jausi. Ir iÅ¡ arti ir iÅ¡ toli, ir pro namo langÄ…. Gražu... Be to dar dviejuose languose pasikabinau Å¡vieÄ?ianÄ?ius abrozdÄ—lius. Irgi gražu.
Taip kad Å¡iais metais, kaip niekada anksÄ?iau, gerai pasiruoÅ¡iau Å¡ventÄ—ms. Smagu...

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-26 10:48 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

Kaip norÄ—Ä?iau turÄ—ti savo kiemÄ…. :roll:

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-26 23:15 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Ateikite, mudu su Odiseja turime atliekamo ploto

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-27 00:07 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

[img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif kada nors

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-28 09:30 
Atsijungęs
PAŽIBA
Vartotojo avataras

najau tik kupra:))
Kaime dabar kas netingi, negeria, ir turi proto - gyvena labai neblogai..

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-28 11:18 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

Ne visi, ne visi...Dirbu su ukininikais, zhinau, ka sakau...

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-28 11:28 
Atsijungęs
PAŽIBA
Vartotojo avataras

Aisku ne visi, bet tendencijos neblogos, klasiokas ukininkauja, tai apsviecia vis mane..

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-28 12:33 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Ir as turiu giminaiciu ukininku, vienas siemet konstatavo, kad ukis pelno neatnese, dziaugesi, kad neliko skolingas, bet pelna nunese sausra

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-28 12:59 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Mielos damos, ivertinkite tai, kad zemaitukas visada orientuojasi i sau artimiausia aplinka ir visai nesusimasto apie tai kas yra siek tiek toleliau. Siuo atveju omenyje turiu zmoniu amziu. Taip, kazkur 30meciai gal ir gali kazka pasiekti, nes turi maksimuma jegu, energijos, nuovokos ir kt. Bet pazvelgus i 50meti jis ko gero pamatytu jau kiek kitokius rezultatus.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-28 13:41 
Atsijungęs
PAŽIBA
Vartotojo avataras

Aciu uz eilini komplimenta apie mano mastyma:)
Susiduriu su zemes ukiu manau daugybe kartu artimiau nei tamsta, fonRokai, ir drasiai teigiu - yra ryskus poslinkiai i gerejimo puse. Bet zinoma, reikia negerti, netingeti ir neniurneti, o dirbti ir ieskoti budu save pritaikyti. nebera ne vienoj sakoj zemesniu uz savikaina supirkimo kainu, nebent tam tikrais isimtiniais laikotarpiais. o sausros, liutys - cia Dievulio valia, tam kuriamos draudimo, kompensavimo sistemos.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-28 14:37 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

Supirkimo kainos yra juokingos, ta tikrai galiu pasakyt. O kad ukininkai dar ishsilaiko, tai tik del to, kad gauna ishmokas ish ES. Bet jei zhmogus neturi nieko uzhstatyti bankui, tai ir tas ishmokas matys, kaip savo ausis. taigi, gera gyventi tik stambiems ukininkams. Vidutiniai ir smulkus ukininkai yra pasmerkti letai mirchiai. Kaip ir smulkus verslas, beje...

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-28 14:58 
Atsijungęs
PAŽIBA
Vartotojo avataras

Sutinku tik su tuo, kad isties ir pats matau problema ukininkams su pradiniu kapitalu. taciau yra gi kazkokios kredito unijos, bankai galu gale ir pan.
Nezinau tiksliai pieno savikainos, grudu, bet matau kaip gyvena ukininkai-pienininkai ar ghrudininkai. O del mesos supirkimo kainu galiu pasakyti kad jau keletas metu ji tikrai superkama aukstesne nei savikaina kaina, ir tendencijos matyti tik i gerejima ukininku labui..

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-29 10:37 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

Ka reishkia "aukshtesne, nei savikaina"? Zhmogus augina gyvuli ir turi ji parduoti aukshtesne, nei savikaina, kaina, nes jis turi tureti pelna. Bet, kiek zhinau, tos supirkimo kainos yra labai nevienodos - smulkiems ukininkams moka grashius, o stambus ukiai gauna pakankamai padoriai. Pavyzdzhiui, chia kaimynysteje yra bendrove, kuri labai neblogai gauna uzh litra pieno- net 40 ct! Smulkiam ukininkui moka ~26 ct.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-29 10:41 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

taip ir yra Smilguca :wink:

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-29 10:41 
Atsijungęs
PAŽIBA
Vartotojo avataras

Tai as ir dziaugiuosi kad aukstesne nei savikaina, be abejo jie butinai turi gaut pelno.
O kad salygos nevienodos - nu tai tokie rinkos desniai.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-23 23:08 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Nu ir privertė per vieną naktį sniego. Vos ne iki kelių. Ryte vos išvažiavome su žmona į darbą. Po darbo vos ne dvi valandas kasiau iš kiemo sniegą. Džiaugiasi širdis: sportas sveikata.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-28 13:57 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

sniegÄ… kasti norÄ—Ä?iau. Matyt teks iÅ¡tvert be savo namo. Mano antroji pusÄ— visai nestatybininkas. :(

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-28 18:04 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Jonas P. rašė:
Po darbo vos ne dvi valandas kasiau iš kiemo sniegą. Džiaugiasi širdis: sportas sveikata.

Cia truputi i tema, megstantiems kasti sniega... [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif

Sniego Kasėjo Dienoraštis

Gruodžio 8 18 val.
Pradėjo snigti, pirmas sniegas ši sezoną. Aš su savo žmona, išsinėšėm kokteilius į lauką ir atsisėde prie lango ilgai žiurėjom į sniega krentati iš dangaus, didelėm snaigėm, kaip iš rojaus vaizdas. Taip romatiška, mes pasijautėm, lyg butume tik ką apsivedę. Aš myliu sniega.

Gruodžio 9
AtsikÄ—le, pamatÄ—m kad sniegas padengÄ— visa kraÅ¡tovaizdį. Koks nuostabus vaizdas. Ar yra įmanoma, kad bÅ«tu gražesne vieta VISAM PASAULÄ® ! Geriausia mano įdÄ—ja gyvenime buvo, kad mes Ä?ia atsikraustitume. Kasiau sniegÄ… Å¡iandien pirmÄ… kartÄ…, ir pasijauÄ?iau kaip vaikystÄ—j. Nukasiau savo įvažiavimÄ…, ir gretimus takelius. Po pietų, pravažiavo sniega valanti maÅ¡ina ir užverte takelius ir mano įvažiavima sniegu. Ech, reikÄ—s dar karteli nukasti. Koks nuostabus yra gyvenimas.

Gruodžio 12
Saulė ištirpdė visa mūsu nuostabu sniegęlį. Koks nusivylimas . Mano kaimynas sakė, kad tikrai dar pasnigs ir mes turėsim baltas Kaląlėdas. Be sniego, per Kalėdas būtu nesamonė. Jonas, mano kaimynas, sakė kad bus tiek sniego iki žiemos galo, kad aš nebenorėsiu žiurėti į tą sniegą. Bet tas tikrai yra neįmanoma. Jonas yra toks geras vyras, aš džiaugiuosi kad jis yra mano kaimynas.

Gruodžio 14
Prisnigo 20 cm!! AtÅ¡alo iki minus 15. Å altukas padaro sniegÄ… tokį gražu, jis visas blizga. VÄ—jukas pakiles labai mane atÅ¡aldÄ—, bet aÅ¡ suÅ¡ilau bekasdamas sniegÄ…. Vat Ä?ia tai gyvenimas. Sniego valymo maÅ¡ina vel pravažiavo ir užkasÄ— mano įvažiavimÄ…. Negalvojau, kad reikes tiek daug tÄ… sniegÄ… valyti, bet nieko, sportas niekam nepakenkÄ—.

Gruodžio 15
PranÄ—Å¡Ä—, kad prisnigs iki puses metro. Pardaviau savo mikroautobusiuka ir nusipirkau džipÄ… 4x4. Nupirkau žmonai naujas sniego padangas, ir du kastuvus sniegÄ… valyti. Prisipirkau daug maisto. Žmona nori, kad nusipirkÄ?iau krosnį, jeigu elektra dingtu. Tai kvailoka, negi mes sibire gyvenam.

Gruodžio 16
Ledinė vėtra šiandien. Apsivožiau ant šiknos bepildamas druskos ant įvažiavimo. Žmona žvengė pusę valandos. Aš galvoju, kad tai buvo labai negražu iš jos pusės.

Gruodžio 17
Vis dar minusinÄ— temperatura. Keliai per daug slidus, kad kur nors važiuoti butu galima. Elektra dingo jau kokios 5 valandas. Susirinkom visas kaldras, kad butu Å¡ilta. NÄ—ra kÄ… veikti, tik žiurÄ—ti i jÄ…, iir bandyti jos nenervuoti. Gal ir reikÄ—jo nusipirkti tÄ… krosnį, bet aÅ¡ to jai nesakysiu. Kaip aÅ¡ nekenÄ?iu, kai jinai buna teisi. Nesitiki, kad baigiu suÅ¡alti savo miegamajam.

Gruodžio 20
Atsirado elektra, bet prikrito to šlamšto dar 35 cm. Vėl tas kasimas. Užėmė visą dieną. Sušikta, sniego valymo mašina pravažiavo 2 kartus. Bandžiau susirasti kaimynu vaiką, kad nukastu sniega, bet sakė, kad jie žaidžia hokėju. Aš galvoju, kad jie meluoja.Paskambinau į vieninteles buitines prekes, paklausti ar jie neturi sniego valymo mašinos, sakė, kad visos išparduotos, ir kad gaus tik Kova. Aš galvoju, kad jie meluoja. Jonas sakė, kad man reikia nukasti sniegą, nes kitu atveju, miestelis tą padaris, ir paskui atsius man saskaitą. Aš galvoju, kad jis meluoja.

Gruodžio 22
Jonas buvo teisus apie baltas KalÄ—das, nes prikrito dar 30 cm to balto Å¡udo, greiÄ?iausiai neiÅ¡tirps iki RugpjuÄ?io. UžėmÄ— 45 minutes apsirenkti, kad galÄ—Ä?iau eiti nukasti to Å¡lamÅ¡to, bet užsimaniau myžti. Kol nusirengiau, iÅ¡simyžau, ir vel apsirengiau, buvau per daug pavarges eiti kasti. Bandžiau pasamdyti JonÄ…, kad jisai nukastu, nes jis turi tÄ… geldÄ… užsidÄ—jas ant savo visureigio, bet jis pasakÄ—, kad yra per daug užsiÄ—mes. Galvoju, kad svolaÄ?ius meluoja.

Gruodžio 23
Prisnigo tik 5 cm Å¡iandien. Ir atÅ¡ilo iki minus 10. Žmona nori, kad aÅ¡ eiÄ?iau papouÅ¡ti lauke namus KalÄ—dom. VobÅ¡Ä— nukvaiÅ¡o. DÄ—l ko jinai to man negalÄ—jo pasakyti prieÅ¡ mÄ—nesį. SakÄ— kad ji minÄ—jo prieÅ¡ mÄ—nesi, bet aÅ¡ galvoju kad ji meluoja.

Gruodžio 24
15 cm. Kai pravažiavo sniego valymo maÅ¡ina suspaudÄ— taip sniegÄ…, kad aÅ¡ sulaužiau kastuva. Vienu metu galvojau, kad gavau Å¡irdies smÅ«gį. Jeigu aÅ¡ pagausiu tÄ… sniego valymo maÅ¡inistÄ… aÅ¡ jį nutempsiu per sniegÄ… už jo kiauÅ¡inių. Žinau, kad pideras laukia už kampo pasisplÄ—pes ir žiuri kada aÅ¡ baigsiu kasti sniegÄ…, ir tada pravaro varydamas ant kokiu 160 km/h, kad stipriau užverstu man sniegÄ… ant ivažiavimo. SuÄ?ka. Žmona norÄ—jo, kad aÅ¡ su ja eiÄ?iau padainuoti KalÄ—diniu daineliu, bet aÅ¡ laukiau kol tas maÅ¡inistas pasirodis.

Gruodžio 25
Su Å ventom KalÄ—dom! Užverte dar 30 cm !@#$@!^%$^ sniego. Vien mintis, kad reikÄ—s eiti valyti tÄ… sniegÄ…, kraujÄ… taip užkaitinÄ…. Blyn kaip nekenÄ?iu suÅ¡ikto sniego. Vakare atÄ—jo sniego valymo maÅ¡inistas, ir papraÅ¡Ä— donuoti pinigu. Sulaužiau kita kastuva trenkdamas jam per galvÄ…. Žmona sako, kad turiu bloga charakterį. AÅ¡ galvoju, kad jinai turi dauniÅ¡kÄ… snukį. Jeigu, ji mane privers žiurÄ—ti dar vienÄ… KalÄ—dinį filma aÅ¡ stopudovai jÄ… užmuÅ¡iu.

Gruodžio 26
VÄ—l prisnigo. Kokio velnio mes Ä?ia kraustÄ—mes. Tai buvo tik JOS idÄ—ja. Mane jinai žiauriai nervuoja.

Gruodžio 27
Temperatura nukrito iki - 30 C. Užšalo vamzdžiai.

Gruodžio 28
Pakilo temperatura iki minus 50. Vėl prisnigo. ŽIURKĖ baigia mane užknisti!!!!

Gruodžio 29
Dar 25 cm. Jonas sakė, kad reikia nuvalyti stogą, nes įluš. Pats durniausias dalykas kuri teko girdėti. Ką, jis galvoja, kad esu visiškas negeras.

Gruodžio 30
Įlužo stogas. Sniego valymo mašinistas padave mane į teismą, ir nori prisiteisti visus mano pinigus. Žmona išvažiavo pas uošvenę. Pranešė, dar 20 cm.

Gruodžio 31
Padegiau kas liko iš namo. Hehe, nebereikės kasti sniego.

Sausio 8
JauÄ?iuosi puikiai. Labai pamilau tas baltas tabletytes kurias jie man duoda. DÄ—l ko jie pririÅ¡o mane prie lovos?

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-31 23:54 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Iš juoko primyžau į kelnes. Žmona nebepriima į lovą. Teks eiti miegoti pas šunį. Šuo šunį, šuo šunį- šuns uodega vikst.
Sugriuvo gyvenimas.
AČIŪ, Gemini.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-31 23:55 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

P.S. Einu kasti sniego.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 272 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: