forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2019-09-16 08:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Vladimir
StandartinėParašytas: 2011-07-17 22:33 
Atsijungęs
AUGANTIS

GAL KAM IŠ TT PARTIJOS NARUIU BUVO IŠKELTOS BAUDŽAMOS BYLOS DEL KOMENTARU DEL IŠKRIPELIU NUO 2009 METU,KOMEMTARU-TADA BUVO BANGA PASIPIKTINIMO DEL EITINIU VILNIUJE-MAN UŽVEDE,DEL KOMENTARU ,,KAUNO DIENOJE,,-KUR DEMOKRATIJA ,ŽODŽIO LAISVE LIETUVOJE?

Raportuoti apie šį pranešimą
Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Vladimir
StandartinėParašytas: 2011-07-20 16:07 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

Cha. Negi baudžiamą? Už komentarus? Vargšelis... Bet nėr to blogo... Tuomet tau šansas Moskvičiovai, būti patumpdytam,nors ir kaip tai ironiška, gaidžių kameron, sužinotum, kaip sakant diskurso objektą iš vidaus. Nelinkiu aš tau to, žinoma. Bet pats faktas, kad tave tampo už internetinius komentus,tik rodo tamstos ypatingą protinę galią.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2011-07-21 21:31 
[quote="Kilgoras Trautas"]Cha. Negi baudžiamą? Už komentarus? Vargšelis... Bet nėr to blogo... Tuomet tau šansas Moskvičiovai, būti patumpdytam,nors ir kaip tai ironiška, gaidžių kameron, sužinotum, kaip sakant diskurso objektą iš vidaus. Nelinkiu aš tau to, žinoma. Bet pats faktas, kad tave tampo už internetinius komentus,tik rodo tamstos ypatingą protinę galią.[/quote]
asilas tu ir tiek...

Į viršų

Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2011-07-25 16:23 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Kaip gyveni, Kilgorai? Seniai nebendravome... :D

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2011-07-26 11:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Na, Kilgoras kaip visada savo stiliuje - svarbiausia pakriokti kad ir maziausia proga... :)

Kas del Vladimiro ir tokio pobudzio bylu, tai as asmeniskai, neturedamas konkrecios informacijos, susilaikyciau nuo bet kokiu vertinimu sia tema. Idemiai stebiu situacija su analogiskomis bylomis, aprasomomis laikas nuo laiko Delfyje, ir mano nuomone apie sias bylas - teisinis farsas. Buvo vienas kitas atvejis, kai is tiesu galima buvo bausti pagal atitinkamus straipsnius, bet dauguma aprasytu atveju - visiskas absurdas blaivia galva ziurint. Pavyzdziui, paskutiniu aprasytu atveju "ekspertas" sugebejo iziureti konteksta is VIENO SAKINIO (koks gali buti kontekstas viename sakinyje?), ir padare dideli kriminala is pasiulymo issiusti kai kuriuos zmones i Grenlandija (cia darosi idomu, kodel niekas nebaudzia siulytoju issiusti paksistus ir darbiecius i Sibira? O kas del Grenlandijos pacios, tai jai artimiausioje ateityje zadama naujuju naftos magnatu, pakeisianciu arabus, vaidmuo, nes jos teritorijoje atrasti ypatingai dideli naftos ir duju telkiniai)...

Kazkada as pats, rasydamas zinutes, naudojau pravardes Trumpas, Nusipelnes, Pypke, Abonentas, Senelis, Suvirintojas ir pan. Dabar jau darosi akivaizdu, kad buvau teisus - siame musu durniu laive gali nubausti net uz tai, ka kiti gali pagalvoti (jau buvo teisminiu precedentu)...

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2011-07-26 14:04 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

Na aš pasakiau,ką pasakiau, o ne tai ką pagalvojo gerb. Moulderis, ar juolab "Svečias", kurio argumentas tipo "сам дурак' gal yra svarus smėlio dėžėje, bet ne politiniame forume. Bandysiu dar kartą visiems turintiems teksto suvokimo problemų pakartoti labiau artikuliuotai:
    Koks tikslas lodytis internete su tais alternatyviai gamtos apdovanotaisiais? Gal jūs manote, kad toks Simonko,perskaitęs jūsų opusą, sugrįš į doros kelią, pravirks graudžiom ašarom ir tik karšta maldą ji nuramins. Vargu bau, vargu bau. Labiau tikėtina, kad anas tryna rankas iš džiaugsmo, kopipeistina tekstą ir siunčia į prokuratūrą beigi į įvairius tolerastiškus rėmimo fondus, kaip pavyzdį kad lietuviai aplamai, o Moskvičiovas konkrečiai juos vargšelius engia, dusina,tiesiog gyvent neduoda. Karočė,kaip sako jankiai it's just business nothing personal.
    Antra, jei jau taip niežti juos iškeikt viešai, tai reiktų pasirūpinti elementariomis saugumo priemonėmis, kaip antai vaikščiot per proxy serverius ar pan.
    Ir trečia, mano IMHO, mūsų krašto teisėsauga nužingsniavo kažkokiu kreivu keliu persekiodama ir kriminalizuodama nepolitkorektiškumą. Čia yra labiau senosios Europos fintas, prie ko tai gali privesti matom pas Norgus,o pvz Amerikoje žodžio laisvė yra aukščiau nei politkorektiškumas, ir niekas jokių bylų dėl nuomonės reiškimo tinkle nekelia.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2011-07-26 14:21 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

Figa_Ro rašė:
Kaip gyveni, Kilgorai? Seniai nebendravome... :D

Kaip ten Wilnijoj sakoma: Všistko v požontku jaice pše dupy. Krc, viskas tvarkoj, dėkui už rūpestį mano kuklia persona.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2011-07-26 15:21 
[quote="Moulder"]Na, Kilgoras kaip visada savo stiliuje - svarbiausia pakriokti kad ir maziausia proga... :)

Kas del Vladimiro ir tokio pobudzio bylu, tai as asmeniskai, neturedamas konkrecios informacijos, susilaikyciau nuo bet kokiu vertinimu sia tema. Idemiai stebiu situacija su analogiskomis bylomis, aprasomomis laikas nuo laiko Delfyje, ir mano nuomone apie sias bylas - teisinis farsas. Buvo vienas kitas atvejis, kai is tiesu galima buvo bausti pagal atitinkamus straipsnius, bet dauguma aprasytu atveju - visiskas absurdas blaivia galva ziurint. Pavyzdziui, paskutiniu aprasytu atveju "ekspertas" sugebejo iziureti konteksta is VIENO SAKINIO (koks gali buti kontekstas viename sakinyje?), ir padare dideli kriminala is pasiulymo issiusti kai kuriuos zmones i Grenlandija (cia darosi idomu, kodel niekas nebaudzia siulytoju issiusti paksistus ir darbiecius i Sibira? O kas del Grenlandijos pacios, tai jai artimiausioje ateityje zadama naujuju naftos magnatu, pakeisianciu arabus, vaidmuo, nes jos teritorijoje atrasti ypatingai dideli naftos ir duju telkiniai)...

Kazkada as pats, rasydamas zinutes, naudojau pravardes Trumpas, Nusipelnes, Pypke, Abonentas, Senelis, Suvirintojas ir pan. Dabar jau darosi akivaizdu, kad buvau teisus - siame musu durniu laive gali nubausti net uz tai, ka kiti gali pagalvoti (jau buvo teisminiu precedentu)...[/quote]Aš -Vladimir Moskvičiov TT partijos narys -kandidataves į KAUNO SAVIVALDOS RINKIMUS 2007- IR TAIP PAT DALYVAVAU IR 2011 METAIS ir esu KAUNO REGIONO GELEŽINKELIU STOČIU SKYRIAUS NEPRIKLAUSOMOS JUNGTINES PROFESINES SAJUNGOS PIRMININKAS,kuris visai neseniai dalyvaves mitinge Vilniuje prieš Lietuvos žmoniu skurdinimą-dabar ir esu kaltinamas ,nes iškele baudžiamoja byla po tokiu numeriu 01-2-00006-10 už paprasta mano komentara,, KAUNO DIENOJE,,,kad išsakiau savo mintys prieš eitines tu ,,keistu ir manau labai ligotu žmoniu,,Vilniuje dar 2009 metais liepos 7 diena -manau -KERŠTAS -už tą veikla ,kuria aš asmeniškai užsijimu šalyje,juk visi tą matete per TV ir visi tai mano veiklai turbut pritariate mano mieli partiečiai-tik vieni tyli ,o kiti mano tipo žmones nekados nepraeis - NEKADA,kai yra taip skriaudžiami paprasti LIETUVOS ŽMONES-NEUŽILGO SUSITIKSIME SASKRYDIJE-VARNIOSE,NES VISADA TEN VAŽIOJU SU ŠEIMA-TEN MES ESAME JEGA,KURIOS TAIP ŠIANDIEN BIJO DABARTINE VALDŽIA IR DARO VISKA ,KAD SUNAIKINTI TOKIUS ,KAIP AŠ ASMENIŠKAI-VLADIMIR MOSKVIČIOV IŠ KAUNO- BUVES KARYS -DARBININKAS IR TEVAS....

Į viršų

Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2011-07-27 12:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Kol nezinau ka prirasei, tol negaliu nieko konkretaus patarti. Tikiuosi, neraginai su kuo nors fiziskai susidoroti ar kitaip smurtauti, o taip pat nuversti teiseta Lietuvos valdzia ar pazeisti salies vientisuma? :)

Bendru atveju, sauksmai, kad cia politinis susidorojimas del politines ar profesines veiklos bus visiskai neperspektyvus. Cia gali buti tik antraeilis gynybos variantas. Siulyciau pasvarstyti apie galimybe pasisamdyti gera advokata, taip pat galimus kitus veiklos budus, pavyzdziui, per ziniasklaida ir viesuma. Jei is tiesu uzvaziuota tik del to, kad kazkas nori pasideti eiline varnele del "issprestos bylos" kaip daugumoje Delfio aprasytu bylu atveju, tai byla tavo atveju butu perspektyvi...

Beje, as asmeniskai tau pavydziu del atsiverusiu politiniu perspektyvu ir galimybiu... :-D

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
StandartinėParašytas: 2011-07-28 10:55 
[quote="Moulder"]Kol nezinau ka prirasei, tol negaliu nieko konkretaus patarti. Tikiuosi, neraginai su kuo nors fiziskai susidoroti ar kitaip smurtauti, o taip pat nuversti teiseta Lietuvos valdzia ar pazeisti salies vientisuma? :)

Bendru atveju, sauksmai, kad cia politinis susidorojimas del politines ar profesines veiklos bus visiskai neperspektyvus. Cia gali buti tik antraeilis gynybos variantas. Siulyciau pasvarstyti apie galimybe pasisamdyti gera advokata, taip pat galimus kitus veiklos budus, pavyzdziui, per ziniasklaida ir viesuma. Jei is tiesu uzvaziuota tik del to, kad kazkas nori pasideti eiline varnele del "issprestos bylos" kaip daugumoje Delfio aprasytu bylu atveju, tai byla tavo atveju butu perspektyvi...

Beje, as asmeniskai tau pavydziu del atsiverusiu politiniu perspektyvu ir galimybiu... :-D[/quote]
LABAI AČIU, JUMS GERBEMAS,BET VALSTYBINI ADVOKATE MAN JAU SKYRE IR JINAI NEMATO JOKIO KRIMINALO IŠSAKANT MANO MINTYS KOMENTARE-KOKIOJE MES LIETUVOJE TIK MES GYVENAME ,JEI NEGALI IŠSAKYTI SAVO TIKTAI NUOMUONE APIE TUOS LIGOTUS ŽMONES,KURIE TAIP IŽULIAI LENDA Į VISUOMENE,O KĄ REIŠKIA JU MANIFESTAS?

Į viršų

Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 15 svečių

Jūs galite kurti naujas temas šiame forume
Jūs galite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume