forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2019-11-12 22:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 100 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-08-29 20:47 
Nepalaikykit manes ispuikusiu ..:)

Esu naujokas, buvau maloniai ir draugiskai pasitiktas
senu geru forumo gyventoju. Fon Rokas labai graziai pasiule
prisistatyti sioje temoje , o ir man paciam parupo susipazinti su galimais
pasnekovais ....

Taigi emiau vartyti sia tema ....na pradzioje smagu ...pasiskaiciau
jau ir pats susiruosiau prisistatyti ... alia gi ziuri i pabaiga tai rasoma bilenkas ;) . Na paziurejau cia kazkas kazka paragino pravalyti , kazkas parase pastaba nesiukslinti kur papuole... Palukiau 3 dienas
na ir ziuriu kad ner kolkas prasmes cia savo CV rasyti
( as cia tikrai draugiskai ...siaip saunuoliai visi cia jus) . Manau kad ir kiti naujokai pamasto panasiai. ;)

Na gerai ...temos temomis, bet jau
rasiau kad ruosiuos prisistatyti tai it prisistatysiu trumpai.

Amzius 41 metai
Gyvenu Vilniuje mazdaug 25 metus
Gymiau kaime Sirvintu rajone ( kaip gerai kad ne mieste
Nuo 5iu metu gyvenau Sirvintose.
Mokiaus Vilniaus statybos technikume po baigimo
sov. armija tada VIS-iukai.
Dar nebaiges VIS-iuku isidarbinau skaiciavimo centre
ir emiau darytis programuotoju ir pasidariau.
Daugiausia atlyginimu gavau kaip programuotojas. ( kokius 18 metu
Dabar beveik neprogramuoju bet darbas prie kompu .

Pats smarkiausias mano uzklasinis uzsiemimas ( jau ne pirmi metai)
tai domejimasis vaiku ugdymu (neatsiejant nuo saviugdos )
Tai kas man rupi sudeliota mano priziurimam tinklapyje
www.ateitiesmokykla.lt

Kodel toks "posukis" ... pats stebiuosi
Sirdis taip pasake ... na gal dar genai veikia - tevai mokytojai
senelis smetoninis mokytojas.

Na ka cia dar ...zodiako zenklas Dvynys - man labai patinka
Tik as i Paksa laabai nepanasus (as ne vien apie isore )

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-03 14:54 
Paveikslėlis Sveiki visi visi visi :!: :!: :!:

Per didziausia varga susiradau si foruma. Apsidziaugiau, kad pagaliau ir man pasiseke... :D :D :D . Gyvenu Aukstaitijoje. Dirbu mokykloje. :D

Darbas susijes su svietimu, kultura.......Daug skaitau, megstu bendrauti, esu lyriskos sielos zmogus.
Jus visi visi labai nuostabus... Be jusu butu liudna...

Paskutinį kartą redagavo Ema 2005-06-21 14:02. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-05 16:18 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Paveikslėlis Seniai norejau susirasti bendraamziu foruma.Pagaliau pavyko! :wink:
Nepykit,jei is pradziu tik skaitinesiu-reikia kojas apsilti.

Man 42,ese lituaniste,bet ne romantike.Gyvenime esu realiste,vadovaujuosi protu,o ne jausmais(na,bet sirdele minkstute,kaip ir daugumos moteriskiu).Skaiciau,kad realistu cia truksta :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-11 15:38 
Atsijungęs
MEISTRAS
Vartotojo avataras

--->>>Paveikslėlis
Valikone
SVEIKI, MIELIEJI,

Bekaisiodama nosi po forumus,radau toki ir man priimtina.Jei nieko pries,priimkit mano dusele i savo buri.
Esu Alda,man 40+m,darbuojuosi kulturos srityje.Megstu literatura,muzika,humora ir viska,kas grazu! Vertinu draugyste ir nuosirduma. Uz tai,kad suradau Jus,tariu dideli aciu vienam Jusu forumo nariui. Nesupyksiu,jei pataisysit mano klaidas,nes ziniu dar truksta.Aciu!! Paveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-11 20:44 
Doberis
Kaunas, 48 m, vienas kol kas, IT

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-15 13:42 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Paveikslėlis

Labutis, esu Jonson40+.
Anks?iau padalyvaudavu "Bangoje", keliuose frakcijos "Ei, J?s! 40+" mytuose, bet esu buvæs ir j?sø susimatyme "Takiojoje Neryje". M?gstu skanø alø ir ?okti breik?, myliu sport? bei visk?, ?iek tiek - politik?... Esu ?urnalistas su sta?u, bet sugebu ir kai k? kit?. Susumatysim Girionyse?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-18 17:02 
Paveikslėlis
auryte
Sveiki, noriu ir as isilieti i jusu gretas. Paklaidziojau po jusu foruma ir kaskodel iseit nesinori :D Tikiuosi kad priimsit nes pagal amziu kaip ir tinku. Man 40, esu Aurika is Kauno. Truputi dizainuoju reklamos srityje.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-09-20 00:21 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Paveikslėlis
Sveiki!
As pasivadinau cia Filomena, man -40+, siuo metu studijuoju uzsieny, esu humanitare (dvigubas aukstasis su dar trupuciu), dirbau pedagogini ir konsultacini darba. Siuo metu sergu priklausomybe forumams, dabar ypac domiuosiu sveika gyvensena. Mano silpnybe - knygos. Truputi drovi, jautri, jauciuosi nesmagiai, kai reikia save pateikti ar kaip kitaip pasirodyti. Mane turbut gerai charakterizuotu posakis: "Gyveni ir mokaisi".

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Sveiki
StandartinėParašytas: 2004-09-23 09:01 
Paveikslėlis
As Alena, dirbu tarnautoja, gyvenu ?iauliuose, metuku man 40, pliusu kol kas dar nereikia... Pomegiai ?vairus, visu neisvardinsi...

Į viršų

Pranešimo tema: Naujok?
StandartinėParašytas: 2004-09-28 17:31 
Atsijungęs
MAŽYLIS
Vartotojo avataras

Paveikslėlis Sveiki visi, esu naujok?, tik vakar prisiregistravus, nelabai dar suprantu, kaip su Jumis bendrauti, bet bandysiu. Smagu, kad ka?kas pagalvojo ir apie tokius, kuriems jau 40+. Norisi bendrauti susipa?inti, leisti laik? kartu, nes?d?ti tarp keturiø sienø, kai vaikai jau paaugæ ir jiems jau nebe taip reikalinga.
Trumpai prisistatysiu. Gyvenu Vilniuje, dirbu administratore UABe, turiu dvi dukras, su kuriomis puikiai sutariu. Esu V??ys, m?gstu linksmintis, ?okti, b?ti kompanijose, nem?gstu vienatv?s. Prie kompo prieinu tik darbe, o darbe laisvo laiko nedaug, tod?l ne visk? apie Jus dar sp?jau paskaityti, bet pasistengsiu kuo daugiau dalyvauti pokalbiuose :) Ra?ykit man

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-10-08 14:23 
PaveikslėlisIRENA
50 su pliusu :wink:
Kaunas-Petrasiunai
nebaigtas aukstasis
lengvoji pramone
interesai ivairus

Pas jus pakliuvau Ipokrites pakalbinta ir labai dziaugiuos susipazinusi su tokiu sauniu kolektyvu.
Gaila :cry: kad neturiu namuose interneto, bet pagal galimybes dalyvauju realiuose susitikimuose ir esu tuom labai patenkinta. Manau greit vel pasimatysime :wink:

Paveikslėlis

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-10-11 21:37 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Kokia aš baisiai nemandagi - pasijutau cia kaip tarp namiškiu ir pamiršau prisistatyti :roll:
Smilguce
geografin? vieta: Dzūkijos sostin?
amzius: nenumaldomai arteja prie 40
profesija: finansininkÄ— (nors is prigimties humanitar?)
pom?giai: literat?ra, gera muzika (ypac bliuzas), kelion?s Dz?kijos up?mis, kapstymasis sode.
gyvenime da?nai b?nu balta varna.
esu tokia tyli feminist?, bet nebaisi: svarbiausia man- harmonijaPaveikslėlis

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-10-11 21:40 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Paveikslėlis
Dute
Sveikuciai
Esu naujoke.Kolkas nedrasi.Prasau manes labai neskriausti.
Dirbu kulturini darba, gyvenu Pasvalio apylinkese.Man keturiasdesimt su keliais:)
Stengiuosi visada buti linksma.Megstu muzika, knygas, teatrus, nes ir pati dainuoju, groju, vaidinu.
:D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-11-02 18:27 
Paveikslėlis Nike

Labutis visiems :wink: Na ka cia apie save pasakyti :roll: esu 35 m., gyvenu Panevezyje, turiu porele paaugliuku su kuriais kartais tenka pakariauti ir mazyli apie kuri daugiausiai reikia sokineti :wink: Dirbu sekretore (teoriskai),(praktiskai) dazniausiai namu darkytoja Paveikslėlis ......zodiakas-mergele....esu realistiska romantike :wink:
Malonu susipazinti :D

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-11-18 15:13 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Paveikslėlis Doratti
Noriu ir a? prisistatyti.
Esu 36 metø moteri?kut? i? Pakruojo. Dabar dar vadinamo HAV - humoro alaus ir varnø- sostin?. vardas- Edita.
Turiu du paauglius s?nus. Vienam-16, kitam-12 bus gruod?. Ir dar dabartiniu metu turiu papildomai 12 vaikø, nes dirbu samarie?iø vaikø namuose, vyresniaja aukl?toja. Dabartiniu- tai rei?kia, kad dabar tiek vaikø, o ?vairiuose globos namuose dirbu jau 12 metø. Su nedidele, keleriø metø pertrauka.
M?gstu knygas. Tai mano aistra. Jei jau pagavau ir patiko- skaitysiu iki perskaitysiu.
M?gstu vairuoti. Jau keleri metai kai vairuoju ford "fiest?" ir negaliu atsid?iaugti ?iuo malonumu.
Vertinu ir branginu ?eim? t.y. savo vaikus. dar be galo branginu ir vertinu draugus. Mane labai sunku nuvilti, vis bandau teisinti, pateisinti kitus, bet jei jau nusivyliau, mane i?dav?, tai jau lieka visam laikui, nesvarbu k? bedarytø ar kas beatsitiktø.
O?iaragis.
? ldp forum? mane " atviliojo" FR ir man ?ia patinka...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2004-12-13 15:57 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Paveikslėlis Vilmute

Vilma, vandenis. Metukø 30+ . Vyras ir du vaiku?iai :) .Gyvenu ?emaitijoj.? klausim? ,,kur konkre?iai?'', atsakau: ,,namuose'' ;)
Did?iausias paskutiniøjø 10 metø atradimas- gyventi yra nuostabu.
Charakteris su polinkiu keistis ? ger?j? pusæ. M?gstu gamt?, ten jau?iusi savimi. Tikiu gyvenimo ?enklais ir ?moniø gerumu.
Tikiuosi, kad ?ia surasiu bendramin?iø ir draugø.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-01-05 11:10 
Versma Paveikslėlis
Sveiki visi!
Esu is miesto, kuris turi santaka, azuolyna, unikalu funikulieriu.Man 40+, esu tarnautoja nepelno siekiancioje imoneje.Vyras, du vaikuciai - vienas 1.85 m, kitas 1.90m ugio :).Megstu bendrauti, keliauti, myliu gamta.
Ypatingas gyvenimo ivykis - Baltijos kelias.
Megstama citata:
"Yra tik viena tikra vertybe - zmogaus rysys su zmogumi".
A.De-Saint Exupery

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-01-17 14:29 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Sampo Paveikslėlis

Sampo rašė:
Tikreusia as papoliau cia :?: Tikios priimsite mane :?: Esu darbininkas statybuose universalus karys. Jai kur parasau su klaidom atsiprasau is anksto nes esu baiges mokykla tik rusiskai.Man sunkeu rasyti Letuviu kalba bet snekieti ir bendrauti gereu.Esu is Mazeikiu, man 43 susejo. nikas SAMPO nors vardas mano Petras. Esu atviras ,nuosirdus ir megstantis bendravima, jiokauti, gereu sakant linksmu plauciu zmogus. :D cia atejau surasti tiksleu savo antra puse, sirdele. Gal as aukstaji moksla nepasekeu bet esu nuosirdus visem.Jai tektu iseiti is sio puslapio tai butu liudna :cry: Pasiulitas puslapis man jiusu narie kuri ir dave si portala. ji sake man kad ras mane o as turiu ja per menesi laikotarpi surasti pagal nika, jos vardas Rasa.Gal ji mato mane nes mano nikas zimus ir ji zino ji gerai.Mielai susitikceu su nareis, bet kartais neiseina kaip noretusi, bet bandysiu kada atvazioti. patinka man viskas kas gera ir dziugu.Malonu susipazinti ir bendrauti cia nors tenka tik vakarais.Rasykite prasau atsiliepsiu visom moterims ir vyrams :!: :D :D :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-03-06 22:59 
Paveikslėlis http://www.ru-forum.com/avatar/moon.jpg Sveikuciai. Atleiskit,kad priverciau jus laukti.Vieni nesusipratimai man cia su tuo forumu.Bet apie taiu nekalbesiu.Esu is Kauno,bet gimiau ir augau Vilkaviskio rajone.Esu suvalkietis iki kaulu smegenu.Baigiau 75m Vilkaviskio Salomejos Neries vidurine.Tuo didziuojuosi,nes poetes vardu tik trys mokyklos Lietuvoje yra pavadintos.Tai Vilniuje ,Kaune ir kaip minejau Vilkaviskyje.Jau zinote,kad pas mane auga trys sunus.Esu isiskyres,ieskau gyvenimo drauges.jei kas nors susdomes mielai prasome.Man tik 48 metai neseniai sukakojo,esu jaunas vaikinas dar.Tuo labjau,kad esu numetes 40 kg svorio.Koncultacijos pas mane siuo klausima,jei kam tai aktualu,yra mokamos, :D Esu elektrikas.jei kam reikia sutaisyti elektra tai prasome kreiptis cia per foruma.Zinoma Kaune.I kitur dar nevazineju.Esu jautrus,be galo svelnus ,aistringas,sako,patrauklus,Nes esu plikas.O plikiai sako,seksualus labai.Nu cia kaip kam gal.pradziia gal tiek,jewi ka nors domina detaliau mano persona,tai klauskite,atsakysiu pagal galimybes.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-04-06 19:10 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Paveikslėlis

Nickas: Liepa
Vardas: AudronÄ—
Amžius, ūgis, svoris: kaip ir Ievos (gal ir daugiau kuo esame panašios?) :D
Tėviškė: Nevėžis (Aukštaitijoje).
DabartinÄ— dislokacija: Vilniuje gyvenu jau 27 metai.
Ženklas: "Undinėlė" (kosmograma - Žuvys, horoskopas - Mergelė)
Charakterio tipas: intuityvus-loginis ekstravertas
Interesai: intuityvūs tipai domisi viskuo iš karto...

Labiau mÄ—gstu dialogÄ…, sunku prisistatyti - jauÄ?iuosi kaip atsakinÄ—janti pamokÄ…... Interneto forumuose plaukioju nuo pat 2002 metų pradžios. PasitaikÄ— dalyvauti forumuose, kur branduolį sudaro +30 dalyviai. Patinka diskusijos. Patinka ir gyvai susitikti su "internautais" (taip vadinu pažįstamus iÅ¡ virtualaus bendravimo). Va, vienas jų ir pakvietÄ— į šį forumÄ….

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 100 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: