forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2019-09-20 23:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 100 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-10-16 16:34 
Atsijungęs
KUKLUS
KUKLUS
Vartotojo avataras

AÅ¡, prisistatantis DIMITRIJUMI.Atvirai pasakius tik dabar sugalvojau Ä?ia "įlisti".Tad apie save.Esu padarytas ROGOVOJUS NIKOLAJUS-DIMITRIJUS.Tai pokario dovana iÅ¡ a/a motinos.Tai patÄ—vio pavardÄ—.Dar papildomai buvau padarytas rusu.Nors esu grynų gryniausias žemaitis/abu tikrieji tÄ—vai žemaiÄ?iai/-kretingiÅ¡kis/iÅ¡ DarbÄ—nų miestelio/.TautybÄ™ gražinaus pats.Mama "pijokavo",tad gyvenimas saldus nebuvo-blaÅ¡kÄ—mÄ—s;tai iÅ¡ DarbÄ—nų į KretingÄ…,tai neÅ¡amÄ—s į KlaipÄ—dÄ…,tai lekiam į JoniÅ¡kį,tai...Vienu žodžiu,gyvenimas nelepino.Ir mokslų didelių nebaigiau-tik KlaipÄ—dos politechnikumÄ….Atvažiavau 70-metais į PlungÄ™ į dirbtinÄ—s odos gamyklos statybas ir.....Dabar man 60-ieji.Esu senelis.Su žmona užauginom dvi dukras ir sÅ«nų.Vyriausioji iÅ¡tekÄ—jusi irgi turi dvi dukras/18 ir 17 m. ir sÅ«nų man anÅ«kai.SÅ«nus šį pavasarį vedÄ—,jau turi dukrelÄ™.Tarp kitko viena anÅ«kÄ— 18m. Simona mÅ«sų PlungÄ—s sÄ…skrydyje Plateliuose buvo iÅ¡rinkta "mis",o sÄ…skrydyje prie Luksto ežero Å¡iemet laimÄ—jo kumpio laikymo varžybas.Kas stebÄ—jo jas tai mano anÅ«kÄ™ ir matÄ—.Na gal jei kÄ… sudominau/esu sulaukÄ™s pastebÄ—jimų,kad mano gyvenimas kaip romanas/,per kokį nors susibÄ—gimÄ…,galima irpaplepÄ—ti.Nes teko matyti ir patirti ir smurto, ir kraujo,ir samagono tvaiko/nors pats sukau Å¡luotÄ…,kad neprisviltų ir turÄ—jau didelių galimybių ragauti ir gerti Å¡io brudo,bet ir po Å¡iai dienai stebiuosi,kad neparagavau nÄ— laÅ¡elio.AÄ?iÅ« dievui,jis apsaugojo mane nuo tos nelaimÄ—s.Taigi-tiek.AtspraÅ¡au,jei mano raÅ¡liava kam nors nusibodo...

Galiu ir liÅ«dnai pajuokauti.Tarybiniais laikais buvau sÄ…junginÄ—s kategorijos tinklinio teisÄ—jas.Per metus turÄ—davau kokias 4-5 iÅ¡vykas į SÄ…jungÄ…/pvz.KijevÄ…,KiÅ¡iniovÄ…,Daugpilį,LeningradÄ…,SverdlovskÄ… ir kt./.IÅ¡važiuoji savaitei-deÅ¡imÄ?iai dienų,gauni vietoje atlyginimÄ…/už darbo dienas,kai bÅ«ni varžybose/+komandiruotpinigiai+už teisÄ—javimÄ…,tai gali ir po parduotuves pavaikÅ¡Ä?ioti ir į kavinÄ™ nueiti.Gaudavau apie 200-300 rub.O tai buvo nemaži pinigai.Palyginimui-kelionÄ— lÄ—ktuvu iÅ¡ Vilniaus į Tbilisį kainavo 42rub.O įdomiausia tai buvo bendravimai,susitikimai.Nematei žmogaus metus kitus,o Ä?ia nuvyksti į eilines varžybas ir pamatai senai bematytÄ… kolegÄ….Ä®domu prisiminti,pasidalyti įspÅ«džiais,sužinoti kÄ… nors naujo.O anekdotų...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-06 00:43 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

PanaÅ¡u, kad laikas lipti ant baÄ?kos.

.Paveikslėlis

Enija. JÅ«ratÄ—.
Na, amžius jau virš 40.
Darbas link tiksliųjų mokslų. PomÄ—giai: visur kaiÅ¡ioju nosį ir bandau viskÄ…, ko nespÄ—jau iki vaikų auginimo. Dar yra daug įdomių dalykų, kuriuos bÅ«tinai iÅ¡bandysiu. Å iuo metu mokinuosi lieti akvarelÄ™ ir raÅ¡yt eilÄ—raÅ¡Ä?ius. Tolimesni planai labai ilgi.

Prieš pusantrų metų atradau forumų žavesį. Iki tol nerašiau.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-29 00:14 
Esu vyras 40+ :? Senbuviai mane tikiuosi prisimena (pries 1,5 metu) buvusi Klaipedieti. Dabar esu Airijoje, Corke. Socialine/materialine puse tikrai gera. Ir nors vietiniu gyventoju(Airiu) morale aukstesnio lygio, visgi turiu pripazinti, kad jie gana pavirsutiniski. Didzioji ju dalis domisi tik alumi ir futbolu. Retas Airis domisi technika ar menu. Vienetai... Man pradirbus 1,5 metu, susidare ispudis, kad cia didelis kaimas.

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-03-09 18:53 
Sveiki gyvi, cia ir vel as! :D Cia ziuriu nedaug kas tera savo CV pateikes, vadinas cia renkasi kieciausi :D
Gerai, surimtekim :) Kiles as is siauliu, gezu krasto:D ten i darzeli ejau, paskui kazkokiais tikslais persikeleme i Plunges rajona. Cia baigiau 10 klasiu, stojau i klp paslaugu ir verslo mokykla. Ten labai "aktyviai" mokiaus, bet kazkode treciam kurse tapau pazangiausias klases mokinys :P (as tikrai ne pagirunas) kas dar.. ai, baigiau mokykla, pradejau dirbt. Buvau ir barmenas, ir pardavejas, ir pardavejas konsultantas, paskui vadybininkas, ir va dabar kovo 13 atvykstu i vilniu (laikykites vilnieciai :D) ir kokios pareigos bus - nzn, gal kosk darbu vadovas.. tai va, savo praeiti apipliotkinau. metas charakteriui :D jau didziuosius pliusus manau issiaiskinot, dar apie mane kolega Petras papasakojo.. Bloguju pusiu neatskleisiu:D tai va, jei kam kas neaisku - klauskit draisiai, kalbet kaip matot labai megstu:) aciu uz demesi;)

Į viršų

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-09 13:52 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS

vardas. Linas
įsivardijimai internete: lp, lpl, linas_rm, linasrim. Žinoma, gali atsitikti, kad taip pasirašytos žinutės bus ne mano, kaip jau atsitiko Jonui P. Bet kol kas to nepastebėjau.

gimęs 1972.06. Vaikystę praleidau Lazdynuose, Vilniuje.

mokslai. 1998 baigiau klasikinės filologijos (lotynų ir senosios graikų kalbų) magistrantūrą Vilniaus Universitete.
užsiėmimas Vertėjas. raštu iš anglų, rusų, lotynų, latvių į lietuvių ir iš lietuvių į rusų.

šeima. Nevedęs, vaikų neturiu.

pažiÅ«ros. maždaug atitiktų tÄ…, kÄ… skelbia Tautos pažangos ar Centro partijos (Centro partija yra Ozolo ne Zuoko pirmininkaujamoji). TurbÅ«t iÅ¡eitų daug paraÅ¡yti. Dar 1987 metais labai norÄ—jau dalyvauti pirmajame mitinge prie A. MickeviÄ?iaus paminklo. Tuomet nepasiryžau nueiti, pabijojau, kad tÄ—vams darbe nebÅ«tų nemalonuimų. Å iaip neabejojau, kad visi dalyviai bus nufilmuoti, o gal paskui ir tardomi. PanaÅ¡iai ir buvo, -- tokie buvo laikai. Tada mokiausi 9-10 klasÄ—je. VÄ—liau teko, su didele viltimi, stebÄ—ti ir dalyvauti 1988 -- 91 metų įvykiuose. Labai tikÄ—jau, kad gali bÅ«ti atkurta SmetoninÄ— Lietuva. AtrodÄ— kaip teisinÄ— valstybÄ—, palyginti su tuometine Tarybų SÄ…junga. Greitai teko nusivilti. Valdžios politikai skelbÄ— tokias idÄ—jas tik, atrodo, tam, kad už juos balsuotų. Gyvenime jų neįgyvendino nÄ— trupuÄ?io. TaÄ?iau kad ir kaip teko nusivilti, vis dÄ—lto tikiu kuriamÄ…ja tautos galia. -- Beje, TvTeis nariu nesu. ÄŒia raÅ¡antys TvTeis nariai tÄ… gal kai kurie ir žino.

pomėgiai. Mokyklos laikais rinkau pašto ženklus. Buvau nemažas radijo mėgėjas. Mėgau skaityti fantastiką.
Mėgstu matematiką. Nesvetimi jokie užsiėmimai, susiję su matematika, jeigu neperdaug vargina protą. Dabartinis mėgstamas užsiėmimas -- garso sintezė. Tam naudojamas kompiuteris. Garso kūrimas tarsi tiesiog iš nieko yra nuostabi ir įkvepianti kūrybos sritis. Dalykas vertas parašyti daugiau, -- vėliau parašysiu.
Prieš porą metų, kol dar nesidomėjau garso sinteze, nemažai laiko skirdavau redaguoti vikipedijai (http://www.en.wikipedia.org, mano puslapis ten: http://www.en.wikipedia.org/wiki/user:LinasLit)

mÄ—gstama muzika. Daugmaž tai, kas mÄ—giama daugumos lietuvių (pavyzdžių galima pasiklausyti pageidavimų koncertuose). IÅ¡ klasikinÄ—s muzikos, nors ir nesu didelis kl. muzikos gerbÄ—jas, vertinu MocartÄ…. Kai noriu atsipalaiduoti, klausausi Å tauso opereÄ?ių muzikos, labiausiai mÄ—gstu lietuviÅ¡kÄ… arba rusiÅ¡kÄ… atlikimo stilių.

mÄ—gstama literatÅ«ra. fantastika, ypaÄ? senesnÄ— (Vernas, Velsas ir daugelis kitų).
===================================================================
Tuo metu, kai prisijungiau prie vikipedijos, lietuviÅ¡koje buvo susidarÄ™s bÅ«relis raÅ¡ytojų, o angliÅ¡koje buvo visiÅ¡kai tuÅ¡Ä?ia. Apie LietuvÄ… raÅ¡Ä— žmonÄ—s iÅ¡ kitur ir dažnai visokius nepatikrintus dalykus. Nors angliÅ¡kai raÅ¡au ne taip ir gerai, apsisprendžiau kiek galiu prisidÄ—ti, kad iÅ¡judÄ—tų iÅ¡ mirties taÅ¡ko. Ir Å¡iandien angliÅ¡koje Wikipedi'joje trÅ«ksta lietuvių, kurie raÅ¡ytų apie LietuvÄ…, bet vienas kitas iÅ¡tikimas lietuviÅ¡koms temoms yra. -- Å iaip nejauÄ?iu didelio noro raÅ¡yti enciklopedijas, bet pamÄ—ginti buvo ne prio Å¡alį. Tuo labiau, kad suderinau malonumÄ… su nauda. Paskutiniu laiku raÅ¡au mažai.

-------------------------------------------

Apie garso sintezavimÄ…. Ä®domiausia, žinoma sintezuot kalbÄ…, bet tam neturiu laiko. Antras pagal įdomumÄ… užsiÄ—mimas daryti muzikÄ…. IÅ¡ pradžių sukuriamas tariamo instrumento garsas, pritaikomas reikiamoms natoms. Jeigu muzikos kÅ«rinys ilgas, žinoma reikalingos visos natos, kokios yra iÅ¡ kelių oktavų. Tada lieka paprastesnÄ— dalis, įraÅ¡yti kÅ«rinio garsų eilÄ—s tvarkÄ…, garsumÄ…, natos nr, trukmÄ™, moduliacijÄ… ir kt. Galima sugroti klaviatÅ«ra ir paskui gautus skaiÄ?ius tik sutvarkyti. Tada reikia paleisti sintezatoriaus programÄ… ir palaukti.

Pavyzdys. Iš ko atsirado Lietuvos radijo šaukiniai. Lietuvos radijo šaukiniai, kuriuos visi žinome, pirmiausia atsirado iš Stasio Šimkaus dainos "eikim, broleliai...". Daina labiau buvo žinoma prieš karą. Kiek žinau, ją atlikdavo Kauno varpai. Tarybiniais metais 4 pirmus dainos taktus ėmė naudotis lietuviškas Laisvės radijas vienai iš kelių garsinių užsklandų. Vėliau jie tas užsklandas "sudžezino". Panaši melodija buvo paimta Lietuvos radijui, kai po 1990 keitėsi šaukiniai. Vėliau ji dar sykį keista ir trumpinta. -- Gal tai ir ne visai tiksli istorija, - kas žino geriau tepataiso. -- O štai koks maždaug turėjo būti pradinis garsas: http://linasrim.puslapiai.lt/dmd/varpu_ ... di1x-3.mp3 Susintezuota mano. P.S. Nesu tikras, kad jums pavyks pasikrauti. Jei kas ne taip , parašykit.

Paskutinį kartą redagavo Dar vienas Linas 2007-06-09 17:53. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: mes apie save
StandartinėParašytas: 2007-10-04 12:24 
Atsijungęs
AUGANTIS

Esu Kauno rusas kuris gime 1954 metais Lietuvoje,mokiausi 20 vidurineje mokykloje Kaune Lenino prospekte, nuo 1969 metu dirbau ir paÅ¡te, ir kariniame dalinyje, iki kariomenes-surinkinejau malÅ«nsparnius Kaune-Fredoje.Tarnavau SSSR kariuomeneje ,turejau netgi dvi Å¡eimas Ukrainoje, teko pabuvoti daug kur savanorių ,kur karÅ¡ta,arba Å¡alta ,kur Å¡audÄ— ,kur ne Å¡audÄ— .Dirbau ir virÄ—ju ,elektriku,gyvulius ganiau kolÅ«kiuose,teko vairuotoju visur pavažineti tolimuose reisuose su tarybinias automobiliais ir užsienetiÅ¡kais vilkikais,bet mažai tada mokÄ—jo.Už reisÄ… į UzbekistanÄ… užmokejo tÅ«kstantį litų nu ir iÅ¡ejau,nes gerbiu save.Atejau pas brolį- geležinkelininka ir iki Å¡iol dirbu ant Å¡ilumvežių.Teko važineti ir keleiviniais WarÅ¡uva-Talinas ir dabar vežioju krovinius ,aiÅ¡ku, maži atlyginimai,todel ikÅ«riau nepriklausomas profesines sajungas kartu su sąžiningais darbininklais ir noriu ,kad mums Lietuvoje,kaip esame ES Å¡alys mokÄ—tų deramÄ… mÅ«sų profesijai tikrÄ… europietiÅ¡kÄ… tarifinį valandinį atlyginimÄ…,kas norite pasižvalgyti mÅ«sų visų Kaune Jungtinių profesinių sajungų rezultatus-kÄ… mes veikiame- praÅ¡ome užeiti į internetinį puslapį-www.tikra.lt.Del tolesnio mano gyvenimo tikslo nusprendžiau ir istojau į TT partijÄ… liberal-demokratų narius ir kad kartu su partija padÄ—ti įveikti tÄ… Å¡alyje klestintį BARDAKA.2007 metais man ,kaip Ukrainos pilietybÄ™ turinÄ?iam Kaune gimusiam žmogui TT partijos liberal-demokratuųnarys Algimantas Mileika Kauno Dainavos skyriaus pirmininkas pasiÅ«lÄ— man sudalyvauti savivaldybÄ—s rinkimuose,nors iÅ¡
karto pasakiau,kad kas mane rinks Å¡iame konservatorių valdomame mieste,kur nelabai myli mÅ«sų rusų tautybÄ—s žmones.Na nieko,nors neiÅ¡Ä—jau į TarybÄ…,bet labai džiaugiuos ,kad mÅ«sų 4 partijos atsovai yra ir bus joje.Su laiku mÅ«sų TT partijos liberal-demokratų narių iÅ¡rinks daug daugiau,nes visi mato, kaip ir kas valdo LietuvÄ… ,ir kas kaip kam maiÅ¡o ateiti į valdžiÄ….Tikiuos, kad ne visi Lietuviai,kai TevynÄ—je yra blogai Å¡iandien gyventi ,pabÄ—gs iÅ¡ jos, o kovos už JÄ…,kaip ir aÅ¡ asmeniÅ¡kai prisidedu dirbdamas TÄ—vynÄ—s labui.Vladimir MoskviÄ?iov-geležinkelininkas iÅ¡ Kauno,kuris labai myli savo TÄ—vynÄ™-LietuvÄ….

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-11-19 21:05 
Atsijungęs
KUKLUS
KUKLUS
Vartotojo avataras

Paveikslėlis ÄŒia pas jus patiko mano jaunystÄ—s muzika. Labai faina
Prisistatymas niekam nieko neduos, gyvenu laaabai gerai Lietuvos pietuose, turiu 2 anūkus, gal to ir pakaktų pradžiai, o dar esu pagal horoskopus mergelė.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-11-22 18:23 
Atsijungęs
LEKTORIUS
Vartotojo avataras

Paveikslėlis Kaip sakÄ— ŽemaitÄ—s herojus Topylis: "Leiskit, ponai, prisistatyt..."
Nors forume jau senokai, bet tik dabar pradrįsau apie save plaÄ?iau ( bet ne per plaÄ?iai)

Esu RamunÄ—, ir Ä?ia, ir gyvenime. Kadangi tÄ—tis labai ilgai rinko man vardÄ…, visur naudoju tik jį.
Man jau Å¡iek tiek daugiau, nei 2x20, bet dÅ«Å¡ioj jauÄ?iuosi 16,8 metukų.
Esu mokytoja. Pradžioje baigiau VPI rusų filologiją, bet gyvenimas pakoregavo, teko vakariniu baigti VDU anglų kalbą. Dirbu mokykloje. Dirbu ne todėl, kad reikia kažkuo užsiimti, o todėl, kad myliu savo darbą Niekada nebijojau pasakyti, kuo esu, nes be mokytojo nebus nei gero ūkininko, nei profesoriaus, nei batsiuvio. Savęs be mokyklos ir mokinių tiesiog neįsivaizduoju. Nors, tiesą pasakius, nieko kito ir nebandžiau.

ApimÄ?ių neraÅ¡ysiu, ne grožio konkursas.

Vienas iš mano hobių- kulinarija.Dar labai mėgstu skaityt ( bet ne meilės romanus ir ne fantastiką), mezgu, neriu. Turiu bjaurią ligą, kuri vadinasi "Kryžiažodžiai" ( tik ne panoraminiai). Mėgstu lietuvišką muziką, patinka Vivaldis, Mocartas, Šubertas.

Kaip jau žinote, namuose turiu katę Musę ir kalę Vestą, kurios yra mano puikios draugės.
Šiaip esu pakankamai daug bendraujanti, turiu daug gerų draugų, bet tik vieną -vienintelę, kuria pasitikiu besąlygiškai.

Domiuosi politika, tik dažnai savo nuomonę pasilaikau sau. O be reikalo, bent jau aš taip manau.

Gal tiek pakaks. Jei kas įdomu, klauskit, atsakysiu

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: *** - Mūsų CV ->> Mes - apie save - ***
StandartinėParašytas: 2009-09-01 22:40 
Atsijungęs
KŪDIKIS
Vartotojo avataras

aš Jurgita, man 23, esu magistrantė, o šiuo metu mokausi ir džiaugiuosi gyvenimu:) :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009-09-02 08:13 
Atsijungęs
PAŽIBA
Vartotojo avataras

Rugsejo 1-osios vakaras, ir jau mokaisi? labai pavyzdinga esi:)))

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009-09-02 16:16 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

Tai ir sveikinam su mokslo metų pradžia :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009-09-21 14:39 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

Ir as prisidedu prie sveikinimu :) nors ir per velai truputuka :) neturejau galimybes anksteliau pasveikinti nes beveik menesiuka praleidau kaimuose :) buvau atsirybojus nuo interneto :D pasiilgau visu labai :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009-10-08 21:43 
Atsijungęs
MAŽYLIS

Sveiki. Esu Jovita is Klaipedos.
Be interneto narsymo dar dirbu mokytoja, karts nuo karto pasportuoju, esant progai pafotografuoju ka nors, sudalyvauju kur nors :D
Tai va. Tikiuosi priimsit i savo buri :-D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009-10-08 22:50 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Prašom prašom. Dalyvaukite, būkite aktyvi. :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009-10-08 23:33 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

Teisingai, kad tik daugiau tokiu aktyviu zmogeliuku :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010-07-29 12:01 
Atsijungęs
KŪDIKIS

Sveiki! Atrodo, nauju zmoniu jau keleta metu nebuvo... :shock:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010-07-29 12:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Buvo buvo, bet neberaso apie save. Kazkaip apmire visi, ir gyvu tusu nebedarome... :(

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010-08-06 14:47 
Atsijungęs
KŪDIKIS

Moulder rašė:
Buvo buvo, bet neberaso apie save. Kazkaip apmire visi, ir gyvu tusu nebedarome... :(

Nagi, blogai! :? Reikia aktyvinti! Tuo labiau, kad nariu skaicius tai sparciai auga, o kur veiklos? :D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010-08-06 14:50 
Atsijungęs
KŪDIKIS

Tiesa, jei prisistatyti, tai as, Natalja. Esu is Klaipedos. Dirbu universitete (tiksliau universitetuose, nes 2). Manau, mes daugiau turetume bendrauti ne tik savo skyriaus ar miesto viduje, bet ir su partieciais is visos Lietuvos :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2010-08-09 09:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Na va... Buvom taves aplankyti per saskrydi, bet neberadome, buvai jau isvaziavusi pas vaikus, tai pabendravome siek tiek tik su tavo brangiausiu... :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 100 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: