forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2019-11-20 22:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 57 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Vagis. Ar verta su juo kalbetis?
StandartinėParašytas: 2008-03-03 21:27 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Va, vakar savo diary parasiau Zemaitukui, kad pradesiu senokai mislyta tema, tai siandiena ir pradedu. Siaip tema, sakyciau, psichologine. Bet idomios kiekvieno is jusu nuomones.

Pries bene 20 metu, kai dar Vilniuje venas geriausiu restoranu skaitesi "Lietuva", jame susitikau su savo buvusia pirmaja meile. Ne, ne tam, kad restauruoti kazka sirdyje. Paprasciausiai buvau sostineje ir uzrasu knyguteje turejes "pageltusi" numeri, nutariau jai paskambinti, pasiziureti kaip ji atrodo, pasidalinti mintimis apie nuvinguriavusius savus gyvenimo keliukus.
Tada mudu pasodino prie staliuko kitame sales gale, nei iejimo durys. Pasiememe sampano ir dar kazko - koks gi skirtumas, ka tada ememe. :) Pabendravome, o netrukus prie musu staliuko prisodino du jaunuolius. na jaunesnius nei mes, bet juk tai buvo pries 20 metu, tad ir mes nebuvome seniai... [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif Jaunuoliai man, tiesa sakant, nekele pasitikejimo, nors elgesi pabreztinai mandagiai. Visgi jautesi, kad jiems gyvenime mandagumas nebudingas. Todel, kai Gina man pasiule iseiti parukyti, atsiduriau gan keblioje padetyje: pasiimti diplomata, kuriame buvo ne taip jau mazai pinigu, ar rizikuoti ji palikti. Juk aplink daug zmoniu, kurie dar neisilinksmine, nes siaip jau buvo tik vakaro pradzia, gal 19-ta valanda. Mandrazo jausmas pries senaja drauge, paeme virsu ir as neissidaviau, kad kazko bijau. Isejome. Parukeme. Po to ji panoro surukyti antra is eiles. tad parukeme dar. Ir gryz9ome. Is vyruku tebuvo vienaS. Antrasis kazkur dinges, bet mums atsisedus - akimirksniu atsirado ir jis.... Jie maloniai mus kalbino, sake - va kokia grazi musu kompanija... Gal isgersite su mumis konjako? Vaisiname. Toks ju elgesys man galutinai sukele netikrumo jausma ir aspradariau savo diplomata. Jame nebebuvo nei vieno banknoto.... Na tada buvo rbliai, tad sunku dabar pasakyti kokia suma tada praradau. Sakyciau musu siandieniniais pinigais, pagal perkamaja galia, apie 5000 lt.
Pamates, kad likau ant ledo, kvailai syptelejau ir pasakiau - mielai pasivaisinsime. Isgereme po keleta taureliu vagiu konjako ir netrukus isejome...

Manes daug kas tada, o ir dabar, kai su kuo pakalbu, klausia kodel as nekvieciau milicijos. KodÄ—l nekeliau jokios panikos, o apsimeciau, kad niekas neivyko. Vos ne visi mano oponentai choru sako - reikejo kazka daryti. Bet man tada, o ir dabar atrodo, kad buciau tik antra kart apsikvailines. Juk pinigai jau buvo kazkur nunesti, kazkam perduoti. Ir jokia milicija ar siandienine policija nieko nebeirodytu. Liktum tik dar labiau susierzines savo nervus, o to pasekme butu nuline. O klausti tu vegiu ar ne jus paemete pinigus ar butu protinga? Kokia juu nuomone? Kaip ju elgiates panasiose situacijose?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-03 23:22 
Atsijungęs
KUKLUS
KUKLUS
Vartotojo avataras

Privertei susimąstyti...Pirmiausiai iš paprasto žmogelio pusės:-kam gi tu palikai tą diplomatą ant kėdės,jei žinojai kad ten yra pinigai???Tai man tiesiog absurdiška.Juk tu nepamiršai(kas būtų šiek pateisinama),o kaip sakai,kildamas nuo staliuko ,'tik apie tai ir galvojai...
Jei būtum kreipęsis į teisėsaugos organus?.. Jų pirmas klausimas irgi būtų:Kam gi tu palikai tą diplomatą? Ar paprašei Tų jaunuolių,kad jį prižiūrėtų,pasaugotų(bent jau tavo pasakojime to nėra).Taigi kodėl nepaprašei?Ir galų gale ar iš vis ten buvo pinigų? Taigi,kaip matai ,pareigūnų akyse tu jau pats tampi abejotinos reputacijos.
Dabar tie jaunuoliai:arba jie labai geri psichologai,arba tiesiog profai,suprantantys,kad nieko tu neįrodysi,nebent rastum liudininką,kuris matė(,kuom didžiai abejoju).
Ir pagaliau tu, suaugęs žmogus,biedniem studentam ar šiaip vaikėzams palikai masalą...Kodėl gi nepasinaudoti?..Niekur nesislėpti,o dar ir pavaišinti... Aš stengiuosi nepalikti rankinuko niekur,net šokt einu su juo.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-04 00:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Na matai, Zita. Visu pirma tai tema noreciau rutuliuoti kiek kita linkme. Man paprasciausiai rupi kaip zmones elgiasi dazniau: ar suvokia savo beviltiskuma kazkurioje situacijoje ir ar tada nuleidzia rankas, ar griebiasi ir uz siaudo, kad ir visiskai beprasmisko. Pagaliau man idomu situacija, kaip elgtumemes jei mus apvogtu draugas. Jei butu situacija tokia, kad [kaip zinome, jog nepagautas - ne vagis] tu neturi jokio irodymo, bet esi absoliuciai tikras, kad ta padare JIS [arba JI]. Ir niekas to tikrumo niekada negales paneigti. Paprasciau tariant ar dar verta vagiui pasakyti - TU vagis, jei nuo to niekas nepasikeis. Ar tiesiog be jokiu komentaru nutraukti bet kokius santykius ir nesipiginti dar vienos ar kitos formos pasnekesiais.

p.s. Mano aprasytasis atvejis galejo buti tik paprastas scenarijus temai isiubuoti. Taciau jis buvo tikras ir jei jau tave sudomino aprasyta situacija, galiu keliais zodziais bandyti paaiskinti kiek smulkiau.
Staliukas, prie kurio mes sedejome ir foje, kur mes isejome parukyti, buvo neuzstoti jokiu daiktu. Taip sakant rukeme ir mateme apie 60% stalo. Isejimas rodesi yra tik vienas - pro mumis. Taciau jaunas zmogus esi dar nepakankamai patyres [nors klaidas darome bet kokiame amziuje], tad is anksto nesugebejau ivertinti tokios aplinkybes, kad ten butent prisodinti tokie svajakai, kurie nevarzomai vaiksto ir per padaveju tarnybinius praejimus. [Taip, cia jau mano promachas, nes pats daugelyje Kauno restoranu virtuviu ir kt. tarnybiniu patalpu, savo laiku jauciausi nei kiek ne blogiau nei mano minimi zulikeliai - tikrai jokie ne studentai]. Zodziu promacha padariau, bet dabar ne apie tai...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-04 02:22 
Atsijungęs
KUKLUS
KUKLUS
Vartotojo avataras

Gerai atsakysiu kitaip.AÅ¡ visapusiÅ¡kai,jei ne iÅ¡ karto tai atidžiai stebÄ—dama,jau tikrÄ…ja ta žodžio prasme, jaukindama ir dÄ—dama tam įtariamam draugui masalÄ… ,jį nulinÄ?iuoÄ?iau ir pasakyÄ?iau:-tu -VAGIS.
Man tai buvo tiesiogiai taip nutikę gyvenime.Vieną kartą,kai dirbau Vykdomajame,kiti atvejai irgi labai asmeniški,ir paskutinis dabar neseniai.Taip,aš negaliu nurimti,kai tikrai žinau,kas tai padarė.Griebiuosi už bet ko,bet stengiuosi įrodyti.Ir visais atvejais,man pavyko.Nors kai kas dabar su manim net nebendrauja.
Ar atgausi,tai ką praradai,ar ne nesvarbu,Bet man atrodo,Būtina pasakyti Jam,kad tu žinai,kad tai padarė jis.Tai ir yra psichologija,nes pamatytum,kiek jis pradeda daryti klaidų ir gintis ir pykti...O be to ir pats geriau pasijunti...Bent man taip atrodo.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-04 11:11 
Atsijungęs
PAŽIBA
Vartotojo avataras

Niekad nepalieku ir nepalikciau diplomato - tai pirmiausia.
O jei jau taip atsitiko - manau pasielgei teisingai, parodei tvirta charakteri, ir neisstatei saves pajuokai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-04 12:21 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Man pacios temos pavadinimas kazkoks...hmm..kaip cia svelniau pasakius..tas zodis "kalbetis" kazin ar tinkamas diskutuojant apie vagystes.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-04 19:47 
Atsijungęs
KUKLUS
KUKLUS
Vartotojo avataras

:O Ne pavadinime gi esmė...Tiesiog Figa_Ro mūsų diskusijoje išaiškino ,patikslino,kas yra kas.
Truputį noriu paprieÅ¡tarauti Žemaitukui(nepiktai),.Kadangi,nutylÄ—ta,tai kaip tik tie piemenys ir juokÄ—si ir Å¡aipÄ—si ir pasijuto "kietais"vyrukais.AÅ¡ bÅ«Ä?iau bÅ«tinai parodžius, kad žinau,jog tai padarÄ— jie ,gal bÅ«t,netiesmukiÅ¡kai,bet taip,kad jie suprastų.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-04 22:13 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Neįtikinama FigaRo versija. Arba padaugino arba išsigando.
Man taip būtų nutikę- dantyse tuos pinigus tie vyrukai būtų atnešę. Kaip tai būtų buvę padaryta-mano reikalas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-04 22:14 
Atsijungęs
LEKTORIUS
Vartotojo avataras

Kiek vienam - pagal nuopelnus, iš kiekvieno - kiek priklauso :wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-04 22:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

:) Idomu paskaitineti jusu reakcija. Tik pasigendu platesnes jusu paciu nuomones. Negi nedrasu patiems aprasyti savo gyvenimo epizodus. Tik nesakykit, kad pragyvenote be nuotykiu. :twisted:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-04 23:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Onute rašė:
Man pacios temos pavadinimas kazkoks...hmm..kaip cia svelniau pasakius..tas zodis "kalbetis" kazin ar tinkamas diskutuojant apie vagystes.
Mielasis, uztikrinu tave, kad jei cia atejai redaktoriaus vietos ieskotis, tai tikrai adresas ne tas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-04 23:04 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Mielasis [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-06 00:18 
Atsijungęs
KUKLUS
KUKLUS
Vartotojo avataras

:O Turiu nutikimų,kaip jau rašiau,tik neturiu šiuo metu laiko.Rytoj manau parašysiu.Ok? Tik kažkaip tikrai visi labai pasyvūs.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-06 01:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Lauksim, Zita. Gal ir kiti isibeges.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Vagis. Ar verta su juo kalbetis?
StandartinėParašytas: 2008-03-06 12:17 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Figa_Ro rašė:
Mandrazo jausmas pries senaja drauge, paeme virsu ir as neissidaviau, kad kazko bijau.

manau cia visa esme tavo poelgio. Pastebejes vagyste elgeisi taip pat kaip ir iki jos - bijojai...
Esme - ta moteris ir santykis su ja.
Man patiko tavo poelgis :)
Tik ar lengvai tuos pinigus "paleidai", ar dar ilgai sirdi skaudejo?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-06 14:06 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

Ash tai buchiau atsiprashius damos, griezhtai i juos pazhiurejus ir liepus atiduoti pinigus. Vagys ish esmes yra bailiai, gal butu ir suskyde.
Jo, pasimandrazhinimai visada brangiai kainuoja... 8)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-06 20:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Nu jus kipšiukai ir kipšiukės, analizuojat mano ta sena situacija ir viskas. :twisted: Ne del to gi tema uzvedziau, noretusi diskusijos, o ne komentaru. :P
O tu Smilguce visgi naivi. Matyt nezinai ka reiskia banditai. Tuo laiku visoje Lietuvoje vyravo klanai ir savam tabore ka norejai ta galejai daryti. Tavo pasiulymu pasinaudojes as galejau dar ir su keliais sulauzytais sonkauliais likti. Desimtis tokiu pavyzdziu maciau savo gyvenime: iskisi liezuvi kur nereikia ir ypac kur mereikia [ne savo zonoje], tik sanitarus apsunkinsi. [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-06 20:50 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Man vienas tipas buvo skolingas 20 000 litų. SkolÄ… pripažino patvirtinta notariÅ¡kai sutartimi. PasiraÅ¡Ä— antrÄ… palÅ«kanų sutartį. Skola augo ir augo, nes ir palÅ«kanų nemokÄ—jo. ŽadÄ—jo, žadÄ—jo ir žadÄ—jo atiduoti... Laikas bÄ—go ,bÄ—go ir prabÄ—go . ŽiÅ«riu draugelis pradÄ—jo vengti manÄ™s.IÅ¡ tolo pamatÄ™s pereidavo į kitÄ… gatvÄ—s pusÄ™. Susitikus sukdavo akis į Å¡alį, neriÅ¡liai kažkÄ… burbÄ—davo. Kreipiausi į teisÄ—saugÄ…. Å aukÅ¡tai po pietų- SENATIS.Nusispioviau. VienÄ… kartÄ… susistabdžiau ir sakau: nebedrebÄ—k, neik į kitÄ… gatvÄ—s pusÄ™, spiaunu aÅ¡ į tavo tÄ… skolÄ…, užmirÅ¡kime. Man sveikata brangiau. Nes jis matomai visiÅ¡kai nepergyvena, o mane žmona vis kuso ir kuso: kaip su RiÄ?ardu, kaip su RiÄ?ardu? AÅ¡ jai ir sakau: viskas gerai su RiÄ?ardu, skolos nebeliko, ramiai gyvenkime, nesinervuokime. Sveikata brangiau....

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-06 20:55 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Ricardui vis tiek reikes skolas atiduoti, jei ne pinigais, tai kitokiu budu. Visiems tenka...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-03-06 22:51 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Keistas tas Jonas -tai vagys dantimis atneÅ¡tų skolÄ… ,tai RiÄ?ardui dÄ—l sveiktos dovanoja ...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 57 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: