forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2019-09-16 03:16

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Labai pikti konservatoriai
StandartinėParašytas: 2009-04-23 09:48 
Atsijungęs
KŪDIKIS

Netaip senei gerebemei forumo daliviai galiausiai isitikinau jog konservatorei tai netik klaidu pripažinimo vengianti bet tuo pačiu metu sažinies balso nekenčianti žmonies.Netaip senei karštame komentare pasirodo mano laiškas prezidentui kuriame aš kaip eilinis Lietuvos Respublikos pilietis išdestau savo nuomonie apie Valdo Adamkaus prezidentavima bei pasiuliau jam pripažinti savo pralaimejima.Iškart po šio straipsnio aš sulaukiau milžiniška konservatoriu pasipiktinima.O viena mano straipsniu nepatenkinta konservatorie Irma Taraškevičinie apkaltino manias demogogijos kurstime bei išreiškia nuomonie jog žmogus o ypač jaunas kuriam Vytautas Landsbergis suteikia teise gyventi laisvuojie bei nuo akupantu nepreklausomojie Lietuvojie negerbinantis prezidenta neturi teisei vadinti savias piliečiu.Išklausou aš ši monologa bei supratau jog konservatorei tai ne tik klaidu pripažinima vengianti žmonies bet dar ir tikri panikiorai bei net fanatikai.O i ši monologa kuris manias labai pralinksmino galiu atsakiti
Gerbemei konservatore bei Vytauto Landsbergio gerbejai neskaitikis tokiu rimtu bei jums ne palankiu leidiniu kaip Karštas komentaras bei Laisvas laikraštis skaitikit savo tevines sajungos žinios.

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Labai pikti konservatoriai
StandartinėParašytas: 2009-07-02 18:15 
[quote="Romanas"]Netaip senei gerebemei forumo daliviai galiausiai isitikinau jog konservatorei tai netik klaidu pripažinimo vengianti bet tuo pačiu metu sažinies balso nekenčianti žmonies.Netaip senei karštame komentare pasirodo mano laiškas prezidentui kuriame aš kaip eilinis Lietuvos Respublikos pilietis išdestau savo nuomonie apie Valdo Adamkaus prezidentavima bei pasiuliau jam pripažinti savo pralaimejima.Iškart po šio straipsnio aš sulaukiau milžiniška konservatoriu pasipiktinima.O viena mano straipsniu nepatenkinta konservatorie Irma Taraškevičinie apkaltino manias demogogijos kurstime bei išreiškia nuomonie jog žmogus o ypač jaunas kuriam Vytautas Landsbergis suteikia teise gyventi laisvuojie bei nuo akupantu nepreklausomojie Lietuvojie negerbinantis prezidenta neturi teisei vadinti savias piliečiu.Išklausou aš ši monologa bei supratau jog konservatorei tai ne tik klaidu pripažinima vengianti žmonies bet dar ir tikri panikiorai bei net fanatikai.O i ši monologa kuris manias labai pralinksmino galiu atsakiti
Gerbemei konservatore bei Vytauto Landsbergio gerbejai neskaitikis tokiu rimtu bei jums ne palankiu leidiniu kaip Karštas komentaras bei Laisvas laikraštis skaitikit savo tevines sajungos žinios.[/quote]
O KAIP MAN RUSUI ,KURIS GIMĖ KAUNE ĮVEIKTI ŠIOS PARTIJOS DEBILUS SĖDINČIUS SAVIVALDYBĖJE,,KURIE STATO AUKSINIUS TUALETUS,,AKROPOLIUS,,- VIETOJE STADIONŲ IR AŠ NORIU LAIMĖTI RINKIMUS Į SAVIVALDYBĘ,BET JIE BIJO,NES MANO PAVARDĖ YRA VLADIMIR MOSKVIČIOV IR KIEKVIENAME MITINGE AŠ ASMENIŠKAI JUOS -KONSERVATORIUS SU ŽEME LYGINU,NES TEN KONSERVATORIŲ VALDŽIOJE YRA IKI ŠIOL RUSOFOBIJOS LIGA SERGANTIS LANDSBERGIS, O NESENIAI MANE ,KAIP JUNGTINIŲ PROFESINIŲ SĄJUNGŲ ATSTOVĄ AB ,,LIETUVOS GELEŽINKELIUOSE,,PALAIKĖ MŪSŲ JUNGTINIŲ PROFESINIŲ SĄJUNGŲ SUVAŽIAVIME VILNIAUS KONGRESO RŪMUOSE BIRŽELIO 22 DIENĄ MŪSŲ VISŲ GERBIAMAS TT PARTIJOS LYDERIS IR TAIP PAT SEIMO OPOZICIJOS LYDERIS-VALENTINAS MAZURONIS.ASMENIŠKAI JAM DĖKINGAS,NES JO VEIKLOJE DAUG DAR BUS SUSITIKIMŲ SU DARBO ŽMONĖMIS,NES NEUŽILGO MES GELEŽINKELININKAI ATVAŽIUOSIME IR Į SASKRYDĮ, Į KURĮ MUS PAKVIETĖ IR VALENTINAS MAZURONIS,NES TARPININKAUNA TARP TIKRŲ PROFSĄJUNGIEČIŲ ATSIRANDA IR NAUJŲ TT PARTIJOS NARIŲ.....

Į viršų

Atsakyti cituojant  
 Pranešimo tema: Re: Labai pikti konservatoriai
StandartinėParašytas: 2009-07-03 08:33 
Atsijungęs
PAŽIBA
Vartotojo avataras

nu va atvaziuosit saskrydin, isgersite gerai, ir palengves :D :D :D

Į viršų
 Aprašymas  
Atsakyti cituojant  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal