forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2019-11-22 18:53

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Pasakisim ne pidofilams bei kitiems seksualinems iškripeiams
StandartinėParašytas: 2009-10-21 12:46 
Atsijungęs
KŪDIKIS

Asmeniškai aš visada buvou tolirantiškas bei visems vienodai teisingas žmogus.Tačiau kai kurie musu vesuomines elementai asmeniškai man kelia bjauribes jausma.O ypač pidofilai.Kodel mes paprasti bei sveiki lietuvos gyventojai turim kiek viena diena bijoti jog musu vaikas gali tapti pidofilo auka?Kodel valstibe iki šiol ne nesurado veiksmingo vaisto nuo šios ligos?O butent neiteisino priverstines pidofilu kostracijos? Ar netodel kad kai kurie politikai bei veriausibes narei tarnauja su pidafilu klanu susijusiems oligarhams bei stambijojo kapitalo atstovams.Neko nenoriu kaltinti tačiau stebent iš šalies susidare butent toks ispudis.Nors musu vesuomine laikosi pozicijos apie Lenkija arba gerai arba nekaip tačiau asmeniškai aš pavidu Lenikijos gyventojams nes ju vaikai nuo šiol apsaugoti nuo pidafilu bei kitu seksualiniu iškripeliu.
Vienas mano kaiminas Drasi Kiedi pavadino žudiku teisejos broliuku bei nekaip negali sulaukti tos dienos kai Drasius Kedis bus suimtas.Nežinau kaip kitems tačiau žmoniškai aš palaiku Drasi Kiedi.Žinoma už galimai ivikdita žmogžudiste jam nepaviks išsisukti nuo atsakomibes tačiau ir kaleime ir vesuomineje jis bus laikomas tikru Heroju bei moraliniu Autoritetu kuris apgino savo mažamete Dukra.
Kaip aktivus vesuomeninis veikejas kvečiu visus pasakiti ne pidofilams žmonems kurie žaloja musu vaikus žmonies kuriems neveta tarp musu žmoniems kurie neverti gailesčio.Nes žmogus kuris samoningai išprevartavo mažameti vos gyventi pradedanti vaika ne žmogus o žveris kurio vieta už grotu.

Paskutinį kartą redagavo Romanas 2009-10-22 16:53. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Apklausa
StandartinėParašytas: 2009-10-22 08:24 
Atsijungęs
PAŽIBA
Vartotojo avataras

uz soSial:)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Apklausa
StandartinėParašytas: 2009-10-22 10:55 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Aš balsuosiu už lenkus - man patinka rinkimų sąraše rasti fakta jog rinkimų komisija dirbo teisingai ir mano vienintelio balso nepaleido vėjais .
Parašiau ir atsiminiau kad savvaldoje jų nebus , tada lauksiu kokio nors marazmo - gal frontas atsiras.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Pasakisim ne pidofilams bei kitiems seksualinems iškripeiams
StandartinėParašytas: 2009-10-23 08:19 
Atsijungęs
PAŽIBA
Vartotojo avataras

iseme romancaban musu apklausa ir idejo pareiskima...:)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Pasakisim ne pidofilams bei kitiems seksualinems iškripeiams
StandartinėParašytas: 2009-10-23 09:43 
Atsijungęs
SOLIDUS
SOLIDUS
Vartotojo avataras

Iškrypėlis šiame forume, gerb. Romanai Čabanai vienareikšmiškai esi tu, ba iki nepadorumo iškraipai mano gimtąją kalbą(manau, darai tai samoningai arba priešingu atveju esi beviltiškas oligofrenas beigi imbecilas). Ir maniakas beto, ta prasme apsėstas manijos, kuri vadinama grafomanija.
Best Regards. Relax more and the problem often goes away.
P.S. Adminams- galit mane banyti

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2009-10-25 03:06 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Tiesa sakant iš tikrųjų nobodžiai beviltiški Romano pareiškimai. bet tebunie, ką čia dabar beįrodinėsi. ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume