forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2019-11-22 18:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Ar tu esi bailys?
Ne, savÄ™s tokiu niekada nepavadinÄ?iau 25%  25%  [ 4 ]
Taip, esu pakankamai baikÅ¡tus 25%  25%  [ 4 ]
Priklauso nuo situacijos, bet dažniau esu drÄ…sus 31%  31%  [ 5 ]
Priklauso nuo supanÄ?ios aplinkos. Kai Å¡alia draugai, aÅ¡ drÄ…sus 13%  13%  [ 2 ]
Esu drÄ…sus tik kai reikalas lieÄ?ia mane asmeniÅ¡kai 6%  6%  [ 1 ]
Viso balsų : 16
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-04-18 22:16 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Vat tokius lakstancius reiktu iskart izoliuot, kad daugiau pagundu nekiltu. Ot erelis, dar giriasi. Geda.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-04-18 22:18 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Kai vaziuojama dideliu greiciu,man baisiau salia sedet [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif

Onut,autostradoj pvz kai leki,praktiskai niekam netrukdai.Kas nenori lekt-vaziuoja pirma juosta.Aisku,tas lekimas irgi proto ribose turetu but(tiksliau,KET ribose [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif ).Bet to as drasa nelaikau.Lygiai taip pat,kaip sokimo su parasiutu ,su guma nuo kokio boksto ir kitu ekstrymu.Man tai ne drasos irodymas,o kvaila rizika

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-04-18 22:27 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Taip, lulu, buna, kad masinu mazai ir salygos geros...Bet va, yra dar visokiu atsitiktiniu veiksniu, kuriu numatyt neimanoma. Ir girtis situo dalyku ypac dabar, kai tiek daug pastoviai auku keliuose....Mano nuomone siuo klausimu vienareiksmiska. Ir kitiems siulau pagalvoti kartais, kuo gali baigtis tokia "drasa". Ar tik tada susimastome, kai musu artimieji papuola i beda?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-04-18 22:31 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Kaip sakiau,as to drasa nelaikau,tik bereikalinga rizika :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-04-18 22:51 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Siame kelio ruoze stovi lentos, kuriose parasyta, kad siemet siame kelyje zuvo 1 zmogus. Daug tai ar mazai :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-04-18 22:56 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Ko gero mazai,nes pries naujus metus kai vaziavom,buvo toj pacioj lentoj kazkoks nelabai mazas skaicius irasytas :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-04-18 22:57 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

SkaiÄ?iau skaiÄ?iau ir nutariau paraÅ¡yt...savÄ™s baile nelaikau, bet baikÅ¡ti laabai...bet Ä?ia vÄ—l gi, gal kai kam atrodys kad tai bailumas...kai buvau vaikas, o ir dabar nedrÄ…siai jauÄ?iuosi tamsoje...nebijau, bet nejauku...bet niekada nepraÄ—jau pro Å¡alį, jeigu kažkas kažkÄ… skriaudžia...ir patikÄ—kit, baigÄ—si visada gerai...papasakosiu vienÄ… atvejį iÅ¡ daugelio:žiemos vakaras, einu iÅ¡ parduotuvÄ—s su krepÅ¡iu(ne visai lengvu), prie mano namų buvo kavinukÄ—, kuria vietiniai vadino "bÄ—da", žiÅ«riu kavinÄ—s prieÅ¡kambary dviese spardo vienÄ… gulintį, jauni pacaniukai gal po dvideÅ¡imt, įlÄ—kiau kaip viesulas(ir krepÅ¡ys lengvas pasidarÄ—) ir aiÅ¡ku, dabar neprisimenu savo žodžių, bet paleidau serijÄ… gerÄ…, kad jie ne tik kad sustojo, bet ir pradÄ—jo man aiÅ¡kintis, kad tas kurį jie muÅ¡a yra skundikas, aiÅ¡ku, aÅ¡ pradÄ—jau aiÅ¡kint, kad reikia vyriÅ¡kai, vienas prieÅ¡ vienÄ…, tuo metu iÅ¡Ä—jo kavinÄ—s Å¡eimininkas (skustagalvis), jam taip pat numeÄ?iau replikų dÄ—l tvarkos ir kavinÄ—s ateities...daug kas man sako, kad vienas kartas nemeluos, bet aÅ¡ galvoju kitaip, kiek man dievas davÄ—, tiek ir bus...
:wink:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-04-19 00:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Saunu, Lija. O as viena karta gaves i skudurus kai nakti gatveje uzstojau viena spardoma pries penkis. Na bet nieko, sugijo. [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-04-19 19:04 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Figa_Ro rašė:
Siame kelio ruoze stovi lentos, kuriose parasyta, kad siemet siame kelyje zuvo 1 zmogus. Daug tai ar mazai :roll:

Mielas zmogau Figa_Ro..na negalima vadovautis tokiais parasymais...jei vienas, tai virsysiu greiti, jei du ar trys tai jau ne..:) Viskas atsitinka labai nelauktai, greitai..kai atrodo, kad ner is kur nelaimei rastis...Na, pradekime kiekvienas kontroliuot bent save. Pasakykim sau : as nebijosiu vaziuot pagal taisykles, nebijosiu pasirodyti kitiems kaip nesugebantis paspausti greicio pedala ar koks letai vaziuojantis pensininkas, as nepasiduosiu pagundai. Ir turekime drasos sudrausti pazeidinejancius taisykles. Turekime drasos buti nepopuliarus, blogi, net ir atstumiantys savo asmenybe. Bet gal isgelbesime nors viena siela. Ir kuna, aisku :)
Figaro, zinau kaip kartais norisi pavaziuoti greitai..:) Kartais ir as siek tiek virsiju greiti. Bet girtis tuo...tai jau ne...Tai reklama..Ir zinant nors kiek psichologija, galima numatyti, kad kitas, perskaites apie tai, taip pat uzsimanys isbandyti ta jausma ir greiti..
Uch..kiek daug parasiau...Siandien as gera, visus myliu :). Visus ir kiekviena gyvybes forma ir apraiska :) Visiems linkiu tik gero. Tik dazniau susimastykim....

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-05-14 23:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Tai is 13 balsuotoju, turime tik tris drasius? :?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Ar aÅ¡ esu baikÅ¡tus. Apie baimÄ™...
StandartinėParašytas: 2008-08-03 19:24 
Atsijungęs
MEISTRAS
Vartotojo avataras

"Drasus zmogus yra tas, kuris bijo, bet vis tiek daro tai, ka reikia daryti!.." Prezidentas Rolandas Paksas

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: