forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2019-11-22 17:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 91 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

BažnyÄ?ia - kas tai?
Dievo namai 20%  20%  [ 5 ]
Atsipalaidavimas / Laisvalaikis 4%  4%  [ 1 ]
Pnigu "kalykla" 28%  28%  [ 7 ]
Dvasines ramybes saltinis 48%  48%  [ 12 ]
Viso balsų : 25
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-12 17:18 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Bet tai nereiskia kad tas normalus sveikas vyras butinai turi isnaudot vaikus ir pan. Jie man kazkokie keisti zmones, kalba letai, "ismintingai", gejiskai. :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-12 18:15 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

baznycia yra kataliku bendruomene

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-13 05:13 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

To Žemaituks.
Dėl valdovų rūmų: Pagyvensime-Pamatysime.
O kad valdžia papirkinÄ—ja bažnyÄ?iÄ… dÄ—l politinių tikslų ir rinkimų paramos- turiu konkreÄ?ių faktų.Deja, bijodama prarasti kunigų paramÄ… opozicija tuo klausimu tyli.Netgi spauda prieÅ¡ bažnyÄ?iÄ… nedrįsta žodį tarti. Va taip.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-14 14:15 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Man baznycia idomi istoriniu, architekturiniu ar pazintiniu aspektu. Kai kurios (senosios) turi gera energetini potenciala. Dievo namais nelaikau...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-14 14:47 
Atsijungęs
MEISTRAS
Vartotojo avataras

Prajuokino Pantiff maksimalizmas.Suprantu-jis jaunas,bet ateityje nereiketu kalbeti grieztai apie dalykus kuriu nezinai o tik numanai ar tau taip atrodo :D Ipatingai tai liecia baznycia.Daugumai zmoniu tai yra atgaivos namai.Del tarnautoju (kunigu) yra atskira kalba ir saukstas deguto sugadina medaus statine.Nereikia uzmirsti,kad visis esame tik zmones ir klysti turime teise.Pries ka nors smerkiant ar teisiant reikia pasiziureti i save ir isitikinti ar viska darau taip kaip reikiant. :D

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-14 22:51 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Na kunigai pasirinko patys toki gyvenima ir turi pavyzdi rodyti kitiems. Juk vis delto cia baznycia, ar dabar gera aura sklinda joje kai kunigai tokius dalykus isdarineja ir nereiketu cia sakyti visi mes zmones visi klystam. Zmogus savo gyvenimo kalvis ir toki gyvenima pasirinkes, tegu toki ir gyvena, jei visi mes sakysime nieko tokio, pasitaiko visiems, tai visuomene bus prasta.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-31 10:51 
Atsijungęs
.
Vartotojo avataras

fon Rokas rašė:
Siaip, iki siu metu pradzios, budavau nepatenkintas jei kas kalba pries baznycios tarnus.

O kodel? Ka, kunigai - sventos karves? Ar mirusieji kazkokie, kad apie juos tik gerai arba nieko? Kunigai - tokie pat zmones, kaip Tu ir as, todel apie juos - kaip apie zmones. Viska.

Mane glumina resikinys, kad Lietuvoje baznycia kisasi visur, kur reikia ir kur nereikia. I valstybinius reikalus, i politika, i svietima lenda, nors ju darbas - tik tikinciuju ganymas.
de jure baznycia lyg ir atskirta nuo valstybes, o de facto tie juodaskverniai kisasi visur, kur jiem nepriklauso. Tai nera gerai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-31 15:51 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

asmeniskai as einu i baznycia tik kaip i muzieju.keliaudama visada aplankau baznycias,jei jos pakeliui aisku.man tai tikrai idomi architektura.kunigas man kaip ir nereikalingas aplamai :D as turiu savo religinius issitikinimus,savaip ziuriu i dieva ,net negaliu pasakyti ar tai tikrai jis man zmogaus pavidale.religija man tai greiciau mano norai,mano svajones,troskimai.galu gale mano gyvenimo kazkoks palydovas kuris man padeda,gelbsti nelaimej.o baznycios ,gal tikslaiu kunigu vaidmuo paskutiniu metu igauna neigiama reiksme.pradedant ju asmeniniu gyvenimu(pedofilija ir pns)ir baigiant teroro aktais.kas jei ne musulmonu religija ikvepe tokiems "zygiams"?aplamai labai sunku vienareiksmiskai traktuoti baznycios vaidmeni.ypac siais laikais.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-31 21:36 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Ijo rašė:
fon Rokas rašė:
Siaip, iki siu metu pradzios, budavau nepatenkintas jei kas kalba pries baznycios tarnus.

O kodel? Ka, kunigai - sventos karves? Ar mirusieji kazkokie, kad apie juos tik gerai arba nieko? Kunigai - tokie pat zmones, kaip Tu ir as, todel apie juos - kaip apie zmones. Viska.

Gal pasirodysiu itin prietaringas, taciau tokie publicistiniai paspilkavimai yra pacios religijos griovimas. Analogiskai kaip ir partiniame gyvenime. Manau labai nesupyks [jei cia ilys [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif ] Rolandas, bet jis daznai atakuoja Galvona. Na nera Galvonas partijos zvaigzde, bet tokiu metodu jis bando zeminti visus libdemus. Ir, manau, tai visi supranta. tad kuom gi ne tas pats imti viesai plakti kunigus? Kur tai nuves? Ir va cia ypac tiems, kurie kitoje temoje apie jaunima kalbate - ar neatsitiks, kad tokiu kalbu prisiklause, jaunieji zmones nusispjaus i Baznycia? O jei taip, tai ar ilgai egzistuos katalikybe? Krikscionybe? :roll: :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-31 21:38 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Ijo rašė:
Mane glumina resikinys, kad Lietuvoje baznycia kisasi visur, kur reikia ir kur nereikia. I valstybinius reikalus, i politika, i svietima lenda, nors ju darbas - tik tikinciuju ganymas.
de jure baznycia lyg ir atskirta nuo valstybes, o de facto tie juodaskverniai kisasi visur, kur jiem nepriklauso. Tai nera gerai.
Ir siame sakinyje tau labai pritariu. Tik esme tame, kad Dievo tarnu kritika turi buti labai tiksli, konkreti, ja negalima megautis.
Tokia mano nuomone. :roll:

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-06-01 02:49 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

fon Rokas rašė:
Rolandas, bet jis daznai atakuoja Galvona. Na nera Galvonas partijos zvaigzde, bet tokiu metodu jis bando zeminti visus libdemus.

Patikslinimas - tai galetu buti klasikinis Rolando naudojamos "juoduju technologiju" pavyzdys, nes Galvonas nera liberalu demokratu partijos narys ir niekada juo nebuvo - jis yra nepartinis, iskeltas partijos Seimo rinkimams savo gimtajame kraste...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-06-01 11:59 
Atsijungęs
.
Vartotojo avataras

fon Rokas rašė:
Gal pasirodysiu itin prietaringas, taciau tokie publicistiniai paspilkavimai yra pacios religijos griovimas. Analogiskai kaip ir partiniame gyvenime. Manau labai nesupyks [jei cia ilys [img]http://www.pazintys.lt/res/img/smiles/d11.gif ] Rolandas, bet jis daznai atakuoja Galvona. Na nera Galvonas partijos zvaigzde, bet tokiu metodu jis bando zeminti visus libdemus. Ir, manau, tai visi supranta. tad kuom gi ne tas pats imti viesai plakti kunigus? Kur tai nuves? Ir va cia ypac tiems, kurie kitoje temoje apie jaunima kalbate - ar neatsitiks, kad tokiu kalbu prisiklause, jaunieji zmones nusispjaus i Baznycia? O jei taip, tai ar ilgai egzistuos katalikybe? Krikscionybe? :roll: :roll:

Nepazistu jokio Galvono, nezinau, ka anas daro ir sako, ir man jisai nerupi.
Niekas man neirodys, kad kunigo profesija svarbesne uz... na net nezinau, uz santechniko? Pakeisk savo zinutej zodi "kunigas" i zodi "santechnikas" ir ziurek, kas gausis: jei, blogu kalbu apie santechnikus prisiklauses, jaunimas nustos noreti mokytis santechnikos gudrybiu, tai nusispjaus i musu Vamzdynus! o vamzdynai ir visokie santechniniai mazgai yra miestu-miesteliu arterijos, jie taigi labai svarbus, kaip be ju mes egzistuosim, kur viesas santechniku plakimas mus nuves?...
Glupstva parasiau, ania? Teisingai, glupstva. Kur ten, sventvagyste! :P Bet kiekvienoj glupstvoj yra tiesos.

O stai ka noriu pasakyti rimciau: religijos tempimas i valstybini lygi ir jos tarnu iskelimas auksciau uz kitus man kvepia viduramziais. Ne kunigai (imamai, popai, etc...) mums Dieva i sirdi ideda. Ne baznycioj (mecetej, cerkvej, sinagogoj, etc...) Dievas gyvena. Ir ne kunigu geru vardu reikia rupintis, tegul jie patys juo pasirupina. Man visapusiskai islavinta, sveika ir darbsti visuomene zymiai labiau patinka uz religinga. Ir kiek ilgai krikscionybe, katalikybe egzistuos, man nera svarbu. Visos religijos vienodai vertos.

P.S. - daugiau sia tema nerasysiu, nes rizikuoju isivelti i polemika apie religija. O religijos tema yra labai slidi, joje vistiek vienodu isvadu neprieisim, todel geriau likti prie savu nuomoniu.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-06-13 22:45 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

Gal kas mate "da vincio Kodas" filma? Labai geras. Baznycia, pinigu plesimas, nieko daugiau. Pastatas-architekturinis kurinys. Dabar isvis kunigai isnaglejo. Gauna valstybines lesas, patys nieko nedirba (na nemanau kad sunku ideti vafli kitam i burna ar skaityt maldas), gauna pinigu is auku, tikrai daug. Ir ka uzsimane, uzsimane kad jiems neriketu moket uz nekilnojamaji turta, tuo tarpu kai visa lietuva moka. Tai ka jiems galima viskas? Ir dar sako kad nereiktu moket ir tiems kurie nuomoja patalpas is baznycios. Apsurdas, gauna pinigu ir dar nereik jiems mokesciu. :D Cia dievo namai, cia teisybe?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-06-14 00:10 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Dievo tarnai ir Dievas - visai skirtingi dalykai. Nesu davatka, bet i baznycia nueinu. Dazniausiai tada, kai reikia Dievo pagalbos. Ir tikrai ta pagalba tikiu...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-06-14 09:22 
Atsijungęs
APSISPRENDĘS
Vartotojo avataras

bet is kitos puses paziurejus,kodel reikia eiti i baznycia?ka dievas ten tupi?

gal siek tiek nukrypsiu nuo pagrindines temos,bet noriu pasakyti aplamai as dar izvelgiu ir religijos dideli neigiama poveiki moters gyvenimui.cia as arciau susipazinau su musulmonu religija,kurioje aiskiai dominuoja vyras.man tikrai labai gaila moteriskiu,ziema ir issivaizduokit per dabartinius karscius jei ne su savo juodom paklodem,tai bent jau su skarom paslepusius savo tikrai nuostabius plaukus .o jei dar paziureti kad visdelto koranas nedraudzia poligamijos,kurioje nemanau kad moteriskes labai jau laimingos.aisku koranas aiskina labai gudriai ,neva vienas vyras padeda kelioms(iki keturiu gali but) moterims.su viena turke net pasigincijau siek tiek tuo klausimu.ji man pradejo sekti pasakas jog tas vyras miega tik su viena is ju.norejau pasakyti jog del tos priezasties dar iesko toks vyras dar nesantykiavusiu mergaiciu rytu europj?aisku susilaikiau,butu nekorektiska,kadangi ta vargse moteris niekuo deta,ji gyvena pagal savo religijos nurodytus istatymus.o kas parase tuos istatymus,korana ar paimti vel gi ta pacia bibilija?aisku vyras!na jei dar tiketi istorija.ir aisku viskas vyru naudai.as paemiau kaip pavyzdi musulmonu tikejima,bet giliau pasikapscius ir pas mus rasi gudrybiu.taip kad visur yra gincytinu dalyku .

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-06-14 12:26 
Atsijungęs
Frakcijos signataras
Vartotojo avataras

Nejaugi Jus nejuntate ipatingos baznycios auros? Zinoma, Dievas yra visur ir melstis jam gali neidamas i baznycia. Bet baznycioje vyraukanti ramybe padeda susikaupti, atsipalaiduoti. Jeigu baznycia nebutu reikalinga, ji butu jau senai isnykusi...
Dievo garbinimo ritualus sugalvojo zmogus. Dievas vienas, bet visi skirtingai jam tarnauja, skirtingai vadina ir garbina. Mums musulmonu tikejimas nepriimtinas, bet patys musulmonai (bent jau daugelis ju) grieztai jo laikosi ir jauciasi laimingi. Tai mums atrodo, kad ju tikejimas neteisingas, nes viska vertiname pagal savo supratima... Kitu gyvenimo nenugyvensi ir laimingais buti neismokinsi...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-06-14 12:33 
Atsijungęs
PAŽIBA
Vartotojo avataras

Nujo, man irgi keisti samprotavimai. nemanau kad kurnors geriau tinka susikaupt ar pasimelst nei baznycioj

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-06-14 12:36 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

Sima,paraÅ¡ei mano mintisPaveikslėlis, tik dÄ—l tos auros ir nueinu, bet tik į senovines bažnyÄ?ias, nes naujoviÅ¡kos man nepatinka ir ten nieko nejauÄ?iu...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-06-14 12:38 
Atsijungęs
PAŽIBA
Vartotojo avataras

Oi yra labai graziu ir naujuju

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-06-14 12:41 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

Gal būt...bet tose, kur aš buvau Vilniuje, man primena posėdžių sales...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 91 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: