forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2019-11-21 16:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: TT + DP = kas (?)
StandartinėParašytas: 2013-02-22 19:53 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Aš dar prieš bene 6-7 metus sakiau, kad vienintelis teisingas būdas TT susijungti su DP. Pritarimo tada nesulaukiau. Tačiau gyvenimas pats įnešė savo korektūras ir jei kas nenorėjo girdėti manęs, tai dabar išgirdo tą patį iš R.Pakso ir V.Uspaskich'o.
Aš ir šiandiena esu įsitikinęs, kad tai vienintelis teisingas ėjimas, siekiant tiek apsivalyti savose partijose, tiek sumobilizuoti dar išlikusius savo rinkėjus. Ir gal net susigrąžinti dalį prarastųjų...
Tik susijungusios šios partijos galės tapti didele jėga ir, gal net, pagaliau nustumti į užribį konservantų partiją.

O ką mano kiti? Klausimas beveik tyruose, nes čia jau niekas nebesilanko. Bet o gal gi kažkas užklys?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: TT + DP = kas (?)
StandartinėParašytas: 2013-02-26 17:52 
Atsijungęs
AUGANTIS

Figa_Ro rašė:
Aš dar prieš bene 6-7 metus sakiau, kad vienintelis teisingas būdas TT susijungti su DP. Pritarimo tada nesulaukiau. Tačiau gyvenimas pats įnešė savo korektūras ir jei kas nenorėjo girdėti manęs, tai dabar išgirdo tą patį iš R.Pakso ir V.Uspaskich'o.
Aš ir šiandiena esu įsitikinęs, kad tai vienintelis teisingas ėjimas, siekiant tiek apsivalyti savose partijose, tiek sumobilizuoti dar išlikusius savo rinkėjus. Ir gal net susigrąžinti dalį prarastųjų...
Tik susijungusios šios partijos galės tapti didele jėga ir, gal net, pagaliau nustumti į užribį konservantų partiją.

O ką mano kiti? Klausimas beveik tyruose, nes čia jau niekas nebesilanko. Bet o gal gi kažkas užklys?

PRITARIU.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013-02-27 16:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Kaip bus, laikas parodys, dar nežinia niekas, kaip konkrečiai bus jungiamasi, nors politikoje niekada nebūna 1+1=2. Bėda ta, kad, pavyzdžiui, daug mano aplinkos žmonių, balsavusių ir palaikiusių Tvarką ir Tesingumą, man tiesiai šviesiai sako, kad gailisi, jog balsavo už TT ir kad jie niekada nesitikėjo, kad Paksas galėtų susidėti su rusu...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013-02-27 16:28 
Atsijungęs
AUGANTIS

Moulder rašė:
Kaip bus, laikas parodys, dar nežinia niekas, kaip konkrečiai bus jungiamasi, nors politikoje niekada nebūna 1+1=2. Bėda ta, kad, pavyzdžiui, daug mano aplinkos žmonių, balsavusių ir palaikiusių Tvarką ir Tesingumą, man tiesiai šviesiai sako, kad gailisi, jog balsavo už TT ir kad jie niekada nesitikėjo, kad Paksas galėtų susidėti su rusu...

PAGYVENSIM-PAMATYSIM, BET AŠ LIETUVOS RUSAS ESU IR KAS ?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013-02-28 11:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Ir nieko. Ar Jūs Maskvoje slapstėtės, Rusijos pilietybės prašėte, su saugančia Rusijos teisėsauga reikalų turėjote? Tai pagrindiniai tokių žmonių argumentai, kodėl jie nusisuka nuo TT...
Šiaip šiuo metu labai įdomūs šio sekmadienio rinkimai. Gal būt jie kažkiek parodys situaciją, kur link kryps visuomenės nuomonė...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013-03-18 23:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Moulder, kol Lietuvoje teisėsauga piliečiams kelia labai daug abejonių savo bešališkumu, slapstytis kad ir kur, nėra gėdinga. Slapstytis būtų gėda tik tada, jei tai darytum bijodamas tiesos. O jei bijai vienokios ar kitokios formos susidorojimo, manau, tai visai normalus veiksmas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013-03-19 01:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Sutinku, kad jei bijomasi susidorojimo, tai normalu. Tačiau istoriškai yra susiklostę (ne tik Lietuvoje, beje), kad nuo susidorojimo visi sprunka į Vakarus. Snoro savininkai, beje, kur išvyko? Abonentas kur važiavo? Kai tai įvertini, Rytų kryptis darosi labai, švelniai sakant, nemaloni... fui

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013-04-29 17:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Nu negalima gi pamiršti, kad jis rusas, tad gimtinėje patikimiau. Kita vertus, kiekvienas bėgimas yra BĖGIMAS ir tradicijos į rytus ar į vakarus nelabai ir galioja. Kiekvienas atvejis yra unikalus tiek savo situacija, tiek duotajame laike.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013-04-30 00:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Na ką aš galiu pasakyti dar. Priminsiu tik, kad R.Paksas po taip vadinamo perversmo 2004 metais, kai jam buvo iškeltos kelios baudžiamosios bylos, niekur nepabėgo iš Lietuvos...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013-04-30 08:25 
Atsijungęs
AUGANTIS

[quote="Moulder"]Na ką aš galiu pasakyti dar. Priminsiu tik, kad R.Paksas po taip vadinamo perversmo 2004 metais, kai jam buvo iškeltos kelios baudžiamosios bylos, niekur nepabėgo iš Lietuvos...[/quote]
JI RINKO TAUTA IR DABAR RINKS MANAU

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume