forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2020-02-22 20:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 62 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: TT pranešimai spaudai – 2009 ruduo
StandartinėParašytas: 2009-09-03 15:32 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2009-09-03

Valentinas Mazuronis: „Valdžia dėl tarnystės bankams „išdūrė“ ir studentus“

„Studentams teikiamų kreditų tvarka, kurią patvirtino Vyriausybė, dar kartą aiškiai parodė, jog konservatorių valdžia iki ausų įklimpusi tarnystėn bankams. Valstybė kompensuos 5 proc. viršijančias paskolų už studijas palūkanas, tačiau palūkanas bankams studentai turės mokėti jau vos paėmę kreditą. Be to, palūkanos bus kompensuojamos tik kol kredito gavėjas studijuos, o toliau - tesižino patys", - nauja tvarka piktinosi Seimo opozicijos lyderis, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas ir frakcijos Seime seniūnas Valentinas Mazuronis.

Politiko teigimu, kam palankesnės tokios sąlygos - studentams ar bankams - matyt, klausti net nereikia. „Jei bankininkai būtų nuoširdūs ir sąžiningi, tai jie jau vakar visų laikraščių pirmuose puslapiuose galėjo išspausdinti nuoširdžias padėkas konservatorių valdžiai, kuri itin nuoširdžiai pasirūpino, kad pinigų skolintojai galėtų devynis kailius lupti ne tik iš studentų, bet ir iš visų mokesčių mokėtojų, kurių pinigais valstybė padengs dalį palūkanų", - kalbėjo V. Mazuronis.

Jo teigimu, nuostata, kad valstybė tik studijų metais padengs dalį paskolų palūkanų, o likusi kredito laiką žmonėms teks mokėti mažiausiai dvigubai didesnes palūkanas, daugelį šiandieninių studentų atbaidys nuo tokios kreditavimo sistemos. „Iš tiesų ją teisingiau būtų vadinti kitaip - tai paramos bankams sistema, kurią sugalvojo ir įgyvendino šiandieninė Lietuvos valdžia. Ir galbūt ne be pačių bankininkų patarimų", - sakė Seimo frakcijos Tvarka ir teisingumas seniūnas.

Pasak V. Mazuronio, frakcijos nariai reikalauja, kad Vyriausybė nedelsiant pakeistų palūkanų dengimo tvarką taip, kad studentai turėtų galimybę atidėti palūkanų mokėjimą, kol studijuoja, o dalį palūkanų valstybė dengtų per visą kredito grąžinimo laiką.

„Investicijos į žmogų turėtų būti pagrindinis valdžios rūpestis. Išsilavinęs jaunimas yra Lietuvos ateitis ir jam turi būti sudarytos visos sąlygos nemokamai siekti aukštojo mokslo. Tokia yra mūsų partijos nuostata", - sakė politikas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2009 ruduo
StandartinėParašytas: 2009-09-07 14:47 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2009-09-07

"Tvarkiečių" jaunimas su švietimo ministru G. Steponavičiumi dalinsis tuo, kas jiems dar liko po aukštojo mokslo reformos

Antradienį, rugsėjo 8 dieną, 11 valandą Tvarkos ir teisingumo jaunimo lygos atstovai Švietimo ir mokslo ministrui Gintarui Steponavičiui ketina įteikti maišą šviežio derliaus bulvių. Tai bus savotiškas paraginimas ministrą prisijungti prie studentų ir pabandyti kartu išgyventi po to, kai, paėmus paskolas studijoms, studentai išgalės misti tik bulvėmis.

"Aukštojo mokslo reforma bei studentų kreditavimo sistema, kurios krikštatėvis yra ministras, ne tik numovė batus ir kelnes studentams, bet ir nepalieka jokių galimybių sveikai ir sočiai maitintis. Bulvės ir makaronai studentams lieka vieninteliu maistu, kurį dar sugebės įpirkti paskolų palūkanų naštos prispaustas jaunimas", - sakė šios lygos atstovas, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys Jonas Juodka.

Jo teigimu, studijas pradedantys jaunuoliai, nors ir itin kritiškai vertina tai, kad palūkanas reikia mokėti ir studijų laikotarpiu, kitos išeities kaip imti kreditą, gerokai pakėlus mokesčio už studijas kartelę, studentai neturi. "Mes ne tik siūlysime ministrui kartu išgyventi mintant tik bulvėmis, bet ir reikalausime nedelsiant pakeisti Vyriausybės nustatytą tvarką ir nereikalauti iš studentų studijų metais mokėti palūkanas bei jas dengti per visą kredito laikotarpį, o ne tik studijų metais", - sakė Tvarko ir teisingumo jaunimo lygos atstovas J. Juodka.

Tvarkos ir teisingumo jaunimo lyga


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2009 ruduo
StandartinėParašytas: 2009-09-07 14:49 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2009-09-07

Valentinas Mazuronis: „Neatsistatydinus Seimo Pirmininkui, politinė atsakomybė už jo nuodėmes kris ant konservatorių“

Po susitikimo su Seimo pirmininku Arūnu Valinsku išgirdęs, kad šis atsistatydinti savo noru nesiruošia, Seimo opozicijos vadovas, frakcijos Tvarka ir teisingumas seniūnas Valentinas Mazuronis sako, kad po tokio sprendimo politinė atsakomybė už Seimo pirmininko nuodėmes visu svoriu krenta ant valdančiosios daugumos, o labiausiai - konservatorių - pečių.

„Kaip ir prognozavau anksčiau, Seimo vadovo veiklą balsuojant teks vertinti parlamentarams. Ar nepasitikėjimui Seimo pirmininku bus pritarta ar ne, labiausiai priklauso nuo daugiausiai atstovų parlamente turinčių konservatorių atstovų. Būtent jiems teks didžiausia politinė atsakomybė, jeigu jų balsais vardan politinių interesų bus siekiama išsaugoti menamą koalicijos stabilumą ir vieną iš keturių šios koalicijos ramsčių", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas V. Mazuronis.

„Jei premjeras bei valdančioji koalicija ketina ir toliau būti kartu su A. Valinsku, kurio veiksmus galimai įtakojo nusikalstamos kriminalinės grupuotės, reikš tik viena: šiandieninė Lietuvos valdžia tarnauja ne jos piliečiams, bet nusikalstamam pasauliui ir nėra jokios permainų koalicijos - tik kriminalinė koalicija", - kalbėjo Seimo frakcijos Tvarka ir teisingumas seniūnas.

V. Mazuronio teigimu, šiandien 15 valandą, „tvarkiečių" frakcijos iniciatyva po nepasitikėjimo Seimo Pirmininku A. Valinsku pareiškimu surinkti Seimo narių parašai bus įteikti Seimo Pirmininko pirmajai pavaduotojai.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2009 ruduo
StandartinėParašytas: 2009-09-10 16:36 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2009-09-10

Europos Parlamente – J. Imbraso peticija dėl atliekų deginimo gamyklos Vilniuje statybos

Europos Parlamento narys Juozas Imbrasas dėl atliekų deginimo gamyklos statybos Europos Parlamentui įteikė peticiją. Joje parlamentaras reikalauja imtis veiksmų, kad būtų tinkamai įgyvendinti atliekų tvarkymo principai, užkirstas kelias arba apribotas neigiamas atliekų deginimo poveikis aplinkai, ypač oro, dirvožemio, paviršinio ir požeminio vandens užteršimui išmetamais teršalais.

„Aš kategoriškai pasisakau prieš ketinimus Vilniuje statyti tokią, kaip planuojama, regioninę komunalinių atliekų deginimo gamyklą. Yra dvi priežastys, dėl kurių statybai pritarti jokiu būdu negalima. Pirmoji - gamyklai parinkta netinkama vieta: greta tankiai apgyvendintų Vilniaus miegamųjų rajonų. Antroji - jau iš parengiamųjų gamyklos statybos darbų matyti, jog kai kurie iš jų atliekami pažeidžiant Lietuvos ir Europos Sąjungos teisės normas bei direktyvas", - sakė parlamento narys, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pavaduotojas J. Imbrasas.

Politiko teigimu, gamyklos skleidžiama tarša kels rimtą pavojų žmonių sveikatai, nėra pagrįstų argumentų dėl pasirinktos gamyklos vietos tinkamumo atsižvelgiant į jos poveikį aplinkai. „Gamyklos poveikio aplinkai vertinimo ataskaitoje poveikis aplinkai vertinamas analizuojant tik Vilniaus regione susidarančių atliekų deginimą, nors numatoma, kad gamykla degins atliekas iš kitų regionų. Gamyklos statybos vieta parinkta blogiausia iš visų vietų, kokios gali būti Lietuvoje", - kalbėjo J. Imbrasas.

Europos Bendrijos steigimo sutartis numato, kad kiekvienas ES šalyje gyvenantis pilietis gali pateikti peticiją Europos parlamentui. Į registrą įtrauktos peticijos persiunčiamos Peticijų komitetui, kuris, priklausomai nuo aplinkybių gali prašyti Europos Komisijos atlikti tyrimą, perduoti peticiją kitiems komitetams bei imasi kitų veiksmų, kurie laikomi tinkamiausiais siekiant išspręsti peticijoje nurodytą klausimą.

Peticijų komitete Europos Parlamente tarp 54 narių dirba ir vienas iš Lietuvos europarlamentarų - partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2009 ruduo
StandartinėParašytas: 2009-09-11 12:12 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2009-09-11

Vilniaus savivaldybės tarybos nariai „tvarkiečiai“ – prieš „rubikoninį“ sostinės gyventojų apiplėšimo modelį

Partijos Tvarka ir teisingumas frakcija Vilniaus miesto savivaldybės taryboje kategoriškai pasisakė prieš sprendimą daugiau kaip 125 milijonus litų menamų nuostolių šilumos tiekėjams padengti iš vilniečių kišenių.

Nepaisant opozicijos prieštaravimų, Vilnių valdanti konservatorių ir liberalų valdžios dauguma nutarė, kad sostinės gyventojams šilumos ūkio nuomininkų įgeidžiai bus patenkinti per ketverius metus. Iš kiekvieno už šilumą mokančio vilniečio, kukliausiais paskaičiavimais, bus paimta vidutiniškai po 250 litų.

„Šilumos ūkį nuomojančios „Vilniaus energijos" atstovai galėjo paprašyti ir pusės milijardo paprašyti ir konservatoriai tam būtų pritarę. Duomenis apie patirtus nuostolius pateikė pati šilumą tiekianti bendrovė, o valdančioji dauguma jais net nesuabejojo. Mes sakėme, kad prieš užkraunant vilniečiams papildomą naštą, pirmiausiai reikėjo sudaryti nepriklausomą komisiją ir įsitikinti, ar tie nuostoliai tikri. Deja, to girdėti niekas nenorėjo", - kalbėjo frakcijos seniūnas Gediminas Rudžionis.

Politiko teigimu, keista girdėti apie kažkokius šilumos tiekėjų nuostolius, kuomet jie jau nuo metų pradžios dujas perka gerokai pigesnėmis kainomis. „Dujos atpigo beveik 50 procentų, bet jie apie kainos perskaičiavimą gyventojams nekalba. Jie gavo didžiulį pelną, kuriuo tikrai galėtų padengti nuostolius jeigu jie iš tiesų juos patyrė", - piktinosi G. Rudžionis.

Pasak tarybos nario, šilumos tiekėjai nesiekia mažinti šilumos gamybos sąnaudų ir vietoje dujų naudoti pigesnį mazutą dar ir dėl to, kad kūrendami dujomis, jie dar gali parduoti ir taršos leidimus. G. Rudžionio teigimu, už juos gautos pajamos taip pat neįskaičiuojamos ir į šilumos kainą.

Partija Tvarka ir teisingumas

----------------------------------------------------------

Vilniaus m. savivaldybės Tarybos nariams
2009-09-07 Vilnius


PAREIŠKIMAS
DĖL PADĖTIES UAB „VILNIAUS ENERGIJA“ TIEKIANT ŠILDYMO PASLAUGAS VILNIEČIAMS


2009 m. rugpjūčio mėn. 28 d. UAB „Vilniaus energija“ komercijos direktorius R. Germanas per televiziją paskelbė, kad ateinančio šildymo sezono metu Vilniaus mieste šilumos kainos bus sumažintos 20 – 22 %. UAB „Vilniaus energija“ per metus pagamina apie 2846,3 tūkst. MWh šiluminės energijos ir per praėjusį šildymo sezoną vidutiniškai mokėjo po 1134 Lt. už 1000 m3 dujų.

2008 m. spalio – gruodžio mėn. dujų kaina už 1000 m3 buvo 1470 Lt.;
2009 m. sausio mėn. – 1100 Lt.;
2009 m. vasario mėn. – 900 Lt.;
2009 m. kovo mėn. – 750 Lt.;
2009 m. balandžio – 690 Lt.;
2009 m. gegužės mėn. – 580 Lt.;

Nežiūrint to šilumos kaina buvo skaičiuojama pagal maksimalią dujų kainą, t.y. 1450 litų už 1000 m3 dujų. Todėl skaičiuojant maksimalią dujų kainą per apšildymo sezoną vieno kambario buto gyventojai permokėjo po 250 Lt., trijų kambarių – 750 Lt. Pagrįstai kyla klausimas iš kur susidarė 125 000 000 litų nuostolis kuri deklaruoja UAB „Vilniaus energija“ atstovai.

2009 m. liepos mėn. dujų kainą buvo 610 litų už 1000 m3 dujų, t.y. beveik 50 % mažesnė negu praėjusį šildymo sezoną, todėl šilumos kaina turėtu mažėti apie 31 %.

Nepakankamai reikli šilumos tiekėjams Vilniaus m. savivaldybės administracija. Antai, 2009 m. rugsėjo mėn. 3 d. savivaldybės energetikos ir statinių skyriaus vedėjas K. Karosas dar neturėjo jokios informacijos dėl šilumos kainų sumažėjimo apie kurią kalbėjo UAB „Vilniaus energija“ atstovas R. Germanas dar šių metų rugpjūčio mėn.

Vilniaus m. savivaldybė 15 metų išnuomavo Vilniaus šilumos tinklus UAB „Vilniaus energijai“ už 2 mln. litų per metus. Tuo tarpu kaimynai estai už Talino m. šilumos tinklų nuomą per metus gauna apie 10 mln. litų, nors jų šilumos ūkis 2,5 karto mažesnis nei Vilniaus miesto. Šiuo metu Trečia termofikacinė elektrinė (TE-3) elektros energiją gamina tik 10 – 12 % pajėgumu, priklausomai nuo „Lietuvos energijos“ nustatyto kilovatvalandžių kiekio. Už šią elektros energiją UAB „Vilniaus energija“ per metus gauna 80 – 90 mln. litų. 2009 m. gruodžio mėn. 31 d. sustabdžius Ignalinos AE išaugs elektros energijos pareikalavimas iš Vilniaus TE – 3, todėl per metus UAB „Vilniaus energija“ gaus apie vieną milijardą litų pajamų. Taigi Vilniaus šilumos tinklų nuomininko pajamos tik augs.

UAB „Vilniaus energija“ atstovų teigimu 70 % šiluminės energijos kainos sudaro dujų kainą. Pigiau šildyti kūrenant ne dujas bet mazutą. Šiuo metu yra keturios mazuto talpos, kiekviena po 20 tūkst. m3. Yra purkštukai mazutui, tačiau UAB „Vilniaus energija“ paprasčiau deginti dujas jau vien dėl to, kad galima būtų parduoti brangiau šilumą ir taršos kvotas. Tarybos nariams paklausus UAB „Vilniaus energija“ komercijos direktoriaus N.Germano: „Kiek šimtų milijonų gauta už taršos kvotas?“ – buvo atsakyta, kad tai yra komercinė paslaptis. Gauti milijonai šildymo kainai įtakos neturėjo – mat tai komercinė transakcija ir komercinė rizika. Ką žinai kada ir už kiek reikės taršos kvotas pirkti? Bet kūrenant vien dujomis taršos kvotos nereikalingos. Štai kodėl UAB „Vilniaus energija“ vengia pigesnio kuro mazuto, o vilniečiai praranda galimybę gauti pigiau šildymą.

Per 2009 m. rugsėjo mėn. 9 d. Tarybos posėdį, Tarybos nariams bus siūloma balsuoti už nutarimą „Dėl UAB „Vilniaus energija“ centralizuotai teikiamos šilumos kainų dedamųjų nustatymų“ (reg. Nr. A1-1304) ir patvirtinti naują šilumos paskaičiavimo formulę.
Kelia pagrįstas abejones šio nutarimo 2 punkto reikalavimas iš vilniečių kišenės apmokėti UAB „Vilniaus energija“ patirtus 125 mln. nuostolius. Šiuos nuostolius nustatė ir pateikė ta pati UAB „Vilniaus energija“. Manome, kad tik nepriklausomai komisijai ištyrus, galime žinoti ar šie nuostoliai tikri.

Taigi prieš užkraudami vilniečiams daugiau kaip 100 mln. litų mokestį Tarybos nariai privalo įsitikinti tų nuostolių tikrumu. Neturėdamas nepriklausomo tyrimo rezultatų kiekvienas ne tik turi teisę, bet ir privalo abejoti, gal šie milijonai tai ne kas kitą kaip komercinės struktūros UAB „Vilniaus energija“ planuoto, bet negauto pelno kompensacija.

Kviečiame Tarybos narius balsuoti prieš aukščiau minėto nutarimo 2 punktą. Reikalavimas padengti patirtus šilumos tiekėjo nuostolius galimas, tik įsitikinus ar šie nuostoliai nėra tik menami. Tokios abejonės grindžiamos žinant labai ženklų dujų kainų sumažėjimą šildymo sezono pabaigoje.

Reikalaujame sudaryti iš Tarybos narių, nepriklausomų ekspertų ir vartotojų atstovų komisiją ištirti ar pagrįstai ketinama 4 metams užkrauti vilniečiams papildomus šimtą milijoninius mokėjimus. Jeigu šie nuostoliai nemenami, bet realūs, nieko neatsitiks kuomet mokėjimai prasidės ir vėliau.

Vilniaus miesto Taryba privalo, o mūsų rinkėjai vilniečiai turi teisę žinoti už ką moka, kiek moka ir ar mokesčio kaina yra teisinga.

Gediminas Rudžionis
Tvarka ir teisingumas frakcijos vadovas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2009 ruduo
StandartinėParašytas: 2009-09-15 13:38 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
Vilniaus miesto savivaldybės Tvarkos ir teisingumo frakcijos pareiškimas

Dėl Vilniaus Šv. Kristoforo vidurinės mokyklos reorganizavimo

Vilniaus miesto savivaldybė savo sprendimu Nr. 1-1010 nuo 2009 05 06 "Dėl Vilniaus Šv. Kristoforo vidurinės mokyklos reorganizavimo" padalino Šv. Kristoforo vidurinę mokyklą į Šv. Kristoforo gimnaziją ir pagrindinę mokyklą. Gimnazijai numatoma palikti Šv. Kristoforo vidurinės mokyklos patalpas adresu Kazliškių g. 4, pagrindinei mokyklai atiduoti likviduojamos Kalvarijų
vidurinės mokyklos patalpas adresu Kalvarijų g. 87.

Sprendimas buvo priimtas su daugybiniais įstatymų pažeidimais, neatsižvelgiant į pervedamų naujai kuriamos pagrindinės mokyklos mokinių, tėvų nuomonę, neįvertinant priimamų pastatų būklės, higienos normų. Šv. Kristoforo pagrindinės mokyklos tėvai apskundė Savivaldybės sprendimą teisme ir teismas priėmė sprendimą laikinai sustabdyti reorganizaciją.

Savivaldybės administracija bandė taisyti higienos normų spragas ir galu gale pripažino, kad bejėgė ištaisyti padėtį, aprūpinant prasidėjusių mokslo metų mokymo procesą, paliekant tik pažadus dėl sekančių mokslo metų. Teismo sprendimas dėl reorganizacijos sustabdymo taip pat nevykdomas. Tėvai prašo dalį pagrindinės mokyklos moksleivių grąžinti į dabartinės gimnazijos patalpas Kazliškių gatvėje, juo labiau, kad neseniai jie atidavė savo pinigus tos mokyklos remontui.

Frakcija Tvarka ir teisingumas siūlo Tarybai priimti sprendimą dėl padėties Šv. Kristoforo pagrindinėje mokykloje, atsižvelgiant į tėvų ir mokinių nuomonę, prašymus, į teismo sprendimą, nepaliekant šio klausimo tik administracijos valiai, bet padedant jai daryti teisingus veiksmus.

Frakcijos Tvarkos ir teisingumo vardu
Vilniaus miesto Tarybos narė
Nina Šesternikova


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2009 ruduo
StandartinėParašytas: 2009-09-17 14:15 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2009-09-16

Europos Parlamento narys R. Paksas: „Dirbanti Ignalinos atominė elektrinė Europai sutaupytų beveik milijardą eurų“

Lygiai po 2564 valandų Lietuvoje bus išjungtas Ignalinos atominės elektrinės reaktorius. Vienintelis ir paskutinis. Energetinės Lietuvos nepriklausomybės šaltinis.

Į šios elektrinės saugumą Europa jau investavo 200 milijonų eurų. Jos uždarymui šiandien Europos valstybės turės skirti dar daugiau kaip 800 milijonų eurų.

Teisės požiūriu Europa gal ir teisi, siekdama kad viena iš jos šalių laikytųsi prisiimtų įsipareigojimų. Bet ar teisinga? Ar teisinga Lietuvos, kitų valstybių piliečių atžvilgiu? Manau, kad ne. Pinigus reaktoriaus uždarymui reikės paimti iš ekonominės krizės smaugiamų žmonių.

Ar logiška ir teisinga, kai krizė Europoje, kai Lietuvos bendrasis vidaus produktas nukrito 22 procentais, kai nedarbas pasiekė 15 procentų, kai artėja žiema, uždaryti dirbti galinčią saugią, kartoju, SAUGIĄ, atominę elektrinę? Ne, tai neteisinga.

Vardan duoto žodžio Lietuva įvykdys Stojimo sutarties sąlygas. Bet tai bus didžiulė auka. Po jos Lietuvai bus gerokai sunkiau įveikti ekonominę krizę. Po šios aukos šalyje dar labiau išaugs nedarbas, padidės skurdas.

Atsakykite man: ar šiandien Europai reikia tokios aukos? Ar šiandien mes neturime kur dėti 800 milijonų eurų?

Apeliuodamas į kiekvieno iš Jūsų sąžinę, ekonominę logiką ir sveika protą, kviečiu papildyti strategiją, apie kurią kalbame, nuostata, kad Ignalinos atominė elektrinė dirbs iki 2012 metų - iki saugios jos eksploatacijos pabaigos.

Norėčiau, viliuosi, tikiu, kad Europos Parlamentas, pritardamas Prezidento J. Buzeko politinei programai energetikos srityje, t.y., energijos tiekimo diversifikavimui, atominės energetikos vystymui nacionalinėse valstybėse, žengs konkrečius reikalingus žingsnius.

Pone Pirmininke, iki reaktoriaus uždarymo liko jau tik 2563 valandos ir 58 minutės.

Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko, Europos Parlamento frakcijos „Laisvės ir demokratijos Europa" nario Rolando Pakso kalba Europos Parlamento plenarinėje sesijoje Strasbūre svarstant Baltijos jūros regiono plėtros strategiją


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2009 ruduo
StandartinėParašytas: 2009-09-22 15:18 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2009-09-22

Europos Parlamento narys, Prezidentas Rolandas Paksas: „Sodros“ pajamas reikia garantuoti ne didesniu mokesčiu, bet išsaugant ir kuriant darbo vietas“

„Valdančiųjų ketinimai mažinti pensijas ir didinti įmokas dar kartą iliustruoja, kad konservatoriai šiandien neturi jokios krizės įveikimo problemos. Akivaizdi valdžios gebėjimų krizė į bankrotą įstūmė ir „Sodrą". Toliau tęsiant pražūtingą „imk ir kirpk" politiką, labiausiai nukentės būtent ši institucija. Dviem procentais didesni mokesčiai - ne ta valtis, kuria iš finansinio sūkurio išplauktų visa socialinio draudimo sistema", - sakė Europos Parlamento frakcijos „Laisvės ir demokratijos Europa" vicepirmininkas, partijos Tvarka ir teisingumas lyderis Prezidentas Rolandas Paksas.

Politiko nuomone, padidinus įmokas „Sodrai", jeigu nemažėtų darbo vietų, iš darbdavių ir darbuotojų būtų galima papildomai surinkti 100-120 milijonų litų per metus. „Tačiau darbo vietų kasdien mažėja, žmonės varomi nemokamų atostogų ar atleidžiami iš darbo - tokioje situacijoje įmokos nedidės. Pajamų būtina ieškoti kitur ir kitais būdais. Vieni iš galimų variantų - parduoti įvairų turtą, optimizuoti valstybės įmonių valdymą, skatinti darbo vietų išsaugojimą ir naujų kūrimą", - kalbėjo parlamentaras.

R. Pakso teigimu, dar vienas sprendimas, kurio galbūt jau pats laikas imtis - prašyti Tarptautinio valiutos fondo paskolos. „Valstybės problemas turime spręsti ne mažindami pensijas milijonui žmonių. Reikia nustoti skolintis iš įvairių šaltinių už tris kartus didesnes palūkanas negu galime ir užkrauti jų naštą visiems piliečiams. Be TVF paskolos ši valdžia šalies ūkio problemų neišspręs. Kuo greičiau ji bus paimta, tuo mažiau sunkumų patirs Lietuvos žmonės", - sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Europos Parlamento narys R. Paksas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2009 ruduo
StandartinėParašytas: 2009-09-23 19:52 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2009-09-23

Europos Parlamento narys, Prezidentas Rolandas Paksas: "Be Tarptautinio valiutos fondo paskolos ši valdžia "Sodros" ir šalies ūkio problemų neišspręs"

Valdančiųjų ketinimai mažinti pensijas ir didinti įmokas dar kartą iliustruoja, kad konservatoriai šiandien neturi jokios krizės įveikimo sprendimo būdų. Akivaizdi valdžios gebėjimų krizė į bankrotą įstūmė ir "Sodrą". Toliau tęsiant pražūtingą "imk ir kirpk" politiką, labiausiai nukentės būtent ši institucija. Dviem procentais didesni mokesčiai - ne ta valtis, kuria iš finansinio sūkurio išplauktų visa socialinio draudimo sistema.

Pensijų ir socialinių išmokų mažinimas - ne ką geresnis kelias. Galbūt, dar net blogesnis. Šiandieninės valdžios paskaičiavimais, geriausiu atveju "Sodros" įmokų padidinimas ir socialinių išmokų mažinimas beveik trijų milijardų litų dydžio socialinio draudimo fondo skylę užkimš tik 450 milijonų litų.

Jeigu, padidinus įmokas "Sodrai", Lietuvoje liktų tiek pat darbo vietų, kiek yra šiandien, darbo vietų, iš darbdavių ir darbuotojų būtų galima papildomai surinkti 120-150 milijonų litų per metus, tai pensijų "karpymas" pridės dar apie 300 milijonų. Deja, aš nesu optimistas ir netikiu kad bedarbystė nuo rytojaus nustos kilusi. Darbo vietų kasdien mažėja ir mažės toliau, nemokamų atostogų bumas dėl lėšų stygiaus didžiule lavina Lietuvą užgrius paskutinį metų ketvirtį. Tokioje situacijoje įmokos tikrai nedidės.

Dabartinės Vyriausybės vadovas A. Kubilius sako, kad nėra kito pasirinkimo, kaip mažinti pensijas arba brangiai skolintis. Aš manau, kad yra kitas kelias ir jis geresnis už siūlomą konservatorių. Tai paskola iš Tarptautinio valiutos fondo. Be tokios paskolos ši valdžia
šalies ūkio problemų neišspręs. Kuo greičiau ji bus paimta, tuo mažiau tuščios konservatorių ambicijos kainuos Lietuvos žmonėms.

Šiandieninė Lietuvos valdžia tik per šiuos metus jau yra pasiskolinusi daugiau kaip 8 milijardus litų. Vidutinės metinės palūkanos svyruoja tarp 6-7 procentų. Pinigine išraiška tai sudaro apie 550-570 milijonų litų. Jeigu tokią sumą Lietuva skolintųsi iš Tarptautinio valiutos fondo su metinėmis 3 procentų palūkanomis, tokia paskola mūsų valstybei atsieitų tik apie 250-270 milijonų litų.

Skirtumas - trys šimtai milijonų litų. Lygiai tiek, kiek iš pensijų sumažinimo nusiteikusi "sutaupyti" konservatorių valdžia. Tad ant vienos svarstyklių lėkštės - pigesnė paskola, o ant kitos - konservatoriška pensijų karpymo politika. Kodėl valdžia renkasi antrąjį variantą: atimti pinigus iš labiausiai pažeidžiamo visuomenės sluoksnio, o ne skolintis iš Tarptautinio valiutos fondo? Sunku pasakyti. Prielaidų gali būti įvairių. Gal tai tik tuščių politinių ambicijų ir noro pavaizduoti, kad Vyriausybė dar geba tvarkytis pati siekis, už kurį šimtus milijonų moka Lietuvos žmonės? Gal tas atkaklus priešinimasis TVF paskolai slepia ir finansinį interesą brangesnėmis palūkanomis maitinti jų davėjus?

Kad ir kaip bebūtų, manau, kad konservatoriai ir juos palaikančios partijos turėtų kuo greičiau atsisakyti tik į gilesnę krizę šiandien vedančios "imk ir kirpk" politikos bei mokesčių didinimo ir ieškoti kitų kelių valstybės biudžeto pajamų augimui ir jo išlaidų mažinimui.

Rolandas Paksas yra Europos Parlamento frakcijos "Laisvės ir demokratijos Europa" vicepirmininkas, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2009 ruduo
StandartinėParašytas: 2009-09-23 23:22 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006-08-28 19:41
Pranešimai: 1695
Miestas: EU
Kažkaip dubliuojasi man abu paskutiniai pranešimai :wink:

_________________
Parašas? O kas gi po kiekvienu sakiniu pasirašinėja?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2009 ruduo
StandartinėParašytas: 2009-09-24 11:15 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
O tai kuo Paksas kaltas, kad konservai vakar dar nesamoniu privele jau po pirmojo pranesimo isplatinimo? :)

_________________
What is The Matrix?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2009 ruduo
StandartinėParašytas: 2009-09-24 14:07 
Atsijungęs
PAŽIBA
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-04-19 10:29
Pranešimai: 3416
Miestas: Zemaitijoj
Paksas - nekaltas! :D Niekada! :D

taip kad nesikartokit:)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2009 ruduo
StandartinėParašytas: 2009-09-25 12:49 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2009-09-25

Aš bei graikų bendrijos pirmininkas Georgijus Macukatovas ne kartą ėmėmės iniciatyvų bendram darbui ir bendravimui sujungti tautines mažumas. Naujausia mūsų iniciatyva - surengti tautinių mažumų (nacijų) festivalį Vilniuje.

Lietuvos nacionalinės bendrijos jau ne pirmi metai buriasi draugėn. 2008 metų gegužės mėnesį įvyko konferencija "žKalbų ir kultūrų įvairovė". Pirmą kartą Vilniaus Rotušė priėmė Lietuvos armėnų, bulgarų, baltarusių, graikų, gruzinų, žydų, lenkų ir rusų nacionalinių bendrijų atstovus. Sveikinimai skambėjo visomis kalbomis. Be pranešimų, kuriuose buvo aptartos nacionalinių mažumų problemos, vyko meninių kolektyvų pasirodymas, o taip pat nacionalinių patiekalų degustacija.

2008 metų rugsėjo mėnesį "žSostinės Dienos - 2008" šventės metu, mano siūlymu į programą buvo įtraukti Lietuvos nacionalinių mažumų saviveiklinių kolektyvų pasirodymai. Į šį renginį buvo pakviesti ir gruzinų ansamblis iš Tbilisio ir garsi graikų dainininkė.

Sukaupta patirtis dirbant su Lietuvos nacionalinėmis mažumomis, nuolatiniai kontaktai, susirinkimai, padėjo ką tik praūžusio miesto renginio "žTautų mugė" pravedimui. Mugės puošmena buvo Visagino neįgaliųjų draugijos, kuriai vadovauja Marija Bobrovskaja, lėlių paroda, taip pat dalyvavo Lietuvos kultūros centro ansamblis "žGintaras" iš Rusijos Federacijos Irkutsko miesto bei daugelis kitų kolektyvų, su kuriais mes bendradarbiaujame. Sostinės gyventojai ir svečiai šiltai priėmė lietuvių tremtinių palikuonis iš Irkutsko (Vilniaus m. tremtinių palikuonių bendruomenės projektas, projekto vadovas Česlovas Miežutavičius).

Norisi, kad tokie renginiai vyktų kuo dažniau, o kalbų ir kultūrų įvairovė taptų neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi.

Partijos Tvarka ir Teisingumas Nacionalinių mažumų komiteto pirmininkė
Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narė Nina Šesternikova


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2009 ruduo
StandartinėParašytas: 2009-09-28 14:57 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2009-09-28

„Tvarkiečiai“ išreiškė savo aiškią poziciją dėl nepasitikėjimo švietimo ir mokslo ministru G. Steponavičiumi

Opozicija Seime šiandien nutarė rengti nepasitikėjimo tekstą švietimo ir mokslo ministru Gintaru Steponavičiumi. Per dvi savaites parengtas interpeliacijos tekstas bus pateiktas ministrui. Pagrindinė nepasitikėjimo ministru priežastis - studentams nepalanki aukštojo mokslo reforma ir bankų baudžiauninkais studentus pavertusi paskolų už mokslą sistema.

„Šiandien studentai yra tapę netesėtų ministro pažadų įkaitais: paskolų palūkanas reikia mokėti dar studijuojant, dalis jų bus dengiama tik studijų laikotarpiu, paėmę paskolas, nebegali gauti socialinių pašalpų", - studentų problemas viena po kitos vardijo partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pirmasis pavaduotojas, Seimo opozicijos lyderis Valentinas Mazuronis.

Jo teigimu, partijos Tvarka ir teisingumas visuomet buvo studentų pusėje ir nuosekliai pasisakė prieš tokią aukštojo mokslo reformą ir studijų paskolų sistemą.

„Gintaro Steponavičiaus prastas indėlis į Aukštojo mokslo ir studijų įstatymą bei poįstatyminius aktus, menkas švietimo sistemos problemų išmanymas, negebėjimas tinkamai atstovauti pedagogų ir studentų interesų tikrai yra pakankamas pagrindas pradėti interpeliacijos procedūrą", - sakė V. Mazuronis.

Politikas dar kartą priminė partijos Tvarka ir teisingumas programinę nuostatą, kad aukštasis mokslas šalyje turi būti nemokamas. „Tik taip mes pasieksime, kad jaunimas norėtų mokytis savo Tėvynėje ir po studijų dirbti jos labui", - kalbėjo opozicijos Seime lyderis, Tvarkos ir teisingumo partijos pirmininko pirmasis pavaduotojas V. Mazuronis.

Seimo opozicijos lyderio teigimu, šiandieninės konservatorių valdžios politika rodo, kad jai nereikia ir niekada nereikės protingo ir išsilavinusio jaunimo. „Konservatorių ir jiems talkinančių valdžia tiesiog veja būsimus studentus iš Lietuvos. Prie tokios politikos tikrai prisidėjo ir prisideda ir švietimo ministras. Ir už tai jis turi atsakyti. Opozicija eina geru keliu ir tikiuosi, atsakomybės iš ministro tikrai pareikalausime", - kalbėjo V. Mazuronis.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2009 ruduo
StandartinėParašytas: 2009-09-28 14:58 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2009-09-28

Partijos Tvarka ir teisingumas Prezidiumas siūlo partijos deleguotiems tarybos nariams Klaipėdos miesto savivaldybėje pasitraukti į opoziciją

Vertindama pastarojo laikotarpio Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos valdančiosios daugumos veiklą kaip žalingą miesto gyventojų interesams, kuomet priimami neskaidrūs, tik atskiras interesų grupes tenkinantys sprendimai, partijos Tvarka ir teisingumas vadovybė nutarė rekomenduoti partijos atstovams Klaipėdos miesto savivaldybės taryboje pasitraukti iš valdančiosios daugumos.

Prezidiumo narių nuomone, kuomet nuolat ignoruojama partijos Tvarka ir teisingumas į tarybą deleguotų dviejų tarybos narių nuomonė, ieškoma įvairių priežasčių ir preteksto nepritarti jų iniciatyvoms ir pasiūlymams, tolesnis buvimas savivaldybės daugumoje reikštų pritarimą abejotiniems miesto valdžios sprendimams, todėl tarybos narių pasitraukimas į opoziciją būtų pats tinkamiausias žingsnis.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2009 ruduo
StandartinėParašytas: 2009-10-02 15:36 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2009-10-02

Partijos Tvarka ir teisingumas Prezidiumas priėmė sprendimą iš partijos pašalinti Klaipėdos savivaldybės vicemerą B. Šimkų

Partijos Tvarka ir teisingumas Prezidiumas šiandien priėmė sprendimą iš partijos pašalinti „tvarkiečių" Klaipėdos miesto savivaldybės taryboje į vicemerus deleguotą Beną Šimkų.

Partijai Tvarka ir teisingumas taryboje atstovavęs politikas iš jos pašalintas už partijos institucijų sprendimų nevykdymą. Partijos Danės skyriui, kurio pirmininku buvo B. Šimkus, nurodyta nedelsiant surengti visuotinį susirinkimą, kuriame būtų išrinktas naujas pirmininkas.

Partijos vadovybė dar praėjusią savaitę Klaipėdos miesto savivaldybės taryboje esantiems „tvarkiečiams“ V. Bernotui ir B. Šimkui rekomendavo pasitraukti iš valdančiosios daugumos dėl savivaldybės priimamų abejotinų, daugumai gyventojų nenaudingų sprendimų.

V. Bernotas vakar Klaipėdos merui R.Taraškevičiui įteikė pareiškimą apie pasitraukimą į opoziciją. B. Šimkus, siekdamas išsaugoti užimamas vicemero pareigas, į opoziciją trauktis nepanoro.

„Mes visuomet kalbėjome, kad politikas turi ginti visuomenės interesus, vadovautis jį į vieną ar kitą postą delegavusios partijos siekiais, o ne siekti iš užimamo posto asmeninės naudos. Prezidiumo sprendimas - akivaizdus pavyzdys, kad su tokiais atstovais partijai ne pakeliui“, - sakė partijos pirmininko pirmasis pavaduotojas Valentinas Mazuronis.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2009 ruduo
StandartinėParašytas: 2009-10-03 15:03 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2006-08-28 19:41
Pranešimai: 1695
Miestas: EU
Susiję straipsniai
-->> http://www.ve.lt/?data=2009-10-02&rub=1 ... 1190113119
-->> http://politika.atn.lt/straipsnis/35296 ... eme-aizeti

_________________
Parašas? O kas gi po kiekvienu sakiniu pasirašinėja?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2009 ruduo
StandartinėParašytas: 2009-10-04 13:08 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
Per mazai cia viesos informacijos, kad butu galima kazka spresti kaip yra is tiesu. As tik iskelciau prielaida, kad dar formuojant valdanciaja dauguma, galejo buti kazkokie isipareigojimai uz daugumos palaikyma, kurie nevykdomi. Todel ir buvo nutarta trauktis is daugumos. Bet kokiu atveju tai turejo buti derinama su abiem atstovais taryboje, tad aiskinimas "kad nieko nezinau" skamba keistai...

_________________
What is The Matrix?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2009 ruduo
StandartinėParašytas: 2009-10-05 08:53 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-09-05 21:00
Pranešimai: 2750
Miestas: Aukštaitija
man irgi truksta informacijos , bet visados sklebiau nuostatą -partiją turi turėti teisę greitai atsiriboti nuo savo narių. Savo laiku ją išguldžiau V.Adamkui, aišku jis palingavo galvą tuo ir baigėsi. Mano pavyzdys buvo toks - dar rinkimų metu vienas senas konservatorius pradėjo reikšti mintis kad jis dabar jau bus seniūnas ir visus atleis ir t.t. Problema kad veiksma vyko per rinkimus , kitu ramesniu laiku išeitį iš padėties matyčiau tokią -rajono skyriaus vadas paskelbia rajono spaudoje pareiškimą panašų į Jūsų ir tas dundukas tegu kraiposi į partines etikos komisijas , teismus ar net kaip koks gėjus ar paksas į Strasburą.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: TT pranešimai spaudai – 2009 ruduo
StandartinėParašytas: 2009-10-06 11:38 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004-07-10 15:25
Pranešimai: 4877
Miestas: Vilnius
2009-10-05

Europos Parlamento narys, Prezidentas Rolandas Paksas: „Sodrą“ galintys ištempti arkliukai – ne pensijų karpymas, bet darbo vietų išsaugojimas, mokesčių reforma“

„Valdančioji daugumą šiandien stovi iki pusiaujo įklimpusi krizės liūne ir tai iš vieno, tai iš kito šono bando išstumti ant pilvo baloje gulintį valstybės ir „Sodros" biudžeto vežimą. Šis nuo kiekvieno truktelėjimo grimzta dar giliau", - konservatorių bandymus spręsti valstybės problemas mažinant pensijas ir kitas socialines išmokas įvertino Europos Parlamento frakcijos „Laisvės ir demokratijos Europa" vicepirmininkas, partijos Tvarka ir teisingumas lyderis Prezidentas Rolandas Paksas.

Politiko teigimu, tik galvodama kiek ir iš ko nukirpti bei pasiskolinti, bet negalvodama apie geresnių sąlygų dirbti ir užsidirbti valstybėje sudarymą, šiandieninė valdžia užsiima skurdinimo politika. Naktine mokesčių reforma ją pradėjusi nuo verslo, toliau tą skurdinimo politiką tęsia su pensininkais, bedarbiais, vaikus auginančiomis mamomis ir kitomis labiausiai socialiai pažeidžiamomis visuomenės grupėmis.

„Pražūtingą šiandieninės valdžios politiką iliustruoja gerokai sumažėjęs mokesčių surinkimas. Per pirmą pusmetį pajamų į valstybės biudžetą surinkimas sumažėjo 18 procentų, pridėtinės vertės mokesčio surinkimas sumažėjo beveik 27 procentais, o gyventojų pajamų mokesčio surinkta 20 procentų mažiau. Kur mes ritamės, jeigu skoloms padengti kitąmet reikės beveik 2 milijardų litų?", - konservatorių daugumos politikos krizę skaičiais iliustravo R. Paksas.

Europos parlamento nario teigimu, nuo metų pradžios darbo biržose registruotų asmenų skaičius nuo 74 tūkstančių iki spalio 1 dienos išaugo iki 224 tūkstančių. „Per konservatorių ir jų partnerių valdymo metus nedarbas išaugo 200 procentų. Tai - remiantis oficialia statistika: reali situacija, manau, dar blogesnė. Tikėtis, kad nedarbui tolydžio augant, procentu ar dviem padidinus įmokas į „Sodrą", pavyks surinkti daugiau lėšų gali tik nepataisomas lyrikas ir svajoklis. Bet tada reikia rašyti eilėraščius, o ne Vyriausybei vadovauti", - premjero ir Vyriausybės veiksmams kritikos negailėjo partijos Tvarka ir teisingumas lyderis.

R. Pakso teigimu, nuo pensijų ir kitų socialinių išmokų karpymo šalies valdžia nedelsdama turi persiorientuoti į darbo vietų išsaugojimą ir naujų kūrimo skatinimą. „Ne kartą sakiau ir dar kartą pasikartosiu: gana skolintis iš įvairių šaltinių už tris kartus didesnes palūkanas negu galime ir užkrauti jų naštą visiems piliečiams. Gerokai pigiau galime pasiskolinti ir iš Tarptautinio valiutos fondo. Kitas šiandien būtinas sprendimas - pribrendo situacija kalbėti apie progresinių mokesčių įvedimą ir dalies mokesčių, nuo kurių priklauso vidaus vartojimas, mažinimą", - kalbėjo Europos Parlamento narys, „tvarkiečių" lyderis R. Paksas.

Partija Tvarka ir teisingumas


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 62 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007