forumas.tvarka.lt

Partijos TVARKA IR TEISINGUMAS diskusijos
Dabar yra 2019-10-21 23:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 104 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-04-08 22:42 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

aÅ¡ kaip standARTINS PILIETIS RUSIÅ KO PIARO APIE SOROÅ Ä„ NEPAMENU ., Žinau tik tiek kad Putinui lojali žiniasklaida tÄ… paÄ?iÄ… dÅ«dÄ… putÄ— Rusijoje.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-04-18 15:41 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Jeigu Lietuvoje, valstybės tarnyboje nori padaryti bent kiek rimtesnę karjerą, privalai būti sovietinis nomenklatūrininkas�, - ironiškai apmaudauja Seimo Liberalų ir centro sąjungos frakcijos seniūnas Vytautas Bogušis, vertindamas naujojo Liustracijos komisijos pirmininko Algimanto Urmano paskyrimą.
“GalbÅ«t aÅ¡ kažko nesuprantu, taÄ?iau negi 21 amžiuje, 18-ais atkurtos nepriklausomybÄ—s metais, geriausias kandidatas į Liustracijos komisijos vadovus buvo septintÄ… deÅ¡imtį baigiantis, Maskvos prokuratÅ«ros instituto ir Minsko aukÅ¡tosios mokyklos absolventas. Negi Lietuvoje nÄ—ra jaunų, neÅ¡aliÅ¡kų, sovietinÄ—s erozijos nepažeistų žmonių, galinÄ?ių blaiviai, be iÅ¡ ankstinių nuostatų ir nuoskaudų, vadovauti liustracijos procesui Lietuvoje? Dar keisÄ?iau, kad iÅ¡imtinÄ™ teisÄ™ pasiÅ«lyti komisijos pirmininkÄ… turÄ—jÄ™s ValstybÄ—s saugumo departamento vadovas daugiau nei per pusmetį tesugebÄ—jo surasti tik tokį vienintelį, nealternatyvinį variantÄ…. PerÅ¡asi liÅ«dna prielaida, kad tokį VSD vadovo apsisprendimÄ… ir vÄ—l galÄ—jo lemti jo propaguojama “pusrutuliųâ€? teorijaâ€?, - apgailestauja Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys liberalcentristas V.BoguÅ¡is.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-04-18 17:36 
Atsijungęs
Tinklapio administratorius
Vartotojo avataras

Cia V.Bogusiui tik pritarti galima...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-04-18 18:43 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

aš jam priTARIU VISADOS , GAL vienintelis disidentas kuris masto valstybiškai o ne užsikasė apkasuose ir tik rėkia - rusai puola ,

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-04-18 21:16 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

VargÅ¡as tas BoguÅ¡is. TuÅ¡Ä?ia vieta. Apie tokius sako: ni ryba, ni miaso...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-04-18 21:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Man paskutiniais metais Bogusis irgi numenko iki [zveju terminais sakant] nusususio kilbuko.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-04-19 14:16 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Jonas P. rašė:
VargÅ¡as tas BoguÅ¡is. TuÅ¡Ä?ia vieta. Apie tokius sako: ni ryba, ni miaso...

Å ustasuskas netuÅ¡Ä?ia
Terleckas - komunistų politikos ( atsiprašau LDDP ) puoselėtojas Panevėžio miesto tarybojeę
kas dar ten ?
Aišku liko kunigai kurie ne politikai bet tikrai verti pagarbos

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-05-08 14:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Visiskos sakes darosi valstybeje...

Socialdemokratų aukso gysla - valstybės turtas
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=16942087

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Nejaugi esame durnių tauta?
StandartinėParašytas: 2008-09-11 07:05 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

Prunskiene -pati kalbejo apie savo KGB slatavardi -ŠatrijosRagana.
Klausimas ar narsus Pociaus ir Valionio kaip KGB rezervistų puolėjai , šiandien renkatės prie Žemės ūkio ministerijos su šūkiais -Šalin KGB iš valdžios ?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-11 10:56 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

nezhinau, nelabai megstu ash ta ponia, bet man visas tas vakar parodytas jos pasakojimas atrodo ishtrauktas ish konteksto. Vel raganu medzhiokle prasideda. :roll: fui
Ash verchiau kelchiau reikalavima ishslaptinti visus KGB archyvus.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-11 12:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Man irgi toks pats ispudis susidare, kad tai, kas parodyta buvo per LNK, buvo tendencingai sumontuotos istraukos is viso pokalbio. Kol neparodytas visas interviu, daryti kazkokias isvadas kol kas susilaikyciau.

Kartu zinom, kad tais laikais vaziuojant i uzsieni daug kas budavo priversti pasirasyti kazkokius isipareigojimus KGB apie uzsienio komandiruote. Tad visai galimas daiktas, kad kalba ejo interviu apie toki rasta KGB...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-11 12:59 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

Na. aš pažįstu žmogų, kuris tais laikais išvažiavo į užsienį, tai buvo susitikimas su KGb kokiu ten klapčiuku, su kuriuo užaugo nuo vaikystės...Pokalbio metu kegebistas pradėjo mygti, atsiet, reikia informacijos, nes bus tėvams blogi ir pan. Tai tas žmogus ir pasakė"o taip! aš duosiu informacijos!" Tai dabar, po šitiek metų grįžo, ir archyve domėjosi, tai rado to klapčiuko raportą, kad "pilietis ... sutiko bendradarbiauti ir teikti informaciją"...
Tai šitu pagrindu irgi galima nuteisti tą žmogų...
Ne, kol neatidarys visų archyvų, tai man čia tik manipuliacijos...Nepasiduokim, kad žaistų mumis, mąstykim patys.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-11 14:20 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

O tas pilietis nebuvo koks nors Valionis ?
Ar nejaučiate savyje dvigubu standartu taikymo ligos ?

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-11 15:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Kokiu dvigubu standartu? I tokius siuzetus likus menesiui iki rinkimu kiekvienas normalus pilietis turi ziureti bent jau su itarimu. Jei tai butu parodyta pries metus kitus, tai galima butu i tai ziureti rimciau. As netvirtinu, kad ji nebendradarbiavo, tiesiog is to, kas parodyta, ispudis nevienareiksmiskas. Laukiu viso iraso, o ne atskiru kupiuru...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-11 15:58 
Atsijungęs
Forumo tvarkdarė
Vartotojo avataras

Valionis buvo rezervistas, to nenuneigsi.
Kitas reikalas, kad gal ir apie mane archyve yra pranešimas, kad suteikiau informacija... Sakykim, kažkada studijų metais atejo pas mane bendrabučio kaimynas ir klausė, kur mano grupiokė, o aš iš kvailumo leptelėjau, kad į Katedrą. Tada ten budavo vargonų koncertai nemokami, bažnyčios ten nebuvo. O jis galėjo parašyti, kad aš informavau, jog mano kambariokė vaikšto į bažnyčią...
Po teisybei, reikės pasidomėti, kas yra archyvuose apie mane :-D

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-11 23:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Is tikro, Rolandai, kur čia tas dvigubumas? Jei kažką užstojam, tai tu tuoj įtariai imi ziureti. Gi Prunskiene nera musu drauge. Nu ir gal ne priese, zinoma, bet...
Pilnai pritariu Smilgucei, kad verta kazkokiu budu susizinoti ar nesame ipaišyti į kažkokius sarasus. Neatsitiktinai ir savo manobalsas anketoje, komentare rasiau, kad butinai giliai istirti ar tikri irasai buna apie zmogu pries tuos archyvus paviesinant. Bet del saves tai esu pakankamai ramus. Man ilgokai teke dirbti komjaunimo komitete esancime jaunimo turizmo biure Sputnik, bet as nesu buves niekada komjaunuoliu. Tai prie nepriklausomybes, kai susitikau savo buvusius vadus is ten ir pasakiau jiems, kad nesu buves komjaunuoliu, tai jie visi net akciojo - nu kaip cia taves KGB nesuseke, kad tu toks... Sake, kad mano atvejis tiesiog fenomenalus, nes man patikedavo vedzioti po Kauna, Vilniu ir t.t. pacias atsakingiausias grupes. Visokius uzsienio saliu komjaunimo pirmuosius sekretorius ir panasias asabas.
Visgi, zinant kaip paprasta apsmeizti zmogu, galiu siek tiek buti ir sunerimes, nes maza ka. Gi net ir siandiena tuose archyvuose dirba visokio plauko asmenys. tad ka gali zinoti, kad jie net rytoj nepabandys padaryti ir isegti sufalsifikuotu irasu. O atlikti iraso ekspertize, ko gero butu dideles prabangos reikalas.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-12 04:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Tai tau jau sakes, visa lagamina apie tave istrauks kai prireiks... :)
As irgi kazkaip susirupinau, mokykloje sedejau vienam suole su draugeliu, kuris buvo "paristas" "uz antitarybine veikla". Tai dabar pagalvojau, kad apie mane irgi turetu buti gera kruvele, tikrai turejo "tikrinti" kaip itariama...

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-12 13:53 
Atsijungęs
ORATORIUS
ORATORIUS
Vartotojo avataras

O man atrodo kad ponia Kazimiera tikrai Pangonitei prisipazino kad buvo uzverbuota tai uzsienio kelionei ir t.t. Per tiek laiko pasinaudojo savo padetimis ir pasistenge kad jos bendradarbiavima irodančiu faktu neliktu ( na tuo kaltinamas ir Lansbergis ) Ir dabar naglai irodineja kad tik juokavo ir pn.
Del 2gubu standartu - Valionis irgi pakliuvo netycia I tuos rezervistus , ir prasidejo ar gali KGB rezervistas dirbti ta ana , . TAip pat dvigubus standartus matysiu jei ponas Admakus nesakis apie Prunskiene kaip apie Valioni Ar Januska -ji savo 20 metu darbu irode kad dirba Lietuvai .
Jei jus " gnievina " bet kas kas kvepia KGB tai privalo gnievinti ir Kazimiera, nes toks argumentas kad prieš rinkimus ,per silpnas

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-12 14:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Jo, Valionis "netycia" papuole i KGB ir sugebejo "netycia" gauti net KGB kapitono laipsni... :) Jei Prunskiene turetu kapitono laipsni, tai ir abejoniu nebutu.

Delfis yra idejes lygtai visa interviu, bet neturiu tiek laiko ji ziureti. Taciau paaiskinimas, kad slapyvardis buvo parinktas tam, kad bunant Vakaruose pasiskambinus i SSSR ambasada prisistatyti Satrijos Ragana, skamba gan logiskai....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2008-09-12 20:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Rolandas rašė:
........
Jei jus " gnievina " bet kas kas kvepia KGB tai privalo gnievinti ir Kazimiera, nes toks argumentas kad prieš rinkimus ,per silpnas

Kad pries rinkimus tai aisku, kad per silpnas. Bet yra dar kitas niuansas. Ar tu matei kada ponia Prunskiene blogai besiorientuojancia aplinkoje? Ji gi gudri ir geros orientacijos lape. Tad buvo ji ta KGB ar nebuvo, bet nesitiki, kad ji "suskiltu" pries pangonyte ir imtu jai prisipazineti. Tuo labiau, kad jau buvo nepriklausomybes laikas ir ji tikrai negaletu nesuvokti kuom baigsis jos atvirumas, jei toks ir butu.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 104 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: